Recenzja RafflePress: najlepsza wtyczka prezentów WordPress?

Zastanawiasz się, jak zorganizować prezent? RafflePress szczyci się tym, że jest najlepszą wtyczką WordPress na rynku. W tej recenzji przyjrzymy się wtyczce RafflePress i jej funkcjom, aby dowiedzieć się, czy jest to najmocniejsza i najbardziej przyjazna dla użytkownika wtyczka konkursowa WordPress.


Zacznijmy.

O RafflePress

rafflepress-giveaway-plugin

RafflePress to zupełnie nowa na rynku wtyczka WordPress, która ułatwia prowadzenie udanego konkursu online. Zespół RafflePress zauważył, że większość pluginów WordPress jest rozdęta, wadliwa, powolna i trudna w użyciu. Tak więc stworzyli RafflePress z myślą o zapewnieniu darmowej wtyczki, która jest zarówno wydajna, jak i łatwa w użyciu.

RafflePress to oficjalna wtyczka zweryfikowana przez WPBeginner i pochodzi od twórcy wtyczki SeedProd już wkrótce. W 2018 roku SeedProd dołączył do Awesome Motive Inc., firmy stojącej za popularnymi wtyczkami, takimi jak OptinMonster, WPForms i MonsterInsights.

Dlaczego warto uruchomić prezent za pomocą RafflePress?

wordpress gratisowy plugin

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego powinieneś stworzyć konkurs z nagrodami, przyjrzyjmy się niektórym zaletom:

1. Zwiększ ruch w witrynie
Prowadzenie konkursu online to świetny sposób na zwiększenie ruchu w witrynie. RafflePress oferuje wbudowane udostępnianie wirusów, które nagradza użytkowników dodatkowymi wejściami, jeśli polecą je znajomemu lub udostępnią Twoją nagrodę w mediach społecznościowych.

2. Rozwiń swoją listę e-mail
Uruchamiając prezent, możesz wymagać od użytkowników zarejestrowania się na liście e-mail, aby otrzymywać zgłoszenia do konkursu. Ludzie będą się spieszyć, aby zostać subskrybentem i mieć szansę na wygranie konkursu.

3. Zwiększ liczbę obserwujących w mediach społecznościowych
Możesz także zezwolić użytkownikom na obserwowanie Cię na Twitterze, Instagramie, Facebooku i innych w zamian za dodatkowe wejścia do Twojej nagrody, co może szybko zwiększyć liczbę obserwujących w mediach społecznościowych.

4. Generuj ukierunkowane potencjalne szanse i sprzedaż
Udane rozdanie może nawet pomóc w generowaniu bardziej ukierunkowanych potencjalnych klientów i sprzedaży. Ponieważ wirusowe rozdanie zwiększa świadomość marki, więcej osób zostanie wprowadzonych do Twojej firmy i tego, co masz do zaoferowania.

Na przykład KnivesShipFree.com przeprowadził udany konkurs, który przyspieszył ich przychody o ponad 10 000 USD.

RafflePress Review: Przegląd funkcji

rafflepress najlepsza wtyczka do rozdawania prezentów

RafflePress oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby łatwo i skutecznie uruchomić prezent online. Rzućmy okiem na niektóre z ich wyróżniających się funkcji:

 • Przeciągnij i upuść Giveaway Builder – Konstruktor upominków „przeciągnij i upuść” RafflePress umożliwia zbudowanie kampanii gratisowej w ciągu kilku minut, bez dotykania linii kodu.
 • Gotowe szablony upominków – Oferują gotowe szablony upominków, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele, niezależnie od tego, czy chcesz zdobyć więcej subskrybentów e-mail, obserwujących itp..
 • Responsywny, przyjazny dla urządzeń mobilnych – Widżet gratisowy RafflePress jest w 100% responsywny, więc będzie wyglądać świetnie na komputerach stacjonarnych, tabletach i urządzeniach mobilnych.
 • Poleć znajomemu – Możesz stworzyć wirusowe prezenty i szybko rozgłosić się dzięki funkcji RafflePress Poleć znajomemu.
 • Integracje z mediami społecznościowymi – Wtyczka ułatwia powiększanie grona fanów na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTube i nie tylko.
 • Ochrona przed oszustwami i wejście 1-Click – Wpis 1 kliknięciem ułatwia użytkownikom uczestnictwo w konkursie, jednocześnie eliminując zgłoszenia oszustwa.
 • Integracja marketingu i CRM – RafflePress bezproblemowo integruje się z wieloma najlepszymi usługami e-mail marketingu i oprogramowaniem CRM.
 • Podaruj stronę docelową – Strona docelowa prezentów „bez rozpraszania uwagi” pomoże Ci uzyskać więcej zgłoszeń na prezent.
 • Śledzenie i retargeting – Użyj funkcji śledzenia sukcesu i retargetingu, aby osiągnąć swoje cele konwersji.

Jak widać, RafflePress oferuje mnóstwo funkcji, które pomogą Ci stworzyć najbardziej udane prezenty. Teraz przyjrzyjmy się, jak łatwo jest stworzyć wirusową nagrodę za pomocą RafflePress.

RafflePress Review: Najłatwiejszy sposób na stworzenie wirusowej nagrody

RafflePress został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania. Jeśli więc uważasz, że stworzenie upominku będzie trudne, to nie jest.

Zobaczmy, jak zorganizować prezent z RafflePress.

Po zainstalowaniu i aktywacji RafflePress, a także sprawdzeniu klucza licencyjnego, możesz zacząć budować swoją pierwszą nagrodę.

Kliknij ikonę RafflePress na pulpicie nawigacyjnym WordPress, przeniesie Cię to do nowego okna. Kliknij Dodaj nowe u góry ekranu.

rafflepress-add-new-giveaway

Następnie zostaniesz poproszony o nazwanie swojego podarunku i wybranie szablonu podarunku. RafflePress oferuje szablony prezentów, takie jak Classic (który umożliwia tworzenie dowolnego rodzaju prezentów), Rozwijaj swoją listę e-mailową, Poleć znajomemu, Rozwijaj swoją stronę na Facebooku i więcej.

szablony rafflepress

Po wybraniu szablonu zostaniesz przeniesiony do narzędzia do budowania prezentów RafflePress, gdzie możesz skonfigurować szczegóły swojej nagrody. W końcu wspaniałą nagrodą jest to, co zapewni ci wiele zgłoszeń do konkursu.

Tutaj możesz wybrać nazwę swojej nagrody, na przykład „Beats by Dre Headphones”, dołączyć krótki opis nagrody konkursowej i przesłać zdjęcie nagrody.

Szczegóły konkursu rafflepress

Jeśli masz wiele nagród, możesz kliknąć + Dodaj kolejny przycisk nagrody aby dodać więcej. Możesz również ustawić datę początkową i końcową prezentu oraz strefę czasową.

Najbardziej ekscytująca rzecz RafflePress to wszystkie oferowane przez nich działania. Możesz dodać dowolną liczbę akcji, aby osiągnąć swoje cele i dać ludziom wiele zgłoszeń do konkursu.

Na przykład, jeśli chcesz zwiększyć popularność w mediach społecznościowych, możesz wybrać działania takie jak Obserwuj nas na Twitterze i Obserwuj nas na Pinterest.

rafflepress-akcje-prezenty

Możesz także wybrać, ile wpisów każda z tych akcji da uczestnikom rozdającym.

Co więcej, ich akcja Poleć znajomemu może sprawić, że twoje rozdanie stanie się wirusowe. Dzięki tej akcji użytkownicy mogą uzyskać dodatkowe wpisy do udostępniania swojego konkursu na dowolnej platformie społecznościowej lub pocztą elektroniczną.

rafflepress-wirusowe-prezenty

RafflePress oferuje również opcje projektowania. Możesz więc wybrać czcionkę, kolor tła, układ, kolor przycisku i inne.

rafflepress-giveaway-plugin-design

Gdy skończysz tworzyć prezent, dzielenie się nim jest bardzo łatwe. Masz 3 opcje na dzielenie się prezentami online, w tym:

 • RafflePress WordPress Block – Użyj bloku RafflePress WordPres, aby osadzić prezent w swoim poście lub stronie WordPress (nowy edytor bloków WordPress).
 • Krótki kod WordPress – Użyj Shortcode WordPress, aby osadzić swój konkurs w klasycznym edytorze WordPress, w motywie WordPress lub w widżetach paska bocznego.
 • Podaruj stronę docelową – Utwórz stronę docelową bez rozpraszania uwagi, aby uzyskać więcej konwersji i zaangażowania.

rafflepress-giveaway-landing-page

Jak widać, budowanie upominków za pomocą RafflePress jest proste, ale zapewniają one potężne funkcje, które pozwalają stworzyć dokładnie taki rodzaj konkursu online, jaki chcesz.

Ceny RafflePress

RafflePress oferuje 4 różne plany cenowe: Plus, Pro, Growth i Ultimate.

wycena loterii

RafflePress Plus kosztuje tylko 49 USD rocznie i jest wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do zwiększenia ruchu i zdobycia większej liczby obserwujących. Plan Plus obejmuje prowadzenie prezentów na 1 stronie internetowej. Oferuje funkcje, takie jak kontrola czasu, wiele nagród, weryfikacja adresu e-mail, powiadomienia, działania Pro (takie jak Śledź na Twitterze, aby wejść) i więcej.

Plan Pro kosztuje 99 USD rocznie na 3 witryny i jest świetny dla firm i blogerów, którzy chcą organizować regularne prezenty i robić z nimi więcej. Ten plan zawiera funkcje z planu Plus, a także integracje e-mail, ankiety i ankiety, obowiązkowe działania, przesyłanie obrazu i więcej.

Plan wzrostu, który kosztuje 199 USD rocznie, jest najlepszy dla właścicieli firm, którzy chcą szybkich, dużych rezultatów. Dzięki planowi rozwoju otrzymujesz wszystko w wersji Pro i 20 witrynach, polecasz znajomym (wirusowe), loginy społecznościowe, rozdawaną stronę docelową i wiele więcej.

Wreszcie, ostateczny plan obejmuje dożywotnią licencję i kosztuje jednorazową opłatę w wysokości 349 USD.

W momencie pisania tego artykułu możesz zacząć korzystać z RafflePress za 20% zniżki na regularne ceny.

Nasz werdykt: powinieneś użyć RafflePress do stworzenia nagrody?

RafflePress nazywa siebie najlepszą wtyczką do gry WordPress z jakiegoś powodu. Jeśli nigdy wcześniej nie tworzyłeś prezentu, nie musisz się martwić – dzięki RafflePress możesz zbudować udany prezent w ciągu kilku minut.

Ponadto funkcje, które oferują, jeszcze bardziej ułatwiają osiągnięcie celów. Niezależnie od tego, czy chcesz budować swoje obserwacje w mediach społecznościowych, powiększać listę e-mailową, zwiększać ruch w witrynie lub zwiększać świadomość marki, możesz to zrobić z RafflePress.

Polecamy RafflePress każdemu, kto chce szybko i łatwo uruchomić nagrodę.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj RafflePress teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me