Przegląd Sucuri 2020: Dlaczego kochamy Sucuri + Plusy i minusy

Martwisz się, że hakerzy niszczą Twoją witrynę lub rozpowszechniają złośliwe oprogramowanie wśród odwiedzających? Następnie potrzebujesz wtyczki bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej witryny. Sucuri to wiodąca nazwa w dziedzinie bezpieczeństwa oprogramowania, a ich wtyczka bezpieczeństwa do WordPress jest jedną z najpopularniejszych. Sprawdź, czy Sucuri jest odpowiednie dla Twojej witryny w naszej recenzji Sucuri.


Przegląd Sucuri

Dlaczego wszystkie strony WordPress powinny mieć wtyczkę bezpieczeństwa?

Podczas WordPress to bezpieczny CMS, bezpieczeństwo jest względne – i często zależy od działań (lub bezczynności) użytkowników.

WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów CMS, który obecnie obsługuje ponad 31% wszystkich witryn w Internecie. Niestety, dzięki temu jest również popularny wśród hakerów.

Każdego dnia hakowane są dziesiątki tysięcy stron internetowych. Ich celem jest kradzież poufnych danych, przejęcie serwera lub wiadomości e-mail w celu wysłania spamu lub popełnienia oszustwa, rozprzestrzeniania złośliwego oprogramowania wśród odwiedzających i innych złośliwych działań.

Większość użytkowników WordPress nie jest ekspertami od bezpieczeństwa i nie zna najlepszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa swoich witryn.

Ale korzystanie z wtyczki bezpieczeństwa, takiej jak Sucuri, może zautomatyzować i przeprowadzić użytkownika przez procesy, które należy wykonać, aby zwalczyć hakerów.

O Sucuri

Sucuri Inc jest wiodącą firmą zajmującą się bezpieczeństwem stron internetowych na świecie. Jest znany jako pakiet zabezpieczeń, który zapewnia oprogramowanie i usługi bezpieczeństwa dla Twojej witryny.

Sucuri oferuje potężną wtyczkę WordPress, którą można zainstalować, aby chronić swoją witrynę przed złośliwym oprogramowaniem i włamaniami. Tworzy wiele warstw, aby zabezpieczyć witrynę przed zagrożeniami bezpieczeństwa. Sucuri ma zaporę ogniową, która omija cały ruch przed wysłaniem go na serwer hostingowy. Blokuje każdy atak złośliwego oprogramowania lub próby hakera narażenia Twojej witryny, a będziesz odwiedzać tylko prawdziwych użytkowników.

Sprawia również, że Twoja witryna jest szybsza i wydajniejsza. Sucuri to świetny dodatek do Twojej listy niezbędnych wtyczek WordPress.

Dlaczego bezpieczeństwo Sucuri?

Sucuri Inc to renomowana, rozpoznawalna na całym świecie firma, która oferuje oprogramowanie i usługi bezpieczeństwa stron internetowych dla firm każdej wielkości na całym świecie.

Ich produkty obejmują oprogramowanie antywirusowe i zaporę internetową, a także mogą pomóc w:

Zachowaj bezpieczeństwo dzięki wtyczce WordPress Sucuri

Sucuri oferuje również wtyczkę zabezpieczającą WordPress, która pomoże zapobiec włamaniu do Twojej witryny. Oferuje narzędzia do ciągłego monitorowania i skanowania witryny oraz usuwania wszelkich wycieków i luk w zabezpieczeniach.

Niektóre z jego funkcji obejmują:

 • Audyt działań związanych z bezpieczeństwem: Rejestruje wszystkie działania związane z bezpieczeństwem w Twojej witrynie, w tym logowania, nieudane próby logowania itp.
 • Monitorowanie integralności plików: Automatycznie wykrywa wszelkie zmiany w twoich plikach.
 • Zdalne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania: Używa skanera Sucuri, SiteCheck, do przeszukiwania witryny w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.
 • Monitorowanie czarnej listy: Sprawdza za pomocą mechanizmów czarnej listy, aby upewnić się, że witryna nie jest blokowana z powodu problemów z bezpieczeństwem.
 • Skuteczne wzmocnienie bezpieczeństwa: Ulepszanie zabezpieczeń usuwa luki, takie jak usunięcie wyświetlania wersji WordPress i ochrona katalogu przesyłanych plików.
 • Działania zabezpieczające po hakowaniu: Lista kontrolna działań, które należy podjąć w przypadku naruszenia bezpieczeństwa witryny.
 • Powiadomienia o bezpieczeństwie: Dostosuj sposób i częstotliwość otrzymywania powiadomień o wszystkich powyższych czynnościach.

Jak skonfigurować Sucuri na swojej stronie

Po zainstalowaniu i aktywacji wtyczki Sucuri zobaczysz powiadomienie, że musisz wygenerować bezpłatny klucz API, aby w pełni aktywować wszystkie jego funkcje.

Przegląd Sucuri - generowanie API

Kliknij Wygeneruj klucz API i postępuj zgodnie z instrukcjami w wyskakującym okienku.

Otóż ​​to! Wtyczka zostanie automatycznie skonfigurowana dla Ciebie.

Możesz teraz przejść do Sucuri Security »Ustawienia aby dostosować opcje, jeśli chcesz. Prawdopodobnie będziesz chciał przejrzeć ustawienia powiadomień w obszarze Ustawienia »Alerty zakładki.

Aby przeskanować witrynę w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, po prostu przejdź do Sucuri Security »Skanowanie złośliwego oprogramowania i kliknij Skanuj stronę internetową przycisk.

Sucuri Review - skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania

Możesz kliknąć zakładki, aby zobaczyć szczegóły swoich wyników.

Przegląd Sucuri - zobacz wyniki skanowania

Jeśli klikniesz Sucuri Security »Hartowanie, zobaczysz listę opcji poprawy bezpieczeństwa swojej witryny. Wiele z nich jest domyślnie włączonych, ale możesz je przewijać, aby sprawdzić, czy są jeszcze jakieś inne, które chcesz włączyć.

Przegląd Sucuri - hartowanie

Pod Sucuri Security »Post-Hack to przewodnik, który poprowadzi Cię przez kroki, które powinieneś podjąć, jeśli Twoja witryna zostanie zhakowana.

Możesz również przejrzeć najnowsze dane logowania użytkownika w sekcji Sucuri Security »Ostatnie logowanie.

Zwiększ bezpieczeństwo dzięki antywirusowi strony internetowej Sucuri

Wersja Pro zawiera zaporę internetową Sucuri, która jest odwrotnym proxy, który filtruje cały ruch przez jeden z różnych punktów obecności (POP) na całym świecie.

Instalując zaporę, pozwalasz Sucuri widzieć cały przychodzący ruch i proaktywnie bronić swojej witryny przed DDoS, brutalną siłą i innymi atakami.

Otrzymasz również bardziej szczegółowe raporty na temat stanu witryny i działań bezpieczeństwa.

Dokumentacja i wsparcie

Sucuri utrzymuje ogromną bazę wiedzy na swojej stronie internetowej ze wszystkimi informacjami i samouczkami potrzebnymi do zabezpieczenia witryny za pomocą wtyczek. Mają także blog, na którym zamieszczają wskazówki dotyczące bezpieczeństwa.

W przypadku darmowej wersji wtyczki możesz pisać posty na forach pomocy WordPress.org w celu uzyskania pomocy. Deweloperzy są tam aktywni, a większość wątków jest szybko reagowanych i rozstrzyganych.

Wersja Pro wtyczki obejmuje obsługę klienta od programistów za pośrednictwem biletów pomocy technicznej, a nawet plan biznesowy zawierający obsługę czatu na żywo.

Sucuri vs. iThemes Security

Jeśli szukasz najbardziej kompleksowej wtyczki zabezpieczającej do WordPress, Sucuri jest tym, czego potrzebujesz.

Podczas gdy iThemes Security i Sucuri mają wiele takich samych funkcji, aby zabezpieczyć Twoją witrynę WordPress, Sucuri wykracza poza iThemes Security dzięki zaporze ogniowej na poziomie DNS.

Jeśli Twoja witryna cierpi z powodu niskiej prędkości ładowania z powodu ataków DDoS, ataków brute force, spamu lub innych ataków, naprawdę musisz zająć się kwestią bezpieczeństwa na poziomie serwera hostingowego.

Więcej informacji na ten temat można przeczytać w poście WPBeginner „Jak Sucuri pomógł nam zablokować 450 000 ataków WordPress w ciągu 3 miesięcy”.

Jeśli jednak nie masz budżetu na dodatkową wtyczkę bezpieczeństwa, możesz wybrać iThemes Security, który ma nieco bardziej przyjazny interfejs dla początkujących. Sprawdź naszą recenzję iThemes Security, aby uzyskać więcej informacji.

Inną popularną opcją zabezpieczeń WordPress jest WordFence. Uważamy jednak, że WordFence nie jest najlepszą opcją. Możesz przeczytać, dlaczego w naszej recenzji WordFence Security.

Powinieneś również przeczytać ostateczny przewodnik bezpieczeństwa WordPress, aby uzyskać więcej informacji.

W przypadku zakupu Sucuri w celu ochrony witryny WordPress?

Omówiliśmy funkcje, funkcjonalność i elastyczność, które Sucuri oferuje swoim użytkownikom. Pakiet bezpieczeństwa Sucuri zapewnia najlepsze zabezpieczenia, aby chronić twoją stronę przed złośliwym oprogramowaniem i włamaniami.

Rzućmy okiem na 3 kluczowe czynniki, które spowodują, że od razu kupisz Sucuri.

1. Najbardziej kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa

Sucuri jest znane z tego, że jest najbardziej wszechstronnym i najpotężniejszym rozwiązaniem bezpieczeństwa do ochrony twojej witryny przed zagrożeniami. Nie tylko chroni cię, ale także podejmuje środki ostrożności, aby Twoja witryna nie uległa uszkodzeniu i blokowała wszystkie ataki na poziomie serwera, zanim jeszcze o nich wiesz..

Jednym z najczęstszych przykładów był problem podatności Elegant Themes. Sucuri chronił setki tysięcy stron internetowych, łatając swoje serwery na długo przed tym, zanim użytkownicy zaktualizowali swoje motywy i wtyczki.

Sucuri ma funkcję śledzenia, która prowadzi dzienniki dla każdej aktywności. Oznacza to, że zawsze możesz dowiedzieć się, co dzieje się z Twoją witryną i łatwo rozwiązać problemy. Powinien także przeprowadzać audyty bezpieczeństwa witryny w odpowiednim czasie, aby uchronić witrynę przed lukami w zabezpieczeniach.

2. Zabezpieczenia WordPress

Sucuri wzmacnia bezpieczeństwo WordPress dzięki funkcji hartowania jednym kliknięciem. Możesz także użyć wtyczki WordPress Audit, aby sprawdzić aktywność swojej witryny.

Sucuri zapewnia skanowanie na poziomie serwera i chroni serwery witryny WordPress przed atakami. Ponadto monitorują nowe i potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa. Informują o tych kwestiach bezpieczeństwa główny zespół WordPress i współpracują ze sobą, aby załatać serwery. Zespół Sucuri jest również powiązany z motywami i wtyczkami innych firm, aby aktualizować je o atakach i włamaniach.

Usuwają luki na poziomie zapory ogniowej i chronią twoją witrynę przed wszelkimi obawami dotyczącymi bezpieczeństwa.

3. Nienaganna obsługa

Sucuri zapewnia całodobową obsługę klienta, co oznacza, że ​​zawsze znajdziesz ich zespół. Oferują również funkcję czatu użytkownikom premium. Inżynierowie Sucuri są zawsze na bieżąco z nowościami i informują swoich klientów o zagrożeniach bezpieczeństwa.

Możesz łatwo polegać na ich zespole wsparcia, który pomoże Ci chronić swoją stronę przed atakami.

Teraz, gdy omawialiśmy powody zakupu Sucuri, rzućmy okiem na ich plany cenowe.

Ceny dla Sucuri

Sucuri oferuje 3 plany cenowe dla witryn osobistych i biznesowych. Wszystkie te plany mają różne ceny i funkcje. 3 plany są podzielone na kategorie podstawowe, profesjonalne i biznesowe.

Plany cenowe Sucuri

Ich Podstawowy abonament jest niedrogi i co 12 godzin skanuje twoją witrynę w celu sprawdzenia bezpieczeństwa. Pochodzi z certyfikatem Let’s Encrypt SSL i kosztuje 199,99 USD rocznie.

Plan Professional ma mniej interwałów na skanowanie witryny. Skanuje co 6 godzin, aby chronić witrynę WordPress przed zagrożeniami bezpieczeństwa. Poza tym jest wyposażony w niestandardowy certyfikat SSL i kosztuje 299,99 USD rocznie.

Najbardziej zaawansowanym i najmocniejszym planem Sucuri jest ich biznesplan. Ma najszybszą reakcję na zagrożenia bezpieczeństwa i ataki. Jeśli kupisz ten plan, otrzymasz natychmiastową obsługę czatu z zespołem Sucuri, powiadomienia z czarnej listy, zaawansowaną ochronę przed DDoS i wiele więcej. Ten plan kosztuje 499,99 USD rocznie.

Jednak wszystkie 3 plany obejmują nieograniczone usuwanie złośliwego oprogramowania, zaporę internetową (WAF), możliwość zapobiegania atakom, usuwanie czarnej listy i ochronę przed włamaniami.

Nasz werdykt

Sucuri to świetna opcja do ochrony witryny WordPress przed wszelkimi rodzajami ataków, szczególnie jeśli masz budżet na wersję pro. Żadna inna wtyczka bezpieczeństwa nie oferuje zapory ogniowej na poziomie DNS.

Dajemy Sucuri 4,6 z 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullOcena Gwiazda Połowa 4,6 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Zdobądź Sucuri teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map