10 najlepszych kanadyjskich usług hostingowych – porównanie (2020)

najlepsze kanadyjskie firmy hostingowe


Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy kanadyjski hosting? Jeśli chcesz utworzyć witrynę internetową w Kanadzie, ważne jest, aby wybrać usługę hostingu, która zapewni Twojej witrynie szybkość, wydajność i bezpieczeństwo, jakich potrzebuje, ale bez rozbijania banku. Na rynku jest jednak mnóstwo usług hostingowych, więc może być trudno ustalić, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.

W tym artykule podzielimy się z Tobą naszymi najlepszymi wyborami najlepszych kanadyjskich usług hostingowych. Omówimy usługi hostingowe z siedzibą w USA, które są świetne dla witryn kanadyjskich, a także dostawców hostingu z siedzibą w Kanadzie.

Zaczynajmy.

Przegląd kanadyjskiego hostingu: nasz proces

Zanim podzielimy się z Wami naszymi wyborami najlepszego kanadyjskiego hostingu, przejrzyjmy nasz proces oceny hostingu IsitWP.

Ponieważ chcemy zapewnić Ci jak najdokładniejszą ocenę, sami przetestowaliśmy wielu z tych dostawców hostingu. Zrobiliśmy to nie tylko po to, aby zapewnić bardziej szczegółową recenzję, ale także aby pomóc Ci wybrać najlepszy kanadyjski hosting. Zapisanie się na dziesiątki usług hostingowych i wypróbowanie ich nie jest praktyczne, dlatego wykonaliśmy następujące czynności:

 1. Podpisano umowę z najlepszymi kanadyjskimi dostawcami hostingu na rynku.
 2. Utworzono testową witrynę WordPress z motywem WordPress, treścią pozorną i obrazami, aby odzwierciedlić środowisko witryny na żywo.
 3. Przeprowadziłem kilka różnych testów prędkości, aby sprawdzić, jak działałaby strona.
 4. Zarejestrowałem dane testowe do udostępnienia Tobie.

Teraz, gdy wiesz, skąd mamy te statystyki i dane hostów internetowych, przejdźmy do naszego pierwszego wyboru najlepszego kanadyjskiego hostingu.

1. Bluehost

bluehost-canada-web-hosting

 • Czas ładowania: 689 ms
 • Czas pracy: 99,99%
 • Wsparcie: 9/10
 • Stronie internetowej: Bluehost.com

Zacznij korzystać z Bluehost »

Bluehost jest oficjalnie rekomendowany przez WordPress.org i jest najpopularniejszym dostawcą hostingu na rynku, obsługującym ponad 2 miliony witryn na całym świecie.

Jeśli dopiero zaczynasz blog lub witrynę internetową, Bluehost jest najlepszym wyborem dla Ciebie ze względu na ich przystępność cenową, skalowalność i pomocne wrażenia z dołączania.

Plany Bluehost obejmują bezpłatną nazwę domeny na pierwszy rok, darmowy certyfikat SSL, instalację WordPress 1 kliknięciem, niezmierzone pasmo i wsparcie 24/7. Możesz także wypróbować Bluehost bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Serwery w Kanadzie: Nie, Utah, USA.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 10,46 USD / miesiąc.

Oferta specjalna: Użytkownicy IsItWP płacą tylko 3,60 CA $ / miesiąc (ponad 60% zniżki + bezpłatna nazwa domeny, SSL).

Przeczytaj naszą recenzję Bluehost »

2. SiteGround

siteground-canada-web-hosting

 • Czas ładowania: 649 ms
 • Czas pracy: 99,98%
 • Wsparcie: 10/10
 • Stronie internetowej: SiteGround.com

Zacznij korzystać z SiteGround »

SiteGround to kolejny jeden z najlepszych kanadyjskich dostawców hostingu, obecnie hostujący około 2 milionów domen. Jest to również jeden z oficjalnie polecanych dostawców hostingu przez WordPress.org.

Dzięki SiteGround możesz łatwo zbudować stronę internetową, nawet bez wcześniejszego doświadczenia. Dają nawet wybór twórców stron internetowych, WordPress lub Weebly.

Usługi hostingowe oferują ultraszybkie strony, najwyższy poziom bezpieczeństwa, łatwe zarządzanie witryną, niezawodną obsługę klienta i wiele innych.

Serwery w Kanadzie: Nie, Chicago i Iowa, USA.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 11,95 USD / miesiąc.

Oferta specjalna: Nasi użytkownicy otrzymują specjalną ofertę w wysokości 3,95 USD / miesiąc.

Przeczytaj naszą pełną recenzję SiteGround »

3. HostGator

best-canadian-hosting-hostgator

 • Czas ładowania: 691 ms
 • Czas pracy: 99,96%
 • Wsparcie: 10/10
 • Stronie internetowej: HostGator.com

Zacznij korzystać z HostGator »

HostGator jest łatwym w użyciu i niedrogim dostawcą usług hostingowych dla kanadyjskich stron internetowych. Możesz szybko zbudować witrynę internetową za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania, które zawiera również szereg motywów i gotowych sekcji.

Wszystkie ich plany obejmują instalacje za pomocą jednego kliknięcia dla aplikacji takich jak WordPress, nieokreślona przepustowość, bezpłatny certyfikat SSL i więcej.

Oferują 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a także zawsze dostępną pomoc techniczną przez telefon, e-mail i czat na żywo.

Serwery w Kanadzie: Nie, Houston i Utah, USA.

cennik: Cena regularna zaczyna się od 6,95 USD / miesiąc.

Oferta specjalna: Nasi użytkownicy płacą tylko 2,78 USD miesięcznie.

Przeczytaj naszą recenzję HostGator >>

4. WP Engine

wpengine-hosting-services-Canada

WP Engine jest zarządzanym dostawcą hostingu WordPress i jest platformą z wyboru dla ponad 2 milionów użytkowników, w tym wielkich nazwisk, takich jak Yelp, National Geographic, Asana i więcej.

Po zarejestrowaniu się w WP Engine dają one dostęp do 36 motywów premium, które obejmują wbudowane SEO i bezpieczeństwo. Ponadto zapewniają doskonałą obsługę klienta 24/7/365, aby pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz.

Chociaż ostrzegamy, WP Engine jest najdroższym i najlepiej zarządzanym dostawcą hostingu na tej liście.

Serwery w Kanadzie: Tak, Montreal, Kanada.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 35 USD miesięcznie.

Oferta specjalna: Nasi użytkownicy płacą 28 USD miesięcznie.

Zacznij korzystać z WP Engine już dziś >>

5. GreenGeeks

best-canadian-web-hosting-greengeeks

 • Czas ładowania: 697 ms
 • Czas pracy: 99,92%
 • Wsparcie: 9/10
 • Stronie internetowej: GreenGeeks.com

Zacznij korzystać z GreenGeeks »

GreenGeeks jest jednym z najbardziej znanych ekologicznych dostawców hostingu. Tak więc, jeśli przyjazny dla środowiska hosting jest dla Ciebie ważny, wiedz, że GreenGeeks oddaje 3x energii, którą zużywają do sieci w postaci zielonej energii.

Zapewniają jedne z najszybszych, bezpieczniejszych i skalowalnych prędkości dzięki centrom danych zlokalizowanym w Toronto, Montrealu, Chicago, Phoenix i Amsterdamie. Możesz również na nich liczyć, że zapewni Ci niesamowitą obsługę klienta 24/7/365.

Plany hostingowe w GreenGeeks oferują nieograniczoną przestrzeń internetową, nieograniczony transfer danych, darmową domenę na 1 rok, instalacje WordPress 1-kliknięciem i wiele więcej.

Serwery w Kanadzie: Tak, Montreal, Kanada.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 9,95 USD / miesiąc.

Oferta specjalna: Nasi użytkownicy płacą tylko 2,95 USD miesięcznie.

Przeczytaj naszą recenzję GreenGeeks >>

6. iPage

ipage-web-hosting-canada

 • Czas ładowania: 2,60 s
 • Czas pracy: 99,98%
 • Wsparcie: 8/10
 • Stronie internetowej: iPage.com

Zacznij korzystać z iPage »

iPage jest kolejnym ekologicznym dostawcą usług hostingowych, a także jednym z najbardziej przystępnych cenowo. Hosting iPage zapewnia bezpłatną rejestrację domeny, narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, tysiące bezpłatnych szablonów, bezpłatny certyfikat SSL, bezpłatny adres e-mail i inne.

Wszystkie ich plany obejmują również dodatki, takie jak bezpłatne narzędzia bezpieczeństwa i darmowe kredyty o wartości 100 USD zarówno dla Google Adwords, jak i reklam Bing.

iPage zapewnia również całodobową obsługę klienta i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Serwery w Kanadzie: Nie, USA.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 10,95 CA / miesiąc.

Oferta specjalna: Nasi użytkownicy płacą tylko 2,50 CA $ / miesiąc.

Przeczytaj naszą recenzję iPage >>

7. Hosting A2

a2-hosting-kanada

 • Czas ładowania: 1,28 s
 • Czas pracy: 99,90%
 • Wsparcie: 9/10
 • Stronie internetowej: A2hosting.com

Rozpocznij z A2 Hosting »

A2 Hosting został zbudowany z myślą o szybkości, oferując nawet 20-krotnie szybszy hosting. Ich plany hostingowe obejmują nieograniczoną przestrzeń i przepustowość, bezpłatny certyfikat SSL, WordPress o zoptymalizowanej prędkości, całodobową obsługę klienta i wiele więcej.

A2 Hosting to przyjazna dla programistów opcja, która pozwala instalować skrypty witryny za pomocą jednego kliknięcia, w tym WordPress, Joomla, Drupal, Magento i inne.

A2 Hosting oferuje również gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. Oznacza to, że jeśli nie będziesz zadowolony z ich usług w ciągu 30 dni, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Po pierwszych 30 dniach będziesz mieć prawo do proporcjonalnego zwrotu kosztów za niewykorzystane usługi.

Serwery w Kanadzie: Nie, Michigan i Arizona, USA.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 10,43 CA $ / miesiąc.

Oferta specjalna: Ceny ofert specjalnych zaczynają się już od 3,68 CA $ / miesiąc.

Przeczytaj naszą recenzję A2 Hosting >>

8. HostPapa

hostpapa-best-canadian-hosting

HostPapa to najlepszy hosting internetowy w Kanadzie, w którym hostowanych jest ponad 500 000 witryn. Ich hosting zapewnia bezpłatną nazwę domeny, niezawodne miejsce do przechowywania, niezmierzone pasmo, ponad 400 aplikacji, w tym WordPress z instalacją 1-kliknięciem i wiele więcej.

HostPapa oferuje również własnego kreatora stron internetowych z interfejsem „przeciągnij i upuść”, setki profesjonalnych szablonów, a nawet możesz stworzyć sklep internetowy z ich planem Enterprise.

Oferują również wielokrotnie nagradzaną pomoc e-mailową 24/7 wspieraną przez wewnętrznych ekspertów HostPapa, a także wsparcie telefoniczne i czat na żywo w wielu językach. Możesz wypróbować HostPapa bez ryzyka z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy za wspólne usługi hostingowe i usługi hostingowe sprzedawców.

Serwery w Kanadzie: Tak, Toronto, Kanada.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 8,99 USD / miesiąc.

Oferta specjalna: W momencie pisania tego artykułu możesz zacząć za jedyne 3,95 CA $ / miesiąc.

Zacznij korzystać z HostPapa już dziś >>

9. HostUpon.ca

hostupon-best-canadian-web-hosting

HostUpon to kolejna świetna kanadyjska firma hostingowa. HostUpon to także „zielona” firma hostingowa, cała ich infrastruktura została zbudowana na sprzęcie przyjaznym dla środowiska i przyczyniają się do ochrony środowiska na wiele innych sposobów.

Dzięki wielu planom hostingowym zyskujesz nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, darmowy kreator stron internetowych z szablonami, instalacje WordPress i Joomla za jednym kliknięciem, nieograniczoną liczbę adresów e-mail i wiele więcej.

Oferują również całodobową obsługę klienta w Kanadzie; nie zlecają na zewnątrz żadnej ze swoich metod wsparcia. Możesz więc skontaktować się z członkiem jego bezpośredniego zespołu, aby uzyskać wsparcie ekspertów w dowolnym momencie. Możesz także wypróbować je bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Serwery w Kanadzie: Tak, Toronto, Kanada.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 7,95 CA $ / miesiąc.

Oferta specjalna: W momencie pisania tego artykułu możesz zacząć już za 3,95 CA $ / miesiąc.

10. Web Hosting Canada

web-hosting-kanada

Web Hosting Canada ma siedzibę w Montrealu, Quebec i cieszy się zaufaniem ponad 30 000 małych firm. Ten kanadyjski dostawca hostingu jest jednym z niewielu, który oferuje serwery zarówno na wschodnim, jak i zachodnim wybrzeżu. Tak więc, bez względu na to, gdzie w Kanadzie znajdują się Twoi użytkownicy, możesz na nich liczyć, aby zapewnić szybkie prędkości.

Oprócz usług hostingowych, Web Hosting Canada oferuje także nazwy domen, narzędzie do tworzenia stron internetowych Weebly, usługi e-mail i marketingowe online, zabezpieczenia i certyfikaty SSL i wiele więcej.

Zapewniają również dwujęzyczną pomoc 24/7, eksperckie wsparcie przez telefon, czat i e-mail.

Serwery w Kanadzie: Tak, Toronto i Vancouver, Kanada.

cennik: Regularne ceny zaczynają się od 5,99 USD / miesiąc.

Oferta specjalna: Możesz zacząć za jedyne 3,89 CA $ / miesiąc.

Jak wybrać najlepszy kanadyjski hosting?

Wybierając hosting kanadyjski, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym:

 1. Lokalizacja serwera
 2. Czas pracy
 3. funkcje
 4. Obsługa klienta

Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z tych czynników, abyś mógł łatwo wybrać najlepszy kanadyjski hosting dla swoich potrzeb.

1. Lokalizacja serwera
Szybkość Twojej witryny jest ważna. Długi czas ładowania strony internetowej może negatywnie wpłynąć na Twoje SEO, komfort użytkowania, a nawet konwersje. Tak więc, jeśli chcesz zapewnić użytkownikom szybką stronę internetową, musisz spojrzeć na lokalizację serwera. Dlatego w tym artykule umieściliśmy lokalizacje serwerów każdego dostawcy hostingu.
Lokalizacja serwera faktycznie wpływa na czas ładowania witryny. Im bliżej witryny lub użytkownika znajduje się centrum danych, tym szybciej będą oni mogli uzyskać dostęp do Twojej witryny.

Jeśli tworzysz kanadyjską witrynę internetową i spodziewasz się, że większość użytkowników będzie znajdować się w Kanadzie, możesz wybrać dostawcę usług hostingowych, który ma serwery zlokalizowane w Kanadzie. Ale dopóki serwer jest w pobliżu (na przykład w Stanach Zjednoczonych) i jest przyzwoitym serwerem, powinieneś być w stanie uzyskać błyskawiczną szybkość.

2. Uptime
Ważne jest, aby Twoja witryna była dostępna dla użytkowników przez cały czas. Jeśli Twoja witryna często nie działa, możesz stracić dużo ruchu, potencjalnych klientów i sprzedaży. Dlatego ważne jest, aby poszukać kanadyjskiego hostingu internetowego, który oferuje doskonałą gwarancję dostępności.

Czas działania to po prostu miara czasu działania i dostępności serwera. Zagwarantowanie 100% czasu działania jest prawie niemożliwe, ale wszystko poniżej 99,9% jest dość zawodne.

3. Funkcje
Stworzenie strony internetowej nie powinno być trudne. Zwłaszcza jako początkujący będziesz chciał wybrać usługę hostingową, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć.

Funkcje, na które należy zwrócić uwagę, to:

 • Nazwa domeny
 • Certyfikat SSL
 • 1-Kliknij Instalacja WordPress
 • Kreator strony internetowej
 • Konta email
 • Przestrzeń magazynowa
 • Kopie zapasowe

4. Obsługa klienta
Jeśli coś pójdzie nie tak z Twoją witryną, ważne jest, aby wiedzieć, że możesz uzyskać przyjazne, kompetentne i szybkie wsparcie. Poszukaj najlepszego hostingu blogów / hostingu internetowego, który oferuje wsparcie 24/7, abyś nie musiał czekać godzinami ani dniami na odpowiedź.

Nasz werdykt: jaki jest najlepszy kanadyjski hosting internetowy?

Polecamy Bluehost jako najlepszy wybór najlepszego kanadyjskiego hostingu. Chociaż nie mają żadnych lokalizacji serwerów w Kanadzie, możesz polegać na tej najpopularniejszej firmie hostingowej, która zapewnia szybką i niezawodną obsługę.

Bluehost zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko uruchomić witrynę, w tym bezpłatną nazwę domeny, certyfikat SSL, instalację WordPress 1 kliknięciem oraz wszystkie inne funkcje, o które możesz poprosić. Ponadto są niedrogie, więc możesz założyć witrynę bez wypalania dziury w kieszeni.

Canadian Web Hosting Koszt Pieniądze Wstecz Czas ładowania Czas działania Wsparcie Kanadyjski serwer
Bluehost3,60 USD / miesiąc30 dni689 ms99,99%10/10Nie
SiteGround3,95 USD / miesiąc30 dni649 ms99,98%10/10Nie
HostGator2,78 USD / miesiąc45 dni691 ms99,96%10/10Nie
WP Engine28 USD / miesiąc60 dniNie dotyczyNie dotyczy9/10tak
GreenGeeks2,95 USD / miesiąc30 dni697 ms99,92%9/10tak
iPage2,50 CA $ / miesiąc30 dni2600 ms99,98%8/10Nie
Hosting A23,68 USD / miesiąc30 dni1280 ms99,90%9/10Nie
HostPapa3,95 USD / miesiąc30 dniNie dotyczyNie dotyczy10/10tak
HostUpon3,95 USD / miesiąc30 dniNie dotyczyNie dotyczy10/10tak
Hosting Kanada3,89 USD / miesiącNie dotyczyNie dotyczyNie dotyczy9/10tak

Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł o najlepszym kanadyjskim hostingu. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, sprawdź nasz inny post na temat Co to jest hosting? (Udostępnione vs. VPS vs. dedykowane).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map