11 alternatyw Squarespace dla każdego rodzaju strony internetowej

najpopularniejsze alternatywy squarespace


Szukasz najpopularniejszych alternatyw Squarespace? Squarespace to wysokiej jakości kreator stron internetowych z łatwym w użyciu interfejsem. To świetny wybór, kiedy zaczynasz; Jednak wraz z rozwojem firmy i koniecznością dodawania kolejnych funkcji do witryny, Squarespace może być dość kosztowny.

Gdy przerosniesz Squarespace lub zacznie on kosztować więcej niż jest to warte, nadszedł czas, aby poszukać alternatywy.

W tym artykule przedstawimy kilka popularnych alternatyw dla Squarespace, których możesz użyć do stworzenia witryny, o której zawsze marzyłeś.

1. WordPress

WordPress

WordPress to najpopularniejszy na świecie kreator stron internetowych. Wiele najlepszych marek korzysta z WordPress na swoich stronach internetowych i blogach. Jest całkowicie darmowy. Repozytorium WordPress ma tysiące dostępnych motywów i wtyczek, co czyni go bardzo elastycznym.

Oprócz stron internetowych i blogów WordPress może służyć do tworzenia sklepu internetowego za pomocą wtyczki WooCommerce. Oferuje integrację z prawie wszystkimi aplikacjami na rynku, w tym aplikacjami do płatności, koszykami itp. Podczas gdy Squarespace pobiera 3% opłaty za transakcję w swojej witrynie sklepowej, WooCommerce pozwala na nieograniczoną liczbę bezpłatnych transakcji i ma mnóstwo innych przydatnych funkcji, a także.

Powinieneś sprawdzić to porównanie między Squarespace a WordPress, aby dowiedzieć się więcej o 2 platformach. Jeśli używasz Squarespace i chcesz się rozwinąć, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku, w jaki sposób zmienić swoją witrynę ze Squarespace na WordPress.

2. Wix

Wix

Wix jest doskonałym narzędziem do tworzenia stron internetowych, blogów lub sklepów internetowych. Jest łatwy w konfiguracji i zawiera narzędzie do przeciągania i upuszczania stron. Umożliwia natychmiastowe dodawanie obrazów, treści i funkcji na stronie.

Podstawowa wersja Wix jest darmowa, co jest świetne do uruchomienia nowej strony. Jest to darmowa platforma hostingowa, więc nie musisz kupować hostingu. Jeśli jednak chcesz mieć zaawansowane funkcje w swojej witrynie lub chcesz utworzyć sklep internetowy, musisz kupić jeden z ich płatnych planów. Płatne wersje Wix umożliwiają integrację wielu opcji płatności, takich jak authorize.net, PayPal i inne.

Nie przegap tego artykułu o alternatywach i konkurentach Wix.

3. Weebly

Weebly

Weebly to kolejny popularny kreator stron internetowych na rynku. Można go jednocześnie wykorzystać do stworzenia strony internetowej i sklepu internetowego, co czyni Weebly doskonałą alternatywą dla Squarespace. Posiada funkcje pozwalające stworzyć atrakcyjną stronę internetową z paralaksą, niestandardowymi czcionkami i wieloma innymi.

Możesz założyć witrynę Weebly za darmo, ale w miarę rozwoju witryny musisz zaktualizować ją do wersji premium, aby uzyskać więcej funkcji. W przypadku witryn dla początkujących jest to świetne rozwiązanie i jest bardzo przyjazne dla początkujących.

4. BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce to potężne oprogramowanie eCommerce. Jest to rozwiązanie hostowane i pozwala wyświetlać swoje produkty w najlepszych witrynach w branży, aby uzyskać od nich więcej firm.

Jest to idealny kreator stron internetowych dla dowolnej wielkości modelu biznesowego online. Możesz stworzyć własny sklep z szablonami i odpowiednio nim zarządzać. Jeśli chodzi o integracje, doskonale współpracuje z rozwiązaniami płatniczymi innych firm, aby akceptować płatności online.

5. Shopify

Shopify to popularny konstruktor eCommerce. Ma łatwy w obsłudze backend, dzięki czemu możesz od razu uruchomić sklep internetowy. Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania, aplikacje, integracje i wiele innych. Podczas gdy Squarespace może zintegrować sklep eCommerce, konkuruje z Shopify, który jest pełnoprawnym producentem sklepów internetowych.

Oprócz ich podstawowych funkcji, możesz kupić dodatki premium, rozszerzenia i rozwiązania płatnicze, aby zwiększyć swoją działalność online. Jeśli chodzi o projektowanie, Shopify można w pełni dostosować za pomocą gotowych motywów.

Możesz także sprawdzić naszą pełną listę alternatyw Shopify i konkurentów.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Shopify.

6. Jimdo

Jimdo

Jimdo to kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji. Możesz go użyć do łatwego tworzenia strony internetowej. Oferuje bezpłatną nazwę domeny, hosting i podstawowe funkcje SEO. Jimdo ma zespół ekspertów, którzy są gotowi pomóc w analizie projektu, bezpieczeństwie, SEO i konfiguracji.

Oferują plany premium dla Twojego biznesu eCommerce z nieograniczoną pojemnością produktów. Jimdo nie pobiera opłat za transakcje i może być zintegrowany z PayPal, bezpośrednim kredytem SEPA i kartami kredytowymi dla bezpiecznych płatności online.

7. Duda

Duda

Duda to profesjonalny kreator stron internetowych dla agencji cyfrowych, wydawców i firm hostingowych. Ma plany premium dla stron internetowych od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Jest wyposażony w dodatek eCommerce premium do sprzedaży online.

Możesz użyć ich szablonów, aby stworzyć opartą na fabule stronę internetową dla swojej agencji. Duda oferuje niestandardowe logo, zarządzanie zespołem, wsparcie czatu na żywo i wiele innych. Ma 30-dniowy bezpłatny okres próbny na planie średnim, aby przetestować funkcje przed zakupem.

Nie przegap najlepszych alternatywnych interkomów, takich jak LiveChat, Olark, Slack itp.

8. Webnode

Webnode

Webnode to hostowany program do tworzenia witryn z ponad 50 darmowymi szablonami do tworzenia potrzebnych witryn. Ma bezpłatny plan, który pozwala utworzyć podstawową stronę internetową w domenie Webnode. Aby dodać własną nazwę domeny, musisz uzyskać jeden z ich planów premium.

Jednak plany premium zawierają inne funkcje, w tym konta e-mail, narzędzie do tworzenia formularzy, projekt bez reklam, wsparcie Google Analytics, wideo w tle i wiele innych. Webnode zapewnia hosting na swoich serwerach w oparciu o wybrany plan.

9. Uderzająco

Uderzająco

Uderzająco jest twórca stron freemium. Ma darmowe i premium plany stworzenia twojej strony. Ich edytor na żywo jest prosty i łatwy w użyciu. Umożliwia szybką edycję witryny i dodawanie treści. Możesz kliknąć dowolny element, aby go edytować i opublikować.

Pochodzi z wbudowanym sklepem eCommerce. Uderzająco integruje się z PayPal i Stripe dla płatności. Podobnie jak inni twórcy witryn w tym artykule, jest to świetna alternatywa dla Squarespace, której możesz użyć do stworzenia swojej witryny.

10. Mozello

Mozello

Mozello to wysokiej jakości kreator stron internetowych. Jest to rozwiązanie hostowane i pozwala zarejestrować bezpłatną nazwę domeny. Zawiera niestandardowe projekty, funkcje marketingowe, integrację z e-commerce i wiele innych. Mozello ma bezpłatny plan dla podstawowych stron internetowych (bez niestandardowej nazwy domeny).

Można go również wykorzystać do tworzenia wielojęzycznych stron internetowych. Ich narzędzie do przeciągania i upuszczania pomaga natychmiast uruchomić witrynę bez wiedzy o kodzie. Dzięki responsywnym projektom mobilnym i funkcjom SEO możesz lepiej pozycjonować swoją stronę w wyszukiwarkach.

11. WebStarts

WebStarts

WebStarts to darmowy kreator stron internetowych z subskrypcjami premium dla zaawansowanych funkcji. Ma edytor przeciągnij i upuść, aby dodać obrazy, tekst i inne elementy w witrynie. WebStarts został zbudowany, aby umożliwić uczniom o mniejszych budżetach obecność online. Integruje konstruktorów formularzy, wtyczki członkowskie, sklepy muzyczne, dodatki SEO i wiele innych.

Jest łatwy w użyciu i wymaga zerowej wiedzy na temat kodowania. Jako platforma hostowana uwalnia Cię od zmartwień związanych ze znalezieniem hostingu dla Twojej witryny. Ma niestandardowe szablony, które można dodać do podglądu na żywo i od razu opublikować projekt.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci odkryć popularne alternatywy dla Squarespace. Możesz także sprawdzić naszą listę popularnych konkurentów WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map