iThemes Security Review 2020: Wzmocnienie bezpieczeństwa WordPress

Chcesz chronić swoją witrynę WordPress przed hakerami? Trzymaj swoją witrynę zablokowaną i bezpieczną dzięki w pełni funkcjonalnej wtyczce iThemes Security. W naszym przeglądzie iThemes Security dowiesz się, w jaki sposób chroni twoją witrynę przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami bezpieczeństwa, od prób logowania z użyciem brutalnej siły po kłopotliwe boty i luki w zabezpieczeniach.


Przegląd bezpieczeństwa iThemes

Dlaczego potrzebujesz wtyczki bezpieczeństwa?

To prawda, że ​​WordPress to całkiem bezpieczny CMS od razu po wyjęciu z pudełka. Otrzymuje częste aktualizacje, aby naprawić wszelkie błędy i zatkać wszelkie powstałe dziury w zabezpieczeniach.

Jest to jednak jeden z najbardziej ukierunkowanych systemów marketingu treści przez hakerów ze względu na ogromną popularność.

Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo witryn, większość użytkowników nie jest ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa. Mogą nie wiedzieć o najlepszych praktykach bezpieczeństwa i niezamierzenie wprowadzają luki w zabezpieczeniach poprzez swoje działania (lub brak działania).

Każda strona jest podatna na ataki. Hakerzy atakują wszystkie strony internetowe, nie tylko w celu kradzieży danych, ale także w celu rozprzestrzeniania się złośliwy kod dla odwiedzających witrynę.

A jeśli Twoja witryna zostanie zhakowana, może być ogromnym ciosem, z którego trudno jest się zregenerować. Nie tylko musisz napraw swoją zhakowaną stronę, ale musisz także naprawić szkody wyrządzone twojej reputacji. Twoi użytkownicy mogą mieć problemy z zaufaniem Twojej witrynie w przyszłości.

O iThemes Security

iThemes Security to najlepsza wtyczka bezpieczeństwa WordPress stworzona przez ekspertów ds. bezpieczeństwa w iThemes. Wtyczka pomaga zabezpieczyć i chronić witrynę WordPress przed wszystkimi zagrożeniami bezpieczeństwa i zapewnia spokój ducha. Jest prosty i przyjazny dla użytkownika; możesz z niego łatwo korzystać, nawet jeśli jesteś początkującym.

Wtyczka działa w celu rozwiązania typowych problemów bezpieczeństwa i chroni twoją stronę przed włamaniami, złośliwym oprogramowaniem i naruszeniami. Dodaje dodatkową warstwę ochrony do Twojej witryny WordPress, dzięki czemu złoczyńcy internetowi nie mogą złamać Twojej witryny.

Główne cechy wtyczki to ochrona przed brutalną siłą, wykrywanie zmian plików, wykrywanie 404, silne wymuszanie haseł i tworzenie kopii zapasowych baz danych. Co więcej, we wtyczce jest o wiele więcej genialnych funkcji bezpieczeństwa. Przede wszystkim natychmiastowe powiadomienia e-mail po wykryciu zagrożenia pomagają szybko rozwiązać problemy.

Sprawdź nasz artykuł na temat najlepszych wtyczek bezpieczeństwa WordPress.

Jak iThemes Security dba o bezpieczeństwo Twojej witryny

iThemes Security ma ponad 30 sposobów na zabezpieczenie witryny przed hakerami, w tym:

 • Zablokuj adresy IP znanych napastników przed logowaniem się do Twojej witryny
 • Zablokuj użytkowników po zbyt wielu błędnych próbach logowania (podobnie jak w przypadku logowania do blokady)
 • Przeskanuj witrynę, aby wykryć złośliwe oprogramowanie i inny podejrzany kod
 • Wymuszaj silne hasła dla wszystkich kont
 • Wymuś SSL dla pulpitu nawigacyjnego lub dowolnej strony lub posta, o ile serwer go obsługuje
 • Monitoruj pliki pod kątem nieautoryzowanych zmian
 • Otrzymuj powiadomienia e-mail o wszelkich podejrzanych działaniach w Twojej witrynie
 • Ukrywa i ukrywa ważne informacje o systemie dotyczące instalacji WordPress
 • …i więcej

Kasa również: Jak przeprowadzić audyt bezpieczeństwa, aby mieć oko na swoją witrynę.

Zablokuj swoją witrynę dzięki iThemes Security Pro

Wersja Pro iThemes oferuje bardziej zaawansowane funkcje i automatyzacje, aby zaoszczędzić czas i zapewnić bezpieczeństwo witryny, w tym:

 • Uwierzytelnianie 2-czynnikowe: skonfiguruj aplikację mobilną (taką jak Google Authenticator lub Authy), aby tylko Ty mogłeś zalogować się za pomocą smartfona
 • Planowanie skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania: codziennie skanuj witrynę w poszukiwaniu podejrzanego kodu
 • Wygaśnięcia hasła: zmuś użytkowników do tworzenia nowych haseł po upływie określonego czasu
 • Importuj i eksportuj ustawienia zabezpieczeń: Szybko skonfiguruj inne witryny WordPress z tymi samymi ustawieniami
 • Dostosuj adres URL logowania: Zapobiegaj próbom zalogowania się do Twojej witryny przez użytkownika dostosowywanie adresu URL logowania do pulpitu nawigacyjnego

Jak skonfigurować iThemes Security w swojej witrynie

Ważny: Przed zainstalowaniem wtyczki iThemes Security i aktywowaniem którejkolwiek z jej funkcji bezpieczeństwa należy wykonać pełną kopię zapasową witryny. Jest tak, ponieważ wtyczka wprowadza zmiany w bazie danych i plikach witryny, które w rzadkich przypadkach mogą powodować problemy z witryną.

Po zainstalowaniu i aktywacji wtyczki zobaczysz powiadomienie o aktywacji programu iThemes Brute Force Network Protection, który jest bezpłatny. To połączy Cię z siecią iThemes, więc znani napastnicy już znajdujący się w ich bazie danych zostaną automatycznie zablokowani przed zalogowaniem się do Twojej witryny.

iThemes Security Review - aktywuj API Brute Force

Wystarczy wpisać swój adres e-mail, aby uzyskać bezpłatny klucz API.

Teraz możesz przejść do Ustawienia bezpieczeństwa aby wybrać opcje zabezpieczeń, które chcesz włączyć.

Spojrzenie na ekran ustawień może być nieco przytłaczające ze wszystkimi dostępnymi opcjami:

iThemes Security Review - ustawienia

Zauważysz jednak, że zalecane opcje są wyświetlane automatycznie, a bardziej zaawansowane opcje są ukryte.

Każda pozycja ma krótki opis tego, co robi. Możesz wybrać, które chcesz włączyć i skonfigurować.

Funkcje z Włączyć przycisk jest łatwy w konfiguracji: wystarczy kliknąć przycisk i jest ustawiony.

Funkcje z Skonfiguruj ustawienia przycisk może wymagać przejrzenia ustawień lub wypełnienia kilku opcji, aby rozpocząć. Na przykład, jeśli klikniesz Zablokowani użytkownicy, możesz ręcznie wprowadzić określone adresy IP, aby zablokować:

Przegląd bezpieczeństwa iThemes - zbanowani użytkownicy

Możesz także nawigować do Bezpieczeństwo »Kontrola bezpieczeństwa aby przeskanować swoją stronę.

iThemes Security Review - przeskanuj swoją stronę

Wsparcie i dokumentacja

Objaśnienia zawarte w panelu wtyczek wyjaśniają, co robi każda opcja. Często zadawane pytania na WordPress.org dotyczą najczęstszych problemów i kroków, które można podjąć, aby rozwiązać problem. Więcej artykułów pomocy dostępnych jest na oficjalna strona pomocy technicznej iThemes.

W przypadku darmowej wersji wtyczki wsparcie społeczności jest dostępne na forach pomocy WordPress.org, na których użytkownicy aktywnie pomagają sobie nawzajem. Większość wątków pomocniczych rozwiązuje się szybko.

Użytkownicy iThemes Security Pro mają dostęp do oficjalnej pomocy programistów.

Ceny za bezpieczeństwo iThemes

iThemes Security oferuje 3 różne plany cenowe Blogger, Wolny strzelec, i Złoto. Możesz wybrać plan w zależności od liczby stron, na których chcesz używać iThemes Security.

ithemes-security-pricing

Blogger to podstawowy plan, który kosztuje 80 USD rocznie i obsługuje 1 witrynę WordPress. Jeśli zarządzasz tylko 1 witryną, kup ten plan.

Jeśli masz więcej niż 1 witrynę i maksymalnie 10 witryn, kup Wolny strzelec plan. Jest fajny dla średnich przedsiębiorców i freelancerów.

W przypadku dużych agencji istnieje Złoto plan. Ten plan zapewnia licencję na nieograniczoną liczbę witryn.

Wszystkie plany obejmują 1 rok wsparcia biletowego, 1 rok aktualizacji wtyczek i 10 witryn synchronizacji iThemes. iThemes Sync pomaga zarządzać wieloma stronami WordPress z jednego pulpitu nawigacyjnego, w tym aktualizacjami WordPress jednym kliknięciem, monitorowaniem czasu działania, motywem WordPress i menedżerem wtyczek itp..

iThemes Security vs. WordFence Security

Wyszukiwanie najlepszej wtyczki zabezpieczającej dla Twojej witryny?

Być może słyszałeś o WordFence Security, kolejnej popularnej bezpłatnej wtyczce bezpieczeństwa.

Po przetestowaniu obu wtyczek stwierdziliśmy, że chociaż WordFence Security może być dobrą podstawową wtyczką bezpieczeństwa, to znacząco obciąża serwer i ma nieporęczny interfejs użytkownika. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą pełną recenzję WordFence Security.)

iThemes Security ma pewne funkcje, które mogą spowalniać Twoją witrynę, takie jak funkcje wykrywania zmian plików, ale ogólnie działa lepiej. Pamiętaj: wszystko, co stale skanuje twoje pliki, zajmie zasoby.

Ponieważ jednak iThemes Security jest tak konfigurowalny, możesz wybrać, które funkcje włączyć. Możesz łatwo ominąć te, które mogą spowolnić Twoją witrynę lub uruchomić je tylko w okresach małego ruchu.

Powinieneś przeczytać ostateczny przewodnik bezpieczeństwa WordPress, aby uzyskać więcej informacji.

Nasz werdykt

Uważamy, że wszystkie witryny WordPress korzystają z instalacji wtyczki bezpieczeństwa. Jedyne pytanie brzmi: które z nich jest najlepsze dla Twojej witryny.

iThemes Security to jedna z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych wtyczek bezpieczeństwa w katalogu WordPress.org.

Okazało się, że wtyczka iThemes Security jest łatwa w użyciu, nawet jeśli nie znasz żargonu bezpieczeństwa ani najlepszych praktyk. Wyraźnie wyjaśnia każdą funkcję na desce rozdzielczej. Jest wiele opcji, ale są przedstawione w sposób niezbyt przytłaczający.

Dajemy iThemes Security 4 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Uzyskaj iThemes Security teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map