Przesilenie dnia z nocą

Czy chcesz mieć uniwersalny motyw WordPress na swojej stronie? Przesilenie to kolorowy motyw autorstwa Mojo Marketplace z niesamowitymi opcjami, których nie możesz przegapić. W tej recenzji Przesilenia pokażemy jej funkcje i pomożemy Ci zdecydować, czy jest to odpowiedni motyw dla Twoich potrzeb.


Recenzja Przesilenia

O przesileniu

Przesilenie to zoptymalizowany pod kątem Retina motyw WordPress firmy Mojo Marketplace, znanego sklepu internetowego z motywami uniwersalnymi.

Ten motyw ma kolorowy, jasny i responsywny układ. Jest to najlepsze dla fotografów, autorów treści, sklepy internetowe i więcej. Nieograniczone kolory i personalizacja sprawiają, że Przesilenie to świetny motyw.

Funkcje przesilenia

Większość motywów w Mojo Marketplace zawiera wiele niesamowitych funkcji. Podobnie, Przesilenie ma najlepsze opcje, aby zaprojektować swoją stronę internetową bez wchodzenia w kod.

Potężny konfigurator WordPress ma wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealną stronę internetową. Przesilenie ma mnóstwo funkcji, takich jak ikony społecznościowe, niestandardowy widget „O mnie”, obszary widżetów, kolory, portfolio i wiele innych.

Przyjrzyjmy się szczegółowo jego funkcjom:

Nagłówek i wezwanie do działania

Przesilenie ma ustawienia nagłówka w panelu dostosowywania motywu. Pozwala łatwo dodać logo, tytuł strony i wybrać układ nagłówka. Dostępne są 3 opcje układu nagłówka.

Ustawienia nagłówka

Poniżej tych opcji znajdziesz ustawienia wezwania do działania. Musisz go włączyć i dodać tekst, link itp.

Wezwanie do działania

Menu ma inną sekcję w narzędziu dostosowywania. Można go również utworzyć z ustawień menu w admin WordPress.

Niestandardowa strona główna

Stronę główną witryny można skonfigurować za pomocą dostosowania WordPress w motywie Przesilenie. Zwykle istnieją inne opcje w innych dostosowaniach motywów. Jednak przesilenie dodaje wszystko w dostosowywaniu, aby łatwo utworzyć stronę główną.

Możesz wybrać, co chcesz wyświetlić, włączyć lub wyłączyć pokaz slajdów ze szczegółowymi opcjami, polecane strony, polecane posty, tekst powitalny i więcej.

Ustawienia strony głównej

Po prostu przewiń w dół w panelu dostosowania ustawień strony głównej, aby wyświetlić inne opcje. Pozwala również łatwo dodać tekst powitalny.

Tekst powitalny

Wszystkie zmiany dokonane w narzędziu do dostosowywania można zobaczyć po prawej stronie ekranu. Upewnij się, że wszystko sprawdziłeś, zanim klikniesz Zapisz i opublikuj przycisk.

Kolory strony

Od nagłówka do stopki, tła, menu, łączy, przycisków i wszystkich kolorów można po prostu zmienić w panelu dostosowywania w temacie Przesilenie.

Zabarwienie

Po kliknięciu opcji koloru otworzy się wizualizator umożliwiający wybranie koloru według potrzeb.

Ikony społecznościowe

Ikony społecznościowe pojawiają się w stopce motywu Przesilenie. To zależy od ciebie, aby włączyć lub wyłączyć wyświetlanie tych ikon ze stopki.

Ikony społecznościowe

Po włączeniu możesz łatwo dodawać linki do swoich profili społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn i inne.

Możesz także dodać niestandardową ikonę łącza na końcu tych ustawień. Dostępnych jest wiele opcji profilu społecznościowego. Jeśli nie chcesz ich wszystkich, możesz łatwo je wyłączyć, odznaczając dowolną opcję.

Tekst stopki

Podobnie do wszystkich innych opcji w motywie, możesz także łatwo dodać tekst stopki z panelu dostosowywania WordPress.

Tekst stopki

Wystarczy, że dodasz tekst osobno w dwóch liniach. Możesz również dodać linki lub dowolny niestandardowy kod stylizacji w tych polach tekstowych stopki.

Portfolio i referencje

Istnieją dwa niestandardowe typy postów dodane do administratora WordPress po aktywacji motywu Przesilenie. Te typy wpisów Portfolio i Referencje są podobne do stron i postów WordPress.

Możesz dodać swoje portfolio i referencje klientów z tych typów postów na swojej stronie internetowej.

Obszary widżetów

Motyw Przesilenie ma 4 obszary widżetów. Trzy paski boczne i jeden obszar widżetów stopki do dodawania tekstu, łączy i innych widżetów w witrynie.

Obszary widżetów

Możesz wyświetlać różne widżety na głównym pasku bocznym, pasku bocznym strony i pasku bocznym postu. Możesz jednak także dodać widżety w stopce. Wszystkie obszary widżetów mają podane instrukcje, aby zrozumieć, co wyświetlić w jakiej lokalizacji.

Inne ustawienia

W panelu dostosowywania Przesilenia znajduje się sekcja ustawień. W tej sekcji możesz dodać obraz tła, ikonę witryny i integrację z Google Analytics.

Ustawienia

Wszystkie te ustawienia pochodzą z instrukcjami konfiguracji, dzięki czemu możesz pozostać bezproblemowo przy tworzeniu swojej witryny.

Dokumentacja i wsparcie

Motyw Przesilenie ma szczegółową dokumentację, która jasno wyjaśnia, jak szybko i łatwo uruchomić witrynę / blog.

Przesilenie jest dostępne za jednorazową opłatą w wysokości 59 USD za licencję na jedną stronę. Możesz także kupić licencję na 5 witryn lub licencję programisty. W razie potrzeby możesz również dołączyć do zakupu usługi dodatkowe, takie jak instalacja motywu WordPress i kopia zapasowa witryny WordPress.

Możesz opublikować pytania dotyczące wsparcia, logując się do portalu Mojo. BottomlessThemes, zespół odpowiedzialny za Przesilenie rozwiązuje wszystkie zapytania dotyczące wsparcia w odpowiednim czasie. Możesz również wysłać je e-mailem na wszelkie pytania.

Nasz wynik

Przesilenie to uniwersalny motyw WordPress firmy Mojo Marketplace do osobistego bloga, fotografii, agencji artystycznych i rzemieślniczych, treści, sklepów internetowych i nie tylko. Dzięki Przesileniu możesz łatwo uruchomić swoją witrynę. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz łatwo znaleźć rozwiązanie, odwołując się do dokumentacji.

Projekty motywów i panel opcji ułatwiają dostosowywanie.

Dajemy Przesilenie 5 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Gwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pusta 0,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Pobierz Przesilenie teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map