Przegląd Thrive Leads 2020: Czy to najlepsza wtyczka do tworzenia listy WordPress?

Chcesz zbudować i rozwinąć swoją listę e-mailową? Korzystanie z wtyczki wiodącej generacji, takiej jak Thrive Leads, to najlepszy sposób na szybsze powiększanie listy e-mail.


W tym przeglądzie Thrive Leads przyjrzymy się jego funkcjom i wyjaśnimy, jak rzeczywiście działa wtyczka, aby dowiedzieć się, czy jest to najlepsza wtyczka do tworzenia listy WordPress dla Twojej witryny.

thrive-lead-wordpress - wtyczka

Uwaga: W IsItWP używamy OptinMonster do generowania leadów, alternatywa dla Thrive Leads. Możesz przeczytać naszą pełną recenzję OptinMonster, aby uzyskać więcej informacji.

Dlaczego potrzebujesz wtyczki do tworzenia listy adresów e-mail do WordPress??

Tworzenie listy e-mail to jeden z najlepszych sposobów budowania długotrwałych relacji z potencjalnymi klientami.

Dzięki wtyczce do tworzenia listy (zwanej także wtyczką do generowania potencjalnych klientów) możesz zmienić odwiedzających witrynę w potencjalnych klientów lub subskrybentów. Domyślne formularze optin, które można wygenerować za pomocą narzędzia do marketingu e-mailowego (takiego jak MailChimp lub kilka innych alternatyw dla MailChimp, takich jak SendinBlue lub Aweber), wyglądają ogólnie i nudno. Dzięki wtyczce wiodącej generacji możesz szybko i łatwo tworzyć oszałamiające formularze optin, o których dowiedziono, że generują konwersje.

O Thrive Leads

Thrive Leads to potężna wtyczka, która pozwala tworzyć piękne formularze optin na stronie WordPress. Tworząc wspaniałe formularze optin, możesz szybko przyciągnąć uwagę użytkowników witryny i zachęcić ich do subskrypcji Twojej listy e-mail. Możesz także tworzyć precyzyjnie ukierunkowane kampanie, w przypadku których dowiedziono, że generują więcej konwersji.

Rodzaje formularzy Optin, które możesz tworzyć za pomocą Thrive Leads

Wtyczka Thrive Leads pozwala tworzyć różnorodne formularze optin i wyświetlać je w różnych częściach witryny WordPress. Zapewnia ci 10 bardzo angażujących typów opcji, aby zaprosić użytkowników do subskrypcji Twojej listy e-mail.

 1. Popup Lightbox: Wyskakujące okienko lightbox pojawia się (wyskakuje) nad treścią i zachęca użytkowników witryny do wypełnienia formularza i zasubskrybowania.
 2. Przyklejona wstążka: Taśma klejąca pozostaje u góry ekranu, nawet po przewinięciu strony przez użytkownika.
 3. Formularze liniowe: Formularze on-line są wyświetlane na dole swoich postów lub w dowolnym miejscu posta za pomocą prostego krótkiego kodu.
 4. 2-stopniowe formularze Optin: Dzięki temu możesz wywołać wyskakujące okienko, gdy użytkownicy klikną link, obraz lub przycisk.
 5. Formularze wsuwane: Wsuwana opcja to formularz, który pojawia się w prawym dolnym rogu strony, gdy użytkownicy przewijają w dół.
 6. Optin Widget: Możesz wyświetlać formularze optin na pasku bocznym lub w dowolnym obszarze witryny przygotowanym dla widgetów za pomocą widgetów optin.
 7. Nakładka wypełniacza ekranu: Jest to opcja nakładki obejmująca cały ekran w celu konwersji użytkowników.
 8. Blokada treści: Zachęć użytkowników, aby zasubskrybowali twoją listę, blokując zawartość.
 9. Mata przewijania: Jest to pełny ekran, który pojawia się u góry, przesuwając zawartość w dół.
 10. Formularze wielokrotnego wyboru: Te formularze oferują użytkownikom wiele możliwości wyboru.

Tworzenie formularzy

Po zainstalowaniu i aktywacji wtyczki Thrive Leads zobaczysz pulpit nawigacyjny Thrive Leads, jak na poniższym zrzucie ekranu.

deska rozdzielcza Thrive-Leads

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to stworzyć Grupa wiodąca. Na przykład utworzyliśmy grupę potencjalnych klientów, „Lead Group 1”, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

Grupa potencjalnych klientów to formularz lub grupa formularzy, które można wyświetlać globalnie w całej witrynie lub w określonej kategorii postów. Możesz dodać wiele rodzajów formularzy do grupy potencjalnych klientów.

add-lead-groups-and-optin-form

Teraz musisz dodać typ formularza. Możesz wybrać jeden z 9 rodzajów formularzy dostępnych w Thrive Leads.

add-type-of-optin-form

Na przykład wybraliśmy okienko podręczne. Następnie zostaniesz poproszony o dodanie Formularz.

add-a-form-thrive-lead

Stworzyliśmy nasz pierwszy formularz i nazwaliśmy go „Form 1”. Następnie możesz zarządzać wyzwalaczami, częstotliwością wyświetlania, animacją i projektem formularza.

opcje formularza

Aby zarządzać wyzwalaczami, kliknij przypisaną opcję wyzwalacza, a pojawi się menu zawierające opcje wyzwalaczy. Wybierz odpowiedni wyzwalacz.

wyzwalacz-ustawienia-prosperuje-prowadzi

Podobnie możesz ustawić częstotliwość wyświetlania i opcje animacji.

Zaprojektuj swoje formularze Optin za pomocą Drag and Drop Builder

Następnym krokiem jest zaprojektowanie formularza. Wystarczy kliknąć niebieską ikonę ołówka po prawej stronie ekranu, aby edytować projekt formularza.

Teraz znajdziesz wiele różnych szablonów opcjonalnych. Istnieją również wieloetapowe szablony optin dla formularzy dwuetapowych optin. Wszystkie szablony są dobrze zaprojektowane i bardzo atrakcyjne.

wybierz szablon optin

Wybierz jeden z szablonów, a otworzy się strona edytora formularzy w następujący sposób:

edit-form-template-with-drag-and-drop-builder

Thrive Leads ma zintegrowany kreator stron, Thrive Architect. Pozwala wizualnie edytować wszystkie elementy formularza. Oprócz tego umożliwia dostosowanie tekstu przez kliknięcie go.

Możesz całkowicie zarządzać elementami za pomocą interfejsu przeciągnij i upuść. Możesz swobodnie przenosić elementy, usuwać elementy lub dodawać nowe elementy z sekcji Thrive Architect po lewej stronie.

Zaprojektuj formularz w dowolny sposób i zapisz go. Jest teraz gotowy do użycia w Twojej witrynie.

Ustaw opcje kierowania i wyświetl formularz Optin

Właśnie utworzyłeś formularz, który jest gotowy do opublikowania w Twojej witrynie. Możesz ustawić opcje kierowania dla grupy potencjalnych klientów i opublikować je.

Najpierw przejdź do Rozkwit prowadzi menu na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Zobaczysz Grupy wiodące sekcja i twoja główna grupa. Stworzyliśmy „Lead Group 1” dla naszego przykładu, pamiętaj?

Następnie przejdź do ikony ustawień po prawej stronie panelu grupy potencjalnych klientów i kliknij ją.

thrive-lead-target-optins-optins

Możesz teraz kierować formularz wyboru dla wszystkich stron / postów, według kategorii, pojedynczych postów lub stron, stron archiwalnych itp.

Możesz tworzyć różne grupy potencjalnych klientów i ustawiać dla nich różne cele. Za pomocą tej funkcji możesz precyzyjnie kierować reklamy na użytkowników witryny i zbierać więcej potencjalnych klientów.

To wszystko, czego potrzeba, aby utworzyć i wyświetlić formularz optin. Teraz możesz przejść do swojej działającej witryny i zobaczyć, jak działają opcje.

Inne wspaniałe cechy potencjalnych klientów

Zobaczmy jeszcze kilka świetnych funkcji wtyczki.

1. Potężny silnik testujący A / B

Funkcja testowania A / B umożliwia porównywanie różnych typów i odmian między formularzami optin i zapewnia automatyczne zwycięstwo. Ta technologia pozwala odkryć najbardziej imponującą formę optin, abyś wiedział z wyprzedzeniem, że przyciągnie uwagę odwiedzających.

Dzięki tej wtyczce możesz porównać:

 • Różne rodzaje optin: np. Popup vs. In-line
 • Różne czynniki uruchamiające: np. Pokaż wyskakujące okienko po 5 sekundach vs. wyskakujące okienko wyjścia
 • Różne wzornictwo i treść: np. zmień nagłówek, kolor lub ikony i porównaj.
 • Optin łapówki: np. Zdecyduj się na zachęty kontra bezpłatny kurs internetowy

Twórz formularze, klonuj lub twórz odmiany, porównuj i używaj najlepszego.

Na przykład porównaliśmy 2 różne typy optin. Poniżej zrzut ekranu:

a-b-testing-thrive-lead

2. Zaawansowane opcje kierowania

Ta funkcja jest naprawdę niesamowita i skuteczna w przekształcaniu odwiedzających w subskrybentów. Możesz dokładnie wskazać, komu chcesz pokazać formularz optin. Ta funkcja umożliwia wyświetlanie najbardziej odpowiednich i atrakcyjnych ofert dla najbardziej odpowiednich osób.

Możesz kierować i wyświetlać formularze optin poprzez:

 • Kategoria lub tag
 • Wpis lub strona
 • Niestandardowe typy postów. URL, typ strony itp.

Jeśli pokażesz odpowiednie opcje odpowiednim osobom, liczba konwersji wzrośnie.

3. SmartLinks
Niezwykle inteligentną funkcją Thrive Leads są SmartLinks, które pozwalają wyświetlać różne oferty różnym użytkownikom.

Wyświetlanie a Subskrybuj do nas wybranie użytkownika, który już zasubskrybował Twoją witrynę, nie jest po prostu denerwujący, ale może też być postrzegany jako brak szacunku.

Zatem Thrive Leads ma opcję o nazwie SmartLinks, która pozwala traktować różnych użytkowników w różny sposób. Możesz określić ofertę, która ma być wyświetlana nowemu odwiedzającemu, obecnemu subskrybentowi lub potencjalnemu klientowi.

Możesz znaleźć SmartLinks w Zaawansowane funkcje opcja na pulpicie nawigacyjnym Thrive Leads.

smart-links-thrive-lead

4. Zaawansowane opcje wyzwalania

Dzięki zaawansowanym opcjom wyzwalania Thrive Leads możesz wyświetlić formularz optin we właściwym czasie, gdy użytkownik prawdopodobnie zasubskrybuje Twoją listę.

Zawiera głównie 4 typy wyzwalaczy do wyświetlania formularzy w witrynie WordPress:

 • Wyjdź z wyzwalacza – pojawia się, gdy użytkownik zamierza opuścić witrynę
 • Wyzwalacz czasowy – uruchamia optin po określonym czasie, takim jak 5 sekund
 • Wyzwalacz przewijania – wyświetla zgodę po przewinięciu przez użytkownika do określonej części strony
 • Wyzwalacz kliknięcia – wyświetla opcję kliknięcia łącza lub przycisku

Te wyzwalacze umożliwiają bardzo strategiczne wyświetlanie formularzy optin.

5. Szczegółowe raporty i analityka

Wtyczka Thrive Leads zapewnia również wgląd w skuteczność swoich formularzy, które strony generują najwięcej potencjalnych klientów, współczynniki konwersji i więcej.

Dzięki dokładnemu wyobrażeniu o tym, jak działają Twoje formularze optin, możesz wprowadzić kilka poprawek i jeszcze bardziej poprawić ich wydajność.

Raporty, do których można uzyskać dostęp, to współczynniki konwersji, raporty porównania, wzrost listy, raporty skierowań potencjalnych klientów, śledzenie potencjalnych klientów i raporty content marketingowe.

6. Integracja usługi e-mail marketingu

Wtyczka zapewnia płynną integrację ze wszystkimi głównymi dostawcami usług e-mail marketingu. Jego bezpośrednia integracja interfejsu API z popularnymi usługami e-mail marketingu sprawia, że ​​wysyłanie wiadomości e-mail na listę e-mail jest bardzo łatwe.

e-mail-marketing-usługi-z-prosadami-klientami

Ceny i opcje wsparcia dla wtyczki Thrive Leads

Thrive Leads to wtyczka premium, która zawiera 3 różne plany cenowe.

 1. 1 licencja na witrynę: 67 USD
 2. 5 licencji: 97 USD
 3. 15 licencji: 147 USD

Możesz też zostać członkiem Thrive za 19 USD / miesiąc, co daje natychmiastowy dostęp do wszystkich motywów i wtyczek opracowanych przez Thrive Themes.

ceny potencjalnych klientów

Ich dokumentacja jest obszerna i pomaga zapoznać się z każdym aspektem tworzenia wysokowartościowych formularzy optin z motywami Thrive. Wsparcie udzielane jest za pośrednictwem systemu wsparcia opartego na biletach.

Thrive Leads vs. OptinMonster: najlepsza wtyczka do tworzenia list e-mail

OptinMonster to najlepsze rozwiązanie do tworzenia list e-mail na rynku.

Nasza recenzja potencjalnych klientów byłaby niepełna, gdybyśmy nie porównali potencjalnych klientów z OptinMonster.

W porównaniu do hostowanego rozwiązania, takiego jak OptinMonster, Thrive Leads zwykle zużywa więcej zasobów serwera, co spowalnia działanie witryny.

W przeciwieństwie do Thrive Leads, OptinMonster jest rozwiązaniem hostowanym. OptinMonster zużywa mniej zasobów serwera niż Thrive Leads i nie spowalnia Twojej witryny. Ponadto Thrive Leads nie ma wielu przydatnych funkcji, a opcje kierowania są ograniczone.

Ceny OptinMonster zaczynają się od 9 USD miesięcznie, a Thrive Leads kosztuje 67 rocznie.

Nasz werdykt na temat potencjalnych klientów w tworzeniu list e-mail

Thrive Leads to bez wątpienia potężna wtyczka WordPress do budowania listy. Jego funkcje i funkcjonalności są imponujące i wydajne.

Interfejs wtyczki jest przyjazny dla użytkownika i prosty. Konfigurowanie ustawień i opcji wtyczki nie wymaga żadnych umiejętności kodowania.

To świetny wybór, jeśli chcesz szybko i łatwo budować formularze optin na swojej stronie WordPress.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Zdobądź wiodące szanse już teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me