10 najlepszych biznesowych usług telefonicznych VoIP dla małych firm (2020)

najlepsze biznesowe usługi telefoniczne


Czy potrzebujesz najlepszej biznesowej usługi telefonicznej dla swojej witryny WordPress? Wiele małych firm integruje system telefoniczny online ze swoimi stronami internetowymi, aby natychmiast połączyć się z użytkownikami. Jest to dodatkowa usługa do czatu na żywo, pomocy e-mail i innych rozwiązań na rynku. Dzięki usłudze telefonicznej dla małych firm możesz szybko zaangażować użytkowników. Ten przewodnik obejmuje niektóre z najlepszych biznesowych linii telefonicznych od 30 do 30 USD miesięcznie.

Lista najlepszych biznesowych usług telefonicznych dla małych firm

Usługa telefoniczna dla firm Koszt Cena dla
1. Nextiva19,95 USD / mc.Najłatwiejsza biznesowa usługa telefoniczna
2. RingCentral19,99 USD / mc.Najlepszy wszechstronny dostawca telefonów biznesowych
3. Phone.com 9,99 USD / mies.Najtańsza usługa telefoniczna VoIP
4. Konik polny29,99 USD / mies.Najlepsza wirtualna usługa telefoniczna
5,8 × 824,99 USD / mc.Najlepsza hostowana usługa telefoniczna dla firm
6. Vonage 19,99 USD / mc.Najlepsza zaawansowana usługa telefoniczna
7. Skype 8,25 USD / mc.Najpopularniejsza usługa telefoniczna online
8. GoogleVoice WolnyBezpłatna biznesowa usługa telefoniczna
9. Voiceshot 12 USD miesięcznie.Najlepszy automatyczny system telefoniczny
10. CallHippo 8 USD / mies.Najlepsza usługa wirtualnego telefonu freemium

Jak wybrać najlepsze biznesowe usługi telefoniczne – często zadawane pytania

Zanim zaczniemy porównywać różnych dostawców telefonów biznesowych, warto poświęcić chwilę na sprawdzenie, czy posiadanie usługi telefonu biznesowego jest najlepszym wyborem dla twoich potrzeb.

Pomagając setkom użytkowników w skonfigurowaniu biznesowej usługi telefonicznej, wiemy, co to znaczy mieć system telefoniczny dla małych firm. Zacznijmy od 5 pytań o które pytaliśmy naszych użytkowników.

Jeśli wolisz od razu przejść do pościgu i przejść do porównania, sprawdź to tutaj.

# 1. Co to jest biznesowa usługa telefoniczna VoIP?

VoIP oznacza Voice over Internet Protocol (VoIP), znany również jako telefonia internetowa. VoIP umożliwia użytkownikom wykonywanie połączeń telefonicznych przez Internet.

W przeciwieństwie do tradycyjnych usług telefonicznych, biznesowa usługa telefoniczna VoIP oferuje szeroką gamę dodatkowych funkcji, za które nie trzeba płacić, takich jak przekazywanie połączeń, połączenia oczekujące, poczta głosowa, identyfikator dzwoniącego i inne. Ponadto możesz wysyłać dokumenty podczas rozmowy z użytkownikami.

# 2. Czy potrzebujesz usługi telefonicznej VoIP / służbowej??

Usługa telefonii VoIP / służbowej różni się całkowicie od tradycyjnego systemu telefonicznego.

Jeśli jesteś małą firmą, możesz rozważyć zakup biznesowej usługi telefonicznej z następujących powodów:

 • Możesz udostępnić jeden numer kilku użytkownikom jednocześnie.
 • Do odbierania i wykonywania połączeń możesz używać telefonu stacjonarnego, telefonu komórkowego lub komputera.
 • Aby zwiększyć wydajność, możesz śledzić czas trwania połączenia, czasy oczekiwania, czasy oczekiwania i ogólne wykorzystanie.
 • W przeciwieństwie do tradycyjnego systemu telefonicznego koszty początkowe i bieżące są stosunkowo niskie.

# 3. Ile kosztuje telefon stacjonarny miesięcznie?

AT&T abonament telefoniczny z kompletnym zestawem funkcji, takich jak identyfikator dzwoniącego, połączenie oczekujące lub poczta głosowa, kosztuje około 35 USD. Z drugiej strony usługa telefoniczna VoIP jest nie tylko tańsza (zaczyna się od 19,99 USD / miesiąc), ale ma też zbyt wiele funkcji.

# 4. Ile kosztuje telefon służbowy?

To zależy. Zazwyczaj biznesowa usługa telefoniczna może kosztować od 20 USD do 30 USD. Jest kilka czynników, na które należy zwrócić uwagę, aby zobaczyć, ile kosztuje usługa telefonii biznesowej.

 • Liczba użytkowników: zależy od liczby użytkowników, którzy chcą uzyskać dostęp do systemu telefonicznego.
 • Funkcje telefonu: konferencje, mobilność, integracja z dziesiątkami narzędzi CRM itp.
 • Rodzaj systemu telefonicznego: VoIP, telefon stacjonarny, system wirtualnego telefonu

# 5. Plusy & Minusy – Biznesowa usługa telefoniczna VoIP vs. telefon stacjonarny

Zastanawiasz się, który jest najlepszym wyborem dla Twoich potrzeb biznesowych – telefon stacjonarny lub służbowy? Rzućmy okiem na kluczowe różnice między nimi.

 • Przystępność: Jak wspomniano powyżej, w zależności od funkcji biznesowych usługa telefoniczna dla firm wydaje się tańsza niż połączenie stacjonarne.
 • Zestaw funkcji: Nie wspominając o tym, że biznesowa usługa telefoniczna oferuje zbyt wiele funkcji, które są bardzo pomocne dla małych firm.
 • Łatwość dostępu: Dzięki usłudze telefonii biznesowej możesz odbierać połączenia z dowolnego miejsca w dowolnym czasie za pomocą wybranego przez siebie urządzenia, podczas gdy musisz być w biurze, aby uzyskać dostęp do telefonu stacjonarnego lub wynająć recepcję
 • Niezawodne połączenie z Internetem: Biznesowa usługa telefoniczna wymaga niezawodnego połączenia z Internetem, podczas gdy telefon stacjonarny nie. W przypadku awarii Internetu połączenia firmowe będą kierowane bezpośrednio na pocztę głosową.

10 biznesowych dostawców telefonii VoIP (w porównaniu & Oceniony)

 1. Nextiva – Najlepsza / najłatwiejsza usługa telefonu biznesowego
 2. RingCentral – Najlepszy dostawca telefonii biznesowej typu all-in-one
 3. Phone.com – Najtańsza usługa telefoniczna VoIP
 4. Konik polny – Najlepsza usługa wirtualnego telefonu
 5. 8 × 8 – Najlepsza hostowana usługa telefonu biznesowego
 6. Vonage – Najlepsza zaawansowana usługa telefoniczna
 7. Skype – Najpopularniejsza usługa telefoniczna online
 8. #Głos Google – Bezpłatna usługa telefonu biznesowego
 9. Voiceshot – Najlepszy automatyczny system telefoniczny
 10. CallHippo – Najlepsza usługa wirtualnego telefonu freemium

1. Nextiva: najlepsza / najłatwiejsza biznesowa usługa telefoniczna

Nextiva

Nextiva to jedna z najpopularniejszych firmowych usług telefonicznych i przekierowywania połączeń dla małych firm. Jest łatwy w użyciu i oferuje niesamowite funkcje. Nextiva to niedroga usługa, co oznacza, że ​​strony małych firm mogą z niej łatwo korzystać. Posiada panel internetowy do zarządzania połączeniami, wiadomościami głosowymi i faksami.

Nextiva ma usługę VOIP, która umożliwia wykonywanie bezpłatnych połączeń krajowych, przekierowywanie połączeń, przekazywanie wiadomości głosowych na wiadomości e-mail i wiele innych. Ich usługa VOIP jest zaawansowana, ale przyjazna dla początkujących i łatwa w użyciu. Poza tym podstawową zaletą korzystania z Nextiva jest to, że dostarczy ci zarejestrowany bezpłatny numer, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą się z Tobą połączyć za darmo. Oferuje również inne usługi, takie jak czat na żywo, analityka połączeń, CRM itp.

Cena £: Począwszy od 19,95 $ / miesiąc bez opłat instalacyjnych. Zobacz nasz kupon Nextiva, aby uzyskać najlepszą cenę!

2. RingCentral: Najlepszy dostawca telefonów komórkowych dla firm

RingCentral

RingCentral to bezproblemowa usługa telefonii biznesowej, z której mogą z łatwością korzystać małe i duże firmy. Podobnie jak wszystkie inne najlepsze biznesowe usługi telefoniczne, RingCentral oferuje opcję oczekiwania na połączenie, przekazywanie połączeń, telefoniczny system z wieloma liniami, przekierowywanie połączeń, połączenia konferencyjne, wideokonferencje i wiele innych..

Umożliwia udostępnianie ekranów, wykonywanie bezpłatnych połączeń dzięki opcji bezpłatnej i doskonale współpracuje z usługami stron trzecich, takimi jak Microsoft, Gusto, Dropbox itp. RingCentral ma prosty portal do uruchamiania biznesowych usług telefonicznych i zarządzania połączeniami od użytkowników.

Cena £: Począwszy od 19,99 USD / miesiąc. RingCentral oferuje również inne niestandardowe plany spełniające Twoje potrzeby. Zobacz naszą stronę z kuponami RingCentral, aby uzyskać najnowsze oferty i rabaty.

3. Phone.com: najtańsza usługa telefoniczna VoIP

Phone.com

Phone.com to najlepsza biznesowa usługa telefoniczna dla małych firm. Obejmuje usługę przekierowywania połączeń, przekazywanie połączeń, faks, identyfikator dzwoniącego, połączenia wieloliniowe (konferencyjne) i wiele innych. Phone.com ma zarówno panele aplikacyjne, jak i internetowe do zarządzania połączeniami online.

Posiadają tanią linię telefoniczną dla wielu krajów europejskich i Kanady, która pozwala użytkownikom rozszerzać działalność na te kraje. Phone.com oferuje integrację z wieloma dostępnymi na rynku oprogramowaniem CRM, w tym Zoho i Salesforce.

Cena £: Pochodzi z opłatami za minutę i nieograniczonymi planami cenowymi. Począwszy od 9,99 USD miesięcznie, jeśli jest wypłacana rocznie.

4. GrassHopper: najlepsza usługa wirtualnego telefonu

Konik polny

GrassHopper to najlepszy wirtualny system telefoniczny dla właścicieli małych firm. Jest wyposażony we wszystkie standardowe funkcje usługi VOIP, takie jak przekazywanie połączeń, poczta głosowa, identyfikator dzwoniącego itp. Umożliwia wykonywanie połączeń przy użyciu zwykłego numeru telefonu. Ich rozszerzenia mogą być używane do nawiązywania połączeń konferencyjnych, co jest idealne na spotkania zespołu przychodzącego.

Portal internetowy i aplikacja jest łatwy w użyciu. Pochodzi z bezpłatnymi numerami dla USA, Wielkiej Brytanii i Kanady. GrassHopper ma wiele rozszerzeń dla numerów telefonów, numerów bezpłatnych i próżnych, aby dzwonić przez Internet.

Cena £: Począwszy od 29,99 USD / miesiąc (1 liczba i do 3 rozszerzeń)

5. 8 × 8: Najlepsza hostowana biznesowa usługa telefoniczna

8 × 8 to popularna biznesowa usługa telefoniczna na rynku. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących, którzy zaczynają dodawać internetowy telefon służbowy do swoich witryn. 8 × 8 ma mniej funkcji niż przeciętne rozwiązanie telefoniczne online, ale jest przydatne dla właścicieli małych firm.

Ich usługi obejmują pocztę głosową, automatyczne odbieranie połączeń, SMS-y, udostępnianie numerów i wiele innych. Oferują użytkownikom kilka planów zapewniających łatwość i niezawodność.

Cena £: Począwszy od 24,99 USD miesięcznie na każdego użytkownika (250 minut wyjazdowych do USA i Kanady)

6. Vonage: Najlepsza zaawansowana usługa telefoniczna

Vonage

Vonage to kolejna usługa telefoniczna dla małych firm, z której można korzystać podczas połączeń internetowych. Zawiera wszystkie standardowe usługi VOIP, a także Amazon Chime, połączenia wideo i wiele innych. Ich usługi premium mają więcej funkcji i dodatkowe zaawansowane technologie dla swoich użytkowników.

Ich internetowy panel administracyjny pomaga regulować połączenia, tworzyć użytkowników i zarządzać komunikacją online w inteligentny sposób.

Cena £: Zaczynając od 19,99 USD / miesiąc.

7. Skype: Najpopularniejsza usługa telefoniczna online

Skype

Skype jest najpopularniejszym systemem telefonicznym do nawiązywania połączeń głosowych i prowadzenia wideokonferencji na świecie. Oferuje nieograniczone bezpłatne rozmowy z innymi użytkownikami Skype za pośrednictwem połączenia internetowego. Jeśli jednak chcesz wykonywać połączenia na międzynarodowe lub lokalne numery, potrzebujesz ich kredytów premium.

Jest obsługiwany przez Microsoft, co oznacza, że ​​usługa ma solidne podstawy. Możesz także uzyskać numer lokalny, pod który użytkownicy mogą zadzwonić, aby połączyć się z Tobą przez Skype.

Cena £: Podstawową wersję można pobrać bezpłatnie. Plan przedsiębiorstwa od 8,25 USD / miesiąc.

8. Google Voice: bezpłatna usługa telefoniczna dla firm

głos Google

Google Voice to elastyczna biznesowa usługa telefoniczna. Ma jednak mniej opcji w porównaniu do w pełni wirtualnego systemu telefonicznego. Jest to przydatne dla użytkowników smartfonów i właścicieli firm korzystających z urządzeń obsługujących produkty Google.

Ma bezpłatny numer w USA, usługę poczty głosowej, nagrywanie połączeń i wiele innych. Google Voice pomaga w lepszej komunikacji między właścicielami firm a konsumentami.

Cena £: Bezpłatny numer do wykonywania połączeń, SMS-ów i poczty głosowej.

9. Voiceshot: najlepszy automatyczny system telefoniczny

Voiceshot

Voiceshot to doskonała usługa telefonii biznesowej dla małych stron internetowych. Wyposażony jest w automatyczny system odpowiadający na połączenia w dowolnym momencie, co oznacza, że ​​jesteś aktywny nawet po godzinach pracy. Voiceshot pozwala wysyłać wiadomości wychodzące do użytkowników. Możesz także tworzyć niestandardowe, interaktywne teksty wychodzące.

Pomaga w planowaniu połączeń i wysyła alerty / przypomnienia o tobie i twoich użytkownikach. Inne funkcje obejmują alerty alarmowe, integracje i wiele innych.

Cena £: Zaczynając od 12 USD / miesiąc.

10. CallHippo: Najlepsza usługa wirtualnego telefonu Freemium

CallHippo

CallHippo to jeden z najpopularniejszych wirtualnych systemów telefonicznych na świecie. Ma standardowe funkcje VOIP, takie jak numer telefonu, identyfikator dzwoniącego, przekazywanie połączeń itp. Nie potrzebujesz telefonu stacjonarnego, aby wykonywać połączenia za pomocą CallHippo, ponieważ wszystko jest zarządzane z ich portalu internetowego.

Ma prosty portal internetowy do tworzenia użytkowników, zarządzania połączeniami i nie tylko. Możesz także tworzyć działy i przekazywać połączenia do określonych ekspertów. Jest to jedna z niektórych tanich linii biznesowych dla małych firm.

Cena £: Podstawowa konfiguracja jest bezpłatna dla maksymalnie 2 użytkowników. Formularz startowy planów premium 8 USD / miesiąc.

Jaka jest najlepsza usługa VoIP dla małych firm?

Oto krótkie podsumowanie najlepszych dostawców telefonów biznesowych dla małych firm.

Biznesowa usługa telefonicznaKosztZnany z
1. Nextiva19,95 USD / mc.Najłatwiejsza biznesowa usługa telefoniczna
2. RingCentral19,99 USD / mc.Najlepszy wszechstronny dostawca telefonów biznesowych
3. Phone.com 9,99 USD / mies.Najtańsza usługa telefoniczna VoIP
4. Konik polny29,99 USD / mies.Najlepsza wirtualna usługa telefoniczna
5,8 × 824,99 USD / mc.Najlepsza hostowana usługa telefoniczna dla firm
6. Vonage 19,99 USD / mc.Najlepsza zaawansowana usługa telefoniczna
7. Skype 8,25 USD / mc.Najpopularniejsza usługa telefoniczna online
8. GoogleVoice WolnyBezpłatna biznesowa usługa telefoniczna
9. Voiceshot 12 USD miesięcznie.Najlepszy automatyczny system telefoniczny
10. CallHippo 8 USD / mies.Najlepsza usługa wirtualnego telefonu freemium

Chociaż istnieje wiele opcji, uważamy, że Nextiva wyróżnia się na tle innych dzięki swoim niedrogim planom i gotowym funkcjom.

RingCentral jest dobrą alternatywą dla Nextiva. Jeśli szukasz tańszego rozwiązania, Phone.com może być najlepszym wyborem.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci odkryć najlepsze biznesowe usługi telefoniczne. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat 9 najlepszych wtyczek pomocy technicznej WordPress do obsługi klienta.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map