WPForms Review 2020: Czy warto szumować? [Musisz przeczytać]

Masz dość budowania formularzy kontaktowych z rozdętymi i błędnymi wtyczkami WordPress? Możliwe, że nie wypróbowałeś WPForms, najbardziej przyjaznej dla początkujących wtyczki formularzy w ekosystemie WordPress. W tej recenzji WPForms przyjrzymy się jej funkcjom, dodatkom i tym, co czyni WPForms najbardziej intuicyjną wtyczką WordPress na rynku.


Przegląd WPForms

Dlaczego Twoja witryna potrzebuje wtyczki Form Builder

Każda witryna WordPress wymaga wtyczki formularzy kontaktowych, niezależnie od jej niszy lub ruchu.

Korzystanie z formularza kontaktowego uchroni Cię przed spamerami i hakerami. Możesz zabezpieczyć swoją witrynę WordPress za pomocą formularza kontaktowego zamiast wyświetlania adresu e-mail. W ten sposób chronisz swój e-mail przed spamerami, którzy wysyłają niechciane oferty i wiadomości phishingowe.

Korzystanie z formularzy pozwala także zaoszczędzić czas. Korzystając z formularza kontaktowego, możesz określić niezbędne informacje, które musisz wiedzieć, kiedy odwiedzający i potencjalni klienci docierają do Ciebie.

Najlepsza wtyczka do formularza WordPress pozwoli Ci również zintegrować dodatkowe funkcje, takie jak pole wyboru subskrypcji biuletynu e-mail w formularzu kontaktowym. Pomaga to monitorować perspektywy i budować z nimi długotrwałe relacje.

Z łatwością twórz formularze WordPress w kilka minut

Tworzenie formularzy online w WordPress nigdy nie było łatwiejsze dzięki WPForms.

WPForms często twierdzi, że jest najbardziej przyjaznym dla początkującego narzędziem do budowania formularzy WordPress i ogromnie podkreśla wygodę, jaką oferuje przy tworzeniu formularza WordPress.

Dzięki WPForms nie musisz zatrudniać programisty WordPress ani nawet dotykać jednego wiersza kodu, aby utworzyć formularz WordPress. Powinieneś być w stanie utworzyć formularz w ciągu kilku minut bez względu na to, czy chcesz utworzyć prosty formularz kontaktowy lub złożony formularz, taki jak formularz rejestracyjny lub płatniczy.

Czy WPForms są zgodne z tym, że są najbardziej przyjaznymi dla początkujących twórcami formularzy WordPress? Spójrzmy:

1. Potężny i przyjazny dla użytkownika WordPress Form Builder

Dzięki łatwemu w użyciu konstruktorowi przeciągania i upuszczania WPForms możesz tworzyć dowolne formularze w ciągu kilku minut bez konieczności dotykania żadnego kodu.

Przegląd wpforms

Dodawanie i usuwanie pól formularza można wykonać jednym kliknięciem. Ponadto możesz łatwo zmieniać układ pól według swoich potrzeb za pomocą przeciągania i upuszczania.

2. Setki szablonów formularzy do wyboru

wpforms szablony formularzy

Dzięki WPForms nie musisz od początku tworzyć formularza WordPress. Podstawowa wtyczka jest dostarczana w pakiecie z kilkoma gotowymi szablonami formularzy do wyboru, takimi jak:

 • Pusty formularz
 • Prosty formularz kontaktowy
 • Poproś o formularz wyceny
 • Formularz darowizny
 • Formularz fakturowania / zamówienia
 • Formularz rejestracji do newslettera
 • Formularz ankiety i ankiety
 • I dużo więcej…

Chcesz stworzyć formularz WordPress dostosowany do Twojej branży lub niszy bez konieczności budowania go od podstaw? Następnie musisz zainstalować Pakiet szablonów formularzy dodatek.

Dodatek Pakiet szablonów formularzy pozwala wybierać spośród szerokiej gamy gotowych szablonów dla każdej branży. Oznacza to, że niezależnie od branży, w której działasz, możesz znaleźć odpowiedni szablon formularza w WPForms. Oszczędza to Twój czas, ponieważ nie zawsze musisz budować formularz od podstaw.

Pakiet szablonów wpforms

Zamiast tego po prostu wyszukaj szablon formularza, którego chcesz użyć, a gdy się pojawi, kliknij go. Twój formularz powinien być teraz utworzony natychmiast. Po wprowadzeniu niezbędnych zmian możesz przystąpić do publikacji formularza.

3. Łatwo osadzaj formularz w edytorze postów / stron

Aby osadzić formularz we wpisie lub stronie, nie musisz ręcznie kopiować i wklejać tego kodu. Zamiast tego przejdź do edytora postów / stron, w którym chcesz opublikować formularz. Kliknij Dodaj formularz przycisk, który można znaleźć tuż nad edytorem tekstu. Pojawi się teraz modalne okienko z prośbą o wybranie odpowiedniego formularza. Wybierz odpowiedni formularz i naciśnij Dodaj formularz przycisk.

wpforms formularz do osadzenia

Twórz zaawansowane formularze w kilka minut, a nie godzin

Dzięki WPForms tworzenie zaawansowanego formularza na stronie WordPress jest dziecinnie proste. Rzućmy okiem na kilka przykładów tego, jak WPForms pozwala szybko i łatwo tworzyć zaawansowane formularze WordPress.

1. Utwórz formularz ankiety / ankiety

Dodatek Ankiety lub ankiety pozwala szybko przeprowadzić ankietę lub ankietę w witrynie WordPress. Ponadto otrzymujesz najlepsze w swojej klasie raporty ankietowe z WPForms.

głosowanie ankiety wpforms

W połączeniu z logiką warunkową możesz nawet spersonalizować swoje pytania ankiety na podstawie odpowiedzi użytkowników.

WPForms umożliwia także publiczne udostępnianie wyników w witrynie lub obserwującym w mediach społecznościowych.

2. Utwórz niestandardowy formularz logowania lub rejestracji

Jeśli prowadzisz witrynę obsługiwaną przez społeczność, taką jak witryny członkowskie, fora, niszowe sieci społecznościowe lub inne witryny wymagające od użytkowników zarejestrowania konta, możesz utworzyć niestandardowy formularz logowania w swojej witrynie. Główną zaletą tworzenia niestandardowego formularza logowania lub rejestracji jest to, że można go osadzić w dowolnym miejscu na stronie.

wpforms dodatek do wysyłania postów

W ten sposób nie musisz przekierowywać użytkowników do domyślnej strony logowania. Tworząc niestandardową stronę logowania, możesz wyświetlać użytkownikom spójną markę, nadając swojej stronie bardziej profesjonalny wygląd.

3. Zbieraj płatności w swoim formularzu

Niezależnie od tego, czy chcesz przyjmować darowizny online dla organizacji non-profit, czy też musisz zbierać płatności za cyfrowe pliki do pobrania, WPForms to dla Ciebie łatwe.

Możesz akceptować płatności poprzez integrację PayPal Standard lub Stripe.

karta płatności wpforms

WPForms pozwala również wyświetlać obrazy swoich produktów w formularzu zamówienia, dając użytkownikom wizualne spojrzenie na to, co zamawiają.

4. Utwórz formularz zgłoszenia postu

Czy chcesz akceptować treści generowane przez użytkowników w swojej witrynie??

Dzięki dodatkowi wysyłania postów WPForms możesz akceptować treści generowane przez użytkowników, takie jak artykuły gości, recenzje użytkowników, referencje na swojej stronie bez konieczności zapewnienia dostępu do zaplecza każdemu użytkownikowi. Gdy post zostanie przesłany za pośrednictwem formularza przesyłania postów, pojawi się w edytorze postów do sprawdzenia jako nowy post w toku.

wpforms dodatek do wysyłania postów

Po wprowadzeniu niezbędnych zmian możesz opublikować post, a nawet go odrzucić.

Związane z: Jak przesłać formularz bez odświeżania strony w WordPress

Wszystkie niezbędne funkcje po wyjęciu z pudełka

WPForms zawiera wszystkie funkcje po wyjęciu z pudełka, bez wzdęć.

Wszystkie typy pól są podzielone na 3 oddzielne sekcje: Standardowe pola, Fantazyjne pola i Pola płatności.

 • Standardowe pola obejmują podstawowe typy pól Nazwa, adres e-mail, tekst jednowierszowy, tekst akapitowy, menu rozwijane, wybór wielokrotny itp.
 • Fancy Fields składa się z pól takich jak Telefon, Przesyłanie pliku, Strona internetowa / URL, Podział strony, Captcha itp.
 • Pola płatności zawierają pola, w tym kartę kredytową, sumę (amoun), pojedynczą pozycję (płatność), wiele pozycji (płatność) itp..

wpforms-field-types

WPForms jest wysoce zoptymalizowany pod kątem wydajności sieci i serwera zapewnić maksymalną prędkość. Możesz także wdrożyć usługę CDN, aby zwiększyć szybkość witryny.

Każda tworzona forma jest w 100% responsywna na urządzenia mobilne, więc Twoje formularze zawsze będą wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

Najlepsze jest to, że możesz łatwo osadzać formularze w dowolnym miejscu witryny, niezależnie od tego, czy są to posty na blogu, strony, widżety paska bocznego, stopka itp. Wystarczy pobrać krótki kod i wkleić go w miejscu, w którym chcesz osadzić formularz lub użyj wbudowanego widgetu.

Dzięki WPForms będziesz mógł również tworzyć wielostronicowe formularze, zezwalać na przesyłanie plików, wyświetlać lub ukrywać pola z logiką warunkową i wiele więcej.

Dziesiątki integracji z dodatkami

WPForms ma również wiele różnych dodatków, które pozwalają rozszerzyć jego wbudowane funkcje i zintegrować z innymi popularnymi narzędziami do marketingu e-mail i aplikacjami w chmurze.

Rzućmy okiem na niektóre z jego dodatków poniżej.

Integracje e-mail marketingu: Możesz automatycznie dodawać subskrybentów do swojej listy e-mail z dowolnego formularza. WPForms integruje się z następującymi narzędziami e-mail marketingu:

 • Stały kontakt (nie wymaga dodatku)
 • AWeber
 • MailChimp
 • Monitor kampanii
 • Otrzymać odpowiedź

Niestandardowa Captcha: Zwalczanie wysyłania formularzy spamu, włączając opcję Custom Captcha. Możesz określić własne pytania lub losowe pytania matematyczne.

Geolokalizacja: Zbieraj i przechowuj dane o lokalizacji użytkowników Twojej witryny wraz z ich formularzem.

Procesory płatnicze: Twórz formularze darowizn lub formularze zamówień, integrując PayPal i Stripe z formularzem.

Publikuj posty: Utwórz formularz do przesyłania postów front-end i zacznij akceptować treści generowane przez użytkowników, takie jak posty gości, recenzje użytkowników itp., Bez konieczności logowania użytkowników.

Podpis: Utwórz formularz umowy lub formularz umowy i zezwól użytkownikom na podpisanie go online za pomocą myszy lub ekranu dotykowego.

Rejestracja Użytkownika: Utwórz niestandardowy formularz rejestracji użytkownika i umieść go w najwygodniejszej lokalizacji, aby użytkownicy mogli utworzyć konto w Twojej witrynie bez konieczności odwiedzania domyślnej strony logowania.

Zapier: Połącz formularz z ponad 500 aplikacjami internetowymi. Dzięki temu dodatkowi możliwości integracji są nieograniczone.

Ankiety i ankiety: Twórz ankiety i formularze oraz analizuj dane za pomocą interaktywnych raportów.

Porzucenie formy: Połącz się ze swoimi potencjalnymi klientami, nawet jeśli porzucili formularz w połowie.

Formularze offline: Zapisz dane formularzy w przeglądarce w trybie offline i prześlij dane po przywróceniu Internetu.

Pakiet szablonów formularzy: Wybierz spośród wielu gotowych szablonów, aby zaoszczędzić czas.

Ceny i wsparcie dla wtyczki WPForms

Najlepszą rzeczą w WPForms jest to, że najlepiej nadaje się do witryn o dowolnej wielkości i budżecie.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz bloga, małą firmę, organizację non-profit, eCommerce, czy jakąkolwiek inną stronę internetową, wtyczka WPForms będzie dla Ciebie niezwykle pomocna.

Jeśli nie masz budżetu na wtyczkę formularza kontaktowego lub chcesz przetestować podstawowe funkcje przed wydaniem wersji premium, możesz zacząć od wersji Lite, którą można pobrać bezpłatnie z oficjalnego repozytorium wtyczek WordPress.

Ceny podstawowej wersji zaczynają się od 31,60 USD za licencję na jedną witrynę. Ponadto uzyskasz dostęp do dodatku Pakiet szablonów formularzy.

Ich najbardziej popularnym planem jest Pro, który zapewnia dostęp do wszystkich dodatków dla 25 witryn i priorytetową obsługę przez rok, co kosztuje 159,60 USD.

Oferują również plan Elite dla nieograniczonej liczby witryn, obsługę wielu witryn WordPress i funkcję zarządzania klientami za 239,60 USD.

Wsparcie jest oferowane przez oparty na biletach system wsparcia e-mail. Personel wsparcia WPForms jest szybki i wysoko oceniany w opiniach użytkowników. Wszystkie funkcje i dodatki są dobrze wyjaśnione w ich obszernej dokumentacji, z samouczkami krok po kroku i łatwymi do naśladowania przewodnikami.

WPForms Lite vs. Pro

Darmowa lub lite wersja WPForms to świetna opcja, jeśli dopiero zaczynasz. Oferuje ograniczone funkcje formularza, które pozwalają utworzyć podstawowy formularz kontaktowy w Twojej witrynie. Kreator formularzy przeciągnij i upuść sprawia, że ​​projektowanie formularza i dodawanie do niego pól jest bardzo łatwe. Ponadto masz tylko 4 różne szablony do wyboru.

WPForms Pro oczywiście oferuje więcej funkcji niż wersja Lite. Oprócz wszystkich szablonów dostępnych w wersji Lite, wersja pro oferuje również 3 dodatkowe szablony.

Masz również kilka dodatkowych pól, które możesz dodać do swojej witryny, takich jak numer telefonu, data i godzina, oceny w gwiazdkach itp. Wersja pro pozwala również przesłać plik i hasło, aby chronić formularz.

Plany Pro i Elite oferują także priorytetowe wsparcie. Podobnie jak wersja Lite, również wersja pro reaguje bardzo szybko na urządzenia mobilne i jest kompatybilna z różnymi przeglądarkami. Jeśli chcesz utworzyć zaawansowany formularz kontaktowy, taki jak zamówienie rozliczeniowe lub biuletyn, zalecamy wybranie wersji pro.

Nasz werdykt dotyczący WPForms jako najlepszej wtyczki formularzy WordPress

WPForms został zbudowany z myślą o jednym celu: zbudować wtyczkę WordPress, która jest zarówno łatwa, jak i wydajna, aby nawet absolutny początkujący mógł tworzyć formularze WordPress bez konieczności zatrudniania programisty.

Formularze utworzone za pomocą WPForms są niezwykle szybkie i przyjazne SEO. Narzędzie do przeciągania i upuszczania upraszcza tworzenie formularzy. Co najważniejsze, umożliwia integrację z różnymi narzędziami, takimi jak narzędzia e-mail marketingu, procesory płatności, aplikacje internetowe i inne przydatne dodatki.

Możesz także sprawdzić pełne porównania między nimi,

 • WPForms vs TypeForm
 • WPForms vs FormStack

Możemy śmiało powiedzieć, że WPForms jest najbardziej przyjazną dla początkujących wtyczką formularzy WordPress na rynku. Dajemy mu 5/5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj WPForms teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map