Recenzja CSS Hero: # 1 Wtyczka dostosowywania motywów WordPress

Czy chcesz edytować CSS swoich motywów bez pisania kodu? CSS Hero to wysokiej jakości wtyczka WordPress, która pozwala edytować CSS dowolnego motywu WordPress bezpośrednio z interfejsu użytkownika za pomocą podglądu na żywo. W tej recenzji CSS Hero przyjrzymy się jego funkcjom, wydajności i łatwości użytkowania.


logo bohatera css

Co to jest CSS Hero i jak to działa?

CSS Hero to potężny wizualny edytor CSS dla stron internetowych opartych na WordPress. Umożliwia dostosowanie wyglądu witryny WordPress za pomocą trybu podglądu na żywo z łatwym graficznym interfejsem użytkownika. Nie jest wymagane żadne kodowanie ani znajomość CSS lub HTML.

Większość użytkowników WordPress nie jest programistami. Ci użytkownicy nie znają dużo CSS / HTML do edycji lub dostosowywania wyglądu swojej witryny. Jeśli nie ma opcji, aby zmienić coś w temacie, bez względu na to, jak małe lub łatwe jest, utkną z tym.

CSS Hero twierdzi, że każdy użytkownik WordPress może dostosować wygląd swoich stron internetowych bez pisania kodu lub zatrudniania programisty.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na CSS Hero.

CSS Hero Review: Plusy & Cons

Plusy

Rzućmy okiem na kilka zalet korzystania z CSS Hero.

 • Dostosuj wygląd swojej witryny bez wzdęć
 • Funkcja wskaż i kliknij ułatwia edycję stylu bezpośrednio z poziomu interfejsu użytkownika
 • Łatwe opcje cofania i ponawiania
 • Zintegrowane tryby urządzenia
 • Nawet podstawowy plan cenowy jest dostarczany ze wszystkimi funkcjami po wyjęciu z pudełka

Zobaczmy teraz kilka ograniczeń CSS Hero.
Cons

Mimo że możesz używać wtyczki na zawsze za jednorazową opłatą, musisz odnowić licencję, jeśli chcesz aktualizacje po upływie roku.

Wsparcie priorytetowe jest dostępne tylko w Lifetime Pro, najdroższym planie.

Łatwa personalizacja motywów WordPress dzięki CSS Hero

Pierwszą i najbardziej zauważalną rzeczą w CSS Hero jest łatwość użycia. Po zainstalowaniu i aktywacji wtyczki wystarczy odwiedzić front-end swojej witryny.

Zauważysz przycisk CSS Hero na przedniej stronie swojej witryny. Kliknięcie go rozszerzy interfejs CSS Hero i możesz rozpocząć dostosowywanie swojego motywu z podglądem na żywo widocznym przez cały czas.

dostosowanie bohatera css

Edytor wizualny w CSS Hero jest bardzo łatwy w użyciu. Po prostu kliknij wskaźnik, a następnie kliknij dowolny element w swojej witrynie. CSS Hero załaduje swoje klasy CSS i możesz zacząć dostosowywać.

Wszystkie właściwości elementu, które można dostosować, są wyświetlane jako przyciski. Jak tekst, tło, obramowanie, rozmiar, margines, wypełnienie itp. Wystarczy kliknąć właściwość, a bohater CSS pokaże, co możesz z nią zrobić.

Istnieją przyciski, suwaki i łatwe elementy sterujące do zwiększania lub zmniejszania rozmiarów, wartości i prawie wszystkiego, co możesz zrobić z CSS.

W każdej chwili możesz wrócić do dowolnego punktu dzięki CSS Hero

Dostosowując stronę internetową, możesz spróbować czegoś, co Ci się nie spodoba. Możesz najpierw wypróbować kilka rzeczy, a następnie zdecydować się na powrót do pierwszej wprowadzonej zmiany.

Historia edycji bohatera css

CSS Hero pozwala łatwo wrócić do wprowadzonych zmian i cofnąć je. Możesz również przeglądać różne stany, aby zobaczyć, który z nich bardziej Ci się podoba, a następnie go aktywować.

Ta funkcja jest świetną pomocą dla początkujących, którzy chcą po prostu spróbować różnych rzeczy. Jeśli coś nie działa zgodnie z oczekiwaniami, zawsze możesz cofnąć.

Testy mobilne i dostosowywanie dzięki CSS Hero

CSS Hero pozwala łatwo przeglądać witrynę na różnych urządzeniach i ekranach. Możesz także edytować i dostosowywać wygląd swojej witryny na telefonie komórkowym za pomocą tego samego interfejsu użytkownika.

kompatybilność z css hero device

Testowanie i podgląd strony internetowej na różnych urządzeniach jest trudne dla początkujących. Nie wspominając o wprowadzaniu zmian w motywach WordPress reagujących na urządzenia mobilne.

CSS Hero umożliwia podgląd i edycję mobilnego wyglądu twojej witryny. Wszystkie te same funkcje i łatwość obsługi są dostępne podczas edytowania wyglądu mobilnego witryny.

Zgodność CSS Hero z motywami i wtyczkami WordPress

Istnieją tysiące wtyczek i motywów WordPress dostępnych dla WordPress. Niektóre z tych motywów i wtyczek mogą być niezgodne ze standardem najlepsze praktyki dla rozwoju WordPress.

Wydajność i różne funkcje CSS Hero

CSS Hero działa na wszystkich nowoczesnych przeglądarkach internetowych. Wykorzystuje JavaScript i inne nowoczesne technologie tworzenia stron internetowych. Zaskakujące jest to, że wrażenia użytkownika są bardzo płynne i nie odczuliśmy żadnych powolnych zachowań, nawet gdy są używane na starym komputerze z systemem Linux.

Oprócz ważnych funkcji, o których wspomnieliśmy powyżej, CSS Hero oferuje znacznie więcej.

 • Narzędzie Próbnik kolorów pozwala wybierać kolory z dowolnego miejsca
 • Wyeksportuj zmiany CSS Hero do zminimalizowanego pliku CSS
 • Z łatwością korzystaj ze złożonych właściwości CSS, takich jak Gradienty, cienie ramek itp
 • Wbudowana obsługa ponad 600 czcionek Google
 • Łatwo przywróć domyślne ustawienia motywu

Czy CSS Hero jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie??

CSS Hero z pewnością nie jest uniwersalnym rozwiązaniem dla wszystkich Twoich potrzeb dostosowywania. Zanim zanurzysz się i kupisz wtyczkę, warto poświęcić chwilę, aby sprawdzić, czy może to ułatwić Ci życie.

Kup CSS Hero, jeśli…

 • Chcesz z łatwością dostosować wygląd (styl) istniejącego motywu bez pisania kodu
 • Nie chcesz zepsuć swojego posta za pomocą skrótów
 • Jesteś programistą, który chce szybko i łatwo dostosować CSS
 • Musisz dostosować CSS w połączeniu z wtyczką do tworzenia stron
 • Nie chcesz sztywno kodować istniejącego pliku CSS.

Nie kupuj CSS Hero, jeśli

Szukasz wtyczki, która pozwala zbudować niestandardową stronę z wieloma nowymi funkcjami. Lub jeśli potrzebujesz wtyczki, która pozwala zastąpić domyślny edytor WordPress nowym.

W takich przypadkach warto rozważyć użycie wtyczki do tworzenia stron.

Ceny i opcje wsparcia dla CSS Hero

wycena bohatera css

CSS Hero to płatna wtyczka z trzema poziomami planu cenowego. Ich plan początkowy kosztuje 29 USD rocznie i jest ważny dla jednej witryny. Abonament premium kosztuje 59 USD rocznie i można go używać na 5 stronach. Ich najlepszym planem jest profesjonalista, który kosztuje 199 USD rocznie i można go używać na 999 stronach. Zawiera również wtyczkę dodatków o nazwie Hero Inspector.

Wszystkie plany obejmują roczną obsługę premium i aktualizacje.

Wsparcie zapewnia system oparty na biletach. CSS Hero zawiera również obszerną dokumentację, która jest szczególnie pomocna dla użytkowników, którzy lubią samodzielnie rozwiązywać problemy.

Nasz werdykt w sprawie CSS Hero Plugin

Byliśmy pod wrażeniem łatwości korzystania z CSS Hero. Ma ładny prosty, pozbawiony bałaganu interfejs, który jest bardzo intuicyjny. Doświadczenie po wyjęciu z pudełka jest doskonałe, działa zgodnie z obietnicą. Opcje cenowe są bardzo rozsądne, a dokumentacja jest dość obszerna i dobrze napisana.

Dajemy CSS Hero 5 na 5 gwiazdek. Oto podział naszego wyniku recenzji.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Pobierz teraz CSS Hero »
Zobacz kupon CSS Hero »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me