Przegląd AffiliateWP – Program partnerski dla WordPress

Chcesz stworzyć program partnerski dla swojego produktu? Program partnerski to system polecania, w którym zachęcasz innych do polecania Twojego produktu, oferując im prowizję za każdą poleconą sprzedaż.


Jak tworzysz system partnerski w WordPress? Do tego właśnie została stworzona wtyczka AffiliateWP. Umożliwia łatwe tworzenie pełnoprawnego systemu partnerskiego w WordPress. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jego funkcjach, funkcjonalnościach, cenach itp., Czytaj dalej naszą pełną recenzję AffiliateWP poniżej.

Informacje o wtyczce AffiliateWP

affiliatewp-best-affiliate-management-system-for-wordpress

AffiliateWP to wtyczka nr 1 do systemu zarządzania stowarzyszeniami dla WordPress. Pozwala zbudować kompletny system partnerski w WordPress i pomaga zarządzać podmiotami stowarzyszonymi, poleceniami, płatnościami itp. Z Twojej witryny. Zawiera wszystkie narzędzia marketingu afiliacyjnego, których potrzebujesz, aby rozwijać swoją firmę i zarabiać pieniądze.

Jest to wtyczka zbudowana dla WordPress, która wygląda i działa jak sama WordPress. Wszystkie jego funkcje zostały starannie zaprojektowane, aby dostosować się do WordPress i zapewnić Ci znajome wrażenia. Ponadto jest wyposażony w zaawansowane funkcje śledzenia partnerów i poleceń, które zapewniają wiarygodne i dokładne dane.

Program AffiliateWP został opracowany przez ten sam zespół, który stworzył wtyczkę eCoommerce Easy Digital Downloads. Dlatego wtyczka ma płynną integrację z Easy Digital Downloads. Nie wspominając, ma także pełne wsparcie dla WooCommerce i innych popularnych wtyczek członkostwa, formularzy i faktur.

Jak działa marketing afiliacyjny?

Marketing partnerski jest jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Marketing partnerski stwarza sytuację korzystną dla obu stron; właściciele firm i podmioty stowarzyszone. Jest to współpraca, w ramach której podmioty stowarzyszone pomagają sprzedawać więcej produktów, a właściciele firm oferują prowizje podmiotom stowarzyszonym za każdą sprzedaż, o której wspominali.

Na przykład, jeśli jesteś właścicielem firmy i próbujesz sprzedawać produkty, możesz utworzyć system partnerski w swojej witrynie i zaprosić partnerów stowarzyszonych do przyłączenia się. Kiedy stają się partnerem Twojej witryny, wybierają produkty z Twojego sklepu i promują je na swoim blogu i na innych platformach. Teraz, gdy ludzie wejdą do Twojego sklepu za pośrednictwem linków partnerskich i kupią produkt, partner, który polecił klientowi, otrzymuje określoną procentową prowizję.

Jako właściciel firmy Twój sklep zyska lepszą widoczność, większy ruch i większą sprzedaż. Z drugiej strony podmioty stowarzyszone będą zarabiać pieniądze na każdej sprzedaży skierowanej do Twojego sklepu. Dlatego jest to satysfakcjonujące zarówno dla firm, jak i marketingowców stowarzyszonych.

Jeśli więc prowadzisz sklep internetowy, ale nie masz programu partnerskiego, zdecydowanie powinieneś rozważyć jego utworzenie.

Przegląd AffiliateWP – Pierwsze kroki z AffiliateWP

AffiliateWP to wtyczka zaprojektowana specjalnie dla WordPress z interfejsem takim jak natywny interfejs WordPress. Jest zatem łatwy w konfiguracji i obsłudze.

Najpierw pobierz plik wtyczki z oficjalnej strony AffiliateWP i zainstaluj go na swojej stronie. Jeśli potrzebujesz szczegółowych instrukcji, oto nasz przewodnik krok po kroku, jak zainstalować wtyczkę.

1. Ustawienia ogólne

Po aktywacji wtyczki przejdź do Partnerzy »Ustawienia aby aktywować licencję na wtyczkę. Możesz znaleźć klucz licencyjny na swoim koncie na stronie AffiliteWP.

affiliatewp-general-setting

Oprócz aktywacji licencji, Generał Zakładka ma wiele ustawień partnerskich. Możesz wybrać stronę partnerską lub stronę umowy partnerskiej; możesz jednak pozostawić je takie, jakie są, ponieważ te strony są automatycznie tworzone przez wtyczkę, aby spełnić specyficzne potrzeby partnerów.

Następnie możesz skonfigurować ustawienia poleceń. Domyślną zmienną referencyjną jest ref i domyślny format poleceń wygląda następująco: https://yoursite.com/?ref=1.

ustawienia poleceń

Jeśli chcesz zmienić zmienną polecającą, możesz użyć aff, refer, partner, itp.

Następnie możesz włączyć Ładne adresy URL partnerów który zastąpi ciągi zapytania (tj.? ref =) i zmieni format adresu URL na https://yoursite.com/ref/1.

Możesz wybrać typ stawki za polecenie z procentowej lub zryczałtowanej kwoty. Następnie możesz dodać współczynnik polecania. Również przegląd Wyklucz wysyłkę i Wyklucz podatek opcje Następnie możesz również dodać okres ważności pliku cookie; na przykład 30 dni (co oznacza, że ​​zakup w ciągu 30 dni od wizyty użytkownika za pośrednictwem linku polecającego będzie ważny dla prowizji).

rekomendacja-stawki-ustawienia-affiliatewp-review

Po przejrzeniu wszystkich opcji nie zapomnij kliknąć Zapisz zmiany.

2. Integracje

Wtyczka ma wbudowaną integrację z wieloma wtyczkami i systemami eCommerce, członkostwa, formularzy i faktur. Możesz włączyć te, których potrzebujesz z łatwością Partnerzy »Ustawienia» Integracje.

integracje-affiliatew-ustawienia

3. Ustawienia e-mail

Możesz skonfigurować wszystkie ustawienia e-mail z E-mail zakładka w ustawieniach AffiliateWP.

email-settings-affiliatewp

Możesz przesłać logo, wybrać szablon wiadomości e-mail, z imienia i nazwiska, adresu e-mail itp. Następnie możesz skonfigurować powiadomienia e-mail o nowych rejestracjach podmiotów stowarzyszonych, zaakceptować wniosek podmiotu stowarzyszonego, zaakceptować skierowanie, rozpatrzyć wniosek podmiotu stowarzyszonego i odrzucić wniosek.

4. Różne ustawienia

The Misc Zakładka w ustawieniach AffiliateWP pozwala skonfigurować różne opcje przydatne dla twojego systemu afiliacyjnego.

misc-settings-affiliatewp

Możesz włączyć lub wyłączyć rejestrację partnera przez samego użytkownika, wymagane zatwierdzenie partnera, reCAPTCHA i wiele innych.

Przejrzyj wszystkie ustawienia, a następnie kliknij Zapisz zmiany aby zapisać swoje ustawienia.

Tworzenie Strefy Afiliacyjnej

Strefa partnerska to miejsce, w którym użytkownicy mogą zobaczyć formularz rejestracji partnera i formularz logowania. Za pośrednictwem tej strony nowi specjaliści ds. Marketingu aplikują o Twój program partnerski, podczas gdy już zarejestrowani partnerzy mogą logować się na swoje konta, generować linki polecające, wyświetlać statystyki i wyświetlać swoje zarobki.

Wtyczka AffiliateWP automatycznie tworzy Strefa partnerska strona zaraz po zainstalowaniu wtyczki w WordPress. Jeśli nie znajdziesz tej strony, możesz samodzielnie utworzyć nową stronę i dodać krótki kod [affiliate_area] w głównym obszarze treści utworzy dla Ciebie stronę obszaru stowarzyszonego.

Spójrz na zrzut ekranu poniżej, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał Twój obszar afiliacyjny:

obszar partnerski

Gdy użytkownik zaloguje się na swoje konto, zobaczy inny obszar afiliacyjny. Obszar partnerski dla zalogowanych użytkowników wygląda jak zrzut ekranu poniżej:

aff-area-url-generator-affiliatewp

Podmioty stowarzyszone mogą generować adresy URL podmiotów stowarzyszonych, wpisując w polu adres URL strony i klikając przycisk Wygeneruj adres URL przycisk.

Następnie Statystyka opcja pokazuje podsumowanie płatnych i niezapłaconych poleceń, odwiedzin, współczynnika konwersji, zarobków i stawek prowizji.

statystyki obszaru stowarzyszonego

Po kliknięciu następnej opcji, Wykresy, partnerzy mogą zobaczyć graficzną prezentację statystyk partnerów.

wykresy obszarów stowarzyszonych

Polecenia zapewnia wgląd w polecenia partnera stowarzyszonego z zarobioną kwotą, opisem produktu i statusem wypłaconej lub niezapłaconej.

skierowania do obszaru stowarzyszonego

The Odwiedziny opcja pokazuje strony odwiedzane przez ich linki partnerskie.

The Kreacje opcja obejmuje banery promocyjne, których partnerzy mogą używać na swoich blogach i wielu innych platformach do promowania Twoich produktów.

kreacje obszaru stowarzyszonego

I wreszcie Ustawienia Zakładka pozwala Twoim partnerom dodać e-mail dotyczący płatności, na który możesz wysyłać zarobione prowizje.

ustawienia obszaru stowarzyszonego

Strefa partnerska wygląda bardzo czysto i prosto. Marketingowcy afiliacyjni pokochają interfejs Twojego programu partnerskiego.

Zarządzanie programem partnerskim

AffiliateWP zapewnia proste, ale potężne opcje zarządzania programem partnerskim. Możesz dodawać, edytować i przeglądać podmioty stowarzyszone; przeglądaj indywidualne i całkowite raporty partnerskie; zarządzać poleceniami, wizytami i aspektami twórczymi; i przeglądaj pełne raporty o wszystkim.

Konfiguracja i zarządzanie opcjami administratora jest łatwe dzięki AffiliateWP. Aby rozpocząć, możesz rzucić okiem na przegląd swojego systemu partnerskiego, przechodząc do Partnerzy »Przegląd.

admin-Overview-affiliatewp

W przeglądzie możesz zobaczyć sumy wypłaconych zarobków, niezapłaconych poleceń, najcenniejszych partnerów, najnowszych rejestracji partnerów, ostatnich poleceń itp..

Następnie możesz przejść do Partnerzy »Partner aby wyświetlić listę wszystkich partnerów, dodać nowych partnerów, edytować itp.

Affiliate-Affiliatew-plugin

Całe zarządzanie podmiotem stowarzyszonym działa tak samo jak standardowe posty w WordPress.

AffiliateWP Addons

Wtyczka AffiliateWP zawiera potężne bezpłatne i premium dodatki, których możesz użyć, aby zwiększyć efektywność swojego programu partnerskiego. Ponadto obsługuje także wiele dodatków innych firm.

Istnieje 15 oficjalnych darmowych dodatków i 14 profesjonalnych dodatków. Profesjonalne dodatki obejmują wypłaty PayPal, powtarzające się polecenia, dożywotnie prowizje, strony docelowe partnerów itp. Bezpłatne dodatki umożliwiają dodawanie funkcji, takich jak wyświetlanie tabeli wyników, wyświetlanie przypisanych kuponów partnerskich, płacenie partnerom z kredytu sklepowego itp..

Możesz uzyskać dostęp do dodatków z pulpitu WordPress, odwiedzając stronę Partnerzy »Dodatki.

affiliatewp-addons

Wtyczka AffiliateWP: Ceny i wsparcie

AffiliateWP to wtyczka premium, która oferuje 4 plany cenowe.

cennik afiliacyjny

1. Osobiste: Kosztuje 99 USD rocznie. Możesz go używać tylko na 1 stronie internetowej. Zawiera 15 oficjalnych bezpłatnych dodatków i wszystkie podstawowe funkcje AffiliateWP.

2. Plus: Kosztuje 149 USD rocznie. Zapewnia 3 licencje witryny. Zawiera także wszystkie bezpłatne dodatki i podstawowe funkcje wtyczki.

3. Profesjonalista: Kosztuje 249 USD rocznie. Z tym planem możesz korzystać z AffiliateWP na nieograniczonej liczbie stron. Zawiera wszystkie 15 profesjonalnych dodatków wraz ze wszystkimi darmowymi oficjalnymi dodatkami.

4. Ostateczny: Kosztuje 499 USD i jest to jednorazowy plan płatności. Dzięki temu planowi możesz używać AffiliateWP na nieograniczonej liczbie stron. Obejmuje również wszystkie dodatki pro i darmowe, a także przyszłe dodatki.

Dzięki 3-letnim planom subskrypcyjnym otrzymasz wsparcie przez e-mail i aktualizacje na czas trwania bieżącej subskrypcji, a otrzymasz dożywotnią pomoc i aktualizacje z Ostateczny plan.

Jeśli masz jakieś pytania, możesz użyć ich czatu na żywo do natychmiastowych odpowiedzi. Możesz również przesłać zgłoszenie na pytania dotyczące pomocy technicznej, ale może nie być konieczne skontaktowanie się z obsługą klienta, ponieważ mają szczegółową dokumentację z naprawdę wyczerpującymi artykułami.

Nasz werdykt dotyczący korzystania z AffiliateWP do tworzenia systemu afiliacyjnego w WordPress

AffiliateWP to bez wątpienia najlepsza wtyczka 1 do systemu zarządzania partnerami dla WordPress. Posiada pełen zestaw funkcji i funkcjonalności, które pozwalają stworzyć potężny system partnerski w WordPress. Integracja z eCommerce, członkostwem, formularzami i wtyczkami do faktur sprawia, że ​​jest to kompleksowe rozwiązanie dla programów partnerskich.

Wtyczka została stworzona tylko dla WordPressa, co czyni ją bardzo specjalnym produktem. Jego interfejs jest bardzo podobny do interfejsu WordPress, więc każdy korzystający z WordPress rozpozna jego znajomy interfejs i skonfiguruje wszystko bardzo łatwo. Jest to prosta wtyczka partnerska WordPress, z której można korzystać bez dotykania żadnego kodu.

Uważamy, że AffiliateWP jest najlepszą wtyczką do zarządzania partnerami do tworzenia i prowadzenia programu partnerskiego na stronach WordPress. To świetne narzędzie, którego możesz użyć do zwiększenia sprzedaży, poprawy SEO i rozwoju firmy.

Dajemy mu 4,5 na 5 gwiazdek. Oto podział naszego wyniku recenzji:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Zdobądź AffiliateWP teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map