Recenzja LearnDash – Tworzenie kursu online w WordPress

Chcesz tworzyć i sprzedawać kursy online na swojej stronie WordPress? Wtyczka LearnDash WordPress została zaprojektowana właśnie w tym celu, tj. Aby pomóc Ci tworzyć i sprzedawać kursy online w witrynie WordPress. Ale czy to najlepszy wybór?


W tej recenzji LearnDash przyjrzymy się jej funkcjom, funkcjom, cenom i innym, aby pomóc Ci zdecydować, czy jest to odpowiednia wtyczka dla Ciebie.

About LearnDash

Learndash-wordpress-plugin

LearnDash to najpopularniejsza wtyczka systemu zarządzania nauczaniem (LMS) dla WordPress. Jest używany przez firmy z listy Fortune 500, duże uniwersytety na całym świecie oraz przez profesjonalne organizacje szkoleniowe do tworzenia niesamowitych kursów dla ich użytkowników i studentów.

Jest to prosta, ale potężna wtyczka wyposażona w genialne funkcje. Możesz łatwo skonfigurować jego ustawienia i stworzyć oszałamiające kursy na swojej stronie WordPress. Jeśli masz naprawdę interesujące i przydatne informacje na dowolny temat, możesz łatwo opracowywać kursy online, sprzedawać je i zarabiać pieniądze w Internecie. Możesz ustawić jednorazową cenę, powtarzające się płatności i subskrypcje lub plany członkostwa w celu sprzedaży swoich kursów.

LearnDash pozwala zaoferować czytelnikom rozrywkę za pomocą różnych technik grywalizacji, systemów nagród i wyzwalaczy zaangażowania. Zachęca użytkowników do wzięcia udziału w kolejnych kursach i zwiększa zaangażowanie użytkowników w Twojej witrynie. Na przykład możesz pokazać postępy kursu, dostarczyć certyfikaty, przyznać punkty i rozdać odznaki, aby zachęcić uczniów.

Recenzja LearnDash: Rozpoczęcie pracy z LearnDash

Wtyczka LearnDash ma naprawdę prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala bez wysiłku konfigurować ustawienia w celu tworzenia kursów online.

Aby rozpocząć, musisz zainstalować wtyczkę na swojej stronie WordPress. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat instalowania wtyczki WordPress.

Po zainstalowaniu i aktywacji wtyczki zobaczysz LearnDash LMS dodano do menu deski rozdzielczej WordPress. Kliknij na to i przejdź do Ustawienia. Następnie kliknij Licencja LMS i wprowadź swoją nazwę użytkownika i klucz licencyjny.

wstaw licencję-learndash

Możesz znaleźć klucz licencyjny na swoim koncie w witrynie LearnDash.

Następnie przejdź do Ustawienia PayPal i wprowadź dane PayPal, aby zaakceptować płatności.

ustawienia learndash-paypal

Następnie możesz przejrzeć inne karty w Ustawieniach. Po przejrzeniu ich wszystkich nie zapomnij kliknąć Zapisać.

Tworzenie pierwszego kursu z LearnDash

Aby dodać nowy kurs, przejdź do LearnDash LMS »Kursy z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Następnie kliknij Dodaj nowe.

Teraz zobaczysz edytor kursów, który wygląda jak zwykły edytor postów WordPress.

add-new-course-learndash

Najpierw dodaj tytuł swojego kursu. Następnie dodaj opis kursu w polu postu.

Gdy przewiniesz w dół, zobaczysz LearnDash Course Builder. Stamtąd możesz dodawać lekcje, tematy i quizy do swojego kursu online.

Learndash-Course-Builder

Możesz dodać lekcje, klikając Dodaj ikona na karcie Lekcje.

add-lekcje-learndash

Po dodaniu wymaganej liczby lekcji przeciągnij je do prawej kolumny.

przeciągnij lekcje, aby stworzyć kurs

Lekcja może mieć wiele tematów. Lekcja to nagłówek, podczas gdy tematy są podtytułami w głównym nagłówku.

Aby dodać tematy, możesz kliknąć Dodaj ikona na karcie Tematy. Po dodaniu niezbędnej liczby tematów możesz przeciągnąć je do odpowiednich lekcji na prawym panelu. Rozwiń swoją lekcję, aby dodać do niej tematy.

create-topics-learndash

Podobnie możesz dodawać quizy lekcyjne, wykonując ten sam proces. Możesz dodawać quizy zarówno lekcyjnie, jak i globalnie dla całego kursu.

Learndash-quizy

Po dodaniu do kursu wystarczającej liczby lekcji, tematów i quizów za pomocą Kreatora kursów LearnDash możesz przewinąć w dół do Ustawienia kursu LearnDash.

ustawienia kursu learndash

W tej sekcji możesz ustawić różne opcje kursu, takie jak materiały, typ ceny kursu, punkty kursu, powiązany certyfikat itp. Po przejrzeniu wszystkich ustawień, kontynuuj i kliknij Zapisz Projekt.

Teraz zobaczysz Powiązane treści sekcja dodana u góry prawego paska bocznego na stronie edytora kursów.

powiązane treści-learndash

Sekcja Powiązane treści pokazuje wszystkie lekcje, tematy i quizy stworzone dla twojego kursu. Stamtąd możesz zobaczyć ogólny zarys kursu.

Sprawdźmy, jak dodawać treści do lekcji, tematów i quizów.

Dodawanie treści do lekcji, tematów i quizów LearnDash

Teraz, gdy stworzyliśmy zarys Twojego pierwszego kursu online, jesteśmy gotowi do dodania treści do lekcji, tematów i quizów.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do Powiązane treści sekcji, a następnie kliknij tytuł lekcji, tematu lub quizu, do którego chcesz dodać treść. W tym samouczku kliknęliśmy Lekcja 1: Wprowadzenie.

lekcja-kliknięcie-do-edycji-nauka

Automatycznie otworzy edytor, w którym możesz edytować i dodawać treść do odpowiedniej lekcji, tematu lub quizu. Teraz możesz dodawać tekst, obrazy, a nawet osadzać filmy na lekcjach.

edit-lesson-learndash

Następnie możesz przewinąć w dół i skonfigurować ustawienia. Znajdziesz podobny interfejs do kursów, lekcji, tematów i quizów, więc łatwo je wszystkie skonfigurować.

Po dodaniu treści do wszystkich powiązanych lekcji, tematów i quizów możesz przejść do edytora kursów i opublikować swój kurs.

Więcej opcji wtyczki LearnDash

LearnDash jest wyposażony w pełen zestaw funkcji i opcji, które zapewniają użytkownikom ekscytujące wrażenia z e-learningu. Teraz, gdy wiesz, jak utworzyć kurs online za pomocą LearnDash, sprawdźmy niektóre z jego najciekawszych funkcji i opcji.

1. Certyfikaty LearnDash

Możesz przyznać użytkownikom oficjalne certyfikaty na podstawie wyników quizu, ukończenia kursu lub obu tych elementów. Certyfikaty są w pełni konfigurowalne i obsługują dynamiczne dane, w tym nazwę użytkownika, nazwę kursu lub quizu, wynik i wiele innych.

Opcje certyfikacji sprawiają, że twoje kursy są bardziej autentyczne i pomagają zdobyć zaufanie użytkowników.

2. Zaawansowane opcje monetyzacji

LearnDash sprawia, że ​​sprzedaż kursów online jest bardzo łatwa. Ma łatwe opcje, dzięki którym możesz ustawić cenę kursów online, wybrać harmonogram płatności i przyjmować zamówienia. Możesz ustawić jednorazowy zakup, powtarzające się płatności lub plany członkostwa.

3. Profile użytkowników

LearnDash tworzy profile użytkowników front-end dla twoich klientów. Przechodząc do swoich profili użytkowników, mogą łatwo śledzić aktywność na kursie.

4. Zaawansowane opcje administracji

LearnDash zapewnia potężne opcje administracyjne, aby dobrze zorganizować uczniów i kursy. Możesz grupować uczniów, generować raporty dotyczące rejestracji użytkowników, postępów i wyników quizów, wygasać dostęp do kursów i wiele więcej.

5. Addon LearnDash

LearnDash oferuje szereg bezpłatnych i premium dodatków, które pozwalają rozszerzyć funkcjonalność systemu zarządzania uczeniem się. Ma rozszerzenia dla WooCommerce, bbPress, Stripe, MailChimp (sprawdź też te lepsze alternatywy dla MailChimp), Slack i wielu innych popularnych aplikacji.

Aby zobaczyć pełną listę funkcji LearnDash, odwiedź oficjalną stronę LeanDash.

Wtyczka LearnDash: Ceny i wsparcie

LearnDash to wtyczka premium z 3 planami cenowymi. Najlepsze w ich cenach jest to, że oferują sporą zniżkę, więc miej oko!

wycena Learndash

1. Podstawowe: Plan podstawowy kosztuje zwykle 199 USD, jednak możesz go uzyskać za mniej, jeśli oferują zniżkę. Oferują rabat do 40%.

Jeśli kupisz ten abonament, możesz uzyskać 1 licencję na witrynę i wszystkie funkcje LearnDash z wyjątkiem ProPanel. ProPanel to zaawansowany dodatek do raportowania dla LearnDash.

2. Pakiet Plus: Pakiet Plus kosztuje zwykle 299 USD. Może być używany na maksymalnie 10 stronach internetowych. Zawiera wszystkie funkcje LearnDash, w tym ProPanel.

3. Pakiet Pro: Zwykła cena pakietu Pro wynosi 369 USD. Dzięki temu pakietowi możesz uzyskać do 25 licencji witryny.

Wszystkie te plany cenowe obejmują 1 rok wsparcia i aktualizacji. Dodatkowo otrzymasz pliki strony demonstracyjnej LearnDash.

Centrum pomocy LearnDash zawiera bogatą sekcję FAQ, w której można znaleźć odpowiedzi na pytania przedsprzedażowe, techniczne i inne pytania ogólne. Jeśli potrzebujesz spersonalizowanej pomocy technicznej, musisz otworzyć bilet pomocy technicznej.

Nasz werdykt dotyczący używania wtyczki LearnDash w witrynie WordPress

Wtyczka LearnDash jest bez wątpienia najmocniejszym i najbardziej przyjaznym dla użytkownika pluginem WordPress LMS. Umożliwia łatwe tworzenie pełnowymiarowych kursów online na stronie WordPress i zarabianie pieniędzy na ich sprzedaży.

Wtyczka ma pełny zestaw funkcji do organizowania kursów i klientów. Ma również ciekawe opcje angażowania uczniów i zachęcania ich do wzięcia udziału w kolejnych kursach.

Ponadto posiada integrację z wieloma popularnymi wtyczkami i aplikacjami, dzięki czemu możesz używać swoich ulubionych narzędzi, aby dodać funkcjonalność do systemu zarządzania nauką.

Uważamy, że LearnDash jest najlepszą dostępną obecnie wtyczką do systemu zarządzania nauczaniem. Dlatego gorąco polecamy LearnDash wszystkim użytkownikom, którzy chcą tworzyć kursy online, sprzedawać je i zarabiać pieniądze.

Dajemy mu 4,5 na 5 gwiazdek. Oto podział naszego wyniku recenzji:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Zdobądź LearnDash teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map