Recenzja Weglot: Czy to naprawdę najłatwiejsza wtyczka do tłumaczenia?

Czy chcesz przetłumaczyć swoją stronę? W takim razie warto rozważyć Weglot, jedną z najłatwiejszych wtyczek tłumaczeniowych dla WordPress.


W tym przeglądzie Weglot przyjrzymy się jego funkcjom, zaletom i wadom oraz pomożemy Ci zdecydować, czy jest wart szum.

O Weglocie i jak to działa

recenzja weglot

Weglot to niezależne od platformy rozwiązanie do tłumaczenia stron internetowych.

Weglot został założony we Francji w 2016 roku jako niewielki projekt. Dziś Weglot pozwala tłumaczyć dowolną stronę internetową, w tym WordPress, Shopify i każdy inny CMS, o którym możesz pomyśleć.

Aby przetłumaczyć swoją witrynę WordPress, musisz pobrać bezpłatną wtyczkę ze strony WordPress.org. Ta bezpłatna, lekka wtyczka złącza integruje twoją witrynę z platformą Weglot. Po aktywacji możesz natychmiast przetłumaczyć swoją witrynę, po prostu określając, na jakie języki chcesz tłumaczyć treść.

Recenzja Weglot: Dlaczego warto go używać w swojej witrynie

Weglot zawiera wszystkie funkcje, których będziesz potrzebować od wtyczki do tłumaczenia WordPress, takie jak automatyczne tłumaczenie, ręczne tłumaczenie profesjonalne, wielojęzyczna optymalizacja SEO i inne. Ale co czyni Weglot wyjątkowym?

Rzućmy okiem na kilka unikalnych funkcji Weglota, które wyróżniają go na tle konkurencji.

1. Prawdopodobnie najłatwiejsza, najlżejsza i najbardziej wydajna wtyczka tłumacząca

Bez wątpienia Weglot jest prawdopodobnie najłatwiejszym niezależnym od platformy rozwiązaniem tłumaczeniowym dostępnym na rynku.

Konfiguracja wtyczki WordPress

Po zainstalowaniu wtyczki w witrynie WordPress zobaczysz tylko jedno menu do konfiguracji wtyczki. Aby włączyć automatyczne tłumaczenie, wystarczy skopiować klucz API z konta Weglot, wybrać język oryginalny i docelowy.

sukces tłumacza weglot

Spowoduje to natychmiastowe utworzenie menu w Twojej witrynie, w którym użytkownicy mogą wybrać preferowany język.

W przeciwieństwie do innych popularnych wtyczek do tłumaczenia WordPress, nie musisz instalować wielu pakietów językowych na swojej stronie WordPress.

Co najlepsze, przetłumaczone treści są automatycznie indeksowane w Google zgodnie z najlepszymi praktykami w wielojęzycznym SEO.

2. Działa z każdą platformą

Nawet jeśli masz strony internetowe na wielu platformach, takich jak WordPress i Shopify, możesz łatwo zarządzać ich tłumaczeniem z jednego konta.

Dzięki planowi Pro możesz przetłumaczyć do 3 witryn. Dzięki planom korporacyjnym i korporacyjnym możesz przetłumaczyć odpowiednio do 15 i nieograniczoną liczbę witryn.

3. Edytor wizualny do tłumaczenia ręcznego

tłumaczenia weglot

Tłumaczenie automatyczne jest dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli chcesz szybko i łatwo przetłumaczyć swoje treści bez konieczności zatrudniania profesjonalnego tłumacza. Nie tylko możesz wykonać natychmiastowe tłumaczenie za pomocą Weglot, ale wtyczka bardzo ułatwia edycję tłumaczenia za pomocą edytora wizualnego.

edytor wizualny recenzji weglot

Za pomocą edytora wizualnego możesz wprowadzać zmiany do zautomatyzowanej przetłumaczonej treści bezpośrednio z interfejsu witryny. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do karty Edytor wizualny i kliknąć Rozpocznij edycję.

Nastąpi przekierowanie do Twojej witryny. Wystarczy kliknąć ikonę Edytuj elementu, w którym chcesz naprawić automatycznie przetłumaczoną zawartość i rozpocząć dostosowywanie jej z poziomu interfejsu użytkownika.

weglot-visual-editor-frontend

4. Bezproblemowe profesjonalne tłumaczenie

Czy wolałbyś profesjonalnie przetłumaczyć swoje treści? Dzięki Weglot delegowanie tłumaczeń jest bezproblemowe.

profesjonalna usługa tłumaczeń weglot

Na swoim koncie Weglot wybierz elementy, które chcesz przetłumaczyć, zamów profesjonalne tłumaczenie i dokończ płatność za profesjonalną usługę. Weglot pobiera opłatę w wysokości 0,15 € / słowo. Przetłumaczone treści zostaną automatycznie zaktualizowane na Twojej stronie w ciągu 48 godzin, w zależności od tego, ile treści chcesz przetłumaczyć.

profesjonalna wycena weglot

Wady korzystania z Weglot

Teraz, gdy przyjrzeliśmy się zaletom korzystania z Weglot, warto poświęcić chwilę, aby przeanalizować niektóre z wad korzystania z Weglot.

1. Ceny

Weglot to platforma tłumaczeń premium. Chociaż ma bezpłatny plan, ogranicza się do tłumaczenia do 2000 słów i 5000 przetłumaczonych odsłon na miesiąc.

2. Własność treści

Własność przetłumaczonych treści jest niejasna. Wygląda na to, że anulując subskrypcję, nie będziesz mógł wyświetlić przetłumaczonej treści w swojej witrynie.

Wsparcie i wycena Weglot

Weglot zapewnia doskonałą obsługę klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ich obszerna baza wiedzy poprowadzi Cię przez każdy aspekt tłumaczenia Twojej witryny za pomocą Weglot.

Weglot ma ograniczony bezpłatny plan dla tych, którzy chcieli przetestować usługę przed wybraniem planu premium. Oferują również 5 planów premium:

 • Rozrusznik: 9,90 € / miesiąc za 1 przetłumaczony język i do 10 000 słów
 • Biznes: 19 € / miesiąc za 5 przetłumaczonych języków i do 50 000 słów
 • Zawodowiec: 49 € / miesiąc za nieograniczoną liczbę przetłumaczonych języków i do 200 000 słów
 • Przedsiębiorstwo: 199 € / miesiąc za nieograniczony przetłumaczony język i do 1 000 000 słów
 • Zbiorowy: 499 € / miesiąc za nieograniczony przetłumaczony język i do 5.000.000 słów

Ostatnie przemyślenia: nasz werdykt dotyczący tłumaczenia za pomocą Weglot

Weglot jest jednym z najłatwiejszych istniejących rozwiązań tłumaczeniowych. Obsługuje ponad 100 języków z automatycznym tłumaczeniem. Jest to trochę drogie w porównaniu do innych wtyczek tłumaczeniowych dostępnych na rynku.

Jest to najlepszy wybór dla Ciebie, jeśli masz budżet i potrzebujesz najbardziej intuicyjnej wtyczki na rynku do tłumaczenia.

Jeśli masz ograniczony budżet, możesz rozważyć kilka alternatyw dla Weglot.

 • Recenzja WPML
 • Przetłumacz Recenzję prasy

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullOcena Gwiazda Połowa 4,6 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Uzyskaj Weglot teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map