OptinMonster Review 2020: Czy jest to najlepsze narzędzie OptinMonversion?

Czy chcesz zwiększyć liczbę rejestracji na liście e-mail? OptinMonster jest obecnie najlepszym narzędziem do konwersji i generowania ołowiu na rynku.


W tej recenzji OptinMonster przyjrzymy się funkcjom wtyczki i to, co czyni ją najlepszym narzędziem do generowania potencjalnych klientów w witrynach opartych na WordPress.

Recenzja OptinMonster - Najlepsza wtyczka do generowania leadów WordPress

Dlaczego potrzebujesz wtyczki Lead Generation?

E-mail to najbardziej opłacalny sposób dotarcia do użytkowników i klientów. Ale musisz zdobądź adresy e-mail potencjalnych klientów najpierw, zanim będziesz mógł wysłać im e-maile. Wydaje się oczywiste, prawda? Oczywiście wysyłanie użytkownikom niechcianych wiadomości e-mail nazywa się spamowaniem, a stosowanie taktyk spamerskich będzie szkodliwe dla Twojej firmy i witryny. Musisz stąpać ostrożnie.

Dlatego widzisz strony internetowe z prośbą o Twój adres e-mail i prośbę o zgodę przed nawiązaniem z Tobą kontaktu. Nawet duże strony internetowe, takie jak Facebook, Twitter i Instagram, angażują się w ostrożny marketing e-mailowy i chcą Twojego adresu e-mail. To naprawdę NAJLEPSZE i najpotężniejsze narzędzie marketingu online.

Problem polega na tym, że dodanie prostego formularza rejestracyjnego do swojej witryny nie działa bardzo dobrze samo z siebie. Użytkownicy często ignorują te „podstawowe” formularze rejestracji.

Bez wtyczki generowania leadów 70-90% osób odwiedzających twoją stronę dzisiaj już nigdy nie wróci. Jednak odpowiednio zintegrowana i sprytnie wykorzystana wtyczka do przechwytywania leadów może pomóc w przekształceniu użytkowników w subskrybentów i klientów płacących.

Recenzja OptinMonster: w jaki sposób pomaga Ci rozwijać działalność

OptinMonster to coś więcej niż tylko opcja & narzędzie do generowania ołowiu. To kompletne oprogramowanie do optymalizacji konwersji, które pomaga rozwinąć listę e-mailową, a także zwiększyć sprzedaż i przychody.

Chociaż można znaleźć wiele różnych przypadków użycia, w naszej recenzji wyjaśnimy, w jaki sposób OptinMonster może pomóc w rozwoju Twojej firmy, jeśli jesteś wydawcą lub sprzedawcą eCommerce.

OptinMonster dla wydawców

Jeśli jesteś wydawcą, poniżej znajduje się kilka przykładów tego, jak to zrobić OptinMonster może pomóc Ci rozwinąć swój biznes.

1. Szybko powiększaj swoją listę e-mail

OptinMonster ułatwia stworzenie przyciągającej wzrok formy konwersji, która konwertuje. Dzięki technologii wykrywania zachowań możesz pokazać odpowiednie kampanie we właściwym czasie właściwym użytkownikom. W ten sposób możesz upewnić się, że Twoje formularze wyboru są wyświetlane, gdy użytkownicy są najbardziej otwarci na subskrybowanie Twojej listy e-mail.

przykład detekcji odsyłacza optinmonster

Na przykład, jeśli wymieniono Cię na topowym blogu w swojej niszy, być może chciałbyś skierować kampanię skierowaną tylko do osób odwiedzających ten blog. Dzięki OptinMonster możesz wyświetlać wysoce spersonalizowane wiadomości na podstawie źródła skierowań, aby zmienić odwiedzających w subskrybentów.

Podobnie możesz uruchomić kampanię ukierunkowaną na podstawie zachowania użytkownika, strony witryny, lokalizacji i urządzenia odwiedzających (komputer, telefon komórkowy lub tablet) i innych.

2. Zwiększ liczbę odsłon

optinmonster zwiększa liczbę odsłon

Oprócz powiększania listy e-mail, OptinMonster może pomóc Ci zwiększyć liczbę odsłon. Przekierowuje odwiedzających witrynę zaangażowanych użytkowników do najpopularniejszych stron z ich regułami wykrywania zachowania w połączeniu z funkcją Tak / Nie.

3. Zmień pierwszych użytkowników w zwykłych użytkowników

Badania pokazują, że ponad 70% osób odwiedzających witrynę po raz pierwszy nigdy nie wróci do Twojej witryny. W większości przypadków oznacza to, że około 98% działań marketingowych zmarnuje się, a Ty też tracisz pieniądze na pozyskiwanie klientów.

Dzięki liście e-mailowej możesz nawiązać połączenie z odwiedzającymi i zachęcić ich do częstszego odwiedzania Twojej witryny.

Zamiast siedzieć bezczynnie, gdy potencjalni klienci opuszczają witrynę, możesz użyć OptinMonster, aby wyświetlić ukierunkowaną kampanię lub wyskakujące okienko dokładnie w momencie, w którym użytkownicy opuszczają witrynę. W ten sposób możesz przekształcić dodatkowe 2–4% osób odwiedzających witrynę po raz pierwszy w subskrybentów i ewentualnie przekształcić ich w stałych użytkowników.

OptinMonster dla eCommerce Business

Jeśli jesteś sprzedawcą eCommerce, poniżej znajdziesz kilka sposobów OptinMonster może pomóc w rozwoju Twojej firmy.

1. Zmniejsz porzucenie wózka

Porzucenie koszyków jest prawdopodobnie największym wyzwaniem dla sprzedawców e-commerce.

Technologia zamiaru wyjścia OptinMonster pokazuje ukierunkowaną kampanię polegającą na rezygnacji z odwiedzin i zachęca ich do konwersji przed wyjazdem.

Wyskakujące okienko tworzenia listy e-commerce

Poniżej znajduje się kilka pomysłów na kampanie, które możesz wyświetlić rezygnującym użytkownikom:

 • Zaproszenie do rozmowy z agentem wsparcia
 • Specjalna oferta rabatowa zachęcająca do zakupu
 • Zaproszenie do pobrania głównego magnesu, dołączając do listy e-mail

2. Rozwiń swoją listę e-mail

Oczywiście, rozwój listy e-mail jest niezbędny dla twojego biznesu eCommerce. Dzięki OptinMonster możesz tworzyć ściśle ukierunkowane kampanie, aby poszerzać listę e-mailową i przekształcać subskrybentów w klientów.

Związane z: Jak rozwinąć swoją listę e-mail, SZYBKO!

3. Retargeting na miejscu

„Retargeting” to modne hasło w branży eCommerce.

Retargeting tradycyjny to retargeting zewnętrzny, który jest kierowany do klientów po opuszczeniu witryny za pomocą spersonalizowanych reklam.

OptinMonster pozwala na bieganie retargeting na miejscu który jest kierowany do potencjalnych klientów w Twojej witrynie przed ich opuszczeniem, poprzez monitowanie niestandardowej wyskakującej kampanii wyjścia.

Wyskakujące okienko wyjścia zostanie uruchomione dokładnie w momencie, w którym klienci zamierzają wyjść.

Tworzenie pięknych formularzy Optin za pomocą OptinMonster

OptinMonster pomaga Ci zwiększyć liczbę rejestracji e-mail. Zawiera wiele różnych rodzajów formularzy optin, które możesz dodać do swojej witryny.

 • Wyskakujące okienka Lightbox
 • Formularze Slidein Optin
 • Wyskakujące okienka na urządzenia mobilne
 • Poniżej treści optins
 • Pływające formy optyczne
 • Formularze optin na pasku bocznym
 • i więcej

Wszystkie te formy optin można w nieskończoność dostosowywać za pomocą intuicyjnego kreatora przeciągania i upuszczania. Możesz używać własnych kolorów, czcionek, obrazów i tekstu dla wszystkich tworzonych opcji.

Optins, które faktycznie konwertują

OptinMonster oferuje niesamowity zestaw funkcji, wszystkie zaprojektowane w celu zwiększenia konwersji.

Exit Intent Technology – Funkcja zamiaru wyjścia pozwala pokazać formularze wyboru, gdy użytkownik zamierza opuścić witrynę.

Wyjdź z technologii Intent w OptinMonster

Wyzwalacze oparte na przewijaniu – Wyświetlaj wyskakujące okienko lub dowolną inną opcję, gdy użytkownik przewinął stronę w dół.

Kierowanie na poziomie strony – Umożliwia tworzenie ukierunkowanych opcji dla różnych stron.

Kierowanie na poziomie strony w OptinMonster

Łatwe testowanie A / B – Uruchom różne opcje, aby sprawdzić, która z nich zapewni Ci najlepsze konwersje.

Wyzwalacze oparte na czasie – Pokaż klientom dobrze przygotowaną ofertę w odpowiednim czasie podczas ich wizyty.

Wbudowana analityka – OptinMonster pokazuje, jak dobrze radzą sobie Twoje optiny. Pomaga to znaleźć najlepsze wyniki i zoptymalizować strategię.

Kierowanie na lokalizację geograficzną – Pokaż kampanie kierowane na podstawie lokalizacji geograficznych użytkowników.

MonsterLinks 2-etapowe opcje – Wyświetlaj wyskakujące okienko, gdy użytkownik kliknie obraz lub link.

Czujnik braku aktywności – Kieruj reklamy na nieaktywnych użytkowników i przekształcaj ich w subskrybentów.

Pełnoekranowe bramki powitalne z OptinMonster

Chcesz szybko zwrócić uwagę użytkowników? Nic nie działa lepiej niż wezwanie do działania na pełnym ekranie. Działa świetnie i żadne inne narzędzie nie robi tego lepiej niż OptinMonster.

Większość dostępnych na rynku narzędzi do generowania potencjalnych klientów przekierowuje użytkowników na inną stronę. Narazi to Twoją witrynę na ryzyko ukarania przez Google za korzystanie ze stron przejściowych.

OptinMonster wyświetla pełnoekranową bramę powitalną lub pełnoekranową bez przekierowywania użytkowników. Jest to najbezpieczniejszy sposób wyświetlania użytkownikom pełnego wezwania do działania.

Bramka powitalna na pełnym ekranie stworzona przez OptinMonster

Dzięki narzędziu OptinMonster do tworzenia przeciągnij i upuść możesz tworzyć bardzo angażujące bramki powitalne, które zwiększą współczynnik konwersji przez dach.

Clever MonsterLinks ™ z OptinMonster

OptinMonster pochodzi z kolejną świetną funkcją o nazwie MonsterLinks ™. Dodaje 2-etapową zgodę na dowolny link lub obraz w Twojej witrynie.

Wykorzystuje zasadę psychologii znaną jako Efekt Zeigarnika, która mówi, że inicjujący mają większe szanse na zakończenie procesu.

Ponieważ użytkownik już rozpoczął akcję (klikając link lub przycisk), jest znacznie bardziej prawdopodobne, że dokończy akcję (subskrybuje), co sprawia, że ​​MonsterLinks jest znacznie bardziej skuteczny niż jakikolwiek tradycyjny formularz subskrypcji na Twojej stronie.

MonsterLinks

Zaangażuj użytkowników w MonsterEffects ™ dzięki OptinMonster

OptinMonster zawiera zestaw efektów wizualnych o nazwie MonsterEffects ™, dzięki którym Twoje optiny wyglądają bardziej angażująco i interaktywnie.

Te efekty pomagają przyciągnąć wzrok użytkowników i przyspieszyć konwersję, dodając niestandardowe efekty CSS w wyskakującym okienku. OptinMonster ma 26 wbudowanych Efekty animacji CSS3 które możesz zastosować do wyskakujących okienek.

Te efekty są piękne i są natychmiast zauważane przez użytkowników. Sprawiają również, że Twoje wyskakujące okienka wydają się ożywione i poprawiają komfort użytkowania Twojej witryny.

Jak układa się OptinMonster na tle konkurencji?

OptinMonster to najlepszy produkt, jeśli chodzi o generowanie ołowiu. Rzućmy okiem na kilka obszarów, w których OptinMonster wyróżnia się na tle innych narzędzi do generowania ołowiu.

1. Mnóstwo funkcji

Niektóre fajne funkcje OptinMonster to:

 • Przeciągnij i upuść konstruktora: Potężny konstruktor przeciągnij i upuść ułatwia tworzenie oszałamiających formularzy optin w kilka minut.
 • Typy kampanii: OptinMonster jest wyposażony w 8 różnych typów kampanii, aby wyświetlać najbardziej przyciągające uwagę oferty dla odwiedzających, takie jak wyskakujące okienko lightbox, pełnoekranowa mata powitalna, przesuwane pole przewijania, ruchomy pasek, minutnik itp..
 • Wyzwalacze kampanii: Za pomocą inteligentnych wyzwalaczy kampanii możesz wyświetlić odpowiednie kampanie właściwej osobie we właściwym czasie. OptinMonster zapewnia więcej wyzwalaczy kampanii niż jakiekolwiek inne rozwiązania generowania potencjalnych klientów, takie jak zamiar wyjścia, wyzwalacz przewijania, czujnik braku aktywności itp..
 • Ukierunkowane kampanie: Oprócz wykrywania zachowań użytkowników OptinMonster pozwala tworzyć ukierunkowane kampanie na podstawie źródła ruchu, strony lub sekcji witryny, lokalizacji geograficznej oraz urządzeń użytkowników.
 • Bezproblemowa integracja: Integracja ulubionych usług e-mail marketingu z OptinMonster to pestka.
 • Aktualne spostrzeżenia: OptinMonster zapewnia szczegółowe statystyki, które pomagają określić skuteczność kampanii generujących potencjalne szanse. Możesz także z łatwością przetestować A / B swoich pomysłów na generowanie potencjalnych klientów i trzymać się tego, co najlepiej pasuje do odbiorców.

2. Łatwy w użyciu

OptinMonster ułatwia zbudowanie kampanii generowania leadów, nawet jeśli jesteś absolutnym początkującym. Jeśli możesz wskazywać i klikać, będziesz w stanie tworzyć piękne formularze optin, bez umiejętności projektowania i kodowania.

Jego interfejs jest uporządkowany, co sprawia, że ​​tworzenie formularzy optin jest znacznie łatwiejsze niż jakiekolwiek inne narzędzie. Co więcej, wbudowane szablony ułatwiają rozpoczęcie pracy, więc nie zawsze musisz zaczynać od zera.

Zapewnia również bezproblemową integrację ze wszystkimi ulubionymi usługami e-mail marketingu, dzięki czemu można łatwo zbudować kampanię generującą potencjalnych klientów, która konwertuje.

3. Idealny dla firm wszelkiego rodzaju

OptinMonster zawiera wszystkie funkcje, których można oczekiwać od narzędzia do generowania leadów. Niezależnie od tego, czy jesteś wydawcą, sprzedawcą eCommerce, firmą B2B, czy jakimkolwiek innym sprzedawcą, OptinMonster będzie niezwykle przydatny zarówno.

4. Wysoka wydajność

Ponieważ OptinMonster jest platformą hostowaną, nie zużywa zasobów serwera, podobnie jak inne wyskakujące wtyczki, które są zbudowane dla WordPress. Oznacza to, że zawsze zapewniona jest wysoka wydajność bez spowalniania witryny.

Sprawdź te najlepsze wyskakujące wtyczki WordPress.

Ceny OptinMonster & Wsparcie

Optinmonster Plany cenowe 2020

Ceny OptinMonster zaczynają się od 9 USD miesięcznie za licencję na jedną stronę ze wszystkimi podstawowymi narzędziami. Ich plan Plus kosztuje 19 USD miesięcznie, co obejmuje wszystko w planie podstawowym, a także zaawansowane funkcje, takie jak technologia wyjściowa, MonsterLink, czujnik braku aktywności itp. Ich najpopularniejszy plan Pro kosztuje 29 USD miesięcznie, co zapewnia dostęp do każdej dostępnej funkcji na 3 strony.

Plan rozwoju obsługuje 5 witryn, zawiera wszystko w Pro i pozwala dodawać niestandardowe marki, dzięki czemu aplikacja wygląda jak Twoja. Otrzymasz także dostęp do rejestrowania aktywności i danych logowania klienta za 49 USD miesięcznie.

Jako rozwiązanie płatne, OptinMonster ma wsparcie premium za pośrednictwem systemu opartego na biletach. Czas reakcji na bilety jest niesamowicie szybki. Posiadają własny wewnętrzny zespół wsparcia, w skład którego wchodzą eksperci dobrze obeznani z produktem i potrzebami klientów w zakresie konwersji.

Dostępna jest również obszerna dokumentacja dla tych, którzy chcą robić rzeczy samodzielnie. Obejmuje samouczki, przewodniki i filmy. Blog OptinMonster na temat optymalizacji konwersji regularnie publikuje artykuły na temat najlepszych sposobów na poprawę współczynników konwersji.

Możesz także sprawdzić to porównanie między OptinMonster a Sumo.

Nasz werdykt w sprawie OptinMonster jako najlepszego narzędzia do generowania potencjalnych klientów

OptinMonster oferuje najbardziej wszechstronny zestaw funkcji oferowanych przez dowolne narzędzie do optymalizacji konwersji / generowania ołowiu na rynku.

Jeśli chodzi o łatwość użycia, z łatwością przyćmiewa każde inne narzędzie, jakiego kiedykolwiek wypróbowaliśmy. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i współpracuje ze wszystkimi popularnymi usługami e-mail, CMS i platformami eCommerce.

Możemy śmiało to powiedzieć OptinMonster jest najlepszym narzędziem do generowania potencjalnych klientów i optymalizacji konwersji. Dajemy mu 5/5 gwiazdek, oto podział naszego wyniku recenzji:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj OptinMonster teraz »
Zobacz kupon OptinMonster »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map