Recenzja Shoptimizer – najlepiej zoptymalizowany motyw WooCommerce

Szukasz idealnego motywu WordPress dla swojego sklepu WooCommerce? Shoptimizer jest jednym z najlepszych istniejących zoptymalizowanych motywów WooCommerce pod względem szybkości i konwersji.


W naszej recenzji Shoptimizer przetestowaliśmy ich obietnice, abyś mógł określić, czy jest to najlepszy motyw WordPress dla Twojego sklepu WooCommerce.

O Shoptimizer

shoptimizer na pulpicie

Shoptimizer to produkt CommerceGurus, wiodącej firmy zajmującej się tematyką WordPress, która koncentruje się na tworzeniu motywów zoptymalizowanych pod kątem WooCommerce. Są dobrze znane z tworzenia łatwych w zarządzaniu i intuicyjnych motywów WordPress na stronach eCommerce.

Z ponad 10 000 klientów CommerceGurus jest jednym z najlepszych dostawców motywów WooCommerce na rynku ThemeForest.

Do tej pory CommerceGurus wymienił 13 motywów WordPress w ThemeForest. Jednak motyw Shoptimizer jest sprzedawany wyłącznie na ich stronie internetowej.

Rozpoczęcie pracy z Shoptimizer

W odróżnieniu od większości motywów WooCommerce premium, Shoptimizer nie przesadza z interfejsem WordPress zbyt wieloma opcjami menu. Wszystkie opcje motywu są zawarte w edytorze WordPress, dzięki czemu można wyświetlić podgląd zmian bez konieczności przełączania się między edytorem a ekranem podglądu.

Aby uzyskać najlepszą jakość dostosowywania, Shoptimizer sugeruje zainstalowanie bezpłatnej wtyczki Kirki po zainstalowaniu motywu. Wtyczka Kirki zapewnia bogate wrażenia użytkownika dla WordPress Customizer.

Po instalacji możesz znaleźć wiele różnych menu w swoim narzędziu dostosowywania, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej. Następnie możesz zmienić palety kolorów, dostosować ustawienia prędkości, dostosować nagłówek i nawigację oraz wiele więcej w ramach dostosowywania.

ustawienia motywu shoptimizer

Zaleca się zainstalowanie kolejnej bezpłatnej wtyczki, Autoptimize, która pomaga w dalszym zwiększaniu szybkości witryny. Po aktywacji wtyczki musisz wykluczyć następujące skrypty z funkcji automatycznej optymalizacji, dodając ten wiersz: kirki / module / webfont-loader / vendor-typekit / webfontloader.js

autoptimize

Funkcje Shoptimizer – jak się kumuluje

Zobaczmy, jak Shoptimizer wypada w porównaniu z innymi popularnymi motywami WooCommerce.

1. Najbardziej zoptymalizowany motyw WooCommerce

Jeśli uruchamiasz sklep eCommerce po raz pierwszy za pomocą WooCommerce, motyw Shoptimizer może być dla Ciebie najlepszym wyborem. Motyw ułatwia kontrolę własnych danych za pomocą WooCommerce.

Shoptimizer został zbudowany w oparciu o zalecane praktyki sugerowane przez Baymard, duży instytut badawczy eCommerce UX.

2. Instalacja demonstracyjna jednym kliknięciem

Dzięki Shoptimizer łatwo jest zainstalować zawartość demo w instalacji WordPress. Za pomocą jednego kliknięcia możesz szybko dodać wspaniałą stronę główną, informacje o kontakcie, najczęściej zadawane pytania i strony sprzedaży. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować i aktywować wtyczkę Import demo za jednym kliknięciem, przechodząc do Wygląd »Zainstaluj wtyczki.

Po zainstalowaniu treści demo możesz dostosować zawartość i projekt do swoich potrzeb bez konieczności budowania od zera. Oznacza to, że nawet jeśli jesteś początkującym użytkownikiem WordPress, możesz łatwo uruchomić zoptymalizowany pod kątem konwersji sklep WooCommerce bez konieczności dotykania żadnego kodu.

3. Zbudowany dla prędkości i konwersji

Szybkość strony internetowej jest jednym z najważniejszych aspektów sklepu eCommerce. Nawet drugie opóźnienie może kosztować dużo sprzedaży i przychodów. Nie wspominając o tym, że nie możesz rezygnować z szybkości przy wyborze motywu WordPress dla swojego sklepu WooCommerce.

Shoptimizer jest wysoce zoptymalizowany pod kątem wydajności sieci i serwerów. Poniżej znajduje się kilka sposobów, w jakie Shoptimizer kumuluje się pod względem wydajności i szybkości.

Zminimalizowane tworzenie CSS:

dostosowanie prędkości

W personalizatorze motywów dostępna jest opcja automatycznego zmniejszenia głównego pliku CSS w celu superszybkiego ładowania. Możesz także włączyć krytyczny arkusz stylów CSS w dostosowywaniu, aby Twoja strona ładowała się niemal natychmiast dla kupujących, gdy tylko się pojawią. To może być ogromny kamień milowy konwersji dla Twojego biznesu eCommerce.

Google Lighthouse Audit:

audyt prędkości shoptimizer

Lighthouse to narzędzie Google o otwartym kodzie źródłowym, które umożliwia audyt aplikacji internetowej pod kątem dostępności, progresywnych aplikacji internetowych i nie tylko. Audyt Shoptimizer zapewnia dobry ogólny wynik.

4. Popraw swoją kategorię produktów SEO

Bez wątpienia odpowiednio zoptymalizowane strony kategorii mogą zapewnić ci wysoką pozycję w rankingu słów kluczowych, na które kierujesz reklamy. W rzeczywistości strony kategorii ułatwiają użytkownikom i wyszukiwarkom nawigację do Twojej witryny. Pomaga użytkownikom szybko zawęzić wybór i znaleźć odpowiednie produkty.

shoptimizer kategoria produktów SEO

Aby ulepszyć pozycjonowanie kategorii produktów, Shoptimizer zawiera dodatkowe pole dla kategorii produktów. Oznacza to, że oprócz dodawania wyróżnionego tekstu kategorii i obrazu na górze, możesz również dodać dodatkową stronę z bogatą zawartością słów kluczowych pod stroną kategorii, aby uzyskać lepsze wyniki wyszukiwania.

Motyw zawiera nawet niezbędne znaczniki Schema.org, których potrzebujesz. Pomaga to wyszukiwarkom lepiej zrozumieć treść Twojej witryny.

Związane z: Najlepsze bogate wtyczki fragmentów do eksplodowania ruchu organicznego.

5. Najlepsze wrażenia z zakupów

Aby zapewnić klientom najlepsze wrażenia z zakupów, Shoptimizer zawiera starannie dobrane funkcje eCommerce, o których udowodniono, że rozwijają Twój biznes eCommerce na wyższy poziom.

Oto, w jaki sposób Shoptimizer zapewnia użytkownikom najlepsze wrażenia z zakupów.

Łatwe odkrywanie produktu:

odkrycie produktu shoptimizer

Podczas wyszukiwania Twoich produktów klienci niekoniecznie muszą opuszczać stronę, aby zobaczyć najlepsze wyniki. The automatyczne uzupełnianie wyszukiwania funkcja natychmiast pokazuje wyniki poniżej paska wyszukiwania. Oznacza to, że Twoi klienci mogą wybrać odpowiedni produkt w kilka sekund.

Obsługa Mega Menu:

obsługa mega menu shoptimizer

Dodanie mega menu to świetny sposób na zaprezentowanie polecanych produktów na górnym pasku nawigacyjnym. W ten sposób, gdy użytkownik umieści wskaźnik myszy nad pozycją menu, możesz wyświetlić listę rozwijaną zawierającą najlepiej sprzedające się produkty i podkategorie.

6. Współpracuje z głównymi kreatorami stron

Jedną z najlepszych rzeczy w Shoptimizer jest to, że działa ze wszystkimi głównymi programami do tworzenia stron. Jeśli szukasz motywu WooCommerce, który najlepiej działa z Twoim ulubionym narzędziem do tworzenia stron WordPress, Shoptimizer może być najlepszym wyborem.

Dokumentacja i wsparcie

W przeciwieństwie do innych motywów motyw Shoptimizer jest dostępny wyłącznie na stronie CommerceGurus.

Możesz kupić motyw Shoptimizer za jedyne 99 USD. Licencja GPLv2 (lub nowsza) pozwala używać motywu na dowolnej liczbie witryn. Jednak pojedynczy zakup uprawnia Cię do wsparcia w jednej witrynie. Shoptimizer jest dostarczany z systemem powiadomień, który monituje w panelu administracyjnym o nowe aktualizacje.

Ich dokumentacja przeprowadzi Cię przez każdy aspekt budowy strony internetowej za pomocą Shoptimizer. Oferują wsparcie przez e-mail.

Nasz werdykt w sprawie Shoptimizer dla sklepów WooCommerce

Jeśli szukasz wszechstronnego motywu WordPress do prowadzenia sklepu eCommerce opartego na WooCommerce, zalecamy zainstalowanie Shoptimizer.

W przeciwieństwie do większości innych motywów WooCommerce premium, Shoptimizer nie napełnia administratora WordPress mnóstwem opcji menu. Wszystkie opcje motywu są zawarte w personalizatorze WordPress, co oznacza, że ​​możesz łatwo dostosować swoją stronę internetową, patrząc na podgląd na żywo, bez konieczności przełączania się między edytorem i podglądem.

Atrapa importera treści ułatwia zbudowanie pięknej witryny w ciągu kilku minut, a nie godzin. Ponieważ obsługuje większość konstruktorów stron WordPress, tworzenie witryny jest dziecinnie proste dzięki Shoptimizer.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz również przeczytać nasz artykuł na temat najlepszych programów budujących strony dla WordPress.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullOcena Gwiazda Połowa 4,6 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Uzyskaj Shoptimizer teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map