MailPoet Review (2020): Email Marketing na WordPress

Potrzebujesz prostego sposobu na wysyłanie prostych biuletynów e-mail bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress? Wtyczka Biuletyn MailPoet może być tym, czego szukasz. Dowiedz się, jak łatwo jest skonfigurować nasz przegląd biuletynów MailPoet.


przegląd mailpoet

Dlaczego potrzebujesz biuletynu e-mail

Pomyśl o wszystkich witrynach, które odwiedzasz każdego dnia – ile pamiętasz i do których wracasz?

Prawdopodobnie niezbyt wielu.

Większość odwiedzających witrynę jest taka sama. Mogą cieszyć się twoją treścią, ale po opuszczeniu witryny prawdopodobnie nie powrócą.

Właśnie dlatego posiadanie biuletynu e-mail jest tak ważne: może zmienić wielu z tych jednorazowych gości w wiernych fanów.

W przeciwieństwie do mediów społecznościowych, w ich skrzynce odbiorczej jest coś bardziej osobistego i potężnego. Dzięki e-mailowi ​​masz większą swobodę w tworzeniu i wysyłaniu żądanych treści, bez martwienia się o dowolność limity znaków lub maleje zasięg organiczny.

Biuletyny MailPoet ułatwiają wysyłanie biuletynów e-mail bezpośrednio z pulpitu WordPress – oto jak.

Wtyczka biuletynu MailPoet – przegląd

Recenzja MailPoet

Mailpoet to prosta, ale potężna wtyczka e-mail marketingu WordPress zaprojektowana specjalnie dla użytkowników WordPress.

Umożliwia tworzenie i wysyłanie biuletynów e-mail bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Możesz nawet zarządzać listą e-mail bez opuszczania pulpitu. To wyróżnia go spośród innych rozwiązań e-mail marketingowych, takich jak Aweber, MailChimp itp.

Najlepsze w tej wtyczce jest to, że tworzenie i wysyłanie biuletynów jest proste i łatwe. Ponieważ używasz WordPress i znasz już interfejs, więc nie ma krzywej uczenia się do rozwiązania, nawet jeśli jesteś początkującym użytkownikiem e-mail marketingu.

Aby przyspieszyć, oferuje pięknie zaprojektowane wbudowane szablony, które można w pełni dostosować do marki.

Funkcje wtyczki MailPoet

MailPoet zawiera wiele doskonałych funkcji, dzięki którym Twoje działania marketingowe przyniosą sukces. Rzućmy okiem na funkcje, które oferuje.

1. Gotowe szablony

MailPoet oferuje ponad 50 pięknie zaprojektowanych szablonów. Dzięki temu masz szybki start, więc nie musisz zaczynać od zera. Po prostu popraw kilka zmian, takich jak nazwa marki, logo itp., I możesz zacząć. Jeśli chcesz go dalej dostosowywać, jest to również możliwe, ponieważ każdy fragment tych szablonów można dostosować.

2. Aktualizacje blogów na Autopilocie

Blog autopilota Mailpoet

Informuj swoich czytelników o tym, co publikujesz na swoim blogu. Aktualizacje blogu dotyczące opcji autopilota pozwalają udostępniać blog użytkownikom, gdy tylko naciśniesz przycisk publikowania. Możesz również zaplanować aktualizacje co tydzień lub co miesiąc.

3. Witamy nowych subskrybentów

Funkcje MailPoet

Właściwe powitanie nowych subskrybentów może sprawić, że e-maile będą zauważane przez użytkowników i e-maile, które ignorują. Możesz skonfigurować serię powitalną z prostą automatyzacją i przepływami pracy, a MailPoet zabiera ją stamtąd.

4. Segmentacja listy

Dzięki MailPoet segmentowanie listy e-mail jest łatwe. Dzięki segmentacji możesz podzielić potencjalnych klientów na odrębne grupy na podstawie ich zainteresowań i zachowania oraz wysyłać im spersonalizowane wiadomości e-mail na podstawie wspólnego zainteresowania, którym jest udowodniono, że zwiększa konwersje w porównaniu do niesegmentowanych wiadomości e-mail.

5. Formularze rejestracyjne

Umożliwia dodawanie formularzy rejestracji do pasków bocznych i stopek, dzięki czemu użytkownicy mogą stać się klientami.

6. Analityka

analityka mailpoet

Dzięki funkcji analitycznej można łatwo śledzić otwarcia, kliknięcia i rezygnację z subskrypcji. Dzięki temu wiesz, jak radzą sobie Twoje biuletyny, a także możesz je zoptymalizować, aby zwiększyć zaangażowanie i konwersję.

Jak skonfigurować biuletyn MailPoet

Sprawdźmy teraz, jak utworzyć swój pierwszy biuletyn za pomocą MailPoet.

Krok 1: Instalowanie MailPoet

Najpierw zainstaluj i aktywuj MailPoet na pulpicie WordPress. Możesz pobrać wtyczkę i korzystać z niej za darmo, aż będziesz mieć 1000 subskrybentów.

Po pobraniu możesz rozpocząć tworzenie biuletynów.

Krok 2: Utworzenie pierwszego biuletynu za pomocą Mailpoet

Aby utworzyć biuletyn, przejdź do MailPoet »E-maile na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Zobaczysz teraz 4 różne opcje na ekranie.

 • Biuletyn
 • Powitalny e-mail
 • Powiadomienia o najnowszych wpisach
 • WooCommerce

Kliknij na Stwórz przycisk pod Biuletyn.

Szablony MailPoet

Spowoduje to przejście do nowego ekranu, na którym możesz wybrać szablon biuletynu. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojej marki. Jeśli go nie znajdziesz, nie martw się. Możesz dostosować swój szablon później.

Szablon Mailpoet

Krok 3: Dostosowanie szablonu wiadomości e-mail

Po wybraniu szablonu zostaniesz przekierowany do nowego ekranu, na którym możesz rozpocząć dostosowywanie go za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania, aby spełnić Twoje wymagania.

Po lewej stronie znajdziesz narzędzie do tworzenia stron, a po prawej zobaczysz wszystkie elementy stylizacji, takie jak treść, kolumna, styl i podgląd.

Dostosowanie szablonu Mailpoet

U góry ekranu zobaczysz dwa pola, w których możesz dodać swoje wiersz tematu i podgląd tekstu. Dodaj więc tam swój tekst.

Aby zmienić dowolny element w szablonie, po prostu najedź myszką na określoną sekcję, a zobaczysz ikony ustawień, usuwania, kopiowania i przenoszenia. Aby wprowadzić zmiany, użyj ikony ustawień. Możesz także usunąć lub powielić sekcję, jeśli chcesz.

Personalizacja Mailpoet

Aby przenieść sekcję z jednego miejsca do drugiego, użyj ikony Przeciągnij, aby przenieść, a następnie upuść ją w dowolnym miejscu. Możesz także dodawać kolumny i style, takie jak kolor tła itp., Korzystając z opcji po prawej stronie.

MailPoet_Newsletter

Po zakończeniu naciśnij Kolejny przycisk w prawym dolnym rogu ekranu. Spowoduje to automatyczne zapisanie zmian i przejście do nowej strony, z której możesz wysłać biuletyn.

Krok 4: Wysyłanie biuletynu

Ostatnim krokiem jest wysłanie biuletynu. Po kliknięciu na Kolejny w poprzednim kroku przejdziesz do ekranu z kilkoma różnymi opcjami pola. Pierwszym jest dodanie linii tematu.

W drugim przypadku możesz wybrać listę, aby podzielić odbiorców na segmenty. Na koniec dodaj adresy e-mail nadawcy i odbiorcy.

MailPoet_Emails_

Możesz również zaplanować wiadomości e-mail, zaznaczając Zaplanuj to opcja. Po zaznaczeniu tej opcji otworzy się nowe pole, w którym możesz dodać datę i godzinę, kiedy chcesz wysyłać wiadomości e-mail.

Biuletyny MailPoet

Po dodaniu wszystkiego naciśnij przycisk wysyłania (jeśli chcesz wysłać natychmiast) lub przycisk harmonogramu (jeśli chcesz zaplanować na później).

Tak łatwo jest wysyłać biuletyny e-mailowe za pomocą MailPoet.

Wysyłaj zaawansowane wiadomości e-mail za pomocą MailPoet Premium

Darmowa wersja wtyczki umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail do maksymalnie 1000 subskrybentów oraz oferuje ograniczone statystyki i inne funkcje.

Dzięki wersji premium MailPoet zyskujesz:

 • Możliwość wysyłania wiadomości e-mail do ponad 1000 subskrybentów
 • Zaawansowany pulpit statystyk ze szczegółowymi statystykami dla każdego subskrybenta i biuletynu, w tym łatwa integracja z Google Analytics
 • Poprawiona dostarczalność, testowanie wyniku spamu i automatyczna obsługa odrzuceń, aby upewnić się, że subskrybenci otrzymają biuletyny
 • Wsparcie priorytetowe, w tym indywidualna optymalizacja ustawień

MailPoet ma również kilka dodatkowych wtyczek dostępnych na WordPress.org, które pozwalają na integrację z innymi usługami, takimi jak WooCommerce, Contact Form 7 i Gravity Forms.

Nasz werdykt dotyczący korzystania z MailPoet

Jeśli szukasz prostego sposobu zarządzania prostymi biuletynami e-mail bezpośrednio z pulpitu WordPress, MailPoet to dobry wybór. Jest to jedna z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych wtyczek biuletynu e-mail w katalogu WordPress.org.

Dla bardziej zaawansowanych sprzedawców poczty e-mail, którzy potrzebują więcej opcji wyzwalaczy, segmentacji, analiz i raportów lub lepszej dostarczalności, niezależna usługa biuletynów pocztowych, takich jak AWeber, ConvertKit lub Constant Contact, która jest świetną alternatywą dla MailChimp.

Jedną podstawową funkcją, której brakuje MailPoet, są lepsze projekty formularzy opt-in. Formularze opcjonalne są po prostu domyślnie zgodne ze stylem formularza motywu. Jeśli potrzebujesz lepiej zaprojektowanych formularzy opt-in lub więcej opcji dla formularzy o wysokiej konwersji, takich jak wyskakujące okienka, fly-ins itp., Oraz funkcji takich jak testowanie podziału A / B, zalecamy użycie wtyczki takiej jak OptinMonster. OptinMonster może łatwo zintegrować się z MailPoet, jeśli chcesz korzystać z obu.

Dajemy Biuletyny MailPoet 4 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Pobierz MailPoet teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map