Wszystko w jednym pakiecie SEO

Szukasz wtyczki SEO do swojej witryny WordPress? Wszystko w jednym pakiecie SEO to popularna wtyczka SEO WordPress używana przez ponad milion stron internetowych. W tym przeglądzie SEO w pakiecie All in One przyjrzymy się jego funkcjom, wydajności i łatwości użytkowania.


Wszystko w jednym przeglądzie SEO Pack

Czy naprawdę potrzebujesz wtyczki SEO do WordPress??

Słyszeliśmy od wielu początkujących użytkowników, dlaczego potrzebują SEO podłącz? Wyszukiwarki są głównym źródłem ruchu dla większości stron internetowych. Każdego dnia tysiące nowych witryn pojawiają się w Internecie, rywalizując o najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Polub to, czy nie, te słowa kluczowe, w których Twoja witryna pojawia się na szczycie wyników, są cenne dla wielu innych firm i witryn. Poprawiają swój SEO, aby konkurować z tobą o rankingi tych wyników.

Możesz również być zaskoczony, gdy dowiesz się, ile ruchu tracisz, nie optymalizując odpowiednio witryny.

Wtyczka SEO pomaga stworzyć witrynę przyjazną dla wyszukiwarek. Pomaga odkrywać nowych odbiorców i zwiększać ruch i sprzedaż z Twojej witryny.

Szczegółowe ustawienia SEO z pakietem SEO All in One

Jak sama nazwa wskazuje, pakiet SEO All in One dąży do tego, aby stać się pakietem SEO obejmującym wszystkie osoby. Jest to potężna wtyczka z wieloma funkcjami i opcjami. Po prostu odwiedź Wszystko w jednym SEO »Ustawienia ogólne aby skonfigurować ustawienia globalne wtyczki.

Strona ustawień ogólnych wtyczki All in One SEO Pack

Sama strona ustawień ogólnych zawiera różne sekcje, które można skonfigurować, przewijając w dół. Ma stronę główną, tytuł, niestandardowe typy postów, słowo kluczowe, wyświetlanie, noindex, ustawienia zaawansowane itp.

Wszystko w jednym pakiecie SEO pozwala również zweryfikować konto narzędzi dla webmasterów na stronie Ustawienia ogólne. Możesz także dodać swój identyfikator Google Analytics, aby łatwo skonfigurować Google Analytics w swojej witrynie.

Popatrz na to instrukcja obsługi pakietu SEO All in One po szczegółowe instrukcje.

Ustawienia SEO dla typów treści w WordPress

Pakiet SEO All in One dodaje niestandardowe pole pod edytorem postów dla każdego rodzaju treści (posty, strony lub niestandardowe typy postów). Za pomocą tego pola możesz zdefiniować niestandardowy tytuł dla każdego postu, dodać opis i słowa kluczowe.

Wszystko w jednym ustawieniu posta pakietu SEO

Oprócz podstawowych metatagów możesz także edytować kilka zaawansowanych aspektów strony lub postów SEO. Wszystko w jednym SEO pozwala ustawić tag noindex, ustawić kanoniczny adres URL, wykluczyć z mapa strony i wiele innych opcji. Zalecamy, aby nie zmieniać ich, dopóki nie dowiesz się, co robisz.

Menedżer funkcji z pakietem SEO All in One

Niektóre funkcje wtyczek nie są domyślnie aktywowane. Musisz odwiedzić Wszystko w jednym SEO »Menedżer funkcji aby je aktywować. Możesz włączyć lub wyłączyć następujące moduły w menedżerze funkcji:

 • Mapy witryn XML
 • Social Meta
 • Robots.txt
 • Edytor plików
 • Importer & Eksporter
 • Bad Bot Blocker
 • Wydajność (domyślnie aktywowana)

Aktywacja modułu spowoduje dodanie własnej strony ustawień w menu wtyczki. Możesz odwiedzić tę stronę, aby skonfigurować tę konkretną funkcję i jej zachowanie w Twojej witrynie.

Konfigurowanie map witryn XML we wtyczce SEO typu „wszystko w jednym”

Wszystko w jednym pakiecie SEO kontra Yoast SEO

Yoast SEO i All in One SEO Pack to dwie najpopularniejsze wtyczki WordPress SEO na rynku. Obie wtyczki mają swoich fanów i użytkowników, którzy uważają te wtyczki za niezbędne dla swoich witryn.

Oba oferują zaawansowane funkcje. Ale jeśli jesteś użytkownikiem Yoast SEO, możesz przegapić kilka funkcji.

 • Analiza treści we wtyczce Yoast SEO, która pokazuje wynik SEO i rekomendacje, jak to poprawić.
 • Bułka tarta
 • Optymalizacja kanału RSS
 • Precyzyjna taksonomia Indeksowanie terminów
 • I kilka innych funkcji

Zobacz naszą pełną recenzję Yoast SEO w celu szczegółowej analizy.

Zauważyliśmy również, że SEO w All in One ma wyczerpującą listę opcji na każdej stronie ustawień. Wtyczka prosi użytkowników o podejmowanie zbyt wielu decyzji na każdej stronie, co jest nieco przytłaczające.

Interfejs użytkownika SEO w All in One to bolesność. Wymaga od użytkowników częstego przewijania, a kiedy przewijają, tracą informacje, które powyżej są niewidoczne. To sprawia, że ​​użytkownicy czują się poza kontekstem podczas konfigurowania długiej strony ustawień.

Ceny i opcje pomocy technicznej dla wszystkich w jednym SEO

Wszystko w jednym SEO ma obszerną dokumentację online, a także wbudowaną dokumentację kontekstową wbudowaną bezpośrednio we wtyczkę.

Użytkownicy mogą uzyskać wsparcie premium i dodatkowe funkcje za 39 USD, a następnie 10 USD miesięcznie lub 49 USD rocznie. Wsparcie premium jest oferowane przez własne fora wsparcia wtyczek, samouczki wideo i pocztę e-mail.

Podobnie jak w przypadku wielu bezpłatnych wtyczek, bezpłatna obsługa wtyczki nie jest gwarantowana.

Nasz werdykt

Wszystko w jednym pakiecie SEO oferuje kompleksowy zestaw funkcji, które pozwolą Ci stać się motorem SEO. To może nie być najłatwiejsze w konfiguracji i użyciu narzędzia SEO. Początkujący, którzy nie znają żargonu SEO, mogą mieć trudności. Dajemy to 3,4 na 5 gwiazdek.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullOcena Gwiazda PołowaGwiazdka pusta 3,5 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Zyskaj wszystko w jednym pakiecie SEO teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map