Recenzja Soliloquy 2020: Czy to najlepsza wtyczka suwaka WordPress?

Szukasz wtyczki typu slider do swojej witryny WordPress? Soliloquy to jedna z najlepszych wtyczek WordPress na rynku. W tej recenzji Soliloquy przyjrzymy się jej funkcjom, cenom i wydajności.


Recenzja Soliloquy - Najlepsza wtyczka do suwaków WordPress

O Soliloquy

Soliloquy został pierwotnie stworzony przez Thomasa Griffina, tego samego twórcę OptinMonster, najlepsze narzędzie do e-mail marketingu i Envira Gallery, najlepsza wtyczka galerii WordPress.

Soliloquy to jedna z najpopularniejszych suwaków wtyczek WordPress w oficjalnym repozytorium wtyczek WordPress z ponad milionem pobrań. Od momentu uruchomienia w 2012 r. Soliloquy pomaga blogerom, małym firmom, a nawet firmom z listy Fortune 500 tworzyć piękne suwaki WordPress.

W 2018 roku Soliloquy został przejęty przez Nathana Singha, przedsiębiorcę z Houston w Teksasie.

Recenzja Soliloquy: łatwa i wydajna wtyczka suwaka WordPress

Soliloquy to w 100% responsywna i przyjazna dla urządzeń mobilnych suwak WordPress. Pozwala tworzyć piękne suwaki WordPress w kilka minut, bez konieczności zatrudniania programisty. Są również dobrze znane jako najszybsza wtyczka do suwaków WordPress na rynku.

W naszej recenzji Soliloquy sprawdziliśmy ich obietnice, abyś mógł zdecydować, czy jest to odpowiednia wtyczka do WordPressa dla Twojej witryny.

Co jest nie tak z większością suwaków?

Główny problem z suwakami polega na tym, że są one zbyt wolne. Źle zakodowany suwak może znacznie zwiększyć czas ładowania strony. Jak wiesz, szybkość jest jednym z najważniejszych czynników w SEO. Te gorsze suwaki mogą nie tylko zaszkodzić SEO Twojej witryny, ale mogą także zepsuć wygodę użytkowników.

Kolejną kwestią jest łatwość użycia. Większość suwaków WordPress jest dość skomplikowana i zawiera mnóstwo opcji spakowanych w źle zaprojektowanym interfejsie użytkownika. Będziesz musiał walczyć z suwakiem, aby zrobić to dobrze.

W tej recenzji Soliloquy przyjrzymy się, jak szybka jest i jak łatwa jest konfiguracja. Będziemy również porównywać funkcje i ceny.

Łatwo dodawaj suwaki w WordPressie dzięki Soliloquy

Soliloquy jest zdecydowanie najłatwiejszą w użyciu suwakiem WordPress. Pięknie integruje się z interfejsem użytkownika WordPress. W przeciwieństwie do niektórych innych wtyczek z suwakami, Soliloquy wydaje się być częścią twojego natywnego środowiska WordPress.

Tworzenie suwaka za pomocą Soliloquy

Wynika to z tego, że Soliloquy stosuje te same najlepsze praktyki, co sam WordPress. Dzięki temu jest bardzo zgodny ze standardami i łatwy w użyciu dla użytkowników WordPress.

Dodawanie slajdów do suwaka jest niezwykle łatwe. Po prostu prześlij swoje slajdy lub wybierz je z biblioteki multimediów WordPress.

Opcje konfiguracji są proste i jednoznaczne. Każda opcja jest jasno wyjaśniona za pomocą pomocy kontekstowej.

soliloquysettings

Dodanie suwaka do dowolnego posta i strony WordPress jest praktycznie łatwe. Możesz po prostu kliknąć przycisk nad edytorem postów, aby wstawić suwak. Możesz także użyć tagów shortcode lub szablonów, aby dodać suwak w dowolnym miejscu.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zapoznaj się z tym samouczkiem w Soliloquy możesz łatwo tworzyć responsywne suwaki w WordPressie

Płonące szybkie suwaki za pomocą Soliloquy

Najbardziej niesamowitą cechą Soliloquy jest prędkość. Suwaki utworzone za pomocą Soliloquy ładują się niezwykle szybko. Różnica jest wyraźnie zauważalna i zostanie doceniona przez użytkowników.

Nie poprzestaliśmy na tym, stworzyliśmy suwaki z tymi samymi obrazami przy użyciu innych wtyczek i przeprowadziliśmy między nimi testy. Oto nasze wyniki:

Slider Plugin
Czas ładowania strony
Upraszanie
Rozmiar strony
Monolog1,34 sek26945 KB
Suwak Nivo2,12 sek291 MB
Meteor2,32 sek271,2 MB
Suwak rewolucji2,25 sek291 MB
LayerSlider2,12 sek30975 KB

Jak widać w powyższych wynikach, Soliloquy był najszybciej ładującym się suwakiem WordPress w naszych testach.

Soliloquy najpierw ładuje slajd okładkowy, a następnie pozostałe slajdy są ładowane asynchronicznie. Nie tylko jest szybki w testach, ale także dla odwiedzających.

Mobilne suwaki z Soliloquy

Soliloquy jest responsywny i gotowy na urządzenia mobilne. Dodane suwaki będą wyglądać równie dobrze na komputerach stacjonarnych, tabletach, a nawet telefonach komórkowych.

W przypadku większości witryn WordPress użytkownicy mobilni szybko przewyższają liczebnie użytkowników komputerów stacjonarnych. Jeśli używasz wtyczki suwakowej, która nie działa dobrze z urządzeniami mobilnymi, to niszczy wrażenia użytkowników dla dużej liczby użytkowników.

Funkcje i dodatki w Soliloquy Slider

Soliloquy oferuje użytkownikom ładny, czysty interfejs użytkownika bez bałaganu. W przeciwieństwie do innych wtyczek WordPress, które mają zbyt wiele opcji, Soliloquy oferuje dodatkowe funkcje jako dodatki.

Dodatki w Soliloquy

Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowej funkcji, po prostu aktywuj ją ze strony dodatków. W ten sposób utrzymujesz przejrzystość interfejsu suwaka.

Takie podejście powoduje również szybsze ładowanie suwaków. Ponieważ wtyczka ładuje tylko potrzebne skrypty, a nie wszystko, co jest spakowane.

Oto lista dodatków dostępnych dla Soliloquy:

Dodatki do wielu licencji

 • Motywy suwaka: wybierz z listy gotowych szablonów, aby łatwo utworzyć suwak.
 • Zaplanuj: Zaplanuj swoje slajdy w określonych odstępach czasu.
 • Ochrona: Zapobiegaj pobieraniu slajdów przez użytkowników, wyłączając kliknięcie prawym przyciskiem myszy.
 • Instagram: szybko zaimportuj swoje obrazy z konta na Instagramie.

Dodatki do licencji programisty:

 • WooCommerce: Sprzedawaj więcej dzięki interaktywnym suwakom produktów w sklepie eCommerce.
 • Polecane treści: łatwo polecaj swoje artykuły na stronie głównej.
 • Lightbox Stwórz z łatwością suwak lightbox.
 • Karuzela: zmień suwak w responsywną karuzelę.
 • Dynamiczny: Twórz suwaki z różnych źródeł.
 • Miniatury: Dodaj miniatury jako nawigację dla suwaków
 • Pinterest: Dodaj przycisk przypinania do suwaka
 • Suwak PDF: Zamień swoje pliki PDF w piękne slajdy
 • Domyślne: Przyspiesz proces tworzenia dzięki domyślnym ustawieniom.
 • CSS: Dostosuj suwaki tak, jak chcesz dzięki niestandardowym CSS i stylom.

3 powody zakupu Soliloquy

Teraz, gdy przeanalizowaliśmy różne funkcje Soliloquy, możesz zastanawiać się, czy Soliloquy jest najlepszym wyborem dla Twojej witryny. Oto kilka czynników, które odróżniają Soliloquy od konkurencji:

1. Łatwy i wydajny

Dzięki Soliloquy tworzenie oszałamiającego obrazu lub suwaka wideo jest dziecinnie proste. Aby utworzyć suwak, wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki obrazu lub wideo w polu Natywny suwak. Możesz też wybrać Zewnętrzny suwak, jeśli chcesz przesyłać obrazy z zewnętrznego źródła, takiego jak Instagram.

edytor monologów

Jeśli chcesz, możesz zmienić rozmieszczenie obrazów w razie potrzeby i osadzić suwak w dowolnym miejscu na swojej stronie. Soliloquy zawiera również wiele gotowych szablonów, które poprawiają wygląd suwaka WordPress. Możesz nawet dostosować suwak za pomocą CSS.

2. Niebloated Plugin

Soliloquy zawiera wiele funkcji, które pomogą Ci tworzyć piękne suwaki WordPress tak, jak chcesz.

Aby interfejs był wolny od bałaganu, Soliloquy oferuje dodatkowe funkcje jako dodatki. Gdy potrzebujesz dodatkowej funkcji, możesz ją aktywować na stronie dodatków.

3. Wysoka wydajność

Jeśli nie zostaną zoptymalizowane, suwaki mogą być produktem wymagającym dużych zasobów w Twojej witrynie. Dlatego zalecamy wybranie lekkiej wtyczki, która zużywa minimalne zasoby do utworzenia suwaka WordPress.

Wtyczka Soliloquy jest wysoce zoptymalizowana pod kątem wydajności sieci i serwerów. W rzeczywistości jest to najszybciej ładujący się suwak WordPress w naszych testach.

Podstawowa wtyczka zapewnia jedynie ograniczoną funkcjonalność do stworzenia podstawowego suwaka WordPress. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na wyższą licencję, aby uzyskać bardziej zaawansowane funkcje suwaka i dodatki.

Wsparcie i cennik dla suwaka Soliloquy WordPress

Ceny Soliloquy zaczynają się od 19 USD za licencję na jedną stronę bez żadnych dodatków. Ich plan Multi zapewnia dostęp do podstawowych dodatków za 49 USD. Ale ich najlepiej sprzedający się plan jest wyceniony na 99 USD za rok wsparcia, nieograniczoną liczbę witryn, wszystkie dodatki i priorytetowe wsparcie.

ceny monologów

Soliloquy ma również plan główny, który zapewnia dożywotni dostęp do wtyczki za 249 USD.

Wsparcie jest oferowane przez oparty na biletach system wsparcia e-mail ze świetnym zespołem ds. Realizacji zamówień. Wtyczka zapewnia również dostęp do szczegółowej dokumentacji z instrukcjami krok po kroku i instrukcjami.

Nasz werdykt w sprawie Soliloquy jako najlepszej wtyczki suwaka WordPress

Biorąc pod uwagę wzdęcie spakowane w innych wtyczkach suwaka, okazało się, że Soliloquy jest błogosławieństwem. Jest niesamowicie szybki, ma solidny kod i czysty interfejs użytkownika. Jest to zdecydowanie jedna z najłatwiejszych w użyciu wtyczek WordPress, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Uważamy, że słusznie zasługuje na tytuł najlepszej wtyczki WordPress na rynku. Dajemy mu 5/5 gwiazdek! Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Pobierz teraz Soliloquy »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map