Recenzja StudioPress Executive Pro

Szukasz motywu, który eksponuje najważniejsze projekty? Executive Pro to motyw podrzędny WordPress dla Genesis. Pozwala zaprezentować swoje cele biznesowe i wizję w najlepszy sposób. W tym przeglądzie Executive Pro podzielimy się szczegółowymi funkcjami, aby pokazać, dlaczego ten motyw może być idealnym wyborem dla Twojej witryny.


Recenzja Executive Pro

O Executive Pro

Executive Pro to motyw opracowany przez StudioPress, popularnego programistę motywów WordPress. Jest to prosty motyw, który pomaga zaprezentować klientom usługi premium w eleganckim stylu. Ma wbudowane pola funkcji lub napisy do wyświetlania ważnych produktów ze zdjęciami, dzięki czemu klienci mogą je zobaczyć od pierwszego wejrzenia na stronie internetowej.

StudioPress daje Ci możliwość jednorazowego zakupu z dożywotnimi aktualizacjami, dzięki czemu możesz używać tego motywu w dowolnej liczbie witryn.

Funkcje Executive Pro

Prosty i elegancki wygląd z wieloma funkcjami są dostępne w tym temacie. Executive Pro jest zbudowany w taki sposób, że pozwala łatwo stworzyć silną stronę internetową za pomocą widżetów i łatwej personalizacji.

Zapoznaj się z kilkoma kluczowymi funkcjami, które pozwalają zdecydować, dlaczego Executive Pro może być właściwym wyborem:

Dostosowywanie motywu

Zastanawiasz się, czy edytować motyw w czasie rzeczywistym? Executive Pro ma konfigurator motywów, który pozwala edytować schemat kolorów, zawartość, obraz tła i wiele innych.

Dostosowywanie motywu

Możesz wypróbować żywe kolory i zobaczyć, jak zmieniają się na tle Twojej witryny w czasie rzeczywistym. Pozwala również stworzyć własny schemat kolorów. Jeśli kolor nie jest odpowiedni, możesz także zastosować obraz tła i zobaczyć go w podglądzie. Możesz zmienić jak najwięcej zdjęć, aby uzyskać najlepszy obraz tła swojej witryny.

Za pomocą dostosowania możesz zmienić kolor linków i inne style linków. Podobnie do koloru tła, możesz użyć dowolnego schematu kolorów dla linków pasujących do Twojej witryny i obrazów.

Obszary widżetów motywu

Executive Pro zawiera wiele obszarów widżetów, które można dostosować, aby szybko stworzyć potężną witrynę internetową. Możesz edytować pełną stronę główną, aby dodać widżety do zdjęć i innych przydatnych treści.

Obszar widżetu Podstawowy pasek boczny pomoże, gdy wybierzesz układ witryny z 2 lub 3 kolumnami. Obszar widżetu Wezwania do działania na stronie głównej pozwala jednak dodać komunikat lub przycisk wezwania do działania z linkiem.

Widżety tematyczne

Możesz dodać suwak obrazu w obszarze widżetów Suwak strony głównej. Zalecamy użycie Monolog wtyczka suwaka obrazu, która jest wyposażona w prosty widget do dodawania suwaka obrazu w dowolnym obszarze widżetów.

Jednym z najważniejszych widżetów jest After Entry. Jest to wyjątkowa funkcja, która zawiera bardzo niewiele motywów StudioPress. Jeśli masz setki stron lub postów, nie musisz ręcznie dodawać tej samej wiadomości po każdym poście. Możesz po prostu dodać wiadomość lub inną przydatną treść w tym obszarze widżetów i to wszystko.

Obszary widgetów Góra strony i Środek strony głównej pozwalają dostosować górę i środek strony. W tym obszarze możesz dodać menu, ikony mediów społecznościowych, pola funkcji i inną zawartość.

Ten motyw zawiera również 3 obszary widżetów w stopce, dzięki czemu można dodawać szybkie łącza, szczegóły lokalizacji lub dowolny inny widget do wyboru. Aby dowiedzieć się więcej, powinieneś przeczytać o Stopka WordPress.

Obszar nagłówka z prawej strony widżetu

Jak wspomniano powyżej, Executive Pro ma wiele obszarów widżetów. Innym ważnym obszarem widżetów jest nagłówek z prawej strony. Zazwyczaj pojawia się w prawym górnym rogu obok tytułu lub logo witryny.

Ten obszar widżetów akceptuje tylko kilka rodzajów widżetów, takich jak niestandardowe menu, formularz wyszukiwania i widżet tekstowy. Posiadanie tego obszaru widżetu pozwoli Ci uniknąć kłopotów związanych z edycją kodu w celu dostosowania szczegółów nagłówka.

Elastyczne i zoptymalizowane

Być może wiesz, że wszystkie strony internetowe powinny reagować, aby osiągać dobre wyniki w wyszukiwarkach. Executive Pro jest w pełni responsywnym motywem i działa świetnie na wszystkich rozmiarach ekranu. Powinieneś sprawdzić jaki jest responsywny motyw.

Jest również zoptymalizowany, aby działać szybciej niż zwykle. Treść podzielona jest na pola i to przyspiesza stronę internetową do rangi w wyszukiwarkach.

Dokumentacja i wsparcie

Otrzymasz dostęp do samouczków krok po kroku, aby skonfigurować motyw Executive Pro w swojej witrynie, tak jak działa ona w wersji demo.

Executive Pro jest dostępny za jednorazową opłatą za zakup, która pozwala używać motywu na nieograniczonej liczbie stron. Otrzymujesz również dostęp do nieograniczonej pomocy e-mail. StudioPress jest znany z jakości i szybkości obsługi użytkowników.

Jeśli jesteś fanem Genesis, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy, inwestując w StudioPress ProPlus. Dzięki jednorazowej opłacie uzyskasz dostęp do wszystkich motywów StudioPress oraz dożywotnich aktualizacji i wsparcia. Otrzymasz również automatyczny dostęp do wszelkich nowych motywów, które wypuszczą w przyszłości.

Nasz wynik

Motyw Executive Pro jest odpowiedni dla firm do wyświetlania i promowania produktów i usług w swojej witrynie. Łatwa konfiguracja motywu z wieloma obszarami widżetów pozwoli szybko i bezproblemowo uruchomić witrynę.

Dajemy Executive Pro 5 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj Executive Pro teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map