Edytuj przepływ

Czy zarządzasz zespołem redakcyjnym swojego bloga i stwierdzisz, że WordPressowi brakuje wszystkich potrzebnych funkcji? W naszej recenzji Edit Flow dowiedz się, w jaki sposób ta bezpłatna wtyczka typu open source może pomóc Ci zarządzać pisarzami i edytorami, planować treści i usprawniać pracę redakcyjną.


Edytuj przegląd przepływu

Zarządzaj wszystkimi członkami swojego zespołu

WordPress po wyjęciu z pudełka może być użyty jako prosty blog wielu autorów, ale spójrzmy prawdzie w oczy – opcje są ograniczone.

Jeśli zarządzasz znacznie większym zespołem lub jeśli masz kilka różnych ról, w które grają członkowie Twojego zespołu, potrzebujesz wtyczki takiej jak Edit Flow, aby ułatwić Ci życie.

Edytuj przegląd przepływu - grupy użytkowników

Edycja przepływu pozwala tworzyć niestandardowe grupy użytkowników w celu organizowania wszystkich w zespole i upewnienia się, że wszyscy mają dostęp do potrzebnych informacji. Domyślne grupy obejmują redaktorów kopiujących, fotografów, reporterów i redaktorów sekcji, ale można je dostosowywać w dowolny sposób. Użytkownicy mogą również należeć do więcej niż jednej grupy.

Grupy użytkowników mogą służyć do zarządzania tym, kto otrzymuje powiadomienia o czym. Możesz na przykład skonfigurować to, aby autorzy otrzymywali powiadomienia za każdym razem, gdy publikowane są ich posty, a redaktorzy otrzymywali powiadomienia za każdym razem, gdy pisarz prześle wersję roboczą.

Edit Flow pomoże ci upewnić się, że każdy członek zespołu jest na bieżąco z tym, co powinien wiedzieć, bez przytłaczania go zbyt dużą liczbą powiadomień.

Zaplanuj swój kalendarz redakcyjny za pomocą Edit Flow

Jako bloger i redaktor wiesz o tym dobry kalendarz redakcyjny to narzędzie, którego potrzebuje każdy profesjonalny blog. Planowanie treści z wyprzedzeniem pozwala na korzystanie z odpowiednich wydarzeń, strategiczne podejście do treści i prowadzenie blogów nawet przez niepowodzenia.

Edycja Flow pozwala zachować wszystkie swoje plany redakcyjne w jednym miejscu, bezpośrednio na pulpicie WordPress.

Edytuj przegląd przepływu - Kalendarz redakcyjny

W widoku kalendarza możesz szybko sprawdzić, jakie treści zostały przez Ciebie zaplanowane, a także ewentualne luki.

Istnieje również bardziej tradycyjny widok budżetu na historię, który pozwala wyświetlić szczegóły wszystkich nadchodzących postów według kategorii, dzięki czemu możesz zobaczyć, które tematy mogą być przesycone, a które mogą wymagać więcej treści w.

Za pomocą obu narzędzi możesz uzyskać pełny obraz dokładnego stanu swojego bloga w dającej się przewidzieć przyszłości.

Edytuj przegląd przepływu - widget Dashboard

Dostosuj swoją zawartość

Jako edytor blogów wyzwaniem jest zrównoważyć codzienne zadania redakcyjne ze strategią i ulepszeniami w dużym formacie.

Dzięki Edit Flow usprawniając proces zarządzanie swoim zespołem, możesz skupić się na dopracowaniu przetwarzania i tworzeniu lepszej zawartości.

Zamiast przełączać się na pocztę e-mail lub inne aplikacje, możesz zaoszczędzić czas, przechowując wszystkie potrzebne informacje na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Edycja Flow zawiera funkcję „komentarzy redakcyjnych”, dzięki czemu możesz omawiać post i przekazywać opinie swoim pisarzom bezpośrednio na ekranie edycji postów.

Możesz także tworzyć niestandardowe stany wpisów, które będą pasować do normalnego przepływu pracy redakcji. Dla wielu redaktorów samo użycie wersji roboczych nie wystarczy. Edycja przepływu pozwala zamiast tego tworzyć własne stany niestandardowe. Domyślne ustawienia to „W toku”, „Skok” lub „Oczekiwanie na edycję”, ale możesz je dostosować, aby pasowały do ​​przepływu pracy.

Do każdego postu dołączone są także metadane redakcyjne, które można również dostosować. Informacje te nie są publikowane wraz z postem, ale pomagają tobie i Twojemu zespołowi śledzić zakulisowe dane, takie jak wstępne terminy, wymagane liczby słów, lokalizacje wywiadów lub dane kontaktowe itp..

Wnieś wkład do projektu edycji przepływu

Edit Flow to wtyczka typu open source, którą zarządza niewielki zespół programistów, którzy pracują nad nią, gdy mają na to czas. Jeśli podoba Ci się wtyczka i chcesz się przyłączyć, mogą skorzystać z Twojej pomocy!

Jeśli masz umiejętności kodowania, możesz pomóc, naprawiając błędy lub pomagając w opracowywaniu nowych wymaganych funkcji. Projekt jest na GitHub, więc możesz rzucić okiem na kod tam i zobaczyć, gdzie najlepiej wykorzystać swoje unikalne umiejętności.

Osoby niebędące programistami mogą również stanowić dużą pomoc dla projektu, pomagając innym użytkownikom. Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności edycji przepływu, możesz odwiedzić fora na WordPress.org, aby odpowiedzieć na pytania i pomóc w rozwiązywaniu problemów napotykanych przez innych użytkowników. Jeśli chcesz pomóc, możesz zasubskrybować forum, aby otrzymywać powiadomienia o wszystkich nowych postach, w których możesz pomóc.

Nasz werdykt dotyczący wtyczki Edit Flow

Jeśli zarządzasz dużym zespołem lub masz określony przepływ pracy, który jest nieco bardziej skomplikowany niż Szkic > Opublikuj, prawdopodobnie nie zarządzasz tym przepływem pracy w WordPress. To dlatego, że WordPress po wyjęciu z pudełka po prostu nie jest przystosowany do blogów takich jak Twój z takim poziomem złożoności.

Zaoszczędzi ci dużo czasu, jeśli będziesz mógł zarządzać pisarzami i przepływem pracy w desce rozdzielczej WordPress, zamiast przełączać się między WordPress, e-mailem i różnymi innymi aplikacjami.

Edycja Flow pozwala zachować cały proces w jednym miejscu, od skoku, przez szkic, aż do ostatecznych edycji i publikacji.

Jeśli szukasz sposobu na usprawnienie procesu redakcyjnego, zalecamy Edit Flow. Jest to najpopularniejsza edytorska wtyczka WordPress z silną społecznością.

Dajemy Edit Flow 4 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Gwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pusta 0,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj edycję Flow teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map