11 najlepszych alternatywnych książek QuickBooks dla małych firm (2020)

najlepsze alternatywy dla szybkich książek w porównaniu


Szukasz najlepszych alternatyw QuickBooks?

Chociaż QuickBooks jest najmądrzejszym dostawcą narzędzi biznesowych do zarządzania dochodami i rozliczeniami, może brakować kilku funkcji, które mogłyby pomóc w dokładnej organizacji kont.

W tym artykule podzielimy się z najlepszymi alternatywami QuickBooks, których możesz użyć do zarządzania książkami i kontami.

1. FreshBooks

FreshBooks

FreshBooks to jedno z najpopularniejszych programów do faktur i fakturowania. Pomaga tworzyć profesjonalne i niestandardowe faktury z logo, tłem itp. Pozwala akceptować płatności kartami kredytowymi na fakturach i umożliwia wielokrotną integrację płatności.

Zawiera wiele innych usług, takich jak śledzenie czasu, śledzenie wydatków, zarządzanie projektami oraz szacunki / propozycje. Możesz generować wszechstronne spostrzeżenia i raporty dotyczące wydajności Twojej firmy.

Inne ważne funkcje obejmują automatyczne obliczanie podatku, terminy płatności faktur, powiadomienia o płatności i wiele innych. Możesz wybrać preferowaną walutę, a także udzielać rabatów użytkownikom. FreshBooks to idealna alternatywa dla QuickBooks.

Cena £: Plan początkowy kosztuje 15 USD / miesiąc. Ten plan jest idealny dla 5 rozliczanych klientów. Jeśli chcesz wypróbować ich usługę przed zakupem, możesz również zapisać się na bezpłatny okres próbny.

2. Książki Zoho

Książki Zoho

Zoho Books to proste i bezpieczne rozwiązanie księgowości online dla Twojej firmy. Łączy się z kontem bankowym, aby zarządzać przepływem płatności, śledzić płatności i inteligentnie kategoryzować transakcje. Zapewniają one portal do akceptowania płatności masowych, dzielenia się ostatnią sprzedażą, zbierania opinii klientów i innych.

Zarządza także zasobami i śledzi je. Można go zintegrować z wieloma usługami w zakresie płatności, analiz, raportów i oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami..

Cena £: Kosztuje 9 USD miesięcznie na organizację. Możesz zapisać się na 14-dniowy bezpłatny okres próbny, aby sprawdzić usługę przed jej zakupem.

3. Xero

Xero

Xero to doskonałe oprogramowanie biznesowe i księgowe dla małych firm. Daje podgląd przepływów pieniężnych w czasie rzeczywistym na wszystkich urządzeniach. Posiada aplikację mobilną, która przydaje się do wysyłania faktur, tworzenia wniosków o zwrot wydatków i nie tylko.

Kategoryzuje transakcje i szybko generuje wyciągi. Xero obsługuje wiele walut, integruje się z ponad 700 aplikacjami i tworzy zamówienia zakupu z dowolnego miejsca.

Cena £: Oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, aby wypróbować swoją usługę bez ryzyka. Pakiet startowy kosztuje 20 USD miesięcznie za maksymalnie 5 faktur i ofert.

4. Sage 50Cloud

Sage 50Cloud

Sage 50Cloud to kolejna alternatywa dla QuickBooks. Możesz połączyć Sage 50Cloud ze swoim kontem bankowym, aby zarządzać transakcjami, rejestrować sprzedaż i generować potwierdzenia w czasie rzeczywistym. To narzędzie do zarządzania relacjami z klientami ma niestandardowy panel do tworzenia, edytowania i wysyłania faktur do klientów bezpośrednio z poziomu oprogramowania. Możesz również wysyłać zapytania do klientów w profesjonalnym stylu.

To oprogramowanie pomaga zarządzać zapasami i zapasami. Zajmuje się obliczaniem podatków i automatycznie rejestruje zwroty online za pomocą usługi HMRC. Sage 50Cloud ma wiele procesów automatyzacji rachunkowości, dzięki czemu jest solidny i wyjątkowy.

Cena £: Kosztuje 20 £ miesięcznie. Jeśli chcesz przetestować usługę, możesz zapisać się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

5. ZipBooks

ZipBooks

ZipBooks to bezpłatne oprogramowanie do księgowości i fakturowania online. Podobnie jak inne popularne rozwiązania, umożliwia wysyłanie profesjonalnych faktur do klientów i natychmiastowe otrzymywanie płatności. Akceptuje wszystkie karty kredytowe, PayPal i inne metody płatności. Możesz także planować płatności i automatyzować proces fakturowania.

Automatycznie kategoryzuje płatności za pomocą kodowania kolorami, aby było łatwiejsze i bardziej dostępne. Dzięki inteligentnym spostrzeżeniom i raportom możesz zatrzymać najlepiej płatnych klientów i zwiększyć przychody.

Cena £: Ma bezpłatną wersję ze wszystkimi funkcjami potrzebnymi do konkurowania z QuickBooks. ZipBooki oferują również rozwiązania premium już od 15 USD miesięcznie.

6. FreeAgent

Wolny agent

FreeAgent to łatwe w obsłudze oprogramowanie księgowe dla małych firm i jedna z najlepszych alternatyw QuickBooks. Jest przeznaczony dla freelancerów, indywidualnych właścicieli witryn i małych agencji. Ma imponujące funkcje, takie jak powtarzające się faktury, automatyczne przypomnienia o płatnościach, powiadomienia i inne.

Jest dostarczany z funkcją przechwytywania potwierdzeń i zapisywania ich w telefonie. FreeAgent łączy się z bankiem, aby śledzić transakcje i zapewnia podgląd przepływów pieniężnych w czasie rzeczywistym.

Cena £: Zaczyna się od 10 $ miesięcznie przez 6 miesięcy. Później kosztuje 20 USD miesięcznie. Możesz zapisać się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny, aby sprawdzić wszystkie funkcje przed zakupem tego rozwiązania.

7. Fala

Fala

Wave to bezpłatne oprogramowanie finansowe dla witryn małych firm. Pomaga zarządzać kontami, fakturami i fakturami online. Dzięki Wave możesz tworzyć piękne faktury i wysyłać je do klientów za pomocą linku do szybkich płatności.

Posiada aplikację mobilną do zarządzania wszystkimi transakcjami, oszczędzania paragonów itp. Posiada solidną bazę wiedzy, która pomaga przeprowadzić użytkownika przez proces konfiguracji oprogramowania księgowego.

Cena £: To jest całkowicie bezpłatne. Aby rozpocząć, możesz zarejestrować się na ich stronie internetowej.

8. Ławka

Ławka

Ławka to doskonała usługa księgowa dla małych witryn internetowych. Integruje się z popularnymi aplikacjami, takimi jak Shopify, WordPress, BigCommerce, Stripe itp. Zapewnia pełną kontrolę nad swoimi dochodami dzięki miesięcznym wyciągom, przeglądom wydatków i wglądowi w transakcje.

Oferuje roczny pakiet finansowy i ułatwia ręczne składanie podatków. Ławka jest jedną z najlepszych alternatyw dla QuickBooks.

Cena £: Jego cena początkowa wynosi 119 USD miesięcznie, gdy jest płacona rocznie. Możesz zapisać się na bezpłatny okres próbny w celu przetestowania usługi.

9. Pandle

Pandle

Pandle to kolejne bezpłatne oprogramowanie księgowe dla małych firm. Przedstawia twoje dochody i przepływy pieniężne w formie graficznej. Podobnie jak w przypadku wszystkich programów księgowych premium, Pandle pozwala dodać link do płatności do faktury i szybko otrzymać zapłatę. Inteligentnie zarządza Twoimi finansami, kategoryzując transakcje.

Dzięki ich aplikacji mobilnej możesz wysyłać oferty, faktury i wiele innych. Aplikacja Pandle poprawia jakość księgowości i pomaga rozwijać firmę.

Cena £: Ma bezpłatny plan z niesamowitymi funkcjami. Aby uzyskać więcej opcji, możesz kupić ich wersję premium za 7 USD miesięcznie.

10. Kashoo

Kashoo

Kashoo to proste oprogramowanie księgowe dla właścicieli małych firm. Posiada łatwy w obsłudze pulpit do wyświetlania transakcji w czasie rzeczywistym. Uzgadnia dane ponad 5000 kanałów bankowych, ułatwiając zarządzanie przepływami pieniężnymi.

Jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Kashoo pozwala wysyłać profesjonalne faktury do klientów i jest kompatybilny z wieloma bramkami płatności, w tym kartami kredytowymi, PayPal itp..

Cena £: Opłata ta kosztuje 19,95 USD miesięcznie, jeśli jest rozliczana rocznie. Kashoo ma 14-dniowy bezpłatny okres próbny na przetestowanie usługi.

11. Gusto

Zapał

Gusto to internetowa usługa płacowa do profesjonalnego zarządzania kontami pracowników. Może nie być bezpośrednim konkurentem QuickBooks, ale możesz go używać do sprawnego prowadzenia firmy i rozliczania płatności w drodze.

Pomaga współpracować z firmami oferującymi świadczenia dla pracowników. Z tej usługi można łatwo zautomatyzować wewnętrzne transakcje.

Cena £: Kosztuje 12 USD miesięcznie na osobę. Gusto ma 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze alternatywy QuickBooks do zarządzania kontami. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat tworzenia kont e-mail dla swojej firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map