10 najlepszych usług połączeń konferencyjnych w porównaniu (2020)

jak nawiązywać połączenia konferencyjne online


Szukasz najlepszego oprogramowania do połączeń konferencyjnych??

Wraz ze wzrostem trendu zdalnej pracy popyt na oprogramowanie do połączeń konferencyjnych online rośnie.

Nie wspominając o tym, że w tych niespotykanych obecnie czasach komunikacja i współpraca są ważniejsze niż kiedykolwiek.

W tym artykule pokażemy najlepsze oprogramowanie do połączeń konferencyjnych, które pomoże Ci pozostać w kontakcie ze swoim zespołem.

1. Nextiva

Nextiva, konferencja telefoniczna

Nextiva to jedna z wiodących i najbardziej niezawodnych usług telefonii biznesowej, która pozwala nawiązać połączenie konferencyjne ze swoim zespołem. Dzięki funkcji Meet-me Conferencing Nextiva możesz połączyć wielu rozmówców w różnych lokalizacjach w to samo połączenie na żywo, co stanowi alternatywę dla spotkań twarzą w twarz.

Nextiva oferuje doskonałą jakość dźwięku i działa również na wszystkich urządzeniach mobilnych. Obsługuje również CRM, LiveChat i kilka innych funkcji, które pomogą Ci zarządzać firmą nawet bez fizycznej obecności w biurze.

2. RingCentral

RingCentral, połączenia konferencyjne online

RingCentral to kolejny niesamowity dostawca VoIP, który oferuje szereg usług, takich jak połączenia konferencyjne, telefon w chmurze typu „wszystko w jednym”, wideokonferencje, wiadomości zespołu, contact center i inne. Można go użyć do dodania opcji połączenia oczekującego, przeniesień połączeń, systemu telefonicznego obsługującego wiele linii i przekazywania połączeń.

Możesz także wykonywać bezpłatne połączenia, połączenia w chmurze, wiadomości zespołu, a nawet udostępniać ekrany podczas wideokonferencji.

RingCentral

3. Zoom

Powiększenie

Powiększenie to doskonała opcja, jeśli szukasz narzędzi do prowadzenia spotkań online i wideokonferencji. Przeprowadzenie spotkania jest łatwe dzięki Zoom. Możesz również zaprosić współpracowników lub klientów do dołączenia do spotkania, udostępniając link. Jednak zaproszenie można zaakceptować tylko wtedy, gdy użytkownik pobierze aplikację Zoom na swoje urządzenie.

Możesz prowadzić spotkania do 40 minut dzięki bezpłatnemu planowi Zoom. Ale jeśli chcesz organizować spotkanie dłużej, musisz uaktualnić swój plan.

4. BlueJeans

Połączenia konferencyjne BlueJeans

Niebieskie dżinsy jest jednym z najlepszych programów, które oferuje użytkownikom bezpieczne opcje wideokonferencji. To wspaniałe źródło informacji dla każdego, kto pracuje zdalnie i potrzebuje szybkich wideokonferencji ze swoimi klientami.

Dzięki BlueJeans łatwo przekształcić dowolny pokój w pokój konferencyjny. Możesz także organizować seminaria internetowe, interaktywne transmisje na żywo, urzędy miasta i wiele innych za pomocą kilku kliknięć myszy. Aby zwiększyć wydajność, oferuje takie funkcje, jak kontrola spotkań na żywo, analizy, automatyczne powiadomienia i dostęp do spotkań za jednym dotknięciem.

Użytkownicy mogą również mieć dostęp do spotkań za jednym dotknięciem, niezależnie od używanego urządzenia. Aby chronić Twoją organizację przed złośliwymi atakami i chronić prywatność użytkowników, oferuje również zabezpieczenia klasy korporacyjnej.

5. Webex

Cisco Webex

Webex to kolejny niesamowity produkt, który oferuje łatwe sposoby prowadzenia konferencji online w celu komunikacji i współpracy z klientami na całym świecie.

Możesz go używać do organizowania spotkań w całej firmie, prowadzenia webinaru na żywo dla swoich obserwujących, oferowania szkoleń lub zajęć online i robienia wielu innych rzeczy. Jednocześnie możesz korzystać z kilku innych funkcji, takich jak udostępnianie ekranu, dostosowywanie spotkań itp.

6. Lifesize

Lifesize

Z Lifesize, prowadzenie połączeń konferencyjnych może być szybkie i łatwe. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca, bezpośrednio z telefonu komórkowego lub komputera.

Możesz także zintegrować Lifesize z Microsoft Teams, Skype dla firm, Outlook, Slack, Cisco, Polycom itp. W celu zwiększenia wydajności. Możesz także bezpłatnie podłączyć złącze do sali konferencyjnej. Za pomocą tego oprogramowania możesz dzwonić za darmo w 60 różnych krajach.

7. Burza na żywo

Burza na żywo

Burza na żywo to kolejne rozwiązanie do połączeń konferencyjnych, które jest kompatybilne ze wszystkimi przeglądarkami i obsługuje również połączenia mobilne. Możesz używać tego oprogramowania do prowadzenia seminariów internetowych, podcastów wideo i wywiadów, kursów online i wielu innych.

Umożliwia także planowanie spotkań z klientem lub pracownikiem. Możesz wypróbować oprogramowanie za darmo. Jeśli Ci się spodoba, możesz go uaktualnić w dowolnym momencie.

8. Spotkania Zoho

Spotkania Zoho

Spotkania Zoho może być idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz prowadzić konferencje online lub zorganizować webinarium na żywo. Ma świetne opcje, które pozwalają nagrywać sesje, dostarczać prezentacje, a nawet pobierać pełne rekordy.

Platforma jest super bezpieczna, więc nie musisz się martwić o naruszenie swoich prywatnych danych. Pozwala dodawać osoby do spotkania, a także moderować odbiorców.

9. UberConference

UberConference

Z UberConference, Twój współpracownik lub klient może dołączyć do spotkania jednym kliknięciem na udostępniony im adres URL. Nie muszą nawet pobierać żadnych aplikacji.

Oprogramowanie jest kompatybilne z laptopem, tabletem, a nawet telefonem komórkowym. Dzięki inteligencji głosowej możesz mieć także pełną transkrypcję swoich spotkań z możliwością przeszukiwania.

10. Join.me

Dołącz do mnie

Dołącz do mnie to kolejna platforma, która umożliwia bezpłatne prowadzenie rozmowy lub dołączanie do niej. Oferuje bezpłatny okres próbny wynoszący 14 dni. Podczas okresu próbnego możesz wypróbować opcję połączeń audio i wideo, którą można zintegrować z kalendarzem.

Jeśli używasz go do wideokonferencji, masz również możliwość dostosowania tła. Ponadto otrzymasz zaawansowane funkcje, takie jak nagrywanie dźwięku, planowanie i wiele innych.

Są to jedne z najlepszych dostępnych programów do połączeń konferencyjnych online. Mamy nadzieję, że podoba Ci się ten artykuł. Możesz również sprawdzić nasz artykuł na temat dodawania przycisku połączenia do swojej witryny WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map