10 najlepszych dostawców hostingu e-mail 2020 (w porównaniu i sprawdzone)

Najlepsi dostawcy hostingu e-mail


Szukasz najlepszych dostawców hostingu e-mail dla Twojej małej firmy?

Jeśli kupiłeś usługę hostingową, aby rozpocząć działalność online, być może zauważyłeś, że wiele usług hostingowych oferuje wbudowaną opcję hostowania e-maili.

Jest to świetna rzecz dla każdego, kto dopiero zaczął, ale dla wielu ma to wadę. A największym z nich są jego ograniczone funkcje. Wtedy pojawiają się usługi hostingu poczty e-mail. W przeciwieństwie do wbudowanych opcji oferowanych przez usługi hostingowe, dzięki usługom hostingowym e-mail możesz zagwarantować, że każdy wysłany e-mail zostanie dostarczony do użytkowników.

Poza tym możesz mieć pełną kontrolę nad swoimi e-mailami. Dzięki ich niesamowitemu wsparciu możesz skoncentrować się wyłącznie na swojej firmie, nie martwiąc się o jej konfigurację ani ustawienia.

Jak znaleźć najlepszego dostawcę hostingu poczty e-mail

Zasadniczo przed wybraniem dobrego dostawcy usług hostingu poczty e-mail należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Spójrzmy na niektóre z nich:

 • Domena niestandardowa: Zawsze sprawdź, czy pozwala to na korzystanie z niestandardowej domeny e-mail, czy nie.
 • Gwarancja dostawy: Prawdopodobieństwo, że Twoje e-maile dotrą do skrzynki odbiorczej adresatów, zamiast folderu ze spamem.
 • Pojemność wysyłania plików: Sprawdź, czy Twój dostawca hostingu poczty e-mail umożliwia wysyłanie ogromnego załącznika do pliku z konta. Im większe pliki, tym lepiej.
 • Czas działania: Nie ma sensu wybierać usługi hostingowej, jeśli nie może ona zagwarantować dostępności przez 99,9% czasu.
 • Bezpieczeństwo: Utrzymanie wiadomości e-mail wolnych od spamu lub innych złośliwych zagrożeń jest niezwykle ważne.

1. Bluehost: Hosting poczty e-mail z bezpłatną domeną e-mail

Adres e-mail Bluehost

Bluehost jest jednym z najpopularniejszych i najlepszych dostawców hostingu poczty e-mail, który oferuje usługi hostingu poczty e-mail wraz z hostingiem. Dzięki tym usługom możesz mieć bezpłatną domenę przez cały rok i tworzyć nieograniczoną liczbę e-maili dla swojej firmy. Ze względu na niezawodne bezpieczeństwo za pośrednictwem protokołu IMAP możesz mieć pewność, że wiadomości e-mail są zawsze chronione przed potencjalnie zagrożonymi zagrożeniami. Oferuje również 3 różne rozwiązania poczty internetowej, aby zabezpieczyć pocztę.

Bluehost pozwala Ci utworzyć 5 kont e-mail z dowolnymi planami hostingowymi. Nie musisz też martwić się o jego czas pracy, ponieważ Bluehost ma świetny rekord w utrzymywaniu 99,99% czasu pracy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję na temat Bluehost tutaj.

2. SiteGround: najlepszy bezpieczny dostawca hostingu poczty e-mail

Hosting poczty e-mail w witrynie Siteground

SiteGround to kolejny fantastyczny dostawca hostingu poczty e-mail, który możesz sprawdzić. Stało się już marką wiodącego dostawcy usług hostingowych dla małych i dużych przedsiębiorstw. Usługi hostingu poczty e-mail są równie dobre pod względem funkcji i opcji bezpieczeństwa.

Wybierając opcję SiteGround, możesz wysyłać do 400 e-maili na godzinę. Każdy wysłany e-mail może mieć do 40 adresatów, a jeśli wiadomość e-mail nie zostanie dostarczona, automatycznie spróbuje ponownie wysłać wiadomość w ciągu 24 godzin. Możesz także być pewien bezpieczeństwa swoich e-maili, ponieważ domyślnie włącza funkcję SpamExpert dla każdego użytkownika.

Przeczytaj naszą pełną recenzję na SiteGround tutaj.

3. HostGator: najlepszy hosting e-maili z nieograniczoną liczbą adresów e-mail

HostGator, bezpłatne usługi migracji

HostGator to kolejny niesamowity dostawca usług hostingu poczty e-mail, który oferuje swoim użytkownikom bezpieczne i wydajne usługi hostingu poczty e-mail. Pozwala ci hostować twoje e-maile na własnym serwerze. Po utworzeniu wiadomości e-mail można uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem poczty internetowej lub telefonu, konfigurując wybranego klienta WWW.

Najlepsze jest to, że z dowolnymi planami otrzymujesz nieograniczoną liczbę kont e-mail. HostGator gwarantuje dostępność na poziomie 99,98%.

4. G Suite: e-maile biznesowe z Gmailem

E-maile GSuite, hosting e-maili

GSuite to nie tylko przeciętny dostawca hostingu poczty e-mail. Jest to kompletne narzędzie do zarządzania firmą, które umożliwia pełny dostęp do wszystkich narzędzi organizacji i bezpieczeństwa Google. Pomoże to usprawnić działalność bez profesjonalnej pomocy.

Oferuje 25 MB opcji załączników do wiadomości e-mail i pozwala również tworzyć nieograniczoną liczbę grupowych wiadomości e-mail. Oprócz Gmaila dla firm zapewnia on dostęp do wszystkich aplikacji Google, w tym Dysku Google, Dokumentów, Głosu itp.
Dowiedz się, jak utworzyć profesjonalną wiadomość e-mail za pomocą G Suite tutaj.

5. Hosting A2: Hosting poczty e-mail z gwarancją Pro-Rated

A @ hosting, bezpłatna migracja

A2 Hosting oferuje bezpieczne i niezawodne usługi hostingu poczty e-mail, które zapewniają, że wiadomości e-mail są wysyłane i odbierane bez żadnych problemów. Jako dostawca usług hostingowych oferują również nieograniczoną liczbę adresów e-mail z opcjami przekazywania i autorespondera. Możesz również mieć nieograniczoną pojemność, w której każda wiadomość będzie przechowywana, dopóki nie usuniesz jej samodzielnie.

A2 Hosting automatycznie tworzy kopie zapasowe wszystkich wiadomości, aby upewnić się, że wszystko jest bezpieczne. Ich przyjazny dla użytkownika cPanel ułatwia konfigurację i ustawienia. Najlepszą rzeczą w A2 Hosting jest to, że oferują w każdej chwili proporcjonalną gwarancję zwrotu pieniędzy za każdą niewykorzystaną usługę.

Oto więcej na temat hostingu A2.

6. Liquid Web: Hosting poczty e-mail z zarządzaniem hostingiem

Liquid Web, hosting e-maili

Liquid Web to kolejna niezawodna usługa hostingu poczty e-mail, która oferuje wspaniałe funkcje. Standardowy plan oferuje 25 GB przestrzeni dyskowej i obsługuje 50 MB załączników. Umożliwia także łatwe importowanie wiadomości e-mail z innych platform, takich jak Gmail i Outlook.

W razie potrzeby możesz dowolnie konfigurować filtry i reguły wiadomości e-mail. Oprócz tego oferuje także dostęp POP, SMTP, IMAP oraz wysokiej jakości ochronę przed spamem. Oferuje kilka planów z różnymi funkcjami. Im wyższy plan, tym więcej funkcji możesz mieć.

Przeczytaj naszą recenzję w Liquid Web tutaj.

7. iPage: Najtańszy dostawca hostingu poczty e-mail

iPage

iPage to kolejna usługa hostingu poczty e-mail, za pomocą której możesz tworzyć nieograniczoną liczbę adresów e-mail dla swojej firmy. Jest to świetna opcja dla właścicieli małych firm, którzy muszą utworzyć adresy e-mail dla swoich pracowników.

Oferuje również funkcję przekazywania wiadomości e-mail i funkcję automatycznego odpowiadania, co ułatwia utrzymywanie kontaktu z klientami nawet podczas Twojej nieobecności. Aby upewnić się, że Twoje konto e-mail jest bezpieczne przed zagrożeniami, oferuje obsługę IMAP.

Dowiedz się więcej o iPage tutaj.

8. Hosting InMotion: kolejna platforma hostingu poczty e-mail

InMotion Hosting to niesamowita platforma hostingu poczty e-mail cum hostingowa dla tych, którzy szukają poczty e-mail i hostingu biznesowego klasy biznesowej. Możesz mieć prawie wszystkie funkcje potrzebne do zarządzania e-mailami biznesowymi. Od filtrowania wiadomości e-mail po automatyczne odpowiadanie na wiadomości e-mail ze spamem na czarnej liście – oferuje wspaniałe funkcje dla użytkowników.

Możesz pracować nad ustawieniami e-mail bezpośrednio z przyjaznego dla użytkownika cPanel.

Oto więcej o InMotion Hosting.

9. GoDaddy: Hosting poczty e-mail przyjazny dla początkujących

E-maile GoDaddy

GoDaddy zawsze był dla początkujących opcją konfiguracji e-maili, domen i hostingu.

GoDaddy oferuje pojemność do 50 GB i gwarantuje dostępność na poziomie 99,99%. Pozwala również wysyłać faktury, zarządzać terminami, śledzić przebieg za pomocą aplikacji Bookings, Outlook, Customer Management i MileIQ.

Przeczytaj więcej o GoDaddy tutaj.

10. Office 365: biznesowe wiadomości e-mail z programem Outlook

Office 365

Office 365 jest jednym z najlepszych dostawców hostingu poczty e-mail, który umożliwia hosting poczty e-mail klasy biznesowej dla małych i dużych przedsiębiorstw. Pozwala dostosować i przechowywać każdy otrzymany e-mail. Możesz korzystać z ich usług do współpracy w różnych działach i lokalizacjach. Możesz także zarządzać różnymi zadaniami i angażować się w pracę zespołową za pomocą narzędzia Microsoft Planner. Takie funkcje pomagają z łatwością prowadzić, zarządzać i usprawniać działalność firmy.

Oto niektóre z usług hostingu poczty e-mail, na które możesz zdecydować. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci wybrać najlepsze usługi hostingu poczty e-mail dla firmowych wiadomości e-mail. Możesz także sprawdzić najlepszych dostawców usług e-mail marketingu na rynku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map