System zarządzania nauczaniem WPLMS

Szukasz motywu edukacyjnego WordPress, aby skonfigurować portal zarządzania nauczaniem online? WPLMS Learning Management System to pięknie zaprojektowany pakiet e-learningowy do zarządzania kursami, studentami i nauczycielami. W tym przeglądzie WPLMS Learning Management System pokażemy jego funkcje i pomożemy Ci zdecydować, czy jest to odpowiedni motyw WordPress do e-learningu dla twoich potrzeb.


Przegląd systemu zarządzania nauczaniem WPLMS

O WPLMS Learning Management System

WPLMS Learning Management System to motyw edukacyjny dla WordPress firmy ThemeForest. To projekt VibeThemes, który obsługuje świetne portfolio na rynku Envato. Jest to kompletny internetowy pakiet edukacyjny, który pozwala tworzyć centra szkoleniowe, centra coachingowe, akademię korepetytorów i system zarządzania studentami.

Ten pakiet do zarządzania nauczaniem jest kompletnym pakietem umożliwiającym przejście do systemu edukacji online. System zarządzania nauczaniem WPLMS jest elastyczny i skalowalny.

Funkcje systemu zarządzania nauczaniem WPLMS

System zarządzania szkoleniami WPLMS zawiera wiele projektów motywów. Wszystkie te projekty są różne i stylowe. Temat jest wyposażony w niesamowite opcje menu, aby skonfigurować kursy i ich kategorie.

Możesz ustawić układ 4 kolumn, aby wyświetlać kursy i inne przydatne materiały. Ma kompletny system zarządzania, który pozwala uczniom i nauczycielom założyć konta online na stronie edukacyjnej.

Po aktywowaniu motyw dodaje wiele niestandardowych typów postów do zaplecza WordPress, aby kontrolować portal edukacyjny.

Sprawdźmy funkcje WPLMS, aby sprawdzić, czy ten motyw WordPress jest odpowiedni dla Twojej firmy edukacyjnej online.

Rozpoczęcie pracy z WPLMS Learning Management System

Należy skonfigurować system zarządzania szkoleniami WPLMS. Możesz postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku na stronie uruchamiania, a proces tworzenia portalu edukacyjnego za pomocą WordPress przeprowadzi Cię przez proces.

Oto kilka ogólnych ustawień motywów witryny edukacyjnej online:

 • Nagłówek: Umożliwia dodawanie logo, ulubionych, zarządzanie innymi ustawieniami nagłówka, treści nagłówka i nie tylko.
 • Menedżer paska bocznego: Możesz dodać nowe paski boczne, wybrać pasek boczny dla każdej strony oraz importować lub eksportować ustawienia paska bocznego.
 • Kierownik kursu: Ustawienia obejmują strony kursu, uprawnienia administratora, blokowanie quizów, blokowanie zadań i inne instrukcje.
 • Menedżer czcionek: Możesz dodawać czcionki Google, czcionki do edytora motywów na żywo oraz czcionki niestandardowe z komputera.
 • Customizer: Do dostosowania ustawień motywu można użyć domyślnego dostosowywania WordPress. Pozwala także importować lub eksportować ustawienia dostosowania z innych instalacji WordPress.
 • PageBuilder Manager: Pozwala zarządzać przykładowymi układami oraz importować lub eksportować układy z innych instalacji WordPress.
 • Stopka: Ustawienia stopki obejmują górne kolumny stopki, dolne kolumny stopki, logo stopki i tekst praw autorskich.
 • Informacje społeczne: W sekcji informacji społecznościowych możesz dodawać ikony społecznościowe, typ ikon, włączać etykietki narzędzi ikon społecznościowych i wyświetlać wbudowane przyciski udostępniania w temacie.
 • Różne: Możesz zablokować linki do witryn, ustawić przekierowania logo na strony, ustawić domyślną prowizję dla instruktorów i bardziej przydatne ustawienia dla motywu edukacji online.

LMS – kursy, certyfikaty, quizy

Ten motyw daje możliwość dodawania kursów, certyfikatów, quizów i innych elementów na internetowej stronie edukacyjnej. Jest to kompletny system zarządzania nauką dla centrów edukacyjnych, centrów coachingowych, centrów szkoleniowych dla firm, korepetytorów i innych osób związanych z edukacją online.

WPLMS ma szeroką gamę ustawień do konfigurowania prowizji dla instruktorów, dodawania szablonów certyfikatów, dodawania płatności i innych przydatnych funkcji systemu zarządzania uczeniem się do obsługi uczniów i nauczycieli.

Nauczyciele mogą konfigurować zadania, pytania i quizy dla uczniów ze swojego konta w portalu edukacyjnym. Pozwala uczniom zalogować się i rozwiązywać quizy, przesyłać zadania i odpowiadać na pytania.

Inne funkcje

 • Wydarzenia: Możesz tworzyć profesjonalne wydarzenia z czasem, datą, miejscem, autorem i innymi szczegółami. Te zdarzenia można śledzić w portalu internetowym. Rekordy zdarzeń zostaną również zapisane w wewnętrznej bazie danych.
 • Fora: Możesz dodawać fora w internetowej witrynie edukacyjnej, aby omawiać swoje tematy. Fora pełnią rolę twórców, którzy mogą monitorować odpowiedzi i sprawdzać nowe dyskusje. Ten twórca ma dostęp do przeglądania wszystkich działań na forach.
 • Wyskakujące okienka: Po prostu dodaj wyskakujące okienka aby wyświetlać ważne informacje lub ogłoszenia w całej witrynie.
 • Referencje: Ręcznie dodaj referencje otrzymane od uczniów, instruktorów i innych użytkowników portalu edukacyjnego.

Dokumentacja i wsparcie

Szczegółowa dokumentacja prowadzi użytkownika krok po kroku, co pozwala łatwo założyć witrynę edukacyjną online. Zawiera przydatne zrzuty ekranu i filmy, które pomagają użytkownikom w łatwym rozpoczęciu korzystania z WPLMS Learning Management System.

Aby pobrać ten motyw, musisz odwiedzić WPLMS Learning Management System na ThemeForest i kupić jego zwykłą licencję za 64 USD. Możesz użyć go do dowolnej liczby witryn.

Zwykła licencja jest objęta 6-miesięcznym wsparciem od VibeThemes, aktualizacjami motywów i nie tylko. Możesz przedłużyć wsparcie do jednego pełnego roku, płacąc dodatkowo 19,50 USD.

Nasz wynik

WPLMS Learning Management System to najlepszy motyw edukacji online dla WordPress. Z tym motywem otrzymasz wiele opcji szablonów.

Zawiera zestaw zalecanych wtyczek, dzięki którym Twoja strona edukacyjna jest solidna i elastyczna. Konfiguracja może potrwać kilka minut, ale otrzymasz gotowy system edukacji online, w którym możesz włączyć kursy, uczniów i nauczycieli.

Zapoznaj się również z tym artykułem na temat najlepszych wtyczek WordPress LMS.

Dajemy WPLMS 4.4 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych wyników.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullOcena Gwiazda Połowa 4,4 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Pobierz system zarządzania szkoleniami WPLMS teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map