Przewaga

Vantage to wysoko oceniany darmowy motyw WordPress przeznaczony do integracji z WooCommerce i Page Builderem firmy SiteOrigin. Jest to uniwersalny motyw, którego można używać w blogach, witrynach eCommerce, portfelach i innych. Przeczytaj naszą recenzję Vantage, aby dowiedzieć się wszystkiego o funkcjach tego popularnego motywu.


Przegląd Vantage

O Vantage

Vantage to darmowy motyw opracowany przez SiteOrigin, twórców darmowych i premium motywów i wtyczek WordPress.

SiteOrigin jest także firmą odpowiedzialną za Page Builder firmy SiteOrigin, darmowej wtyczki „przeciągnij i upuść” dla WordPress.

Podczas gdy Vantage jest bezpłatny, SiteOrigin oferuje również członkostwo premium, które obejmuje dostęp do dodatków premium i obsługę poczty e-mail dla wszystkich ich motywów i wtyczek. Wtyczki dodatków premium dodają dodatkowe funkcje do programu budującego strony, w tym:

 • niestandardowe typy postów
 • pola formularza kontaktowego
 • suwaki paralaksy
 • widżety społecznościowe
 • …i więcej

Funkcje Vantage

Vantage to podstawowy motyw z wieloma opcjami dostosowywania szczegółów wyglądu witryny, takich jak czcionki i kolory. Oto główne cechy Vantage.

Czuły

Vantage jest w pełni responsywny i zaprojektowany tak, aby dobrze wyglądać na ekranie o dowolnym rozmiarze.

Opcje układu

w Wygląd »Dostosuj» Układ menu możesz dostosować opcje układu witryny, w tym:

 • wygląd pudełkowy lub pełnej szerokości
 • duży nagłówek lub małe menu nagłówka
 • czy stopki powinny być wyrównane w kolumnach, czy ułożone pionowo
 • i więcej

Konfigurowalny projekt

Jeśli nawigujesz do Wygląd »Dostosuj» Motyw, możesz wybrać czcionki i kolory witryny dla każdego aspektu witryny: tytuł strony, tytuł witryny, kolor zawartości, kolor menu, efekty aktywowania, linki, widżety i inne.

Integracja Meta Slider

Za pomocą motywu Vantage i wtyczki Meta Slider SiteOrigin możesz ustawić suwak strony głównej z poziomu Wygląd »Dostosuj» Ustawienia motywu »Strona główna menu. Jeśli chcesz użyć innego suwak wtyczki, możesz również wyłączyć tę opcję tutaj.

Od Wygląd »Dostosuj» Ustawienia motywu »Blog, możesz wybrać wyświetlanie archiwów blogów jako domyślnych, z małymi kółkami wykonanymi z polecanych obrazów lub jako siatkę z miniaturami. Możesz także wyświetlić pełne posty lub fragmenty do określonej długości, a także zdecydować, który meta postu chcesz wyświetlić (autor, data, kategorie, tagi itp.).

Edytor kredytów stopki

Istnieje opcja dodania własnych kredytów w stopce pod Wygląd »Dostosuj» Ustawienia motywu »Ogólne menu, ale nie można usunąć kredytu „Motyw SiteOrigin” z tego menu bez uzyskania członkostwa Premium SiteOrigin. (Można go jednak usunąć lub ukryć za pomocą PHP lub CSS).

Integracja z WooCommerce

Vantage został również zaprojektowany do współpracy z wtyczką WooCommerce, dzięki czemu możesz szybko i łatwo skonfigurować sklep internetowy. Motyw ma wbudowane style, dzięki którym Twoje produkty będą ładnie wyglądały i wtapiały się w resztę stylów motywu.

Przegląd Vantage - integracja WooCommerce

Polecane wtyczki

Po zainstalowaniu i aktywacji Vantage pojawi się monit o zainstalowanie kilku zalecanych wtyczek z SiteOrigin: SiteOrigin CSS, SiteOrigin Page Builder i Pakiet widżetów SiteOrigin. Wszystkie trzy wtyczki są bezpłatne i można je pobrać z katalogu WordPress.org i współpracować z dowolnym motywem.

SiteOrigin CSS to wizualny edytor CSS motywu, pozwalający kontrolować każdy aspekt wyglądu witryny bez konieczności uczenia się kodu.

Program budujący strony autorstwa SiteOrigin to wizualny edytor przeciągania i upuszczania postów i stron. Pozwala szybko i łatwo tworzyć złożone układy strony z kolumnami, widżetami i nie tylko. Możesz przeczytać więcej o tej wtyczce w naszym narzędziu do tworzenia stron autorstwa SiteOrigin Review.

Pakiet widżetów SiteOrigin po prostu rozszerza opcje programu budującego strony, umożliwiając dodawanie kolejnych typów treści do stron i postów za pomocą edytora wizualnego.

Dokumentacja i wsparcie

SiteOrigin ma wysokiej jakości dokumentację na swojej stronie internetowej, która obejmuje każdy aspekt korzystania z ich motywów i wtyczek. Przeprowadzi Cię przez proces konfigurowania witryny z dużą ilością zrzutów ekranu i pokaże, jak korzystać z każdej funkcji.

Dla użytkowników darmowego motywu Vantage pomoc jest dostępna na forach pomocy SiteOrigin, choć odpowiedź może potrwać kilka dni.

Dla członków SiteOrigin Premium dostępna jest także obsługa prywatnych wiadomości e-mail – nie tylko dla motywu Vantage, ale dla wszystkich motywów i wtyczek SiteOrigin.

Nasz wynik

Vantage to jeden z najpopularniejszych darmowych motywów w katalogu WordPress. Ponieważ został zaprojektowany z myślą o łatwej integracji z programem Page Builder i WooCommerce, ułatwia początkującym bez znajomości kodowania kontrolowanie szczegółów strony.

Jednak opcje dostosowywania mogą być zbyt szczegółowe dla niektórych użytkowników. Na przykład, jeśli chcesz zmienić główny kolor akcentujący witryny, musisz przejść przez menu i wybrać kolor każdego nagłówka, linku i przycisku, który chcesz zmienić – nie ma szybkiego i łatwego sposobu na zrobienie tego wszystko naraz.

Dla początkujących, którzy chcą mieć większą kontrolę nad swoją witryną bez konieczności kodowania, mają czas na dostosowanie każdego szczegółu i podobnie jak wygląd motywu Vantage, może to być dobry wybór.

Dajemy Vantage 4 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Wydajność
Gwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pusta 0,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj Vantage teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map