11 najlepszych alternatywnych interkomów dla lepszej komunikacji

Najlepsze alternatywy dla interkomów


Szukasz najlepszych alternatyw dla interkomów i konkurencji? Domofon to oprogramowanie do czatu na żywo do sprzedaży i komunikacji. Można go używać do natychmiastowego czatowania z użytkownikami witryny, aby zamienić ich w klientów. Domofon może również służyć jako narzędzie marketingowe. Brakuje jednak kilku zaawansowanych funkcji, więc może być konieczne sprawdzenie innych opcji, które mają mniej ograniczeń.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi alternatywami interkomowymi, których możesz użyć do komunikowania się z klientami.

1. LiveChat

LiveChat

LiveChat, Inc. jest jedną z najpopularniejszych wtyczek do czatu na żywo i pomocy technicznej do obsługi klienta. Jest to najstarsze oprogramowanie do czatu na żywo i działa świetnie na wszystkich systemach operacyjnych. Możesz zintegrować LiveChat z WordPress i innymi głównymi twórcami stron internetowych, aby usprawnić proces komunikacji z klientami.

Jest dostępny w ponad 40 językach, co czyni go prawdziwie globalnym oprogramowaniem. Konfiguracja jest łatwa i możesz obsługiwać czat z dowolnego urządzenia, takiego jak laptop, telefon, tablet itp. Ma przejrzysty interfejs do wyświetlania na stronie internetowej i stanowi prawdziwą konkurencję dla Interkomu.

Cena £: Kosztuje rocznie 16 USD. Możesz także zapisać się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

2. Olark

Olark

Olark to oprogramowanie do czatu na żywo dla zespołów sprzedaży i obsługi klienta. Można go używać do łączenia się z odwiedzającymi, udzielania wsparcia i przekształcania ich w klientów. Integruje się z oprogramowaniem CRM, rozwiązaniami eCommerce i innymi narzędziami do przesyłania danych z oprogramowania czatu na żywo na twoją stronę internetową.

Zawiera opcje dostosowywania, dzięki którym okno czatu na żywo będzie dopasowane do motywu Twojej witryny. Możesz dodać piękne kolory i zmienić kształt okna czatu na żywo. Jeśli chodzi o funkcje, Olark pozwala mieć oko na objętość czatu, priorytetyzację i inteligentne przełączanie pracowników do najważniejszych czatów. Możesz również pobrać raporty czatu do swojej skrzynki odbiorczej.

Cena £: Kosztuje rocznie 15 USD. Możesz także zapisać się na 2-tygodniowy bezpłatny okres próbny, aby przetestować oprogramowanie.

3. luz

Luźny

Slack to oprogramowanie do współpracy zespołowej oparte na sieci i aplikacjach. Może być wykorzystywany do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Możesz użyć Slacka do budowania kanałów i wysyłania wiadomości do większej grupy użytkowników. Umożliwia także prywatną komunikację z członkami zespołu i klientami. Jest to inny rodzaj oprogramowania w porównaniu do oprogramowania do czatu na żywo, takiego jak Olark lub LiveChat, Inc.

Dzięki Slack możesz dodawać wielu członków zespołu na czacie, aby odpowiedzieć klientowi. Można go zintegrować z wieloma aplikacjami, narzędziami i usługami, aby łatwo udostępniać treści podczas czatu.

Cena £: Ma bezpłatny plan z podstawowymi funkcjami. Wersja premium zaczyna się od 6,67 USD miesięcznie, jeśli jest rozliczana rocznie.

4. Czat Zendesk

Zendesk

Zendesk to kolejne popularne oprogramowanie do czatowania na żywo służące do komunikowania się z klientami za pośrednictwem Internetu, aplikacji lub komunikatorów. Ma ukierunkowaną i opartą na zachowaniu opcję czatu, aby łączyć się z użytkownikami na stronach docelowych. Możesz natychmiast pomóc tym użytkownikom zarejestrować się w usłudze lub sfinalizować zakup.

Zawiera oceny czatu, wysyłanie plików, chatboty, formularze online i wiele innych. Zendesk Chat ma pulpit nawigacyjny w czasie rzeczywistym, aby wyświetlać aktywne czaty, przychodzące czaty, czaty w kolejce, czas oczekiwania, czas odpowiedzi i inne działania z oprogramowania.

Cena £: Koszt zaczyna się od 14 USD na agenta / miesiąc. Możesz wypróbować ich usługę na poziomie Enterprise podczas bezpłatnego okresu próbnego lub zarejestrować się w bezpłatnej wersji Lite (bardzo ograniczone funkcje).

5. SnapEngage

SnapEngage

SnapEngage to oprogramowanie do czatu dla przedsiębiorstw przeznaczone do sprzedaży i wsparcia. Chodzi o platformę czatu zorientowaną na cel dla stron internetowych. SnapEngage integruje się z Facebook Messenger, SMS-to-Chat, Tweet-to-Chat, WeChat i innym popularnym oprogramowaniem do komunikacji z użytkownikami na dowolnej platformie.

Podobnie jak inne oprogramowanie do czatu na żywo, kontroluje przepływ czatów za pomocą botów i dostosowanych wiadomości. Możesz dostosować projekt okna czatu. Zapewnia analitykę, bezpieczeństwo i ochronę danych użytkowników oraz jest zgodny z HIPPA dla firm związanych z opieką zdrowotną. Możesz śmiało używać SnapEngage jako alternatywy dla interkomu.

Cena £: Abonament początkowy kosztuje 16 USD za użytkownika miesięcznie, jeśli jest rozliczany rocznie. Wszystkie plany mają bezpłatny okres próbny w celu przetestowania usługi.

6. FreshChat

FreshChat

FreshChat to aplikacja kurierska i usługa czatu na żywo. Umożliwia łączenie się z użytkownikami witryny za pomocą botów i kampanii w celu przekształcenia ich w klientów. Możesz wyświetlić komunikat wyskakujący dla użytkowników, gdy zaczną wychodzić z Twojej witryny. FreshChat pozwala wysyłać użytkownikom wiadomości oparte na zachowaniu w zależności od odwiedzanej strony docelowej.

Sprawdź te najlepsze wyskakujące wtyczki WordPress.

Zawiera inteligentne wtyczki, odpowiedzi w puszkach, prywatne notatki, powiadomienia na pulpicie, boty czatów i wiele innych. FreshChat można zintegrować ze Slack, Facebook Messenger, Shopify, WordPress i innymi aplikacjami online.

Cena £: Ma bezpłatną wersję z ograniczoną liczbą unikalnych odwiedzających miesięcznie. Plany płatne zaczynają się od 15 USD miesięcznie, jeśli są rozliczane corocznie.

7. Chaport

Chaport

Chaport to inteligentna wtyczka czatu na żywo do stron internetowych WordPress. Obejmuje zarejestrowanych operatorów, nieograniczoną pojemność czatu, raportowanie, analizy, historię czatów i powiadomienia e-mail. Darmowa wersja Chaport pozwala na jednoczesne podłączenie do sieci 5 członków zespołu. Możesz uaktualnić do planów premium, aby uzyskać więcej funkcji.

Ponadto Chaport oferuje wielojęzyczne widżety czatu, integrację Zapier i obsługuje aplikacje do korzystania z czatu na żywo ze wszystkich urządzeń. Zawiera notatki odwiedzających, automatyczne zaproszenia, informacje o pisaniu na klawiaturze i wiele innych.

Cena £: Kosztuje rocznie 9,80 USD miesięcznie. Podstawowy plan jest bezpłatny dla maksymalnie 5 operatorów.

8. Comm100 Live Chat

Comm100 Live Chat

Comm100 Live Chat to idealna usługa przesyłania wiadomości i czatów dla Twojej witryny, aplikacji i właściwości mediów społecznościowych. Działa całkowicie na zachowanie użytkowników i wysyła spersonalizowane wiadomości do użytkowników, analizując ich działania w witrynie.

Zawiera ankiety przed czatem, integracje eCommerce i CRM, inteligentne śledzenie, niestandardowe wiadomości i wiele innych. Comm100 Live Chat to elastyczna platforma do współpracy z klientami i użytkownikami witryny. Oferuje wstępnie zaprogramowane wiadomości, aby powitać użytkowników i sprawić, że poczują się doceniani.

Cena £: Kosztuje 29 USD za agenta / miesiąc.

9. Dryf

Dryf

Drift to doskonałe oprogramowanie do czatowania na żywo i platforma marketingowa dla małych firm. Pomaga połączyć zespół sprzedaży z potencjalnymi klientami. Ma Drift Bot, który daje natychmiastowe odpowiedzi odwiedzającym, aby zaangażować ich w rozmowy. Drift umożliwia pracę z najpopularniejszymi usługami e-mail marketingu i innymi przydatnymi aplikacjami.

Otrzymasz ważne funkcje, takie jak harmonogram spotkań, inteligencja odwiedzających, marketing oparty na kontach, automatyczne centrum pomocy i wiele innych. Drift jest łatwy do skonfigurowania na twojej stronie i może być obsługiwany z urządzeń mobilnych.

Cena £: Koszt rozliczenia rocznego wynosi 50 USD miesięcznie. Drift oferuje również darmową wersję z podstawowymi, bardzo ograniczonymi funkcjami.

10. Czysty czat

Czysty czat

Pure Chat to darmowa usługa czatu na żywo dla witryn o dużym ruchu. Jeśli potrzebujesz dedykowanego operatora czatu na żywo, najlepszym wyborem jest Pure Chat. Może łączyć się z Twoją witryną i wyświetla widżet czatu, aby użytkownicy mogli się z Tobą połączyć.

Darmowy plan ma nieograniczoną liczbę czatów, centrum zaangażowania, transkrypcje czatów, niestandardowe widżety, obsługuje do 3 operatorów, aplikacje na urządzenia mobilne i wiele innych. Pokazuje użytkownikom formularz przed czatem, aby mogli oni podać swoje dane osobowe i połączyć się z nimi, gdy będziesz online. Pure Chat może być inteligentną alternatywą dla interkomu.

Cena £: Kosztuje 39 USD miesięcznie, jeśli rozliczane rocznie za wersję premium z największą liczbą opcji.

11. Smartsupp

Smartsupp

Smartsupps to niedroga usługa czatu na żywo, którą można zintegrować z witryną i aplikacjami, takimi jak WordPress, WooCommerce, Magento itp. Integruje się z Google Analytics w celu udostępniania raportów z czatów, a także możesz tworzyć niestandardowe raporty dla sesji czatu na żywo.

Dzięki Smartsupps możesz korzystać z bezpłatnej usługi czatu na żywo. Chociaż zapisuje historię czatów tylko na 14 dni. Darmowy plan ma podstawowe opcje dostosowywania okna czatu.

Cena £: Pochodzi z bezpłatnym planem. Plan premium kosztuje 8 USD na agenta / miesiąc.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze alternatywy dla interkomów. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem po popularnych alternatywach i konkurencjach MailChimp, aby zautomatyzować marketing e-mailowy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map