Przegląd Elementor 2020 – Czy to najlepsza wtyczka WordPress Page Builder?

Chcesz zaprojektować witrynę WordPress bez zatrudniania programisty? Tworzenie witryny WordPress jest łatwe dzięki wtyczce do tworzenia stron, takiej jak Elementor.


W tej recenzji Elementora przyjrzymy się jego funkcjom, wydajności i łatwości użytkowania, aby ustalić, czy jest to najlepsza wtyczka do tworzenia stron WordPress.

elementor-wordpress-page-builder-plugin

Co to jest wtyczka WordPress Page Builder?

Wtyczka konstruktora stron WordPress zapewnia prosty interfejs przeciągnij i upuść, aby tworzyć piękne strony internetowe. Możesz tworzyć strony, po prostu układając bloki treści za pomocą narzędzia przeciągnij i upuść. Większość programów budujących strony oferuje również edycję front-end, dzięki czemu możesz dokonywać edycji na żywo bez konieczności przełączania się między edytorem a stroną podglądu.

Przede wszystkim kreator stron pozwala każdemu z łatwością zbudować stronę internetową, bez względu na jej umiejętności. Nie jest wymagana wiedza techniczna, ponieważ nie będziesz dotykać ani jednego wiersza kodu.

Piękne projektowanie witryn WordPress za pomocą Elementor

Elementor jest łatwą w użyciu wtyczką do tworzenia stron WordPress, która ma wizualny interfejs przeciągania i upuszczania. Zawiera szeroki wachlarz elementów, które pozwalają po prostu uporządkować zawartość strony za pomocą narzędzi przeciągania i upuszczania. Wtyczka nie wymaga żadnego kodowania, aby skonfigurować swoje ustawienia i tworzyć strony.

Dzięki ponad 900 000 aktywnych instalacji jest to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia stron WordPress dostępnych w Internecie.

1. Tworzenie postów i stron za pomocą Elementora

Gdy dodajesz nową stronę lub edytujesz istniejącą stronę w edytorze stron, możesz zobaczyć Edytuj za pomocą Elementora przycisk nad edytorem WordPress. Możesz go po prostu kliknąć, aby uruchomić edytor Elementor.

edit-page-with-elementor-plugin

To przekierowuje cię do interfejsu edytora Elementor, jak pokazano na zrzucie ekranu.

Po lewej stronie są gotowe elementy lub widżety do przeciągania i upuszczania. Możesz znaleźć Ustawienia pasek poniżej elementów. Aby dodać nową treść, kliknij Dodaj nową sekcję lub Dodaj szablon w obszarze zawartości.

elementor-interfejs

Sekcja to blok układu projektu z jedną lub wieloma kolumnami. Po wybraniu opcji Dodaj nową sekcję pojawi się monit o wybranie struktury treści dla nowej strony. Do wyboru jest 12 rodzajów sekcji, jak pokazano na zrzucie ekranu.

add-section-elementor

Po wybraniu struktury strony możesz wybrać układ sekcji i przeciągnąć elementy do kolumn sekcji.

Jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej, możesz zmienić wszystko w edytorze po lewej stronie i zobaczyć zmiany na żywo w obszarze zawartości.

elementy edycji

Jeśli chcesz użyć gotowych szablonów dla swojej strony, możesz kliknąć Dodaj szablon przycisk. Masz dostęp do ponad 300 wstępnie zaprojektowanych szablonów, nazwanych stron i bloków w bibliotece Elementor.

elementor-library

Możesz łatwo wstawić szablon z biblioteki, dostosować go i nacisnąć opublikuj.

Bogaty zestaw elementów & Szablony

Wtyczka Elementor ma szeroki zestaw niestandardowych elementów lub widżetów. Możesz znaleźć widżet dla dowolnego rodzaju potrzebnych treści, takich jak nagłówki, przyciski, formularze, karuzele lub mapy Google, aby wymienić tylko kilka.

elements-in-elementor-plugin

Oprócz widżetów Elementor w edytorze można używać domyślnych widgetów WordPress lub innych widgetów opartych na motywach lub widgetów wtyczek. Elementor integruje się z każdym zainstalowanym motywem i wtyczką oraz dodaje aktywowany motyw i inne zgodne widżety wtyczek do edytora stron Elementor.

theme-plugin-widgets-elementor

Zainstaluj ulubione motywy i wtyczki i łatwo buduj strony z edytora Elelemtor za pomocą widżetów dostarczonych przez Twój motyw i inne wtyczki.

Dodatkowo możesz zapisać swój projekt jako szablon i ponownie użyć go na innych stronach w witrynie.

Kliknij Zapisz Opcje a następnie zapisz jako szablon.

zapisać jako szablon

Teraz twój nowy szablon jest przechowywany w bibliotece Elementor.

mój nowy szablon

Możesz po prostu wstawić własny szablon na dowolnej stronie. Ponadto możesz wyeksportować szablon do innych witryn, które posiadasz, dzięki czemu jest bardzo wygodny. Nie musisz za każdym razem budować nowej strony od zera.

3. Niekończące się opcje dostosowywania

Elementor zapewnia nieograniczone możliwości dostosowywania witryny.

Idź do Styl i zaawansowane menu w edytorze Elementor, aby wyświetlić wszystkie opcje dostosowywania.

dostosuj bez ograniczeń

Możesz zarządzać szerokościami i wysokościami sekcji; zmiana rozmiaru kolumn; ustaw pozycję treści na górze, środku lub na dole kolumny; ustaw marginesy i marginesy dla sekcji, kolumn i widżetów; ustaw odstęp między kolumnami; itp.

4. Responsive Control Design

Elementor pozwala dostosować wygląd twoich stron internetowych w zależności od rodzaju urządzeń używanych przez odwiedzających. Dzięki temu Twoja witryna jest w 100% responsywna, co oznacza, że ​​będzie dobrze wyglądać na wszystkich urządzeniach, w tym na komputerach stacjonarnych, telefonach komórkowych i tabletach.

elementor-responsive-design

Wtyczka ma domyślnie widok pulpitu. Możesz zmienić widok na urządzenie mobilne, aby dowiedzieć się, jak użytkownicy będą oglądać Twoją witrynę na urządzeniach mobilnych.

Wtyczka ma również dodatkową funkcję zapewniającą szybkość reakcji. Możesz znaleźć Czuły opcja w ramach zaawansowane menu za każdym razem, gdy edytujesz element. Pozwala to ukryć widżet dla określonego urządzenia. Jest to przydatne, gdy nie chcesz wyświetlać tej samej treści na każdym urządzeniu.

hide-widget-elementor

5. Pełna historia zmian – Cofnij / ponów zmiany

Kolejną niesamowitą cechą Elementora jest pełna historia zmian. Ta funkcja umożliwia przywrócenie poprzedniej wersji w dowolnym momencie. Wtyczka zapisuje wszystkie dane wejściowe, dzięki czemu możesz po prostu przejść do starszej wersji, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

poprawki elementorowe

Więcej funkcji elementu

Rzućmy okiem na kilka dodatkowych funkcji wtyczki Elementor:

 • Edycja bezpośrednia: Za pomocą tej funkcji możesz edytować treść tekstu bezpośrednio na ekranie na żywo. Ta funkcja ułatwia pisanie postów na blogu i edytowanie istniejących treści.
 • Edytor nagłówków i stopek: Edycja elementów nagłówka i stopki witryny jest łatwa dzięki Elementor. Możesz je wizualnie edytować bez kodowania.
 • Tłumaczenie i gotowe na RTL: Wtyczka została przetłumaczona na ponad 23 języki i może być łatwo przetłumaczona na inne języki. W pełni obsługuje język RTL.
 • Globalne kolory i typografia: Możesz ustawić globalne kolory i typografię, aby stworzyć spójny projekt w całej witrynie.
 • Rozbudowane opcje typografii: Użyj ponad 800 czcionek Google lub dodaj własne niestandardowe formularze do pisania i używaj ich w całej witrynie.
 • Integracje stron trzecich: Wtyczka obsługuje integracje innych firm, w tym MailChimp, Drip, ActiveCampaign itp.
 • Tryb konserwacji: Możesz ustawić tryb konserwacji za pomocą pięknych elementów Elementora już wkrótce i szablonów trybu konserwacji.
 • Widżety eCommerce: Użyj gotowych widgetów WooCommerce wraz z tabelami cen i widgetami cenników, aby łatwo tworzyć strony eCommerce.

Ceny i opcje wsparcia dla Elementor

Elementor jest bezpłatny, jeśli pobierzesz go z oficjalnego repozytorium wtyczek WordPress. Darmowa wersja wtyczki oferuje przyzwoitą liczbę widżetów i innych funkcji, które pozwalają tworzyć proste strony internetowe.

Dla profesjonalistów wtyczka ma wersję premium z dodatkowymi widgetami, szablonami i innymi opcjami premium. Ma trzy plany cenowe: osobiste, biznesowe i nieograniczone. Możesz kupić abonament osobisty na 1 licencję na witrynę, Business na 3 witryny i Unlimited na nieograniczoną liczbę witryn.

elementor wyceny

Elementor zawiera obszerną dokumentację z wieloma samouczkami, które pomogą Ci łatwo zbudować stronę internetową za pomocą wtyczki. Możesz również znaleźć poradniki na ich blogu i kanale YouTube.

Autorzy wtyczek zapewniają dedykowane wsparcie za pośrednictwem wiadomości e-mail opartych na biletach.

Nasz werdykt w sprawie Elementora jako najlepszej wtyczki WordPress Page Builder

Po dokładnym zapoznaniu się z wtyczką możemy stwierdzić, że Elementor ma wszystkie funkcje potrzebne do ułatwienia dostosowywania WordPress. Interfejs wtyczek nie jest wypełniony dodatkowymi, bezużytecznymi opcjami, takimi jak niektóre wtyczki, więc będzie łatwy w użyciu i zrozumiały. Najlepsze jest to, że nawet początkujący i nie znający się na technologii ludzie mogą łatwo używać wtyczki do tworzenia pięknych stron internetowych.

Nie przegap tego najlepszego oprogramowania do projektowania stron internetowych.

Dajemy budowniczemu strony Elementor 4,8 z 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 4,8 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj elementor teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map