Formularz kontaktowy 7

Szukasz darmowej wtyczki formularza kontaktowego do swojej witryny WordPress? Formularz kontaktowy 7 jest jedną z najpopularniejszych wtyczek WordPress zainstalowanych na ponad milionie witryn internetowych. W tym przeglądzie formularza kontaktowego 7 przyjrzymy się jego funkcjom, łatwości użytkowania i opcjom wsparcia.


Formularz kontaktowy 7 Recenzja

Dlaczego potrzebujesz wtyczki formularza kontaktowego??

WordPress jest wyposażony w solidny system do publikowania treści i interakcji z użytkownikami poprzez komentarze. Nie ma jednak wbudowanego formularza kontaktowego. Ten problem rozwiązują wtyczki.

Formularz kontaktowy umożliwia użytkownikom prywatną komunikację. E-mail jest najłatwiejszą i prywatną formą komunikacji w Internecie. Dodanie formularza kontaktowego do witryny internetowej nie tylko otwiera drzwi dla użytkowników, ale także otwiera nowe możliwości biznesowe i związane z zatrudnieniem.

Posiadanie strony kontaktowej w witrynie jest po prostu zbyt ważne, aby ją zignorować, a strona kontaktowa jest niekompletna bez formularza kontaktowego.

Dostępnych jest kilka najlepszych wtyczek formularzy WordPress. Dostępne są zarówno płatne, jak i bezpłatne wtyczki. Jeśli szukasz funkcji premium płatnej wtyczki, zalecamy zapoznanie się z nią WPForms lub naszą recenzję formularzy grawitacyjnych.

Contact Form 7 to najpopularniejsza darmowa wtyczka do formularza kontaktowego dla WordPress. Jest niezwykle popularny i jest jedną z najczęściej pobieranych wtyczek WordPress wszechczasów.

Zobaczmy, jak Formularz kontaktowy 7 wyróżnia się w naszej funkcji, łatwości użycia i analizie pomocy technicznej.

Łatwe tworzenie formularzy kontaktowych w WordPressie za pomocą formularza kontaktowego 7

Formularz kontaktowy 7 przy użyciu standardowych praktyk WordPress i pięknie integruje się z obszarem administracyjnym. Jest również wyposażony w formularz demonstracyjny, na który możesz się dowiedzieć, jak tworzyć własne formularze.

Tworzenie formularza za pomocą wtyczki Contact Form 7

Główny interfejs edytora formularzy wygląda bardzo podobnie do edytora tekstu na ekranie edycji postu. W górnym menu znajdują się proste przyciski, za pomocą których można dodać element formularza.

Po zakończeniu tworzenia formularza kliknij przycisk publikowania, aby go przygotować. Formularz kontaktowy 7 da ci krótki kod do wstawienia formularza w dowolnym miejscu na stronie WordPress.

Zaawansowane ustawienia formularza kontaktowego 7

Formularz kontaktowy 7 to potężna wtyczka. Każdy formularz utworzony za pomocą Formularza kontaktowego 7 może mieć różne ustawienia, które można konfigurować z kart Poczta, Wiadomości i Ustawienia dodatkowe.

Ustawienia poczty w formularzu kontaktowym 7

Na stronie ustawień poczty możesz określić, gdzie wysłać odpowiedzi zebrane przez formularz. Domyślnie formularz kontaktowy 7 wysyła każdy formularz przesłany na adres e-mail administratora. Możesz zmienić to na dowolny inny adres e-mail, który chcesz.

W zakładce „Wiadomości” możesz zmienić domyślne wiadomości, które Formularz kontaktowy 7 pokazuje Tobie i Twoim odwiedzającym. Te komunikaty to błędy sprawdzania poprawności, błędy wprowadzania, komunikaty o sukcesie i niepowodzeniu po przesłaniu formularza.

Karta dodatkowych ustawień pozwala wysłać określony kod we wstępnie zdefiniowanym formacie.

Tworzenie złożonych formularzy za pomocą formularza kontaktowego 7

Tworzenie złożonych formularzy za pomocą formularza kontaktowego 7 jest możliwe, ale nie tak łatwe. Za pomocą przycisków edytora formularzy można wstawiać typy danych wejściowych i elementy formularza.

Jednak nie ma zaawansowanych funkcji, takich jak logika warunkowa lub przetwarzanie płatności, które można znaleźć w innych wtyczkach, takich jak WPForms i jego dodatki.

Kliknięcie elementu spowoduje wyświetlenie wyskakującego okienka, w którym możesz wybrać podstawowe opcje dla tego pola. Na przykład możesz zaznaczyć wymagane pola, dodać tekst zastępczy i skonfigurować je na podstawie dodawanego typu danych wejściowych.

Konfigurowanie zaawansowanych opcji dla pól wprowadzania

Nadal będziesz musiał napisać HTML, takie jak akapity i znaczniki podziału wiersza, aby poprawnie wyświetlić formularz.

Ogólne wrażenia użytkownika podczas tworzenia złożonego formularza za pomocą formularza kontaktowego 7 nie są dobre. Jeśli jednak znasz podstawy HTML i formularz kontaktowy 7, jest to jeden z najpotężniejszych narzędzi do tworzenia formularzy.

Formularze stylów utworzone za pomocą formularza kontaktowego 7

Formularz kontaktowy 7 automatycznie dziedziczy styl motywu WordPress. Większość zgodnych ze standardem motywów WordPress ma style wstępnie zdefiniowane dla pól formularzy i przycisków.

Niektóre premium motywy WordPress są dostarczane ze wstępnie zdefiniowanymi stylami głównie dla Formularza Kontaktowego 7. Jeśli jednak potrzebujesz, zawsze możesz dodać własny niestandardowy CSS.

Formularz kontaktowy 7 dodaje klasy CSS i identyfikator do wszystkich formularzy. Możesz użyć zastąpić te domyślne klasy w motywie WordPress lub motywie potomnym.

Spójrz na ten samouczek, jak to zrobić styl Formularz kontaktowy 7 formularzy w WordPress.

Rozszerzenie formularza kontaktowego 7 o wtyczki Addon

Formularzowi kontaktowemu 7 brakuje kilku funkcji, które są zwykle oferowane przez płatne wtyczki do tworzenia formularzy, takie jak Gravity Forms. Formularz kontaktowy 7 jest jednak oprogramowaniem typu open source i jest wysoce rozszerzalny. Wielu autorów wtyczek WordPress stworzyło własne dodatki do formularza kontaktowego 7, które rozszerzają jego możliwości.

Na przykład autor formularza kontaktowego 7 napisał doskonały dodatek o nazwie Flaming. Pozwala zapisywać odpowiedzi przesłane przez formularze CF7 do bazy danych.

Aby znaleźć inne wtyczki dodatków, po prostu wyszukaj Formularz kontaktowy 7 we wtyczkach WordPress.org.

Wsparcie i dokumentacja formularza kontaktowego 7

Formularz kontaktowy 7 zawiera obszerną dokumentację. Najpierw masz wbudowaną pomoc kontekstową dostępną bezpośrednio w obszarze administracyjnym WordPress.

Oprócz tego na stronie wtyczki dostępna jest bardziej szczegółowa dokumentacja. Większość dokumentacji jest w formacie zwykłego tekstu dostępna w języku angielskim i japońskim.

Powiązane: Jak utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

Użytkownicy mogą również przesyłać zapytania dotyczące pomocy technicznej za pośrednictwem oficjalnych forów pomocy WordPress. Bezpłatne wsparcie nie jest jednak gwarantowane.

Nasz werdykt

Formularz kontaktowy to bardzo potężna wtyczka. Jest to bardzo silna alternatywa dla płatnych wtyczek premium w tej samej kategorii. Pochodzi z obszerną dokumentacją i ma dobre wsparcie społeczności, które zapewnia, że ​​będzie on przez długi czas. Jest również w pełni przetłumaczony na wiele różnych języków.

Brakuje jednak wielu funkcji oferowanych przez niektóre płatne wtyczki. Nie jest również bardzo łatwy w użyciu dla początkujących. Jest dobrze udokumentowany, ale jeśli użytkownik potrzebuje dodatkowej pomocy, opcje wsparcia są ograniczone. Dajemy to 3,6 na 5 gwiazdek.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullOcena Gwiazda PołowaGwiazdka pusta 3,5 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj formularz kontaktowy 7 teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map