10 najlepszych 24/7 usług wsparcia WordPress do zarządzania witryną

Najlepsze usługi wsparcia WordPress


Szukasz najlepszych usług wsparcia WordPress 24/7?

Usługi wsparcia i konserwacji WordPress pomagają zarządzać stronami internetowymi, takimi jak monitorowanie i aktualizacja rdzenia WordPress, motywów i wtyczek, kopii zapasowych, optymalizacja wydajności itp..

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych 24-godzinnych usług wsparcia WordPress, których możesz użyć do zarządzania swoją witryną.

Dlaczego potrzebujesz usług wsparcia WordPress?

Utrzymanie witryny WordPress może być zniechęcającym zadaniem, zwłaszcza jeśli nie jesteś osobą znającą się na technologii. Nawet jeśli masz odpowiednie umiejętności techniczne, możesz nie chcieć przeznaczać godziny dziennie na zarządzanie witryną WordPress. Zamiast utrzymywać WordPress, możesz skupić się na tworzeniu świetnych treści i rozwijaniu biznesu online.

Oto kilka rzeczy, w które może pomóc usługa pomocy WordPress.

 • Bezpieczeństwo: Chroń swoje witryny przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem.
 • Monitorowanie czasu działania: Utrzymuj witrynę WordPress działającą cały czas.
 • Wydajność: Zoptymalizuj witrynę pod kątem szybkości i wydajności.
 • Analityka: Monitoruj ruch w witrynie i zbieraj przydatne informacje.
 • Aktualizacja: Zaktualizuj podstawowe motywy WordPress i wtyczki bez uszkadzania witryny.

Każda usługa wsparcia WordPress jest wyjątkowa. Przed zatrudnieniem profesjonalnego programisty lub usługi wsparcia WordPress sprawdź dokładnie, czy oferują one odpowiednie usługi dla Twoich potrzeb.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych dostępnych usług wsparcia WordPress 24/7.

1. Premie WP

Wzmocnienia WP

WP Buffs to popularna usługa wsparcia i zarządzania WordPress 24/7. Ma zdalny zespół, który pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy z witryną. Ich usługa zapewnia dostęp do iThemes Security Pro, najlepszej wtyczki bezpieczeństwa WordPress.

Ta usługa zaleca także używanie WP Rocket do optymalizacji prędkości.

2. FixRunner

FixRunner

FixRunner to niedroga usługa pomocy i wsparcia dla WordPress. Oprócz monitorowania i konserwacji możesz polegać na FixRunner, nawet jeśli jest to szybka poprawka lub zadanie programistyczne. Zarządzają również Twoimi aktualizacjami WordPress dla motywów i wtyczek.

Zespół monitorujący witrynę dba o to, aby witryna działała 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz mieć spokój. Zapewniają one również usługę tworzenia kopii zapasowych w chmurze do przechowywania kopii zapasowych i przywracania witryny w ciągu kilku minut.

3. WP Site Care

WP Site Care

WP Site Care to usługa wsparcia i konserwacji WordPress. Ich zespół dba o to, aby Twoja strona działała szybko i bezpiecznie. Monitoruje twoją stronę 24/7, aby zapewnić ci spokój, dzięki czemu możesz skoncentrować się na rozwoju firmy zamiast spędzać czas na zadaniach administracyjnych związanych z serwerem.

Dzięki automatycznym kopiom zapasowym baza danych, pliki i obrazy witryny są przechowywane poza siedzibą w chmurze. WP Site Care optymalizuje również wydajność Twojej witryny.

4. Wsparcie techniczne WP

Wsparcie techniczne WP

Wsparcie techniczne WP to usługa pomocy i wsparcia WordPress. Jeśli Twoja witryna napotyka jakikolwiek problem, możesz przesłać żądanie, a jego zespół pomocy pomoże Ci go rozwiązać.

Możesz użyć ich internetowego portalu obsługi klienta, aby uzyskać dostęp do swoich raportów i skontaktować się z zespołem pomocy technicznej. Obejmuje wszystkie niezbędne usługi, takie jak monitorowanie witryny, kopie zapasowe, aktualizacje i optymalizacja wydajności.

5. WP SitePlan

WP SitePlan

WP SitePlan oferuje usługi serwisowe i plany wsparcia WordPress. Zapewnia rozwiązania bezpieczeństwa w celu ochrony witryny przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem. Inne usługi obejmują usuwanie błędów i monitorowanie witryny. Optymalizuje bazę danych, zapewniając, że witryna działa bez błędów.

Możesz polegać na WP SitePlan w zakresie monitorowania czasu pracy, śledzenia analiz i płynnego instalowania aktualizacji. Zapewniają również wsparcie dla sklepów WooCommerce.

6. Krzywa WP

Krzywa WP

WP Curve to usługa wsparcia premium WordPress. Ich zespół ekspertów i programistów WordPress pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby rozwiązać problemy z witryną. Niektóre z ich godnych uwagi usług obejmują bezpieczeństwo witryny, optymalizację prędkości, zwiększenie ruchu i zmniejszenie współczynnika odrzuceń.

Możesz przesłać dowolne zadania, takie jak naprawianie błędów, tworzenie stron internetowych, aktualizacje itp., A one wykonają zadanie w określonym czasie. Oferują również funkcję czatu na żywo, aby połączyć się ze swoim zespołem.

7. Konserwacja

Utrzymaj

Maintainn to usługa wsparcia i konserwacji WordPress. Zapewnia rozwiązania projektowe, programistyczne i konserwacyjne dla stron internetowych WordPress. Jest zintegrowany z Sucuri, aby zapewnić światowej klasy bezpieczeństwo i całodobowy monitoring witryny.

Inne ważne funkcje obejmują aktualizacje rdzenia WordPress, motywów i wtyczek. Dzięki Maintainn możesz tworzyć kopie zapasowe poza siedzibą i szybko przywracać bez utraty danych.

8. WordXpress

WordXpress

WordXpress to doskonałe wsparcie, utrzymanie i marketingowe rozwiązanie dla WordPress. Obejmuje regularne aktualizacje, zewnętrzne kopie zapasowe w chmurze i skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Zapewnia również nieograniczoną liczbę edycji, poprawek i zmian dla Twojej witryny WordPress. Możesz użyć tej usługi do monitorowania prędkości strony, ochrony przed spamem i innych.

Dzięki WordXpress otrzymasz nowoczesny program do tworzenia stron, dostęp do narzędzia poczty e-mail SendGrid i obsługę Google Analytics.

9. WP Maintainer

WP Maintainer

WP Maintainer to rozwiązanie do aktualizacji, tworzenia kopii zapasowych i obsługi serwisowej WordPress. Współpracuje z Sucuri, tworząc warstwę bezpieczeństwa i chroniąc Twoją witrynę przed hakerami, złośliwą zawartością i złośliwym oprogramowaniem.

Oferuje płynne aktualizacje najnowszej wersji WordPress, motywu i wtyczek Twojej witryny. Możesz także zaplanować tworzenie kopii zapasowych witryny, wysłać je pocztą e-mail lub pobrać na komputer.

10. Fixmysite.com

Fixmysite

Fixmysite może pomóc od razu naprawić witrynę WordPress. Działa w 3 prostych krokach: kontakt, przegląd i naprawa. Oferują dostosowywanie motywów, migrację, optymalizację prędkości i usuwanie złośliwego oprogramowania z witryny WordPress.

Możesz się z nimi połączyć w celu przeprowadzenia audytu strony, a nawet konfiguracji WordPress. Oferują również telefon służbowy dla szybszej komunikacji.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze usługi wsparcia WordPress 24/7 do zarządzania witryną. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych wtyczek pomocy technicznej WordPress do obsługi klienta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map