11 najlepszych alternatyw Wix do łatwego budowania strony (w porównaniu)

najlepsze alternatywy wix


Szukasz popularnych alternatyw dla Wix? Jako jeden z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia witryn dla początkujących i początkujących, Wix znany jest z łatwej w obsłudze platformy typu „przeciągnij i upuść”. Korzystając z Wix, możesz stworzyć podstawową stronę internetową w kilka minut. Jeśli jednak chcesz rozwinąć swoją witrynę, musisz kupić ich drogie rozszerzenia premium. Ponieważ Wix staje się zbyt kosztowny, być może będziesz musiał poszukać innych producentów stron internetowych na rynku.

W tym artykule podzielimy się 11 najpopularniejszymi alternatywami Wix i konkurentami, których możesz użyć.

1. WordPress

WordPress

WordPress to darmowy system zarządzania treścią (CMS) i kreator stron internetowych. Jest używany przez ponad 32% stron internetowych na całym świecie, co czyni go najczęściej używaną platformą na świecie. Wiele najlepszych marek aktywnie korzysta z WordPress na swoich stronach internetowych.

Przez WordPress mamy na myśli self-hosted WordPress.org, a nie WordPress.com, hostowane rozwiązanie. Aby uniknąć nieporozumień, zalecamy zapoznanie się z naszym szczegółowym artykułem na WordPress.com vs WordPress.org, aby uzyskać pełną listę ich różnic.

WordPress jest idealną alternatywą dla Wix. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat Wix vs. WordPress, aby uzyskać pełne porównanie. WordPress oferuje elastyczność i dostosowanie, których brakuje w żadnym innym narzędziu do tworzenia witryn. Motywy i wtyczki w repozytorium WordPress pomagają zaprojektować witrynę, której potrzebujesz, niezależnie od poziomu umiejętności. Ponadto można znaleźć dodatkowe bezpłatne i premium zasoby w Internecie.

Korzystanie z WordPress da ci także przewagę nad konkurencją, jeśli będziesz musiał budować strony eCommerce. Wtyczka WooCommerce do WordPress jest bezpłatna i pozwala z łatwością stworzyć sklep internetowy. Dzięki WooCommerce możesz używać dowolnych innych wtyczek WordPress, aby rozszerzyć funkcjonalność swojej firmy online.

Społeczność WordPress jest na całym świecie. Jeśli masz problemy z witryną, możesz zapytać o problem na forach i kanałach społecznościowych. Założę się, że otrzymasz rozwiązanie w mgnieniu oka. Aby uzyskać więcej opcji dostosowywania, zapoznaj się również z sekcją Urywki IsItWP.

Sprawdź tę pełną recenzję WordPress.

Zawsze możesz łatwo przejść na WordPress z innych platform. Na przykład dowiedz się, jak przeprowadzić migrację z Medium do WordPress (bez przestojów).

2. Constant Contact Builder

stały kontakt-kontra-wix

Chociaż Constant Contact jest bardziej znany z doskonałej usługi marketingu e-mailowego; Constant Contact zapewnia także jedno z najlepszych doświadczeń w tworzeniu stron internetowych opartych na sztucznej inteligencji. Pozwala to na natychmiastowe utworzenie strony internetowej, po prostu odpowiadając na kilka pytań, a resztą zajmuje się sztuczna inteligencja.

Constant Contact zintegrował się z Unsplash, który pozwala tworzyć atrakcyjne wizualnie strony w Twojej witrynie. Twierdzą, że zapewniają najszybsze ładowanie, co jest spełnieniem marzeń każdego webmastera.

Constant Contact oferuje także solidne rozwiązanie eCommerce, które umożliwia bezpłatne pobieranie produktów cyfrowych, zarządzanie podatkami, filtrowanie produktów, analitykę sklepu, płatności online, optymalizację urządzeń mobilnych. Tak, dobrze przeczytałeś, ta platforma oferuje hojny bezpłatny plan bez żadnych zobowiązań z twojego końca.

Korzystając ze stałego kontaktu jako alternatywy dla Wix, otrzymujesz również bezpłatne SSL i wsparcie e-mailowe 24/7, aby rozwiązać problemy w podróży.

3. Kreator stron internetowych Gator

gator-vs-wix

Gator Website Builder to bogata w funkcje alternatywa dla Wix, która zawiera wszystkie niezbędne funkcje do założenia strony. Jest uruchamiany przez HostGator, jedną z wiodących firm hostingowych na świecie. Dzięki funkcji przeciągnij i upuść możesz łatwo zbudować witrynę tak, jak chcesz.

Zawiera również w pełni konfigurowalne szablony witryn do blogów, handlu elektronicznego, portfolio i witryn dla małych firm. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać szablon i popracować nad nim, a nie założyć stronę internetową od podstaw, abyś mógł zaoszczędzić czas.

HostGator jest znany z niesamowitej obsługi klienta w branży. Ta sama jakość wsparcia jest dostępna również w Gator Website Builder.

Dzięki planowi eCommerce zapewniają nawet zarządzanie zapasami i obliczanie podatków.

Możesz sprawdzić naszą pełną recenzję Gator Builder, aby uzyskać więcej informacji.

4. Weebly

Weebly

Weebly to popularny kreator stron internetowych. Ma mnóstwo wzorów do natychmiastowego utworzenia strony internetowej. Jest to w pełni hostowane rozwiązanie, co oznacza, że ​​możesz od razu zacząć korzystać z ich witryny. Weebly ma narzędzie do przeciągania i upuszczania, które umożliwia dodawanie tekstu, obrazów i innych treści w witrynie.

Umożliwia także uruchomienie sklepu internetowego i sprzedaż produktów. Podobnie jak Twoja witryna, nie potrzebujesz zewnętrznego hostingu ani pasma dla swojej działalności eCommerce. Wszystko jest dostępne na stronie Weebly i możesz zacząć od podania szczegółowych informacji o swoim sklepie. Oferują wiele płatnych rozszerzeń, aby dodać więcej funkcji do swojej witryny lub sklepu internetowego.

Weebly ma silny zespół wsparcia, który pomaga rozwiązać problemy. Możesz także skorzystać z sekcji poświęconej społeczności, aby znaleźć rozwiązanie dowolnego problemu związanego z tworzeniem strony internetowej. Sprawdź naszą pełną recenzję Weebly, aby uzyskać więcej informacji.

5. Squarespace

Squarespace

Squarespace to samodzielna witryna internetowa i narzędzie do budowania sklepów eCommerce. Ma wiele szablonów internetowych dla fotografów, stron z portfolio online, restauracji, muzyków i innych. Te szablony są wysoce profesjonalne i wymagają niewielkich zmian przed uruchomieniem witryny.

Jest również wyposażony w potężne rozwiązanie eCommerce. Za pomocą kilku kliknięć myszy możesz stworzyć w pełni funkcjonalny sklep internetowy za pomocą Squarespace. Strony produktów można dostosować, dodając obrazy, opisy i inne informacje. Możesz użyć ich rozwiązań płatniczych premium do bezpiecznych transakcji.

Kampanie e-mailowe Squarespace pomagają zwiększyć ruch w Twojej witrynie. Możesz użyć ich potężnych narzędzi, aby zwiększyć zasięg i zdobyć więcej odwiedzających online. Sprawdź także alternatywy Squarespace i dowiedz się, jak przejść z Squarespace na WordPress.

6. BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce to platforma eCommerce służąca do tworzenia internetowych sklepów biznesowych. Umożliwia wystawianie swoich produktów na Facebooku, Amazonie i innych czołowych sieciach społecznościowych / biznesowych, aby uzyskać większy biznes. Jest to rozwiązanie premium, ale możesz zacząć od bezpłatnego okresu próbnego, aby przetestować ich oprogramowanie.

Może łatwo konkurować z konstruktorem eCommerce firmy Wix. BigCommerce oferuje rozwiązania dla małych firm, B2B, przedsiębiorstw i dużych sklepów internetowych. Oferuje najlepsze narzędzia do stworzenia potężnego sklepu. Integracja aplikacji dodaje więcej funkcji do Twojej witryny, a także możesz akceptować płatności online bez żadnych opłat.

7. Shopify

Shopify

Shopify to najpopularniejsza platforma eCommerce na rynku. Ma 14-dniową bezpłatną wersję próbną, aby poznać oprogramowanie i przetestować wszystko przed skonfigurowaniem sklepu internetowego. Możesz używać Shopify do sprzedaży online, w mediach społecznościowych, w Amazon lub w dowolnej innej sieci. Jest to rozwiązanie przyjazne początkującym, bez umiejętności kodowania.

Jeśli planujesz stworzyć sklep eCommerce z Wix, powinieneś również rozważyć Shopify. Dzięki Shopify możesz zarządzać nieograniczoną liczbą produktów i zapasów. Umożliwia także śledzenie zamówień i trendów wzrostowych, dzięki czemu będziesz wiedzieć, w jaki sposób konkurujesz z konkurencją.

Jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych, Shopify można w pełni dostosować do zmiany kolorów, czcionek, tła i szablonów stron produktu. Możesz akceptować płatności kartą kredytową, a także integruje się z innymi rozwiązaniami płatności online.

Możesz także sprawdzić naszą listę alternatyw Shopify i konkurentów.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Shopify.

8. Webnode

Webnode

Webnode to doskonały kreator stron internetowych i alternatywa dla Wix. Chodzi o bezpłatne i premium plany utworzenia strony internetowej. Darmowy plan ma podstawowe funkcje i pozwala skonfigurować witrynę w nazwie domeny Webnode. Aby zarejestrować niestandardową nazwę domeny i uzyskać inne przydatne funkcje, potrzebujesz jej płatnej wersji.

Ma 50 szablonów internetowych do zaprojektowania witryny. Z tych szablonów można korzystać bezpłatnie w Webnode. Możesz zacząć bezpłatnie i w razie potrzeby uaktualnić do planu premium. Wersja premium ma więcej do zaoferowania, np. Narzędzie do tworzenia formularzy, Google Analytics, konta e-mail itp.

Webnode ma własny hosting, który jest zawarty w dowolnym abonamencie premium. Możesz zaktualizować swój plan, aby uzyskać więcej miejsca na hosting. Darmowa wersja ma mniej miejsca, ale wystarcza na małą stronę internetową.

9. WebStarts

WebStarts

WebStarts to darmowy program do tworzenia stron internetowych. Ma zarówno plany bezpłatne, jak i premium. Możesz zacząć korzystać z ich darmowej wersji i skalować ją do planu premium później, jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji. WebStarts zawiera narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, które umożliwia natychmiastowe uruchomienie witryny. To tanie rozwiązanie idealne dla startupów.

Jest to platforma hostowana i nie potrzebuje żadnych zewnętrznych zasobów do zbudowania strony internetowej. Wyróżnione funkcje obejmują dodatki członkostwa, narzędzia SEO, formularze kontaktowe i wiele innych. Możesz porozmawiać z ich zespołem pomocy technicznej na żywo, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące witryny WebStarts.

WebStarts można również wykorzystać do stworzenia bloga lub sklepu internetowego. Dzięki wszystkim jego funkcjom możesz korzystać z tej platformy, aby uzyskać obecność w Internecie. Jest to alternatywa dla Wix i innych najlepszych twórców stron internetowych z większą integracją aplikacji.

10. Mozello

Mozello

Mozello to doskonałe rozwiązanie do tworzenia stron internetowych. Pozwala zarejestrować bezpłatną nazwę domeny. Możesz stworzyć stronę internetową, blog lub sklep internetowy za pomocą Mozello. Ich plany premium zawierają mnóstwo niesamowitych narzędzi do marketingu i SEO. Ponadto obejmują obsługę wielojęzyczną, dzięki czemu można utworzyć witrynę internetową w języku ojczystym.

Podobnie jak inni twórcy stron internetowych w tym artykule, Mozello zawiera prosty moduł przeciągnij i upuść, aby szybko dodawać elementy i funkcje do witryny. Ma piękne, profesjonalne projekty, dzięki którym dostosujesz swoją witrynę w dowolny sposób.

11. Jimdo

Jimdo

Jimdo to kolejny kreator stron internetowych z potężnymi funkcjami do tworzenia stron internetowych. Opiera się na sztucznej inteligencji i inteligentnie rozumie wymagania użytkowników. Jimdo oferuje bezpłatną nazwę domeny z planami premium. Ich doskonały zespół wsparcia pomoże we wszystkich zapytaniach związanych z witryną.

Z tej platformy można również utworzyć sklep internetowy. Nie ma limitu dodawania produktów ani opłat transakcyjnych. Korzystając z Jimdo, możesz uzyskać pełny zysk ze sprzedaży. Działa świetnie z popularnymi rozwiązaniami płatniczymi, takimi jak PayPal i karty kredytowe. Możesz także zintegrować SEPA Direct Card do płatności online.

Premia: Sprawdź najlepszą wtyczkę WordPress do tworzenia upominków.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci odkryć najpopularniejsze alternatywy Wix i konkurentów. Możesz także sprawdzić nasz przewodnik po najpopularniejszych alternatywach WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map