Przegląd motywów i konstruktorów Divi (2020): Czy to jest warte swojej ceny?

Divi to jeden z najpopularniejszych motywów WordPress na rynku. Divi to piękny, wielofunkcyjny motyw WordPress stworzony przez Elegant Themes, jeden z wiodących sklepów z motywami WordPress na świecie. W tym przeglądzie motywów Divi przyjrzymy się bliżej jego funkcji i sprawdzimy, o co tyle zamieszania.


motyw divi

Temat Divi

Divi jest tworzony przez Elegant Themes, która jest jedną z wiodących firm motywacyjnych WordPress na świecie.

Divi wchodzi w skład klubu tematycznego Elegant Themes, który daje dostęp do 2 motywów (Divi i Extra) oraz 2 wtyczek (Bloom i Monarch) w cenie jednego motywu. Otrzymasz również setki pakietów stron Divi, które pozwalają szybko uruchomić witrynę dowolnego typu bez konieczności budowania od podstaw.

Od 10 lat firma zapewnia najwyższej jakości obsługę WordPress dla swoich produktów, które obsługują dużą liczbę stron internetowych.

Mimo że Elegant Themes ma swoją siedzibę w San Francisco, są rozproszoną siłą roboczą, zatrudniającą ponad 70 pracowników na całym świecie.

Przegląd motywów Divi: Potężny motyw zapakowany w ponad 100 pakietów stron

Jako twórca motywów premium i wtyczek, Elegant Themes wie, czego użytkownicy WordPress oczekują od potężnego motywu. Chcą elastyczności i funkcji spakowanych w jeden ładny pakiet.

Divi było wszystkim, o czym marzyłem! Łatwe w użyciu moduły, konstrukcja przeciągnij i upuść, predefiniowane układy, panel Dostosuj i niestandardowe pole CSS zapewniają wyjątkowo szybki i wydajny sposób tworzenia czystych, nowoczesnych witryn, których szukają klienci.

-Kathy Kroll Romana

Rzućmy okiem na niektóre z głównych funkcji Divi Theme.

Zbuduj dowolny rodzaj strony internetowej dzięki Divi Builder

Kupując członkostwo Elegant Themes, na pulpicie nawigacyjnym znajdziesz 2 różne smaki Divi: Divi Theme i Divi Builder (wtyczka).

Wszystkie motywy wydane przez Elegant Themes, w tym motyw Divi, są dostarczane z narzędziem Divi Builder typu przeciągnij i upuść, które umożliwia łatwe tworzenie i dostosowywanie witryny.

Jeśli chcesz wysoce konfigurowalny motyw WordPress, możesz użyć motywu Divi. Alternatywnie, jeśli chcesz użyć innego motywu, ale potrzebujesz również wtyczki „przeciągnij i upuść”, możesz użyć konstruktora Divi.

Za pomocą domyślnego edytora Divi Builder możesz łatwo przeciągać i upuszczać wiersze, kolumny, elementy i moduły, aby samodzielnie tworzyć piękne układy. Umożliwia to błyskawiczne utworzenie w pełni spersonalizowanej witryny bez dotykania linii kodu.

Interfejs divi-builder

Każdy moduł w układzie można usunąć lub zduplikować za pomocą kliknięcia przycisku. Moduły są również wyraźnie oznaczone i oznaczone kolorami, dzięki czemu możesz łatwo zaprojektować układ, który będzie działał dla Twojej witryny, nawet jeśli jesteś początkującym.

Jeśli chcesz dodać nową sekcję do swojego układu, możesz to zrobić za pomocą 1 kliknięcia, a następnie wstawić nowe moduły do ​​tej sekcji za pomocą kilku kolejnych kliknięć przycisku.

Domyślny edytor Divi pozwala zobaczyć „szkielet” układu Twojej witryny, to jest jak elementy składowe motywu witryny. Ale jeśli wolisz edytor motywów, który jest trochę bardziej wizualny, nie martw się, Divi oferuje to również, o czym omówimy później.

Sprawdź także: Najlepsze platformy do tworzenia stron internetowych

Gotowe do użycia układy

Motyw Divi zawiera setki gotowych pakietów układów. Są to kompletne projekty z różnymi układami i kolorami, dzięki czemu możesz szybko rozpocząć konfigurowanie motywu. Wszystkie gotowe układy można łatwo i nieskończenie dostosowywać.

Korzystanie z pakietu witryny jest szczególnie przydatne, jeśli nie chcesz od nowa budować całkowicie nowej witryny. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni pakiet stron internetowych z biblioteki i zaimportować go do WordPress, a następnie dokonać niezbędnych dostosowań.

biblioteka divi-layouts-biblioteka

Każdy pakiet witryn jest przeznaczony dla określonego typu witryny i zawiera 7-8 stron / układów, które są odpowiednie dla tego konkretnego typu witryny. Ponieważ te układy są wstępnie zbudowane, wystarczy zaimportować układ i dodać własną zawartość.

Możesz przeglądać układy według kategorii, takich jak Moda & Uroda, technologia, zdrowie & Fitness, usługi i wiele innych. Lub po prostu wyszukaj idealny układ, wpisując słowa kluczowe.

układ divi-jogi

Ponadto, w ramach inicjatywy Divi Design, Divi twierdzi, że co tydzień będzie dodawać nowy pakiet układów.

Dzięki Divi Layouts możesz łatwo i szybko budować strony internetowe dostosowane do twoich konkretnych potrzeb.

Natychmiastowe dodawanie ponad 46 modułów treści do układu Divi

Moduły są elementami składowymi motywu Divi, znanymi również jako elementy. Istnieje 46 modułów treści, które można dodać do dowolnej strony lub układu w motywie. Moduły zawartości obejmują suwak, akordeon, portfolio, wezwanie do działania, galerie, filmy, przyciski społecznościowe i wiele więcej.

moduły divi-content

Możesz łatwo dodawać moduły treści, aby dostosować motyw, po prostu przeciągając moduł na stronę. Możesz też dodać go z podglądu na żywo, klikając przycisk (+), znajdując wybrany moduł treści i klikając go, aby dodać go do sekcji.

moduł dodawania divi

Większość modułów treści można również dostosowywać, więc nie utkniesz w domyślnym stylu modułu. Możesz wybrać kolory, tekst, rozmiar, obraz, obramowania i więcej.

dostosuj moduły divi

Zapewnia to całkowitą kontrolę nad wyglądem motywu, dzięki czemu nie będziesz mieć witryny, która wygląda jak ktoś inny.

Znakomita funkcja Divi: konfigurator podglądu na żywo

Dzięki WordPress podczas projektowania witryny musisz kliknąć przycisk Podgląd, aby otworzyć nowe okno, aby zobaczyć, jak wygląda Twoja witryna. Ale dzięki Live Preview Divi możesz dokładnie zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja witryna podczas jej tworzenia.

podgląd divi-live

Szybki i łatwy w użyciu konfigurator podglądu na żywo pozwala zmieniać kolory, czcionki, styl i wiele innych. Ułatwia to dostosowywanie nawet początkującym użytkownikom, ponieważ mogą oni zobaczyć ich zmiany i cofnąć je w dowolnym momencie.

Ponieważ Divi daje możliwość dostosowania motywu za pomocą domyślnego edytora lub Visual Builder, możesz wybrać, który działa najlepiej dla Ciebie. Lub użyj kombinacji obu, aby zbudować motyw dokładnie tak, jak chcesz.

Zgodność wtyczek Divi

divi-wordpress

Chcesz założyć stronę eCommerce? Divi obsługuje również WooCommerce, jedną z najlepszych wtyczek eCommerce na rynku, od razu po wyjęciu z pudełka.

Dzięki układowi sklepu internetowego Divi i wtyczce WooCommerce możesz szybko zbudować sklep internetowy swoich marzeń. Twój sklep internetowy będzie wyglądał niesamowicie na wszystkich urządzeniach i nadal możesz używać motywu Divi do tworzenia różnych sekcji witryny. Ich układy sklepów internetowych zawierają również wszystkie strony potrzebne do sprzedaży produktów, w tym stronę koszyka i stronę kasy.

Układy strony sklepu Divi są również fabrycznie wyposażone w moduły sklepu, dzięki czemu możesz łatwo organizować swoje produkty w kategorie takie jak polecane, dostępne w sprzedaży i inne.

sklep internetowy divi

Ponadto Divi jest dostępny w 32 językach z obsługą RTL. Tłumaczenia obejmują zarówno backend, jak i front-end twojej witryny. Obsługuje również WPML, dzięki czemu możesz tworzyć wielojęzyczne strony internetowe z tym samym niesamowitym motywem.

Sucuri Safe Theme

Luka w zabezpieczeniach w motywie WordPress lub wtyczce może zagrozić bezpieczeństwu Twojej witryny.

Kod stojący za motywem Divi jest kontrolowany przez Sucuri, jedną z wiodących firm zajmujących się bezpieczeństwem sieci na świecie. Po dokładnym przestudiowaniu kodu eksperci od bezpieczeństwa Sucuri dali Divi bezpieczną pieczęć motywu.

divi-security

Zespół recenzentów uważa, że ​​ten motyw został opracowany bardzo dobrze i dlatego motyw Divi zasługuje na pieczęć Bezpiecznego motywu. Nie stwierdzono istotnych problemów podczas oceny podatności. Podczas kontroli kodu nie zidentyfikowano żadnych problemów

– Zespół Sucuri

Ceny Divi

Divi oferuje 2 różne plany cenowe: roczny dostęp i dożywotni dostęp. Możesz zapłacić 89 USD rocznie, co jest ich najpopularniejszym planem, lub jednorazową cenę 249 USD, aby uzyskać dożywotni dostęp i aktualizacje. Oba plany dają dostęp do wszystkich motywów (Divi i Extra) i wtyczek (Bloom i Monarch), aktualizacji motywów, wsparcia premium, nieograniczonego korzystania ze strony internetowej i gwarancji bez ryzyka.

ceny divi

Obsługa klienta i dokumentacja Divi

Kupując Divi by Elegant Themes, zyskujesz pełny dostęp do obszernej dokumentacji, forów pomocy technicznej i ich wspaniałego zespołu wsparcia.

Elegant Themes ma dobrze wyszkolony personel profesjonalistów, którzy są zawsze dostępni, aby pomóc w pytaniach dotyczących tematu.

Ponadto Elegant Themes prowadzi także pomocnego bloga, który zawiera samouczki i przewodniki z łatwymi do wykonania instrukcjami i zrzutami ekranu, które pomogą Ci nauczyć się robić wszystko i wszystko z Divi.

blog wsparcia divi

Ich licencja na wsparcie pozwala również instalować Divi na dowolnej liczbie witryn. Możesz nawet użyć go do budowy witryn klienckich.

Wsparcie techniczne jest oferowane wyłącznie za pośrednictwem wiadomości e-mail opartych na biletach.

Nasz werdykt dotyczący używania Divi Builder i motywu Divi

Dokładnie przeanalizowaliśmy niesamowite funkcje oferowane w Divi. Po przetestowaniu go przez jakiś czas okazało się, że Divi jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce z łatwością zbudować oszałamiającą stronę internetową. Dajemy mu 5 na 5 gwiazdek.

Jeśli podobała Ci się nasza recenzja Divi, możesz sprawdzić naszą recenzję na temat WP Bakery Page Builder

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj Divi teraz »
Zobacz kupon Divi »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map