Pływający bar społecznościowy

Chcesz zwiększyć ruch na blogu, zwiększając udział w mediach społecznościowych? Ułatw odwiedzającym udostępnianie treści, które kochają, za pomocą pływającego paska społecznościowego. Dowiedz się, dlaczego nazwaliśmy go najlepszą wtyczką mediów społecznościowych dla WordPress w naszej recenzji Floating Social Bar.


Pływający przegląd paska społecznego

Dlaczego potrzebujesz wtyczki do udostępniania społecznościowego?

Szukam do zwiększyć ruch na swoim blogu? Udostępnianie w mediach społecznościowych jest jednym z najskuteczniejszych sposobów, aby to zrobić – ale nie, jeśli robisz to samodzielnie.

Aby uzyskać większy ruch z mediów społecznościowych na swoim blogu, musisz zachęcić innych do udostępnienia Twojej treści.

Im łatwiej czytelnicy mogą udostępniać bezpośrednio z Twojego bloga, tym więcej będą robić. Dodając przyciski udostępniania w mediach społecznościowych do witryny WordPress za pomocą wtyczki, eliminujesz utrudnienia dla czytelników w zakresie udostępniania postów znajomym i obserwującym.

Co sprawia, że ​​pływający pasek społecznościowy jest najlepszy?

Pływający pasek społecznościowy jest bezpłatny i jest jedną z najpopularniejszych wtyczek do udostępniania społecznościowego na WordPress.org.

Jest tak, ponieważ jest szybki i lekki, prosty i przyjazny dla początkujących, przyciąga wzrok i dobrze zaprojektowany, i po prostu działa!

Wiele wtyczek społecznościowych jest ogromnych i słabo zakodowanych, i często spowolnij swoją witrynę.

Ponadto pływające paski społecznościowe często blokują zawartość witryny, aby użytkownicy nie mogli jej przeczytać. Przestawny pasek społecznościowy nie działa, ponieważ pasek przykleja się do góry strony tylko wtedy, gdy użytkownicy zaczynają przewijać w dół.

Pływający pasek społecznościowy ma być smukły i szybki. Ładuje skrypty tylko wtedy, gdy użytkownik najeżdża myszką na przyciski i nie jest rozdęty setkami platform społecznościowych, których tak naprawdę nikt nie używa. Zamiast tego skupia się na głównych platformach, z których uzyskasz większość ruchu (Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn i Pinterest).

Jest również łatwy w użyciu, z intuicyjnym interfejsem „przeciągnij i upuść”.

Ruchomy poziomy pasek przyciąga wzrok i podąża za nim wraz z czytelnikiem, nie przeszkadzając, dzięki czemu mogą łatwo udostępniać zawartość bez względu na to, gdzie się znajdują na stronie.

Wszystkie te funkcje sprawiają, że jest to najlepsza wtyczka do udostępniania społecznościowego na WordPress.org.

Jak skonfigurować pływający pasek społecznościowy

Aby rozpocząć, zainstaluj i aktywuj wtyczkę i przejdź do Ustawienia »Pływający pasek społecznościowy.

Możesz przeciągać i upuszczać żądane platformy mediów społecznościowych z Dostępne usługi socjalne obszar do Włączone usługi socjalne obszar poniżej.

Floating Social Bar Review - wybierz usługi

Pod Oprawa W sekcji poniżej możesz skonfigurować więcej opcji.

Pływający przegląd paska społecznego - ustawienia

 • Etykieta paska społecznościowego: Można to pozostawić puste. Jakikolwiek wpisany tekst zostanie wyświetlony po lewej stronie przycisków udostępniania społecznościowego.
 • Pokaż pasek na singlu: Zdecyduj, czy chcesz wyświetlać pasek udostępniania również na stronach i stronach załączników do multimediów.
 • Nazwa użytkownika na Twitterze: Automatycznie dołączaj swoją nazwę użytkownika Twittera, gdy posty są tweetowane.
 • Interwał aktualizacji statystyk: Zmień domyślne przedziały czasu, w których wtyczka sprawdza, czy liczy się udostępnianie.
 • Powrót do obrazu Pinterest: Opcjonalnie wybierz obraz domyślny, jeśli obraz nie zostanie znaleziony w poście lub na stronie.
 • Ustaw statyczny pasek społecznościowy: Wyłącz funkcję pływającą, aby pasek pozostał na górze posta.
 • Wyłącz Socialite: Domyślnie skrypty społecznościowe są ładowane tylko wtedy, gdy użytkownik umieści kursor myszy nad przyciskiem. Zaznacz to pole, aby wyłączyć i załadować skrypty po załadowaniu strony.

Po zakończeniu wybierania opcji kliknij przycisk Zapisz zmiany przycisk u dołu strony.

Pasek udostępniania społecznościowego pojawi się najpierw nad treścią posta na blogu.

Floating Social Bar Review - pojawiają się

Gdy odwiedzający przewijają w dół i docierają do góry strony, będzie przyklejać się do góry i unosić się tam, gdy będą czytać dalej.

Floating Social Bar Review - trzyma się do góry

Dalsza dokumentacja

Floating Social Bar został stworzony przez Syed Balkhi i Thomasa Griffina dla WPBeginner.com i jest dostępny bezpłatnie na WordPress.org.

Jest to bardzo prosta wtyczka w użyciu, z niewielką liczbą funkcji do zrozumienia. Bardziej szczegółowy artykuł na temat rozpoczęcia pracy wraz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania na WPBeginner znajduje się tutaj: Floating Social Bar – Najlepsza wtyczka do mediów społecznościowych dla WordPress.

Floating Social Bar vs. Jetpack Sharing Module

Szukasz najlepszej wtyczki do udostępniania społecznościowego dla WordPress?

Prawdopodobnie natknąłeś się na moduł udostępniania Jetpack oraz pływający pasek społecznościowy.

Jetpack to darmowa wtyczka od Automattic, firmy stojącej za WordPress.com. Zawiera szereg różnych modułów, które można wybrać i aktywować, od zabezpieczeń po zaangażowanie w moduły wyświetlania. Zobacz naszą recenzję Jetpack, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak to działa.

Moduł udostępniania Jetpack ma także interfejs przeciągania i upuszczania, w którym możesz wybrać wyświetlanie usług lub ukryć je za przyciskiem udostępniania.

Floating Social Bar Review - udostępnianie jetpack

W przeciwieństwie do pływającego paska społecznościowego przyciski udostępniania Jetpack nie są pływające i podążają za użytkownikiem, gdy czyta Twoje treści. Zamiast tego są wyświetlane tylko na końcu Twojego postu, a będziesz musiał dodać kod do pliku functions.php, aby je przenieść.

Jetpack ładuje również wszystkie skrypty udostępniania podczas ładowania strony, co może spowolnić Twoją witrynę.

Nasz werdykt

Polecamy Floating Social Bar, jeśli szukasz przyjaznej dla początkujących, lekkiej wtyczki do udostępniania społecznościowego, która po prostu działa, bez spowalniania witryny.

Dajemy Floating Social Bar 5 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Gwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pusta 0,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Zdobądź pływający pasek społecznościowy teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map