Przegląd LayerSlider – czy warto?

Chcesz stworzyć przyciągające wzrok suwaki dla swojej witryny WordPress? LayerSlider może pomóc w pokazaniu zdjęć, filmów, treści postów i innych. Zawiera setki różnych animacji i możliwość warstwowania zawartości na każdym slajdzie. Ale czy jest to najlepsza dostępna wtyczka do suwaków WordPress? Dowiedz się w naszej recenzji LayerSlider.


przegląd warstw

Dlaczego warto korzystać z wtyczki Slider?

Gdy masz tak wiele do zaoferowania w swojej witrynie, trudno wiedzieć, co wyświetlać na stronie głównej.

Suwak to świetny sposób na pokazanie najpopularniejszych treści, wyświetlanie polecanych produktów ze sklepu eCommerce lub udostępnianie zdjęć z ostatniej podróży. Animacje z suwakiem mogą również przyciągać wzrok i przyciągać uwagę użytkowników.

Informacje o LayerSlider

LayerSlider to popularna wtyczka do WordPress na rynku CodeCanyon, z ponad 1,5 milionem aktywnych instalacji, 80 000 sprzedaży i 4,7 pozytywnych ocen. LayerSlider pozwala łatwo tworzyć suwaki, galerie zdjęć i pokazy slajdów w witrynie WordPress.

Wtyczka została opracowana przez Kreaturę, grupę entuzjastycznych projektantów i programistów stron internetowych. Został wydany po raz pierwszy w styczniu 2012 r. Sprzedają także wysokiej jakości wtyczkę suwaka jQuery na CodeCanyon dla stron internetowych innych niż WordPress.

Przegląd LayerSlider: Uniwersalna, responsywna wtyczka suwaka

LayerSlider to jedna z najpopularniejszych wtyczek suwaków dla WordPress. Pozwala tworzyć przyciągające uwagę suwaki, galerie i karuzele z animacjami i efektami przejścia.

Do każdego slajdu możesz dodawać warstwy treści, w tym obrazy, wideo, tekst i inne. Każda warstwa może mieć własne efekty przejścia. Możesz także wybrać jeden z 3 różnych stylów nawigacji z suwakiem.

Dodatkowo LayerSlider jest wyposażony w 13 konfigurowalnych skórek, dzięki którym z łatwością nadasz swoim suwakom niepowtarzalny wygląd. Dołączone są również pliki skórki PSD, dzięki czemu projektanci mogą łatwiej tworzyć własne skórki. Wszystkie skórki są responsywne i przyjazne dla urządzeń mobilnych.

Kilka innych funkcji LayerSlider to:

 • Przeciągnij i upuść edytor wizualny: Łatwy w użyciu edytor wizualny pozwala tworzyć piękne suwaki z nieograniczonymi możliwościami dostosowywania.
 • Ponad 200 efektów animacji: LayerSlider ułatwia zbudowanie pięknego suwaka na stronie WordPress z oszałamiającymi efektami animacji, w tym przejściami slajdów, paralaksą itp..
 • Suwak zawartości: Prezentowanie dużej ilości informacji na ograniczonej przestrzeni nie jest już wyzwaniem. Za pomocą suwaka zawartości LayerSlider możesz dynamicznie pobierać treści z postów i stron i wyświetlać je odbiorcom.
 • Mnóstwo opcji dostosowywania: Dzięki LayerSlider opcje dostosowywania są nieograniczone. Wtyczka jest dostarczana z 18 suwakami, mnóstwem szablonów suwaków premium i układami specyficznymi dla urządzenia.

Jak stworzyć swój pierwszy suwak

Zainstaluj i aktywuj wtyczkę, a nastąpi przekierowanie do LayerSlider WP »Wszystkie suwaki menu.

Kliknij Dodaj nowe przycisk, aby rozpocząć.

Przegląd LayerSlider - dodaj nowy

Wpisz nazwę i kliknij Dodaj suwak.

Przegląd LayerSlider - nazwa

U góry zobaczysz zakładki pokazujące, że jesteś na stronie Ustawienia.

Przegląd LayerSlider - ustawienia suwaka

Poniżej zobaczysz wszystkie opcje suwaka. Możesz zmienić rozmiar, animacje, prędkość, opcje nawigacji i inne.

Przegląd LayerSlider - ustawienia

Po zakończeniu wybierania ustawień kliknij przycisk Slajdy zakładka u góry.

Jest 2 Kliknij, aby ustawić przyciski po lewej stronie. Góra służy do ustawiania obrazu, a dół 1 do ustawiania miniatury. Jeśli pozostawisz pustą miniaturę, zostanie użyty sam obraz. Możesz także ustawić indywidualny czas trwania obrazu, wybierać spośród ponad 100 efektów przejścia i (opcjonalnie) konfigurować łącza.

Przegląd LayerSlider - wybierz obrazy

Poniżej możesz dodać więcej warstw do suwaka. Istnieje wiele opcji dodawania większej liczby zdjęć, tekstu, HTML, filmów, treści postów itp.

Przegląd LayerSlider - dodaj warstwy

Możesz także ustawić przejścia poszczególnych warstw.

Przegląd LayerSlider

Aby dodać kolejny slajd, kliknij zielony znak plus u góry pod Slajdy patka.

Po zakończeniu kliknij Zapisz zmiany przycisk na dole.

Możesz uzyskać krótki kod, aby wyświetlić suwak z LayerSlider WP »Wszystkie suwaki ekran, na którym zostaną wyświetlone wszystkie suwaki.

Dokumentacja i opcje pomocy technicznej dla LayerSlider

LayerSlider posiada dokumentację online i często zadawane pytania na swojej oficjalnej stronie internetowej. Dokumentacja zawiera samouczki dotyczące instalacji, budowania suwaków, zaawansowanego dostosowywania, rozwiązywanie problemów, i pomoc dla programistów. Często zadawane pytania dotyczą również wielu typowych problemów.

Twój zakup LayerSlider objęty jest 6-miesięcznym wsparciem od programistów, w tym pomocą w usuwaniu błędów i udzielaniu odpowiedzi na ogólne pytania. Możesz zdecydować się na zakup rozszerzonego wsparcia na kolejne 12 miesięcy.

LayerSlider vs. Soliloquy

Istnieje wiele wtyczek do suwaków, ale zalecamy Monolog jako najlepiej reagująca wtyczka suwaka dla WordPress.

Większość wtyczek do suwaków jest przepełniona ogromną liczbą funkcji, z których ludzie nie korzystają. Ponadto często mają bardzo mylące interfejsy i spowalniają działanie witryny.

LayerSlider nie jest złą wtyczką. Jest potężny i ma wiele funkcji. Ale interfejs nie jest zbyt przyjazny dla początkujących – został stworzony z myślą o programistach.

Niektóre projekty skór również wydają się dość przestarzałe:

Przegląd LayerSlider - jaki jest ten rok

3d przyciski nawigacyjne

Soliloquy stawia przede wszystkim wrażenia użytkownika. Został zaprojektowany, aby był lekki i łatwy dla początkujących. Możesz złożyć suwak w zaledwie kilka minut.

Co najlepsze, Soliloquy nie spowolni Twojej witryny. Jest to najszybsza wtyczka, którą przetestowaliśmy:

Slider Plugin
Czas ładowania strony
Upraszanie
Rozmiar strony
Monolog1,34 sek26945 KB
Suwak Nivo2,12 sek291 MB
Meteor2,32 sek271,2 MB
Suwak rewolucji2,25 sek291 MB
LayerSlider2,12 sek30975 KB

To dlatego, że został zaprojektowany do użycia techniki hybrydowej zwanej dynamicznym wstępnym ładowaniem asynchronicznym ajax.

Możesz dowiedzieć się więcej w naszej pełnej recenzji Soliloquy.

Jak LayerSlider wypada na tle konkurencji

LayerSlider to znacznie więcej niż zwykła wtyczka do suwaków WordPress. Poniżej kilka sposobów, w jakie LayerSlider wyprzedza krzywą:

1. Dziesiątki szablonów do wyboru

LayerSlider pozwala importować dziesiątki szablonów projektów dla suwaków, galerii i wyskakujących okienek. Oznacza to, że możesz szybko uruchomić projekt bez konieczności budowania go od zera.

2. Zbuduj wyskakujące okienka wyskakujące

Czy ich kochasz, czy nienawidzisz; nie można zaprzeczyć, że wyskakujące okienka mogą zwiększyć liczbę konwersji w Twojej witrynie.

Od paska informacji po pełnowymiarowe i modalne powitanie wyskakujących okienek – możesz budować dowolne wyskakujące okienko kampania, którą możesz sobie wyobrazić dzięki LayerSlider. Możesz dostosować wygląd i kontrolować, kiedy i jak wyświetlać wyskakujące okienka. Możesz nawet osadzić swoje pole subskrypcji biuletynu, aby powiększyć listę e-mail.

3. Zapisz każdą zmianę za pomocą wersji LayerSlider

wersje warstw

LayerSlider jest wyposażony w kompletny system kontroli wersji. Przechowuje zapis każdej zmiany dokonanej w projekcie. Pozwala to zobaczyć, jakie zmiany zostały wprowadzone w każdym nagraniu, przeciągając suwak.

Umożliwia także łatwe przywrócenie wcześniejszej wersji.

Ceny LayerSlider

Zwykłą licencję LayerSlider można kupić za jedyne 26 USD. Dzięki zwykłej licencji możesz używać wtyczki na jednej stronie WordPress. Otrzymasz także bezpłatną pomoc przez 6 miesięcy i wszystkie przyszłe aktualizacje.

Możesz przedłużyć wsparcie do 12 miesięcy za dodatkowe 7,50 USD.

W przypadku licencji rozszerzonej musisz uiścić jednorazową opłatę w wysokości 125 USD. Dzięki rozszerzonej licencji możesz połączyć wtyczkę z motywem premium.

Nasz werdykt: W przypadku zakupu LayerSlider?

LayerSlider to popularna wtyczka, ponieważ ma wiele opcji animacji i przejścia, umożliwiając tworzenie skomplikowanych suwaków z wszelkiego rodzaju treściami i zabawnymi efektami.

Stwierdziliśmy, że interfejs jest nieco mylący i niezbyt przyjazny dla użytkownika, ale dokumentacja zawiera wiele samouczków, które pomogą ci, gdy utkniesz. Nauczenie się korzystania ze wszystkich funkcji może jednak chwilę potrwać.

Dajemy LayerSlider 4.2 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullOcena Gwiazda Połowa 4,2 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Pobierz teraz LayerSlider »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map