StudioPress Bez paska bocznego Pro

Szukasz motywu WordPress, aby stworzyć witrynę poświęconą sztuce i muzyce? No Sidebar Pro to elegancki motyw dla minimalistów, aby pięknie prezentować swoje dzieła sztuki. W tej recenzji StudioPress No Sidebar Pro pokażemy jego funkcje i pomożemy Ci zdecydować, czy jest to odpowiedni motyw dla twoich potrzeb.


Brak przeglądu paska bocznego Pro

O No Sidebar Pro

No Sidebar Pro to motyw StudioPress, słynnego sklepu z motywami WordPress z pięknymi szablonami. Jest to w pełni responsywny motyw, więc projekt dostosowuje się do twojego urządzenia mobilnego, a treść jest czytelna na dowolnym ekranie.

Możesz użyć tego motywu do wielu celów. Elegancki i elegancki styl pozwala profesjonalnie zaprezentować swoją firmę i usługi odwiedzającym.

Zaletą motywu Genesis jest to, że jest dostarczany z dożywotnimi aktualizacjami i można go używać w nieograniczonych witrynach, płacąc tylko jednorazową opłatę za zakup.

Funkcje No Sidebar Pro

StudioPress No Sidebar Pro ma 3 obszary widżetów do wyświetlania treści, układy wielu stron, responsywny projekt i konfigurator na żywo, który umożliwia wprowadzanie zmian z podglądem w czasie rzeczywistym.

Przyjrzyjmy się szczegółowo funkcjom Bez paska bocznego, aby sprawdzić, czy pasuje do Twojej witryny:

Wiele obszarów widżetów

Obszary widżetów na pasku bocznym nie pomagają w łatwym wyświetlaniu treści w witrynie. Możesz po prostu upuścić wybrane widżety, aby zaprezentować usługi swoim klientom.

Obszary widżetów

W tym temacie otrzymujesz 3 obszary widżetów. Oto szczegóły:

 • Wiadomość powitalna: W tym obszarze widżetów będą wyświetlane Twoje treści nad postami na stronie głównej. Tutaj możesz dodać widżet suwaka obrazu. Zalecamy użycie Monolog suwak obrazu z wbudowanym widgetem suwaka i innymi niesamowitymi funkcjami oszczędzającymi Twój czas.
 • Po wejściu: Możesz dodać widżety, które pojawią się po każdym poście w WordPress. Oszczędza to dużo czasu, ponieważ nie musisz powtarzać tej samej treści po każdym poście. Ta treść może być wezwaniem do działania lub notatką końcową.
 • Zapisz się do newslettera: Dodaj widżety w tym obszarze subskrypcji biuletynu, aby wyświetlać się na stronie szablonu biuletynu.

Niestandardowe szablony stron

Żaden pasek boczny nie ma domyślnego, archiwum, bloga i innych niestandardowych szablonów stron. Każda strona jest wyjątkowa i pozwala pięknie pokazać zawartość.

Atrybuty strony

Te gotowe szablony skonfigurują zawartość zgodnie z projektem, więc nie musisz niczego ręcznie porządkować. Strona szablonu biuletynu zawiera również obszar widżetów, dzięki czemu można łatwo dodawać widżety, aby wyświetlać treść lub linki.

Kolory i obraz tła

Możesz ustawić kolory tła, łącza do menu, zawartość stopki, widżety paska bocznego i akcenty ciała. Daje to opcję w dostosowywaniu do tworzenia własnych kolorów.

Zabarwienie

Istnieją wbudowane motywy kolorów i opcje kodów kolorów. Podgląd zmian na żywo można zobaczyć po prawej stronie ekranu.

Opcja obrazu tła pozwala dodać własny obraz w pełnym rozmiarze jako okładkę witryny. Jeśli planujesz dodać ten obraz, upewnij się, że musi on być w najwyższej możliwej rozdzielczości.

Komentarze i trackbacki

Ten motyw można łatwo włączyć lub wyłączyć komentarze i trackbacki ze stron i postów WordPress przy użyciu dostosowywania. Można go oglądać na żywo po zaznaczeniu dowolnego ustawienia.

Komentarze i trackbacki

Komentarze i trackbacki pomagają w Rankingi SEO Twojej witryny. Angażuje odbiorców, dzięki czemu masz dobre wyświetlenia strony i interakcje na swoim blogu.

Archiwa treści

Jeśli masz dużo treści na swojej stronie, musisz je automatycznie zarchiwizować. Żaden pasek boczny Pro nie ma osobnej sekcji dla ustawień archiwizacji treści w narzędziu dostosowywania. Wpływa na każdą stronę z listami blogów, w tym strony z archiwami, autorami, blogami, kategoriami, wyszukiwaniem i tagami.

Archiwa treści

Te ustawienia obejmują opcję wyświetlania zarchiwizowanej treści. Możesz ograniczyć liczbę postów i włączyć / wyłączyć polecany obraz. Tutaj można również ustawić rodzaj paginacji.

Mobilne projektowanie responsywne

Żaden pasek boczny nie reaguje w pełni, więc Twoja witryna zostanie zoptymalizowana pod kątem dowolnego urządzenia mobilnego i będzie się pięknie przeglądać bez żadnych problemów.

Większość wyszukiwarek wprowadziła obowiązkowe projektowanie responsywne. Nowe standardy kodu działają szybko i nie denerwują klientów przewijanymi ekranami, aby wyświetlić zawartość.

Dokumentacja i wsparcie

Bez paska bocznego Pro masz dostęp do szczegółowych samouczków krok po kroku dotyczących konfigurowania motywu witryny tak jak w wersji demonstracyjnej.

Żaden Sidebar Pro nie jest dostępny za jednorazową opłatą za zakup, która pozwala używać motywu na nieograniczonej liczbie stron. Otrzymujesz również dostęp do nieograniczonej pomocy e-mail. StudioPress jest znany z jakości i szybkości obsługi użytkowników.

Jeśli jesteś fanem Genesis, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy, inwestując w StudioPress ProPlus. Dzięki jednorazowej opłacie uzyskasz dostęp do wszystkich motywów StudioPress oraz dożywotnich aktualizacji i wsparcia. Otrzymasz również automatyczny dostęp do wszelkich nowych motywów, które wypuszczą w przyszłości.

Nasz wynik

No Sidebar Pro to niezły minimalny szablon dla artystów i muzyków, którzy chcą zaprezentować swoją pracę swoim fanom. Ten motyw ma czysty, prosty układ, który jest łatwy w utrzymaniu.

Dajemy No Sidebar Pro 5 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj teraz brak paska bocznego Pro »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map