10 najlepszych książek WordPress, które będziesz chciał przeczytać w 2020 roku

Najlepsze książki WordPress do przeczytania w tym roku


Szukasz najlepszych książek WordPress do przeczytania w tym roku??

Książki są zawsze pomocne w samodzielnym uczeniu się i szybkim zdobywaniu cennej wiedzy od ekspertów. Jeśli chodzi o WordPress, na rynku są setki, a nawet tysiące książek. Przy tak dużej liczbie potencjalnych materiałów do czytania, może być trudno ustalić, od czego zacząć.

Właśnie dlatego trafiliśmy na stosy, przeczytaliśmy i zawęziliśmy Twój wybór do 10 absolutnie najlepszych książek WordPress na 2020 rok.

W tym artykule podzielimy się książkami WordPress, które naszym zdaniem wnoszą najwięcej do stołu. Te książki z pewnością zwiększą twój poziom umiejętności. Będziesz chciał je przeczytać; Zaufaj nam.

1. WordPress All-in-One For Dummies

Manekiny WordPress All-in-One-For

WordPress All-in-One For Dummies to bardzo popularna książka WordPress w tym roku i nie bez powodu. Zawiera zestaw 8 mini książek, które zawierają łatwe do zrozumienia informacje na podstawowe tematy WordPress. Ta książka porusza wiele tematów, w tym SEO, media społecznościowe, rozwój wtyczek WordPress i sieci wielostanowiskowe.

Zapewnia prosty przegląd WordPress i jest świetny dla początkujących, którzy chcą naprawdę „wszechstronnego” zasobu na wyciągnięcie ręki. Jest to również dobra lektura dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników, którzy muszą udoskonalić swoje umiejętności w kilku kluczowych obszarach.

Seria „Manekiny” znana jest z lekkiego podejścia do różnych tematów edukacyjnych. Sporadyczne kropki humoru w całej książce sprawiają, że nawet najbardziej techniczne aspekty nie wydają się zbyt gęste lub trudne. Poznasz przydatne wskazówki, techniki i porady dotyczące korzystania z WordPress we właściwy sposób w języku, który możesz zrozumieć.

Autorski: Oryginalnie napisane przez Lisę Sabin Wilson z udziałem Michaela Torberta, Andrei Rennick, Cory Miller i Kevina Palmera.

2. Professional WordPress: Projektowanie i rozwój

Profesjonalne projektowanie i rozwój WordPress

Jeśli szukasz książki o procesach uczenia się, sprawdź Professional WordPress. Ta książka obejmuje większość najnowszych technik programowania i kodowania oraz zawiera aktualne zrzuty ekranu (do wersji WordPress 4.1). Mówi o kluczowych koncepcjach i wykorzystuje przykłady prawdziwych stron internetowych, które aktywnie korzystają z WordPress.

Mówi także o migracji Twojej witryny do WordPress. Książka omawia najnowsze narzędzia i techniki, które można zastosować do stworzenia strony internetowej za pomocą WordPress.

Autorski: Brad Williams, Hal Stern i David Damstra

3. WordPress To Go

WordPress, aby przejść

Jak sama nazwa wskazuje, WordPress To Go to książka o budowaniu witryny lub blogu z WordPress w podróży. Obejmuje podstawowe kroki: od zakupu nazwy domeny, poprzez uzyskanie konta hostingowego WordPress, po instalację WordPress. Udostępnia również, jak stworzyć sklep eCommerce.

Ponadto poprowadzi Cię, jak rozpocząć dodawanie treści do swojej witryny i korzystanie z obrazów w profesjonalny sposób. Ta książka udostępnia także niezbędne wtyczki, motywy i inne przydatne narzędzia autora.

Autor: Sarah McHarry

4. WordPress: brakująca instrukcja

WordPress Brakujące podręczniki

WordPress: Missing Manual to doskonała książka z instrukcjami tworzenia wszelkiego rodzaju stron internetowych, blogów i sklepów eCommerce. Omówiono korzystanie z odpowiednich widżetów dla każdego rodzaju witryny, dodając niezbędne funkcje i projektując witrynę tak, aby wyglądała profesjonalnie.

Ta książka zawiera przydatne wskazówki na temat optymalizacji SEO i jak sprawić, by Twoja strona była responsywna. Możesz także dowiedzieć się o tworzeniu galerii zdjęć, pokazów slajdów, klipów wideo i innych.

Autor: Matthew MacDonald

5. WordPress w łatwych krokach

WordPress w łatwych krokach

WordPress w łatwych krokach to kompletna książka na temat konfigurowania witryny WordPress. Obejmuje ważne tematy dla początkujących, w tym zarządzanie pulpitem WordPress, dodawanie nowych treści, zmianę wyglądu witryny, wtyczek, komentarzy i wiele innych. Ta książka omawia także korzystanie z ustawień i narzędzi w WordPress.

Jest napisany dla blogerów, programistów i wszystkich osób korzystających z WordPress. Książka zawiera wskazówki i porady dotyczące poprawy wydajności witryny. To dobra lektura na ten rok, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz.

Autor: Darryl Bartlett

6. WordPress dla początkujących: wizualny przewodnik po tworzeniu witryny WordPress

WordPress dla początkujących

WordPress dla początkujących to najnowsza książka na temat tworzenia profesjonalnych i responsywnych stron WordPress. Podejście wizualne wyjaśnia kroki związane z tworzeniem stron internetowych za pomocą WordPress. Ważnymi tematami omawianymi w tej książce są: jak stworzyć darmową stronę internetową, jak zarejestrować nazwę domeny, jak uzyskać hosting, i jak zainstalować WordPress.

Oprócz tego udostępnia wiele przydatnych narzędzi do odkrywania zasobów używanych na innych stronach WordPress. Ta książka mówi również o tym, jak utworzyć kopię zapasową i przywrócić witrynę w WordPress.

Autor: Nathan George

7. Budowanie aplikacji internetowych za pomocą WordPress

Budowanie aplikacji internetowych za pomocą WordPress

Budowanie aplikacji internetowych za pomocą WordPressa przyjmuje nowe podejście, porównując rdzeń WordPress z popularnymi platformami programistycznymi. Jest to zaawansowana książka WordPress, dzieląca się wiedzą na temat używania motywów wyglądu i wtyczek do funkcji zaplecza twoich aplikacji.

Wyjaśnia w prosty sposób, jak tworzyć potężne i skalowalne aplikacje internetowe, aplikacje mobilne, usługi sieciowe i sieci wielostanowiskowe WordPress. Książka została napisana dla zaawansowanych użytkowników i programistów.

Autorski: Brian Messenlehner i Jason Coleman

8. WordPress: przekraczanie granic

WordPress przekraczając granice

Ta książka omawia unikalne podejścia do stworzenia profesjonalnej i pięknej witryny WordPress. WordPress: Przekraczanie granic obejmuje takie tematy, jak tworzenie motywów, hosting stron internetowych i planowanie awaryjne.

Ta książka dzieli się wglądem w języki programowania, takie jak HTML, PHP, JavaScript itp. Jest pełna doświadczeń doświadczonych programistów WordPress, wyjaśniających, w jaki sposób możesz osiągnąć sukces w swoich projektach.

Autor: Rachel McCollin

9. Head First WordPress

Head First WordPress

Head First WordPress to wyjątkowa książka skupiająca się na dostosowywaniu witryny lub bloga. Dzieli się wskazówkami i technikami zaprojektowania bloga pod kątem zaangażowania i uwagi użytkowników. Sugeruje wybitne motywy WordPress do szybkiego wyboru szablonu witryny.

Najważniejsze tematy omówione w książce to: jak przekształcić niestandardowy projekt HTML / CSS w profesjonalny motyw WordPress, jak rozszerzyć funkcjonalność wtyczki i jak skonfigurować bazy danych. Książka mówi także o podstawowych tematach, takich jak różnica między tagami i kategoriami.

Autor: Jeff Siarto

10. Strony internetowe WordPress dla firm

Strony internetowe WordPress dla biznesu

WordPress Websites for Business to zaradna książka oferująca listy kontrolne do budowania strony internetowej. Książka zawiera wskazówki i porady dotyczące prostych ustawień WordPress, które mogą znacząco wpłynąć na wydajność Twojej witryny. Pomaga Ci wybrać idealne motywy i wtyczki WordPress dla swoich potrzeb.

W tej książce odkryjesz także wiele metod tworzenia treści. Wyjaśnia najlepsze praktyki tworzenia motywów potomnych w WordPress. Książka przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników WordPress, od początkujących po zaawansowanych programistów. To także dobra lektura dla firm lub marek korzystających z WordPress.

Autor: Michael Cordova

To wszystko.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze książki WordPress do przeczytania w tym roku. Możesz także sprawdzić wybory najlepszych usług i systemów telefonii biznesowej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map