Recenzja SeedProd – # 1 już wkrótce Recenzja wtyczki strony

Czy chcesz stworzyć oszałamiającą stronę już wkrótce dla nowej witryny? SeedProd szczyci się tym, że wkrótce będzie numerem 1 i wtyczką trybu konserwacji do WordPress. W tym przeglądzie SeedProd sprawdzimy ich funkcje, aby sprawdzić, czy sprostają oczekiwaniom.


Informacje o SeedProd już wkrótce Pro

przegląd produktów nasiennych

Z ponad 800 000 aktywnych instalacji, SeedProd to najpopularniejsza już wkrótce i wtyczka trybu konserwacji do WordPress. SeedProd sprawia, że ​​bardzo łatwo jest zbudować stronę wkrótce lub serwisową i pozwala zacząć zbierać adres e-mail odwiedzających od pierwszego dnia.

W 2018 roku SeedProd dołączył do Awesome Motive Inc., firmy zarządzającej IsItWP, WPBeginner i kilku popularnych wtyczek WordPress, takich jak OptinMonster, WPForms, MonsterInsights itp..

Czy naprawdę potrzebujesz już wkrótce strony?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego potrzebujesz wkrótce strony, poniżej jest kilka powodów, które należy wziąć pod uwagę:

1. Podekscytuj ludzi

Stworzenie strony, która wkrótce będzie dostępna, to świetny sposób, aby wzbudzić zainteresowanie użytkowników produktem lub witryną, którą zamierzasz uruchomić. Wkrótce dostępna wtyczka, taka jak SeedProd, zawiera odliczanie czasu, który pozwala pokazać, ile dni zajmie uruchomienie witryny.

2. Rozwijaj swoją listę e-mailową od 1 dnia

To, że po prostu otworzyłeś blog, nie oznacza, że ​​Twoi potencjalni odwiedzający go odwiedzą od pierwszego dnia. Zasadniczo przed uruchomieniem witryny musisz połączyć się z odbiorcami docelowymi. Dzięki interaktywnej stronie już wkrótce możesz zintegrować swój biuletyn e-mailowy i zacząć powiększać listę e-mailową, aby pozostać w kontakcie z odbiorcami docelowymi.

3. Popraw swoje SEO

Zanim zaczniesz zakładanie witryny, Google zdecydowanie zaleca utworzenie wkrótce strony, ponieważ pomaga to poprawić SEO.

Przegląd SeedProd – szybki przegląd funkcji i dodatków

SeedProd zawiera wszystkie niezbędne funkcje, których możesz chcieć już wkrótce, oraz wtyczkę serwisową. Rzućmy okiem na jego funkcje i dodatki.

Podstawowe funkcje

 • Wkrótce tryb: Łatwo utwórz oszałamiającą stronę już wkrótce za pomocą kilku kliknięć.
 • Tryb konserwacji: W przeciwieństwie do strony, która wkrótce będzie dostępna, strona konserwacji jest zwykle włączona, gdy witryna nie działa z powodu konserwacji.
 • Edytor w czasie rzeczywistym: Podobnie jak WordPress Customizer, możesz wprowadzać zmiany w czasie rzeczywistym na swoich stronach bez przełączania się między edytorem a stroną podglądu.
 • Minutnik / pasek postępu: Poinformuj klientów, ile czasu zajmie uruchomienie witryny.

Zaawansowane funkcje

 • Wybierz formę integracji: Zintegruj swój formularz optin z ulubionymi popularnymi narzędziami do marketingu e-mailowego, takimi jak AWeber, GetResponse, Campaign Monitor lub Constant Contact, który jest lepszą alternatywą e-mail marketingu dla MailChimp.
 • Ponad 50 tematów: Chcesz rozpocząć wkrótce stronę za kilka minut? Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać z obszernej listy motywów stron docelowych i dostosować je do swoich potrzeb.
 • Darmowe ponad 500 000 obrazów tła: Uzyskaj dostęp do ponad 500 000 wspaniałych obrazów tła z Unsplash.
 • Formularz kontaktowy: Pozwól odwiedzającym się z Tobą skontaktować, dodając na swojej stronie wyskakujący formularz kontaktowy obok formularza e-mail.

Dodatki

 • Pilne odliczanie: Stwórz poczucie pilności, wyświetlając odliczanie czasu dla każdego użytkownika, aby zachęcić go do podjęcia pożądanych działań, takich jak zapisanie się do newslettera.
 • Niestandardowa strona 404: Dzięki intrygującym projektom zbieraj potencjalnych klientów ze swoich niestandardowych stron 404.
 • Pasek powiadomień: Przyciągnij uwagę odwiedzających, tworząc lepki pasek powiadomień dla ogłoszeń i wezwania do działania z odliczaniem czasu.
 • Niestandardowa strona logowania: Łatwo skonfiguruj niestandardową stronę logowania do swojej witryny WordPress.

Najłatwiejszy sposób na aktywację już wkrótce i strony konserwacji

SeedProd to pełnoprawna wtyczka premium do tworzenia wkrótce strony. Możesz również znaleźć bezpłatną wersję SeedProd w repozytorium wtyczek WordPress.

Darmowa wersja pozwala wkrótce zbudować podstawowe i strony konserwacji. W wersji premium możesz zintegrować strony z narzędziem e-mail marketingu, dodać wyskakujący formularz kontaktowy, wybierać spośród ponad 50 motywów stron docelowych i więcej.

Po zainstalowaniu i aktywacji SeedProd Pro zostaniesz przekierowany na stronę Licencja, na której możesz zweryfikować swój klucz licencyjny, dowiedzieć się więcej o korzystaniu z SeedProd i zacząć korzystać z wtyczki.

przegląd produktów nasiennych - strona licencji

Po prostu kliknij Przejdź do strony ustawień przycisk na stronie licencji. Nastąpi przekierowanie do strony, na której możesz wkrótce włączyć tryb konserwacji w swojej witrynie.

przegląd produktów seed - włącz wkrótce stronę

Przed włączeniem dowolnego trybu warto przejść do programu budującego strony, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać strona.

SeedProd jest dostarczany z narzędziem do tworzenia stron w czasie rzeczywistym, który wygląda podobnie do WordPress Customizer. Wszystkie dostosowania można wykonać w narzędziu do tworzenia stron. Co najważniejsze, nie musisz przełączać się między narzędziem do tworzenia stron i podglądem.

builder czasu rzeczywistego seedprod

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić w narzędziu do tworzenia stron:

Wybierz inny obraz tła akcji

Wybierz spośród ponad 500 000 zdjęć tła w Unsplash. Po wybraniu obrazu możesz go natychmiast zaimportować do tła strony docelowej.

przegląd produktów seed - zmień tło

Dodaj licznik czasu

Możesz określić datę zakończenia i natychmiast dodać odliczanie czasu do swojej strony.

Podstawowa strona docelowa

Jeśli chcesz zbudować podstawową niestandardową stronę docelową w swojej witrynie, po prostu kliknij kartę Strony docelowe na swojej stronie Ustawienia SeedProd strona. Następnie określ informacje o adresie URL strony docelowej. Następnie kliknij Stwórz stronę.

już wkrótce strona pro opinia - strona docelowa

Teraz zostaniesz poproszony o podanie nazwy strony i wybranie motywu.

przegląd produktów seed - wybierz motyw

Po wybraniu motywu strony zostaniesz przekierowany do narzędzia do tworzenia stron w czasie rzeczywistym, gdzie możesz dostosować stronę tak, jak chcesz.

Ceny za SeedProd

SeedProd oferuje 4 różne plany cenowe, zaczynające się od 29,60 $ za abonament podstawowy.

Licencja Plus pozwala na korzystanie z SeedProd na 3 stronach za 69,60 USD rocznie. Aby uzyskać nieograniczoną liczbę witryn i pełne funkcje, możesz kupić abonament Pro za 99,20 USD rocznie.

Aby otrzymać dożywotnie aktualizacje i priorytetową pomoc, możesz kupić licencję Ultimate za 239,20 USD rocznie.

Sprawdź także epxert-pick wtyczek WordPress już wkrótce.

Nasz werdykt na temat korzystania z SeedProd do budowy strony już wkrótce

Bez wątpienia, SeedProd jest numerem 1 już wkrótce i wtyczką trybu konserwacji nie bez powodu. Możesz również zbudować podstawową stronę docelową za pomocą SeedProd, co jest ogromną zaletą.

Narzędzie do tworzenia stron w czasie rzeczywistym sprawia, że ​​bardzo łatwo można dostosować strony wkrótce i konserwacyjne. Najlepsze jest to, że możesz wprowadzić wszystkie zmiany na swojej stronie, a nawet natychmiast wyświetlić jej podgląd.

Polecamy SeedProd dla użytkowników, którzy chcą szybko i łatwo tworzyć, konserwację i podstawowe strony docelowe.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Zdobądź SeedProd teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map