Program budujący strony według SiteOrigin: najlepszy darmowy program budujący strony?

Chcesz szybko i łatwo tworzyć złożone układy strony z kolumnami, widżetami i nie tylko? Dać Program budujący strony autorstwa SiteOrigin plugin spróbować. W naszym przeglądzie Page Builder autorstwa SiteOrigin dowiesz się, w jaki sposób ta bezpłatna wtyczka może pomóc w tworzeniu responsywnych układów stron za pomocą widżetów, bez umiejętności kodowania.


Program budujący strony według SiteOrigin Review

Informacje o narzędziu do tworzenia stron SiteOrigin

SiteOrigin to motyw WordPress i centrum wtyczek, które pozwala z łatwością stworzyć wysoce spersonalizowaną stronę internetową. Page Builder to łatwa w użyciu wtyczka WordPress firmy SiteOrigin, która pozwala bez wysiłku samodzielnie tworzyć wspaniałe strony WordPress bez konieczności zatrudniania programisty.

Ma prosty interfejs przeciągania i upuszczania, który wygląda podobnie do interfejsu WordPress. Dzięki temu szybko dostosowuje się do przepływu pracy przy minimalnej krzywej uczenia się.

Dlaczego warto korzystać z programu budującego strony firmy SiteOrigin?

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś utworzyć bardziej złożoną stronę niż post na blogu z tekstem, wiesz, że to wbudowane Edytor wizualny WordPress nie zależy od zadania.

Chcesz podzielić swoje treści na elastyczne kolumny, używać widżetów bezpośrednio na swoich stronach lub tworzyć własne szablony układu? Potrzebujesz wtyczki typu Program budujący strony autorstwa SiteOrigin.

Wtyczka Kreatora stron SiteOrigin to narzędzie przeciągnij i upuść, które pozwala tworzyć złożone układy stron przy użyciu wbudowanych widgetów WordPress oraz szeregu dodatkowych widgetów z SiteOrigin. Możesz skonfigurować swoje widżety w wierszach i kolumnach, które kontrolujesz rozmiarem i stosunkiem.

Dostępne widżety to:

 • guziki
 • Edytor tekstu
 • lista funkcji z ikonami Font Awesome
 • Mapy Google
 • wizerunek
 • karuzela pocztowa
 • suwak obrazu i wideo
 • Treść postu
 • konfigurowalna pętla post

SiteOrigin tworzy motywy i wtyczki do WordPress. Mają także wiele bezpłatnych motywów, które są zaprojektowane do pracy z wtyczką Page Builder.

Sprawdź także: Nasza lista najlepszych twórców stron.

Jak zacząć korzystać z Kreatora stron

Zainstaluj i aktywuj wtyczkę, dostępną bezpłatnie w katalogu WordPress.org.

Domyślnie możesz go używać w postach lub na stronach (możesz to zmienić pod Ustawienia »Kreator stron Jeśli chcesz).

Możesz zacząć od utworzenia nowego posta lub strony. W edytorze wizualnym zobaczysz nową kartę po prawej stronie, obok zwykłych kart Visual i Text.

Program budujący strony według SiteOrigin Review - karta

Kliknij Kreator stron i pojawi się monit o dodanie widżetu, wiersza lub gotowego układu.

Program budujący strony według SiteOrigin Review - nowa strona

Możesz wybierać spośród istniejących widżetów WordPress lub widżetów zawartych we wtyczce programu budującego strony, takich jak treść postów, obrazy lub suwaki. Wybór dodania widżetu spowoduje automatyczne wstawienie go do nowego wiersza.

Program budujący strony według SiteOrigin Review - widżety

Jeśli wybierzesz widget SiteOrigin, pojawi się monit o zainstalowanie wtyczki pakietu widgetów SiteOrigin, która jest również bezpłatna.

Aby utworzyć wiersz z więcej niż jedną kolumną, kliknij Dodaj wiersz przycisk. Możesz wybrać liczbę kolumn i ich stosunek do siebie.

Program budujący strony według SiteOrigin Review - dodaj wiersz

Możesz także edytować wiersz, aby dodać kolumny. Wystarczy kliknąć ikonę klucza nad rzędem, aby go edytować. Możesz również najechać kursorem na dowolny widżet, aby go edytować lub usunąć.

Jeśli chcesz używać układów, musisz włączyć katalog. To da ci dostęp do 16 różnych gotowych układów. Możesz także importować i eksportować własne układy.

Aby edytować stronę z interfejsu witryny, możesz kliknąć Edytor na żywo podczas edycji lub przeglądania strony. Edytor na żywo umożliwia także podgląd strony w 3 różnych rozmiarach ekranu.

Page Builder by SiteOrigin Review - edytor na żywo

Dokumentacja i wsparcie

SiteOrigin oferuje wiele świetnych filmów i samouczków ze zrzutami ekranu, które pomogą Ci zacząć. Mają także artykuły na temat integracji motywów oraz bardziej zaawansowanych ustawień i funkcji.

Program budujący strony jest aktywnie rozwijany i witają autorów w GitHub. SiteOrigin zobowiązuje się zawsze udostępniać wtyczkę za darmo.

Oferują również bezpłatne wsparcie na oficjalnych forach SiteOrigin, a wsparcie e-mailowe można uzyskać w ramach SiteOrigin Premium.

Uzyskaj więcej dzięki SiteOrigin Premium

SiteOrigin oferuje również członkostwo premium, które zapewnia dostęp do dodatkowych wtyczek dodatków i szybszą obsługę poczty e-mail.

SiteOrigin Premium obejmuje:

 • Ulepszony program budujący strony: Twórz niestandardowe typy postów, dodawaj animacje CSS i nie tylko.
 • Dodatki do widżetów: Obejmuje więcej widżetów dla układów, w tym pola formularza kontaktowego, ulepszone widżety społecznościowe itp.
 • Udoskonalenia motywu: Usuń atrybuty SiteOrigin, uzyskaj komentarze na stronie ajax i wiele więcej.

Dostępne są różne roczne licencje w zależności od tego, w ilu witrynach chcesz z nich korzystać.

Program budujący strony według SiteOrigin vs. program budujący strony WPBakery

Program budujący strony autorstwa SiteOrigin i WPBakery Page Builder (wcześniej Visual Composer) to 2 najpopularniejsze wtyczki do przeciągania i upuszczania stron dla WordPress.

WPBakery Page Builder to wtyczka premium dostępna w CodeCanyon. Działa bardzo podobnie do programu budującego strony, z „elementami” zamiast „widżetami”. Umożliwia także edycję strony z przodu lub z tyłu witryny.

Program budujący strony WPBakery zawiera o wiele więcej elementów niż program budujący strony. Ma on bardziej zaawansowane opcje dla tych elementów. Dostępne są również setki wtyczek dodatkowych, które rozszerzają funkcje i dodają więcej elementów i opcji.

WPBakery Page Builder wydaje się również być nieco bardziej przyjazny dla użytkownika i ma bardziej nowoczesny, płaski wygląd. Porównaj wygląd ich przycisków, na przykład:

Program budujący strony według SiteOrigin Review - przycisk

Program budujący strony według domyślnego przycisku SiteOrigin

Program budujący strony według SiteOrigin Review

Przycisk domyślny programu budującego strony WPBakery

Liczba opcji w Kreatorze stron WPBakery na początku może być nieco przytłaczająca, ale przydają się, jeśli chcesz budować bardziej złożone strony.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą pełną recenzją programu budującego strony WPBakery.

Cennik SiteOrigin Page Builder

cennik konstruktora strony

Podstawowa wtyczka jest całkowicie darmowa. Można go pobrać z repozytorium WordPress.
Za jedyne 29 USD możesz kupić pakiet dodatków premium, które zwiększają funkcjonalność programu Page Builder.

Aby korzystać z maksymalnie 5 witryn, możesz uzyskać biznesplan za 49 USD. Aby uzyskać nieograniczoną licencję na witryny, możesz uzyskać plan programisty za 99 USD.

Nasz werdykt dotyczący korzystania z narzędzia SiteOrigin Page Builder

Jeśli potrzebujesz tylko podstawowego darmowego narzędzia do budowania strony, program Page Builder firmy SiteOrigin to świetna opcja. Jest aktywnie rozwijany i obsługiwany, a interfejs użytkownika jest wystarczająco intuicyjny, aby szybko zacząć. Mają także szczegółową dokumentację, zarówno w formie wideo, jak i samouczka.

Dajemy Program budujący strony autorstwa SiteOrigin 4 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Pobierz program budujący strony od SiteOrigin teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map