MemberPress Review 2020: Czy to najlepsza wtyczka członkowska WordPress?

Czy chcesz stworzyć stronę członkowską? Witryna członkowska umożliwia utworzenie biblioteki treści premium i udostępnienie jej tylko zarejestrowanym członkom.


MemberPress to jedna z najlepszych wtyczek członkowskich WordPress dostępnych obecnie na rynku.

W tej recenzji MemberPress przyjrzymy się bliżej jego funkcjom i sprawdzimy, co czyni go jedną z najlepszych wtyczek członkowskich dla WordPress.

MemberPress

Dlaczego potrzebujesz wtyczki członkowskiej WordPress?

Zróbmy to prosto: Aby utworzyć witrynę członkowską WordPress.

Witryna członkowska jest formą witryny biznesowej z pewną zablokowaną zawartością, do której dostęp mają tylko subskrybowani członkowie. Pozwala ukryć zawartość premium za zaporą, więc nie każdy może uzyskać dostęp do zawartości – tylko ci, którzy mają klucze. „Członkostwo” służy tutaj jako klucz do Twojej ściany płatniczej. Możesz albo obciążać osoby za subskrypcję abonamentu, albo wymagać od nich rejestracji konta za darmo.

Kilka możliwych powodów utworzenia witryny członkowskiej to:

  • Zarabiaj regularnie, sprzedając członkostwo.
  • Stań się autorytetem, zapewniając świetną zawartość za zaporą.
  • Utwórz bardzo angażującą listę e-mail.

Związane z: Jak rozwinąć listę e-mail, PRAWDZIWE SZYBKO!

Pełnoprawna witryna członkowska pozwala tworzyć różne poziomy członkostwa. Możesz zezwolić na dostęp do swoich treści w zależności od poziomu członkostwa. Kolejną korzyścią jest to, że możesz sprzedawać swoje produkty za jednorazową opłatą lub sprzedawać je za pomocą cyklicznych subskrypcji.

Tworzenie w pełni funkcjonalnych stron członkowskich WordPress za pomocą MemberPress

MemberPress, jak sama nazwa wskazuje, jest narzędziem, które umożliwia utworzenie witryny WordPress o pełnej mocy członkostwa. Sprzedawany jako „Wtyczka członkowska All-In-One dla WordPress”, ma pełny zestaw funkcji, których potrzebujesz we wtyczce członkowskiej. Umożliwia tworzenie stron członkowskich, zarządzanie członkostwem i zawartością oraz bezpieczne otrzymywanie płatności.

Wtyczka jest łatwa w obsłudze i obsłudze. Nawet początkujący mogą z łatwością skonfigurować swoje opcje i ustawienia. Jest konsekwentnie aktualizowany i stał się jeszcze bardziej przyjazny dla początkujących z powodu udoskonaleń wprowadzanych z czasem.

1. Proces konfiguracji MemberPress

Po aktywacji wtyczki nastąpi przejście do sekcji opcji wtyczek. Na tej stronie możesz skonfigurować opcje stron, kont, pól, płatności, e-maili, marketingu itp.

memberpress-plugin-options

Strony: Możesz konfigurować i dostosowywać zastrzeżone strony, grupować i tworzyć informacje o członkostwie stron oraz monitorować nieautoryzowane opcje dostępu z karty Strony. Zarezerwowane strony są automatycznie tworzone przez wtyczkę, ponieważ są niezbędne dla witryny członkowskiej.

Konto: Karta Konto zawiera opcje konfiguracji informacji o członkach. Ma cztery główne sekcje: uprawnienia, rejestrację, logowanie i wylogowanie oraz wiadomość powitalną na stronie konta.

Pola: Ta karta zawiera opcje włączania i wyłączania pól oraz dalszej konfiguracji pól w formularzach rejestracji członkostwa i stronach kont użytkowników.

memberpress-field-options

Ma dwa pola informacji o użytkowniku – Pola nazw i Pola adresowe domyślnie. Możesz wymagać lub nie wymagać określonego pola w formularzu rejestracji.

Płatności: Na karcie Płatności użytkownicy mogą konfigurować ustawienia płatności. Wtyczka MemberPress obsługuje obecnie następujące bramy płatności: PayPal, Authorize.net i Stripe.

memberpress-review-payment-options

W tej sekcji możesz dodać i skonfigurować jedną lub wiele metod płatności. Ponadto możesz zdecydować, czy wyświetlać etykiety, ikony i opisy płatności.

E-maile: Wtyczka ma pełny zestaw opcji e-mail na tej karcie. Skonfiguruj nazwę i adresy e-mail, z których będą wysyłane wiadomości e-mail do członków i administratorów.

email-options-memberpress-review

Możesz także skonfigurować, kiedy e-maile mają być wysyłane.

Marketing: Karta Marketing pozwala zarządzać kontami e-mail i listami mailingowymi oraz kontrolować je. MemberPress ma wbudowane dodatki do ponad 10 popularnych usług e-mail marketingu. Możesz zsynchronizować swoje konta z MemberPress i dodać adresy e-mail członków do swoich list.

Informacje: Ta karta zapewnia opcje wprowadzania, zarządzania i edycji adresu firmy.

Generał: Karta Ogólne zawiera opcje internacjonalizacji (kod języka, waluta), kompatybilność motywu, SEO i PayWall, przepisywania reguł i zadań w tle.

seo-paywall-settings-memberpress-review

Ma opcję Autoryzuj wyszukiwarki, z której możesz zezwolić wyszukiwarkom na przeglądanie chronionej zawartości jako autoryzowanych członków. Po włączeniu tej opcji wyszukiwarki mogą również indeksować witrynę pod kątem ograniczonych treści.

Inną ciekawą opcją jest Paywall. Włączając paywall, możesz wyświetlać swoje treści wszystkim odwiedzającym przez określoną liczbę razy, zanim zostaną one zablokowane.

Podatki: Na koniec ta karta umożliwia włączanie i wyłączanie obliczeń podatkowych oraz zarządzanie ustawieniami obliczeń podatkowych.

2. Tworzenie członkostwa

Aby utworzyć członkostwo, musisz przejść do menu Członkostwo i kliknąć Dodaj nowe.

Teraz możesz rozpocząć tworzenie nowego członkostwa, jak pokazano poniżej:

create-Memberships-memberpress-review

Podaj nazwę członkostwa, określ cenę, typ rozliczenia (jednorazowy lub cykliczny), czas dostępu i opis członkostwa. Możesz także skonfigurować opcje członkostwa, takie jak rejestracja, uprawnienia, cennik itp.

W tym samym procesie możesz utworzyć wiele typów i poziomów członkostwa.

Memberships-memberpress

3. Konfigurowanie reguł dostępu – ochrona treści

Teraz, gdy zastanawialiśmy się, jak utworzyć członkostwo, sprawdźmy kolejną ciekawą funkcję wtyczki: Zasady dostępu.

Możesz ustawić reguły, aby chronić swoją zawartość i określić, kto może uzyskać dostęp do chronionej zawartości. Najpierw ustaw chronioną zawartość jako posty, strony, posty skategoryzowane lub otagowane w określony sposób lub dowolny plik w witrynie. Następnie możesz zdefiniować „Warunki dostępu”, które użytkownik musi spełnić, aby uzyskać dostęp do zablokowanej treści.

access-rules-memberpress-review

Pojedynczy post zatytułowany „Mój drugi post” jest chroniony. Możesz zobaczyć, jak reguły dostępu są ustawione na powyższym obrazku.

Teraz każdy, kto nie wykupił członkostwa w Silver i członkowie, których imiona nie zaczynają się od „Harry”, otrzyma nieautoryzowaną wiadomość, jeśli spróbuje otworzyć post. Zobacz zrzut ekranu poniżej:

nieautoryzowana weryfikacja wiadomości dla członków

Funkcja ociekania i wygasania zawartości: Kolejną interesującą funkcją zawartą w menu „Reguły” jest ociekanie i wygasanie zawartości. Kapanie zawartości oznacza umożliwienie dostępu do chronionej zawartości po pewnym czasie. W związku z tym użytkownicy powinni ponownie odwiedzić witrynę w celu uzyskania dostępu do niektórych ograniczonych treści. Dzięki tej funkcji możesz spodziewać się większej liczby powracających użytkowników i stałych dochodów.

przegląd zawartości kapiącej

Podobnie wtyczka pozwala ustawić datę ważności dostępu do chronionej zawartości.

Więcej interesujących funkcji MemberPress

MemberPress ma więcej niesamowitych funkcji, które pomogą Ci stworzyć idealną stronę członkowską.

Spójrzmy:

Przypomnienia

Członkowie są zawsze bardzo ważni dla witryny członkowskiej. Naprawdę nie możesz stracić żadnego członka / subskrybenta z jakiegokolwiek powodu. W przypadku wygaśnięcia członkostwa, odnowienia lub nieudanej próby rejestracji możesz wysłać wiadomość e-mail z przypomnieniem i przywrócić użytkowników do Twojej witryny.

Dzięki MemberPress możesz łatwo zautomatyzować wiadomości e-mail z przypomnieniami z niestandardowymi lub domyślnymi wiadomościami. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ pomaga zdobyć i zatrzymać więcej członków.

dodaj-przypomnienia-członkostwo-przegląd

Kupony

Inną ważną funkcją, której możesz potrzebować na stronie członkowskiej, jest kupon. MemberPress umożliwia łatwe tworzenie kuponów z menu Kupony, jak pokazano poniżej na zrzucie ekranu.

kupony-członek prasy

Dodatki MemberPress
MemberPress ma głęboką integrację z około 40 usługami i oprogramowaniem innych firm. Obejmują one różne rodzaje usług e-mail marketingu, bramki płatności, społeczności i oprogramowanie forum itp. Dzięki wbudowanej integracji z tymi niesamowitymi opcjami oprogramowania innych firm wtyczka jest bardziej przydatna niż kiedykolwiek i dobrze spełnia swoje zadanie.

Wtyczka ma większość tych zintegrowanych aplikacji spakowanych jako dodatki. Możesz znaleźć ponad 20 dodatków w zakładce Dodatki w menu Aktywuj. Te dodatki są gotowe do zainstalowania za pomocą jednego kliknięcia. Musisz tylko zainstalować dodatki, które Cię interesują. W ten sposób możesz zadbać o porządek na pulpicie nawigacyjnym.

dodatki dla członków

Oprócz tego istnieją inne przydatne opcje, takie jak tworzenie i zarządzanie grupami, członkami, subskrypcjami, transakcjami i systemem drobnych raportów.

Ceny i wsparcie dla wtyczki MemberPress

MemberPress to wtyczka premium bez wersji darmowej. Wtyczka oferuje trzy poziomy planów cenowych dla różnych typów użytkowników. Wszystkie trzy plany zapewniają roczną licencję.

Najbardziej podstawowy plan o nazwie „Podstawowy” kosztuje 129 USD rocznie i możesz korzystać z tej licencji tylko dla jednej witryny. Inny plan, „Plus”, jest dostępny za 249 USD rocznie i może być używany dla maksymalnie 10 witryn. Najbardziej zaawansowany plan to „Pro”, dostępny za 369 USD rocznie. Możesz używać licencji wtyczki „Pro” na maksymalnie 30 witryn.

opcje cenowe dla członków

Ceny MemberPress wydają się kosztowne dla startupów, ale to całkiem uczciwa cena za wszystkie niesamowite funkcje oferowane przez wtyczkę.

Wsparcie to kolejny bardzo ważny aspekt, który musisz sprawdzić przed zakupem produktu cyfrowego. Mówiąc o wsparciu MemberPress, jest dedykowany i niezawodny. Zespół profesjonalnych inżynierów szczęścia zapewnia wsparcie techniczne za pośrednictwem systemu biletów wsparcia. Witryna wtyczki ma obszerną i kompleksową bazę wiedzy, w której można uzyskać wgląd i pomysły dotyczące korzystania z wtyczki.

Nasz werdykt w sprawie MemberPress jako najlepszej wtyczki członkowskiej WordPress

MemberPress to jedna z najlepszych wtyczek, które pomagają zbudować pełnoprawną witrynę członkowską WordPress.

Godna pochwały jest także jego integracja z popularnymi usługami i oprogramowaniem innych firm. Podstawowa wtyczka zawiera wszystkie niezbędne funkcje, jakich możesz sobie życzyć. Aby uzyskać dodatkowe funkcje, możesz dodać odpowiednie dodatki.

Korzystanie z wtyczki jest łatwym zadaniem. Jednak jego bogaty zestaw funkcji i opcji może dezorientować niektórych użytkowników. Z pewnością zajmuje trochę czasu, aby zrozumieć interfejs wtyczki dla nietechnicznych.

Wreszcie po dokładnej analizie wtyczki MemberPress możemy śmiało stwierdzić, że jest to świetna wtyczka do WordPress. Wtyczka, która może służyć jako kręgosłup witryn członkowskich, MemberPress zdecydowanie zasługuje na tytuł „najlepszego” w swojej niszy. Dajemy mu 4,8 / 5 gwiazdek. Oto podział naszego wyniku recenzji:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 4,8 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj MemberPress teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me