Bloom Review 2020: Czy ten e-mail Optin Plugin jest tego wart?

Chcesz zbudować i rozwinąć listę mailingową? Jeśli masz witrynę opartą na WordPress, możesz użyć wtyczek do poczty e-mail, takich jak Bloom, które pomogą Ci rozwinąć listę e-mail.


W tym przeglądzie Bloom przyjrzymy się funkcjom i funkcjom wtyczki, aby dowiedzieć się, czy jest ona naprawdę wspaniała i warta Twojej inwestycji.

przegląd Bloom

Uwaga: W IsItWP używamy OptinMonster dla generowania ołowiu, alternatywa Bloom. Możesz przeczytać naszą pełną recenzję OptinMonster, aby uzyskać więcej informacji.

Dlaczego potrzebujesz wtyczki Optin Email do WordPress?

E-mail marketing to jedno z najważniejszych zadań, które powinien wykonać każdy właściciel witryny. E-mail marketing odnosi się do procesu wysyłania wiadomości handlowej do grupy osób (odbiorców docelowych) za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Bez wątpienia e-mail marketing to skuteczna technika budowania osobistej marki, firmy lub odnoszącego sukcesy sklepu internetowego.

Aby dotrzeć do skrzynki odbiorczej e-mail docelowych odbiorców / potencjalnych klientów, musisz zebrać ich adresy e-mail, co jest pierwszym i najważniejszym krokiem w marketingu e-mailowym.

Na rynku dostępnych jest wiele usług e-mail marketingu, które pomogą Ci z łatwością przeprowadzić e-mail marketing, ale nie mają niektórych funkcji. Mimo że umożliwiają tworzenie i osadzanie ogólnych formularzy e-mail z opcją wyboru w witrynie, brakuje im wielu fajnych funkcji, takich jak oszałamiające opcje projektowania, ukierunkowane ustawienia wyświetlania i inne ważne funkcje, które pomagają przekształcić użytkowników w klientów.

Dlatego potrzebujesz wtyczki e-mail do WordPress. Wtyczki e-mail optin często pochodzą z głębokiej integracji z głównymi usługami e-mail marketingu. Wtyczki pomagają tworzyć piękne i optymalne formularze konwersji dla witryny WordPress.

Bloom – wiodąca wtyczka Optin Email dla WordPress

Bloom jest wiodącą na rynku wtyczką do WordPress, stworzoną przez Elegant Themes.

Wtyczka pozwala tworzyć piękne formularze e-mail i wyświetlać je w różnych lokalizacjach na stronie WordPress. Pomaga przekształcić użytkowników witryny w subskrybentów poczty e-mail i zwiększa liczbę konwersji witryny.

Bloom ma integrację z 16 najpopularniejszymi usługami e-mail marketingu, w tym AWeber, MailChimp, Campaign Monitor itp.

Bloom-email-marketing-zintegrowany z usługą

Przeprowadzimy Cię przez główne funkcje wtyczki:

Sześć typów wyświetlanych formularzy Optin

Bloom jest wyposażony w 6 typów wyświetlaczy optin. Z każdym rodzajem wyświetlania możesz wyświetlać formularze wyboru w różnych stylach i lokalizacjach.

Bloom-optin-form-types

1. Automatyczne pop-upy Optin: Twórz automatyczne wyskakujące okienka pop-up uruchamiane przez opóźnione opóźnienie, koniec zawartości, po przewijaniu, komentowaniu, zakupie lub po bezczynności.

2. Automatyczne Optin Fly-Ins: Twórz imponujące wejścia z 10 animacjami wejścia i różnymi wyzwalaczami jako wyskakujące okienka.

3. Formularze Optin Inline: Jeśli chcesz wyświetlać optiny w określonych lokalizacjach w treści, możesz użyć wbudowanych formularzy optin. Utwórz formularz, wygeneruj jego krótki kod i używaj go w dowolnym miejscu.

4. Poniżej formularze Optin Optin: Poniższe formularze zgody pozwalają zachęcić najbardziej zaangażowanych użytkowników postów / stron do subskrypcji za pośrednictwem formularza zgody.

5. Formularze Optin Area Optin: Wyświetlaj piękne formularze optin w dowolnym obszarze gotowym dla widgetów w swojej witrynie.

6. Zablokowane treści Optins: Zablokowane opcje treści są przydatne i skuteczne, jeśli masz kawałek treści premium, do których dostęp mają tylko Twoi subskrybenci. Po umieszczeniu zablokowanych opcji treści możesz bezpośrednio zachęcić czytelników bloga do subskrybowania swojego bloga.

Rozbudowane opcje projektowania – ponad 100 szablonów formularzy

Jeśli chodzi o design, Bloom Cię nie zawiedzie. Na początek ma ponad 100 gotowych szablonów formularzy optin. Każdy szablon ma niepowtarzalny wygląd i profesjonalny charakter.

Bloom-opt-in-form-templates

Aby utworzyć projekt, wybierz szablon, a następnie kliknij przycisk „Dalej: Dostosuj” na końcu strony. Opcje projektowania są tutaj nieograniczone, ponieważ możesz dostosować wszystko do wybranego szablonu.

opcje projektowania Bloom

Skonfiguruj zawartość formularza optin, układ, styl i wszystko, co chcesz zmienić w jego przyjaznym interfejsie. Możesz wybierać spośród wielu dostępnych opcji projektowania formularzy, orientacji obrazu, granic i krawędzi optin oraz nieograniczonych kolorów. Ponadto możesz również wstawić niestandardowy CSS, aby nadać mu własny styl.

Zaawansowane ustawienia wyświetlania

Oprócz imponujących opcji projektowych Bloom zapewnia również imponujące i wydajne ustawienia wyświetlania. Możesz kontrolować, gdzie i kiedy Twoje formularze optin powinny pojawiać się na Twojej stronie lub postach. Dzięki niesamowitym ustawieniom wyświetlania możesz tworzyć ściśle ukierunkowane formularze optin i wyświetlać je w najbardziej optymalnych lokalizacjach, aby przekonać odwiedzających do subskrybentów.

ustawienia wyświetlania Blooma

Automatyczne wyzwalacze Fly-In i Pop-Up: Wyzwól swoje opcje na podstawie opóźnienia czasowego, po bezczynności, na dole postu, po komentowaniu, przewijaniu, zakupie i po kliknięciu. Wystarczy sprawdzić opcje, aby skonfigurować te ustawienia ładowania.

Docelowe skoncentrowane lokalizacje wyświetlania: Możesz wybrać wyświetlane lokalizacje (wszystko, strona główna, strona blogu, archiwa, kategorie, tagi, post, strona) i opcje docelowe dla określonych lokalizacji. Ponadto można zawęzić kierowanie optin, definiując określone strony i posty do wyświetlenia, a nie wyświetlania formularzy optin.

opcje wyświetlania po wyświetleniu

Bloom Dashboard – podejście przyjazne dla użytkownika

Pulpit nawigacyjny Blooma pozwala zobaczyć, jak szybko Twoje formularze optin konwertują. Otrzymujesz niestandardowy panel na pulpicie WordPress, który zapewnia łatwy dostęp do tworzenia kont e-mail i zarządzania nimi, zobacz statystyki optin i współczynniki konwersji, podzielone testy AB itp..

deska rozdzielcza

Testy Split AB: Oprócz niesamowitych ustawień projektowania i wyświetlania, Bloom ma wspaniałą funkcję, która pomaga zwiększyć współczynniki konwersji. Funkcja dzielonego testowania AB pozwala porównać różne warianty formy optin, aby sprawdzić, która z nich przewyższa resztę.

Testy Bloom-AB

Statystyka Optin: Kolejną bardzo interesującą funkcją Bloom jest oferowanie kompleksowych statystyk optin.

Bloom-dashboard-stats

Statystyki oferują przegląd wydajności wtyczki w czasie rzeczywistym, w tym:

 • Średni średni czas konwersji, liczba subskrybentów i wskaźnik wzrostu listy
 • Wszystkie wyświetlenia, liczby konwersji i współczynnik konwersji
 • W ciągu ostatnich 12 miesięcy nowy wykres rejestracji
 • Liczba subskrybentów listy e-mail i tempo wzrostu
 • Strony o najwyższej konwersji

Importuj i eksportuj dane i ustawienia Blooma: Łatwo importuj i eksportuj dane i ustawienia Bloom z jednej witryny do drugiej.

Ceny i opcje wsparcia dla wtyczki Bloom

Bloom to wtyczka premium od Elegant Themes, która wymaga dołączenia do klubu motywów w celu pobrania wtyczki. Nie możesz kupić produktu indywidualnie. Musisz kupić jeden z planów członkostwa Elegant Themes, aby uzyskać dostęp do wtyczki Bloom i innych produktów. Ponadto otrzymasz wszystkie ich motywy i wtyczki do jednego członkostwa.

Mają dwa plany członkostwa. Są to: 1) Roczny dostęp za 89 USD rocznie i 2) Dożywotni dostęp za jednorazową płatność 249 USD.

Oznacza to, że musisz wydać co najmniej 89 USD, aby kupić Bloom, co jest dość drogie dla firm o niskim budżecie. Jednak pakiet potężnych motywów i wtyczek zawartych w planie sprawia, że ​​subskrypcja jest warta swojej ceny.

Elegant Themes oferuje dedykowane wsparcie dla wszystkich swoich produktów za pośrednictwem różnych kanałów, w tym biletów pomocy technicznej, forów i czatu na żywo. Możesz uzyskać szczegółową dokumentację, samouczki wideo i artykuły dotyczące wtyczki Bloom.

Chociaż oferuje pewne opcje projektowania do dostosowywania formularzy optin, głównym minusem jest to, że nie ma dostosowywania wizualnego. Musisz kliknąć przycisk podglądu, aby wyświetlić zmiany dokonane w formularzu.

Bloom vs. OptinMonster – które jest najlepszym rozwiązaniem do generowania leadów

OptinMonster jest najbardziej niesamowitym istniejącym rozwiązaniem do generowania leadów.

Nasza recenzja Bloom byłaby niepełna, gdybyśmy nie porównali Blooma z OptinMonster, najpopularniejszym rozwiązaniem generacji ołowiu.

W porównaniu do rozwiązania SaaS takiego jak OptinMonster, Bloom zwykle zużywa więcej zasobów serwera, co może również prowadzić do spowolnienia działania witryny. Ponadto brakuje wielu przydatnych funkcji, które oferuje OptinMonster, takich jak wyskakujące okienko i wyzwalacze zamiaru wyjścia. Opcje kierowania są również ograniczone w Bloom.

Nie przegap naszego artykułu na temat najlepszych wyskakujących wtyczek WordPress.

The Ceny OptinMonster zaczyna się od 29 $ / miesiąc. Z drugiej strony musisz wydać co najmniej 89 USD rocznie, jeśli chcesz kupić Bloom dla swojej witryny.

Jeśli szukasz konstruktora optin, który pasuje do Twojego budżetu, OptinMonster jest najlepszym wyborem. Jeśli jednak wolisz korzystać z dodatkowej wtyczki WordPress, Bloom warto wypróbować.

Możesz przeczytać pełną recenzję OptinMonster.

Nasz werdykt w sprawie Bloom dla Lead Generation

Bloom oferuje naprawdę łatwy w użyciu i przyjazny interfejs do tworzenia formularzy e-mail dla stron WordPress. Prosty i pozbawiony bałaganu pulpit umożliwia każdemu tworzenie atrakcyjnych formularzy optin i generowanie większej liczby potencjalnych klientów.

Chociaż nie jest tak bogaty w funkcje jak OptinMonster, zapewnia wszystkie podstawowe funkcje i niektóre opcje kierowania, aby rozwinąć listę e-mail. Zawiera wyczerpującą listę szablonów, dzięki czemu Bloom jest unikalną wtyczką do generowania potencjalnych klientów dla WordPress.

Jeśli szukasz wtyczki generacji wiodącej, która została stworzona specjalnie dla WordPress, Bloom firmy Themes Themes jest dla Ciebie niezawodnym wyborem. Dajemy mu 3,8 gwiazdki. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 3,8 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Zdobądź Bloom teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map