Recenzja Smart Slider 3 (2020): Czy to lepsze niż Soliloquy?

Szukasz wtyczki typu slider do swojej witryny WordPress? Chcesz wiedzieć, czy Smart Slider 3 jest dla Ciebie odpowiednią wtyczką? W naszej recenzji Smart Slider 3 przyjrzymy się jej funkcjom i pomożemy Ci zdecydować, czy jest to najlepsza wtyczka do suwaków odpowiadająca Twoim potrzebom i budżetowi.


Informacje o Smart Slider 3

recenzja inteligentnego suwaka 3

Smart Slider 3 to jedna z najpotężniejszych i najłatwiejszych w użyciu wtyczek do suwaków dla Twojej witryny WordPress. Został wydany przez Nextend, zespół z Węgier, który sprzedaje najwyższej jakości oprogramowanie dla WordPress i Joomla.

Smart Slider 3 to wtyczka freemium z ponad 400 000 aktywnych instalacji dla ich darmowej wersji. Darmowa wersja zapewnia więcej funkcji niż jakakolwiek inna wtyczka w repozytorium WordPress. W wersji pro otrzymujesz aktualizacje na całe życie i setki przykładowych suwaków.

Recenzja Smart Slider 3: mnóstwo szablonów z łatwym w obsłudze interfejsem

Najlepszą rzeczą w Smart Slider 3 jest to, że nawet jeśli jesteś absolutnym początkującym, możesz z łatwością zbudować oszałamiający suwak.

W przeciwieństwie do większości wtyczek z suwakami interfejs NIE jest napompowany zbyt dużą liczbą funkcji. Ułatwia to każdemu tworzenie suwaka, niezależnie od jego umiejętności.

Oto jak działa Smart Slider 3

Po zainstalowaniu i aktywacji wtyczki możesz przejść do pulpitu Smart Slider, aby utworzyć nowy suwak. Dostępne są 2 opcje: Nowy suwak i Biblioteka szablonów.

 • Nowy suwak: Użyj tej opcji, jeśli chcesz utworzyć suwak od podstaw.
 • Biblioteka szablonów: Użyj tej opcji, jeśli chcesz zaimportować gotowy suwak z biblioteki, a następnie dostosować go. Nie tylko oszczędza czas, ale także pozwala zbudować suwak o doskonałej palecie kolorów i wzornictwie.

Oprócz tych 2 opcji możesz także znaleźć przykładowy suwak, który pomaga zrozumieć, jak działa Smart Slider, nawet zanim utworzysz taki dla swojej witryny.

inteligentny interfejs suwaka 3

Po kliknięciu przycisku Nowy suwak pojawi się monit o wybranie ustawienia domyślnego suwaka. Możesz określić nazwę suwaka oraz szerokość i wysokość suwaka. Wybierz ustawienie wstępne suwaka i kliknij Utwórz.

inteligentny suwak 3 przeciągnij i upuść

Następnie zostaniesz poproszony o przesłanie zdjęć lub filmów do suwaka. Możesz po prostu przeciągnąć i upuścić pliki i ustawić je zgodnie z własnymi preferencjami. Podczas przewijania w dół zobaczysz wszystkie dostępne opcje dostosowywania oraz instrukcje wyjaśniające, jak opublikować suwak.

inteligentny interfejs suwaka 3

Aby wyświetlić podgląd suwaka, możesz kliknąć przycisk Podgląd u góry.

Funkcje w Smart Slider 3

Teraz, gdy wiesz, jak łatwo zbudować suwak od podstaw za pomocą Smart Slider 3, przyjrzyjmy się bliżej innym funkcjom.

1. 180+ próbek suwaka:

Tworzenie niestandardowego suwaka może być żmudnym zadaniem, zwłaszcza jeśli nie jesteś projektantem i często kończysz się tworzeniem miernej grafiki i slajdów. Dzięki próbce suwaka możesz mieć pewność, że Twój suwak zawsze wygląda profesjonalnie z odpowiednią kombinacją kolorów i elementów.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiednią próbkę suwaka z biblioteki i dostosować ją do swoich potrzeb.

lista warstw - inteligentny suwak 3

Możesz łatwo dodawać nowe warstwy z lewego paska zadań w programie do tworzenia suwaków. Co najlepsze, dodane slajdy są uporządkowane podobnie jak w Photoshopie.

2. Animacja:

dodaj animację - inteligentny suwak 3

Możesz łatwo dodać animację do każdej warstwy. Wtyczka posiada również interaktywną wizualną oś czasu dla każdej warstwy, w której można łatwo dostosować szczegóły.

Wtyczka obsługuje różne efekty, takie jak efekt Ken-Burnsa, efekt tekstowy, animacja tła, animacja ujawnienia itp.

3. Łatwy w użyciu interfejs:

inteligentny suwak 3 przeciągnij i upuść konstruktora

Smart Slider 3 ułatwia zbudowanie przyciągającego wzrok suwaka dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi. Za pomocą konstruktora przeciągnij i upuść możesz dostosować suwak tak, jak dostosowujesz zawartość w kreatorze stron.

Tworzenie suwaka za pomocą tej wtyczki nie stanowi problemu. Wystarczy przejść do Inteligentny suwak opcję w menu administratora, a następnie kliknij Dodaj slajd przycisk.

Podczas przesyłania plików multimedialnych do suwaka zobaczysz, jak opublikować ten suwak w swoich postach, stronach i plikach motywów. Wystarczy przewinąć stronę w dół, aby znaleźć opcje dostosowywania.

ustawienia inteligentnego suwaka 3

Najlepszą rzeczą jest to, że jeśli chcesz w znacznym stopniu dostosować wygląd swojego suwaka, możesz włączyć Ekspert tryb. Spowoduje to wyświetlenie zaawansowanych opcji dostosowywania.

4. Zbuduj suwaki do dowolnych celów

Smart Slider 3 pozwala utworzyć suwak do dowolnych celów. Kilka przypadków użycia to:

 • Utwórz pokaz slajdów, aby zaprezentować swoje portfolio
 • Dynamicznie pokazuj swoje posty na blogu, filmy na YouTube, posty na Instagramie itp.
 • Wyświetl suwak całej strony, który pokrywa obszar zakładki powyżej strony docelowej.

Wsparcie i cennik dla Smart Slider 3

inteligentny suwak 3 ceny

Smart Slider 3 ma obszerną dokumentację, która poprowadzi Cię przez każdy aspekt tworzenia i publikowania suwaków w witrynie WordPress. Prowadzą także kanał YouTube, na którym krok po kroku obejmują wszystkie samouczki dotyczące Smart Slider 3.

Smart Slider 3 oferuje wsparcie tylko na podstawie biletów. Możesz się z nimi skontaktować za pomocą formularza kontaktowego opublikowanego na stronie pomocy technicznej.

A co najlepsze, każda licencja pro zapewnia WSZYSTKIE funkcje Smart Slider 3. Istnieją 3 różne plany cenowe:

 • Jedna domena (35 USD): Oczywiście dla 1 witryny
 • Biznes (150 USD): na 10 witryn
 • Nieograniczony (250 USD): dla witryn bez ograniczeń

Smart Slider 3 vs. Soliloquy

Zarówno Smart Slider 3, jak i Soliloquy to 2 najlepsze wtyczki suwaków dla WordPress. Dokonajmy bezpośredniego porównania każdego suwaka, abyś mógł zdecydować, który jest najlepszym wyborem dla Twoich potrzeb.

Porównanie interfejsu użytkownika:

Interfejs Soliloquy sprawi, że poczujesz się jakbyś był częścią twojego natywnego środowiska WordPress. Z drugiej strony interfejs Smart Slider 3 wygląda nieco inaczej. Został zaprojektowany tak, aby proces tworzenia slajdów był szybki i łatwy nawet dla początkujących użytkowników.

Jeśli potrzebujesz minimalistycznego pulpitu nawigacyjnego dla wtyczki suwaka, możesz wypróbować Soliloquy.

Dzięki Smart Slider 3, mimo że pulpit nawigacyjny nie jest tak elegancki jak Soliloquy, nie ma żadnej krzywej uczenia się do zbudowania suwaka.

funkcje & Porównanie cen

Soliloquy ma wiele wbudowanych funkcji i dodatków. I odwrotnie, Smart Slider 3 koncentruje się na dostarczaniu setek próbek suwaków, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko zbudować suwak bez konieczności budowania go od zera.

Obecnie Smart Slider 3 oferuje 5 typów suwaków, ponad 23 typy warstw i ponad 100 suwaków próbek.

Ceny Soliloquy zaczynają się od 19 USD. Ale plan początkowy zapewnia tylko podstawowe funkcje. Aby uzyskać pełne funkcje, musisz subskrybować jego plan dla programistów za 99 USD.

Ceny Smart Slider 3 zaczynają się od 35 USD. Za 35 USD otrzymasz wszystkie funkcje tej wtyczki i automatyczne aktualizacje na całe życie.

Nasz werdykt w sprawie Smart Slider 3

Smart Slider 3 to najlepszy wybór dla użytkowników, którzy chcą łatwej w obsłudze wtyczki do suwaka, która zawiera mnóstwo gotowych szablonów suwaków. Za 35 USD możesz kupić wersję Pro, która oferuje wszystkie dostępne funkcje.

Ponadto wszystkie suwaki są w 100% responsywne, co oznacza, że ​​będą dobrze wyglądać na telefonie, tablecie i komputerze.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zdecydować, czy Smart Slider 3 jest najlepszym wyborem dla Twojej witryny.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz również sprawdzić naszą recenzję wtyczki Soliloquy.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Pobierz teraz Smart Slider 3 »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map