10 najlepszych brytyjskich usług hostingowych od 1,50 € – w porównaniu (2020)

najlepsze usługi hostingowe w Wielkiej Brytanii


Czy chcesz założyć stronę internetową, ale zastanawiasz się, jaki jest najlepszy hosting w Wielkiej Brytanii? Aby stworzyć stronę internetową, potrzebujesz niezawodnego hostingu, który działa dobrze na stronach w Wielkiej Brytanii. Ale ponieważ istnieje wiele opcji hostingu, znalezienie najlepszego wyboru dla Twojej witryny może być trudne.

W tym artykule omówimy najlepszy hosting w Wielkiej Brytanii. Zajmiemy się czasem ładowania, czasem pracy, wsparciem, cenami i innymi, abyś mógł wybrać najlepszy hosting dla swojej witryny w Wielkiej Brytanii.

O naszym brytyjskim procesie przeglądu hostingu

Zanim zaczniemy wybierać najlepszy hosting w Wielkiej Brytanii, przejrzyjmy naszą recenzję.

Ponieważ rejestracja wielu hostów internetowych i testowanie ich wszystkich nie jest praktyczne, zrobiliśmy to dla wielu najpopularniejszych hostów internetowych z tej listy.

Oto, co zrobiliśmy, aby zaoszczędzić Twój czas i pomóc Ci wybrać najlepszy hosting w Wielkiej Brytanii:

 1. Rejestracja w najlepszych brytyjskich hostach internetowych na rynku.
 2. Utworzono testową stronę WordPress.
 3. Odzwierciedlenie środowiska na żywo w tych witrynach testowych poprzez zainstalowanie motywu WordPress oraz dodawanie fałszywych treści i obrazów.
 4. Przebiegł kilka różnych testów prędkości, aby zobaczyć, jak witryna będzie działać i zapisał dane testowe.

Teraz, gdy wiesz, jak sprawdziliśmy tych hostów internetowych, rzućmy okiem na numer 1 na naszej liście najlepszego hostingu w Wielkiej Brytanii.

1. Bluehost

bluehost-best-uk-hosting

 • Czas ładowania: 689 ms
 • Czas pracy: 99,99%
 • Wsparcie: 9/10
 • Stronie internetowej: Bluehost.com

Zacznij korzystać z Bluehost »

Bluehost to najpopularniejszy dostawca hostingu, obsługujący ponad 2 miliony witryn na całym świecie. Oficjalnie zalecana przez WordPress.org, Bluehost oferuje instalację WordPress 1 kliknięciem. Możesz więc zacząć budować swoją witrynę w mgnieniu oka, bez skomplikowanego oprogramowania do pobrania i zainstalowania.

Każda witryna hostowana w Bluehost ma również bezpłatną nazwę domeny i certyfikat SSL. Dodatkowo możesz wypróbować Bluehost bezpłatnie przez 30 dni. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa hostingowa, oferują gwarancję zwrotu pieniędzy.

Bluehost oferuje również wsparcie 24/7, a ich przeszkoleni wewnętrzni eksperci są dostępni, aby pomóc Ci w każdej chwili. Ponadto oferują centrum pomocy, które zawiera przewodniki, samouczki wideo i wiele innych.

Bluehost jest jedną z najlepszych darmowych firm hostingowych.

Serwery w Wielkiej Brytanii: Tak, Londyn, Wielka Brytania.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 6,29 € / miesiąc.

Oferta specjalna: Nasi użytkownicy płacą 2,17 € / miesiąc (ponad 60% zniżki + bezpłatna nazwa domeny, SSL). Zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami na stronie kuponu Bluehost.

Przeczytaj naszą recenzję Bluehost »

2. SiteGround

siteground-uk-hosting

 • Czas ładowania: 649 ms
 • Czas pracy: 99,98%
 • Wsparcie: 10/10
 • Stronie internetowej: SiteGround.com

Zacznij korzystać z SiteGround »

SiteGround to kolejna z najpopularniejszych usług hostingowych, którą poleca wielu profesjonalnych blogerów. Obecnie hostują 2 miliony domen.

SiteGround oferuje niezawodny, szybki i bezpieczny hosting dla małych i średnich stron internetowych (witryn, które odwiedzają co najmniej 100 000 odwiedzających miesięcznie) i zapewnia najlepszą w swojej klasie obsługę.

Dodatkowo dzięki wspólnemu planowi hostingowemu otrzymujesz darmowy kreator stron internetowych, darmowy certyfikat SSL, bezpłatne CloudFare CDN, bezpłatne konta e-mail, a także bezpłatne codzienne kopie zapasowe.

Serwery w Wielkiej Brytanii: Tak, Londyn, Wielka Brytania.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 9,95 € / miesiąc.

Oferta specjalna: Nasi użytkownicy otrzymują specjalną ofertę w wysokości 3,95 € / miesiąc.

Przeczytaj naszą pełną recenzję SiteGround »

3. HostGator

host-gator-best-uk-web-hosts

 • Czas ładowania: 691 ms
 • Czas pracy: 99,96%
 • Wsparcie: 10/10
 • Stronie internetowej: HostGator.com

Zacznij korzystać z HostGator »

HostGator jest jednym z najlepszych brytyjskich dostawców hostingu dla początkujących. Dzięki HostGator otrzymujesz bezpłatne narzędzia do budowania stron i 4500 szablonów stron. Dzięki temu możesz łatwo stworzyć stronę internetową w mgnieniu oka, bez wcześniejszego doświadczenia.

Każdy plan oferuje niezmierzone miejsce na dysku i przepustowość, nieograniczoną liczbę adresów e-mail, instalację WordPress 1 kliknięciem, bezpłatny certyfikat SSL, kredyt w wysokości 100 USD dla Google i Bing Ads i więcej.

HostGator oferuje również wsparcie techniczne 24/7/365 przez telefon, e-mail i czat na żywo, a także obszerną dokumentację obejmującą ponad 500 samouczków wideo.

Ponadto oferują 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ich usługę hostingową bez ryzyka.

Serwery w Wielkiej Brytanii: Nie, USA.

cennik: Cena regularna zaczyna się od 6,95 USD / miesiąc (około 6,20 EUR / miesiąc).

Oferta specjalna: Nasi użytkownicy płacą tylko 2,78 USD / miesiąc (około 2,48 EUR / miesiąc).

Przeczytaj naszą recenzję HostGator >>

4. Hosting A2

a2-hosting-uk

 • Czas ładowania: 1,28 s
 • Czas pracy: 99,90%
 • Wsparcie: 9/10
 • Stronie internetowej: A2hosting.com

Rozpocznij z A2 Hosting »

A2 Hosting oferuje jedne z najszybszych, najłatwiejszych i najbardziej niezawodnych hostingu witryn brytyjskich. Nawet najtańszy plan obejmuje 5 baz danych, nieograniczone miejsce na dane, nieograniczony transfer, bezpłatne SSL i SSD, gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie i więcej.

Dzięki A2 Hosting masz również dostęp do ich serwerów Turbo, które zapewniają 20x szybsze ładowanie stron. Ale serwery Turbo są dostępne tylko z 2 najdroższymi planami.

A2 Hosting jest również wyposażony w 2 systemy operacyjne, Windows i Linux, a za pomocą jednego kliknięcia można zainstalować WordPress, Drupal, Joomla i inne..

Serwery w Wielkiej Brytanii: Nie, Amsterdam, Holandia.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 7,12 € / miesiąc.

Oferta specjalna: Ceny ofert specjalnych zaczynają się już od 2,64 € / miesiąc.

Przeczytaj naszą recenzję A2 Hosting >>

5. GreenGeeks

green-geeks-best-uk-web-host

 • Czas ładowania: 697 ms
 • Czas pracy: 99,92%
 • Wsparcie: 9/10
 • Stronie internetowej: GreenGeeks.com

Zacznij korzystać z GreenGeeks »

GreenGeeks to usługa hostingowa zielonej energii, która oddaje 3x energii zużywanej do sieci w postaci zielonej energii. Są nie tylko zaangażowani w ochronę środowiska, ale zapewniają najlepszą prędkość technologii, świetne bezpieczeństwo i przyziemne wsparcie techniczne.

Każdy plan oferuje instalatora aplikacji 1-kliknięciem (w tym WordPress), nieograniczoną przestrzeń internetową, nieograniczony transfer danych, bezpłatną domenę na 1 rok, bezpłatny wieloznaczny protokół SSL i więcej.

Serwery w Wielkiej Brytanii: Nie, Amsterdam, Holandia.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 9,95 USD / miesiąc (około 8,88 EUR / miesiąc).

Oferta specjalna: Nasi użytkownicy płacą tylko 2,95 $ / miesiąc (około 2,63 € / miesiąc).

Przeczytaj naszą recenzję GreenGeeks >>

6. iPage

ipage-web-hosting-uk

 • Czas ładowania: 2,60 s
 • Czas pracy: 99,98%
 • Wsparcie: 8/10
 • Stronie internetowej: iPage.com

Zacznij korzystać z iPage »

iPage to kolejny ekologiczny dostawca hostingu. Ich centra danych są, a serwery są zasilane energią wiatrową. iPage jest także jednym z najtańszych hostów internetowych.

Dzięki planowi hostingowemu iPage otrzymujesz bezpłatną nazwę domeny, narzędzie do przeciągania i upuszczania witryn, tysiące szablonów, certyfikat SSL, adres e-mail, bezpłatny transfer domeny i więcej.

Oferują również doskonałą obsługę klienta 24/7 i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Serwery w Wielkiej Brytanii: Nie, USA.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 8,35 € / miesiąc.

Oferta specjalna: Nasi użytkownicy płacą tylko 1,50 € / miesiąc.

Przeczytaj naszą recenzję iPage >>

7. tsoHost

tsohost-best-uk-hosting

tsoHost to brytyjska firma hostingowa, której zaufało ponad 250 000 klientów i istnieje od 14 lat.

tsoHost oferuje w pełni zarządzany hosting WordPress, instalację 1 kliknięciem, bezpłatną nazwę domeny i doskonałą prędkość. Oprócz hostingu WordPress oferują również hosting w chmurze, hosting cPanel, najlepszy hosting VPS i dedykowany serwer. Dzięki VPS i dedykowanym serwerom hostingowym otrzymujesz gwarancję 99,9% czasu działania.

Ich wspólne plany hostingowe są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, a także są wspierane przez 24/7 ekspertów przez telefon, bilety wsparcia i czat na żywo.

Serwery w Wielkiej Brytanii: Tak, Londyn, Wielka Brytania.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 2,92 € / miesiąc.

8. Hostinger

hostinger-uk-web-hosts

Hostinger to europejski hosting, założony w 2004 roku, z ponad 29 milionami użytkowników. Oferują współdzielony hosting, który jest idealny dla małych i średnich stron internetowych, a także hosting w chmurze i VPS.

Ta usługa hostingu oferuje unikalny hPanel, który jest potężny i łatwy w użyciu, wyjątkową szybkość, optymalizację WordPress i więcej.

Początkujący mogą czuć się swobodnie dzięki całodobowej obsłudze klienta na żywo, a możesz wypróbować je bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Serwery w Wielkiej Brytanii: Tak, Wielka Brytania.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 7,99 € / miesiąc.

Oferta specjalna: W momencie pisania tego artykułu możesz zacząć już za 0,80 € / miesiąc.

Zacznij korzystać z Hostinger »

9. Internet serca

serce-internet-hosting

Heart Internet jest drugim co do wielkości hostingiem w Wielkiej Brytanii dla hostowanych stron internetowych. Internet Heart zapewnia bezpieczeństwo, niezawodność i szybkość dzięki sieci w Wielkiej Brytanii.

Oferują także instalację WordPress 1 kliknięciem, a dzięki ich startowemu hostingowi otrzymasz 10 GB przestrzeni internetowej i 50 GB miesięcznej przepustowości, co jest dobre dla początkujących. Ponadto oferują łatwe opcje aktualizacji w miarę rozwoju witryny.

Możesz rozwiązać swoje problemy i odpowiedzieć na pytania ich przyjazny zespół wsparcia, 24/7.

Serwery w Wielkiej Brytanii: Tak, Wielka Brytania.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 3,99 € / miesiąc.

10. eUKhost

eUKhost-UK-web-host

eUKhost ma siedzibę głównie w Wielkiej Brytanii i cieszy się zaufaniem ponad 35 000 klientów na całym świecie.

Ich podstawowy wspólny hosting udostępniony plan obejmuje 2 GB miejsca na dysku w Wielkiej Brytanii, niepomierną przepustowość, bezpłatną nazwę domeny i więcej.

eUKhost oferuje również wysoko oceniane wsparcie techniczne, 24/7, co jest dużą częścią powodu, dla którego mają ocenę 9,4 na 10 w TrustPilot.

Serwery w Wielkiej Brytanii: Tak, Maidenhead, Reading, Nottingham i Manchester, Wielka Brytania.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 2,78 € / miesiąc.

Wybór najlepszego brytyjskiego hostingu

Niezależnie od tego, czy Twoja witryna ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, czy tworzysz witrynę przeznaczoną głównie dla użytkowników w Wielkiej Brytanii, przy wyborze najlepszego hostingu w Wielkiej Brytanii należy wziąć pod uwagę szereg czynników, w tym:

 1. Czas oczekiwania
 2. Gwarancja bezawaryjności
 3. funkcje
 4. Pomoc techniczna

Szybko przejrzyjmy każdy z nich.

1. Opóźnienie
Jednym z najważniejszych czynników jest opóźnienie.

Co to jest opóźnienie? Opóźnienie to czas, w którym serwer odbiera i przetwarza żądanie utworzone przez użytkownika. Na opóźnienie ma wpływ lokalizacja hosta internetowego, a także lokalizacja odbiorców witryny. Im bliżej strony internetowej lub użytkownika znajduje się centrum danych, tym lepszy będzie czas ładowania strony.

Możesz więc zobaczyć, dlaczego spojrzenie na lokalizację serwerów hostingowych jest ważne. Twoja witryna musi się szybko ładować, jeśli nie chcesz ryzykować utraty użytkowników witryny. Jeśli tworzysz witrynę w Wielkiej Brytanii, musisz poszukać hostów z serwerami w Wielkiej Brytanii lub w jej pobliżu. Chociaż niektóre amerykańskie hosty internetowe są wystarczająco mocne, aby nadal zapewniać szybki czas ładowania.

2. Gwarancja bezawaryjności
Czas pracy to miara czasu działania i dostępności serwera. Jeśli Twoja witryna ma dużo przestojów, użytkownicy nie będą mogli jej odwiedzić. Może to powodować irytację odwiedzających Twoją witrynę, a nawet może myśleć, że Twoja witryna już nie istnieje, dlatego ważne jest, aby wybrać hosta, który oferuje dobrą gwarancję dostępności.

Zagwarantowanie 100% czasu działania jest prawie niemożliwe, ale wszystko poniżej 99,9% jest dość zawodne.

3. Funkcje
Dobry hosting powinien zapewnić Ci wszystkie funkcje potrzebne do łatwego tworzenia strony internetowej. Na przykład niektóre ważne funkcje obejmują:

 • Instalacja 1-Click – Powinieneś być w stanie zainstalować oprogramowanie takie jak WordPress za pomocą 1-Click.
 • Kreator stron internetowych – Tworzenie stron internetowych jest znacznie łatwiejsze dzięki narzędziu do przeciągania i upuszczania stron internetowych.
 • Hosting poczty e-mail – jako firma ważne jest, aby firmowy adres e-mail pasował do Twojej nazwy domeny.
 • Bezpłatna domena – wielu dostawców hostingu zapewnia bezpłatną domenę, która oszczędza pieniądze na starcie.

Inne cenne funkcje to narzędzia marketingowe, nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, panel sterowania i inne. Przyjrzyj się uważnie funkcjom hosta, aby upewnić się, że oferuje wszystko, czego potrzebujesz.

4. Wsparcie techniczne
Zarówno dla początkujących, jak i ekspertów ważne jest, aby wybrać serwis internetowy lub blog, który zapewnia solidne wsparcie techniczne. Najlepiej wybrać hosta, który może oferować wsparcie 24/7 z doskonałym czasem reakcji, dzięki czemu nie musisz czekać na oddzwonienie lub odpowiedź. Zamiast tego możesz od razu rozwiązać problemy i upewnić się, że witryna jest dostępna dla odwiedzających przez cały czas.

Powinieneś także zajrzeć do dokumentacji. Hosting, który udostępnia szeroki zakres dokumentacji, która pomoże Ci rozwiązać problemy, pomoże poszerzyć bazę wiedzy i rozwiązywać własne problemy.

Podsumowanie: najlepszy hosting w Wielkiej Brytanii

Po sprawdzeniu wszystkich najlepszych brytyjskich dostawców usług hostingowych zalecamy Bluehost jako najlepszy wybór. Dzięki Bluehost jest jedną z najpopularniejszych firm hostingowych na świecie, wiesz, że Twoja witryna jest w bezpiecznych rękach.

Bluehost oferuje wiele planów cenowych dostosowanych do twoich potrzeb, szeroki zakres funkcji, wspaniałą obsługę klienta, świetną wydajność i dostępność, a także są niedrogie.

Web Hosting w Wielkiej Brytanii Koszt Pieniądze Wstecz Czas ładowania Czas działania Serwer w Wielkiej Brytanii
Bluehost2,17 € / miesiąc30 dni689 ms99,99%10/10tak
SiteGround3,95 € / miesiąc30 dni649 ms99,98%10/10tak
HostGator2,78 USD / miesiąc45 dni691 ms99,96%10/10Nie
Hosting A22,64 € / miesiąc30 dni1280 ms99,90%9/10Nie
GreenGeeks2,95 USD / miesiąc30 dni697 ms99,92%9/10Nie
iPage1,50 € / miesiąc30 dni2600 ms99,98%8/10Nie
tsoHost2,92 € / miesiąc30 dniNie dotyczyNie dotyczy10/10tak
Hostinger0,80 € / miesiąc30 dniNie dotyczyNie dotyczy9/10tak
Internet serca3,99 € / miesiąc30 dniNie dotyczyNie dotyczy8/10tak
eUKhost2,78 € / miesiąc30 dniNie dotyczyNie dotyczy10/10tak

Mamy nadzieję, że spodobał Ci się ten artykuł na temat najlepszego hostingu w Wielkiej Brytanii i że wybór najlepszego hosta dla Ciebie jest trochę łatwiejszy. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, sprawdź nasz drugi post na temat najlepszych tanich firm hostingowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map