11 najlepszych układów Divi i obsługiwane motywy dla Divi Builder

Najlepsze układy Divi


Szukasz najlepszych układów i motywów Divi? Divi to popularny program do przeciągania i upuszczania dla WordPress. Istnieje wiele układów i motywów stworzonych specjalnie dla Divi Builder, aby tworzyć witryny bogate w funkcje. Dzięki konfiguracji przyjaznej dla początkujących oszczędza czas i wymaga mniejszej znajomości kodu. Możesz użyć gotowych szablonów Divi i wprowadzić proste zmiany, aby stworzyć swoją stronę internetową.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi układami Divi i motywami Divi, których możesz użyć.

Układy Divi a motywy podrzędne Divi

Zanim przejdziemy do porównania, ważne jest, aby zrozumieć, że na rynku dostępne są 2 różne smaki Divi: Motyw Divi i Kreator Divi (wtyczka).

Wszystkie motywy wydane przez Elegant Themes, w tym motyw Divi, są dostarczane z narzędziem Divi Builder typu przeciągnij i upuść, które umożliwia łatwe tworzenie i dostosowywanie witryny.

Jeśli chcesz wysoce konfigurowalny motyw WordPress, możesz użyć motywu Divi. Alternatywnie, jeśli chcesz użyć innego motywu, ale potrzebujesz kreatora przeciągnij i upuść, możesz użyć konstruktora Divi.

Teraz, gdy znasz 2 różne smaki Divi na rynku, spójrzmy na różnice między układami Divi a motywami potomnymi.

Układy Divi to proste szablony, których można używać z Divi Builder do projektowania witryny. Układy te można dostosować za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania stron.

Możesz także użyć Konstruktora Divi do tworzenia własnych układów Divi. Pozwala importować i eksportować układy motywów między stronami WordPress.

Z drugiej strony motyw podrzędny Divi to motyw, który dziedziczy wszystkie funkcje i styl Motywu Divi. Korzystanie z motywu potomnego Divi jest wysoce zalecane, jeśli chcesz dostosować funkcję, style i wygląd motywu Divi.

Zaletą korzystania z podrzędnego motywu Divi w witrynie jest to, że wszystkie dostosowania motywu zostaną zachowane nawet po zaktualizowaniu podstawowego motywu Divi.

1. Divi Builder

Divi

Divi Builder jest wyposażony w 800 gotowych układów stron internetowych, aby łatwo dostosować stronę. Zanim przejdziesz do wybierania układów Divi z Internetu, warto poświęcić chwilę, aby dowiedzieć się, czy konstruktor jest wyposażony w odpowiedni układ dla Twoich potrzeb.

Po prostu wybierz swój ulubiony układ i gotowe. Posiada edycję bezpośrednią, przeciągalne szerokości, responsywną edycję i element dla każdej potrzebnej funkcji. Dzięki Divi Builder możesz kliknąć ekran i zacząć pisać. Możesz pracować z wierszami i kolumnami, aby zaprojektować witrynę dokładnie tak, jak sobie wyobrażałeś.

Funkcje projektowe Divi Builder w czasie rzeczywistym umożliwiają wprowadzanie zmian w witrynie na bieżąco, eliminując potrzebę przełączania widoków. Możesz użyć edytora interfejsu, aby szybko skonfigurować swoją stronę główną i inne strony internetowe.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP to potężny, uniwersalny motyw WordPress, który obsługuje konstruktora Divi. Można go użyć do stworzenia dowolnego rodzaju strony internetowej. Jest wyposażony w wiele wbudowanych układów, dzięki którym można uruchomić witrynę od zera. Ten motyw jest bardzo szybki i w pełni responsywny, aby pięknie wyglądać na dowolnym ekranie lub urządzeniu.

Obsługuje WooCommerce, aby stworzyć własną witrynę sklepową. OceanWP jest gotowy do tłumaczenia i może służyć do tworzenia stron internetowych RTL. Jest zoptymalizowany pod kątem SEO, aby zwiększyć ruch w Twojej witrynie.

3. Astra

Astra

Astra to lekki, ale stylowy motyw WordPress, który może działać jako układ Divi dla Divi Builder. Umożliwia wyłączenie tytułu strony i pasków bocznych w celu utworzenia stron o pełnej szerokości za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania. Jest wyposażony w gotowe układy ułatwiające proces tworzenia strony internetowej.

Ma niestandardowe ustawienia układu dla nagłówka, bloga, archiwów, pojedynczych stron, postów i innych. Ten motyw ma piękne kolory i opcje typografii.

4. Małe firmy

Mały biznes

Jak sama nazwa wskazuje, Small Business to profesjonalny układ Divi dla witryn małych firm. Ma prosty, minimalistyczny wygląd, ale zachowuje wszystkie funkcje wymagane do założenia bloga. Możesz użyć ich wtyczki, aby zaimportować witrynę demonstracyjną, która pomoże przygotować pełną witrynę internetową i nie musisz robić tyle. Wykorzystuje Divi Builder do przeciągania i upuszczania treści na twoich stronach.

Układ obejmuje wszystkie najbardziej potrzebne strony, takie jak informacje, kontakt itp. Na stronie głównej znajdują się napisy, na których wyświetlane są Twoje fragmenty. Możesz także dodać formularz kontaktowy w stopce swojej witryny.

5. Farma

The Farm

Farma to 1-stronicowy układ Divi z płynnymi efektami animacji i płaską konstrukcją. Ma niestandardowe ikony strony głównej do wyświetlania Twoich usług, produktów, stron docelowych i innych treści. Możesz dodać baner graficzny o pełnej szerokości w nagłówku, zawartość ze zdjęciami i tekst z ikonami.

Aby skonfigurować układ, musisz zakupić Divi Builder osobno. Po zainstalowaniu konstruktora możesz użyć tego układu do skutecznego przeciągania i upuszczania treści.

6. Szczęśliwie

Szczęśliwie

Na szczęście jest to darmowy układ Divi dla planistów ślubnych, narzeczonych i stajennych. Posiada niestandardowe ikony ślubne, piękne kolory i styl układu oparty na historii. Strona główna zawiera moduły i fantazyjne sekcje, aby dodać potrzebne funkcje. Jest wyposażony w galerię obrazów, niestandardowe ikony i widżet formularza kontaktowego.

Sprawdź także: Jak dodać formularz kontaktowy w WordPress.

Ten układ nie ma domyślnie motywu nadrzędnego Divi. Musisz zainstalować go w witrynie WordPress, aby używać motywu Szczęście weselne i zaręczynowe.

7. Logistyka

Logistyka

Logistic to nowoczesny układ Divi dla stron transportowych i logistycznych. Zawiera wszystkie moduły i elementy potrzebne do szybkiego zaprojektowania witryny logistycznej. Płaska konstrukcja ułatwia dodawanie funkcji i treści na stronie głównej. Logistic ma wbudowaną galerię do dodawania obrazów, niestandardowych projektów, obrazów wezwania do działania, sekcji blurb, ikon strony głównej, formularza wyceny i suwaka o pełnej szerokości.

Ponadto oferuje sekcję referencji, liczniki statystyczne z ikonami i więcej funkcji do dodania na stronie głównej witryny. Potrzebny będzie motyw nadrzędny Divi, aby użyć układu logistycznego. Nie zawiera kreatora Divi Builder, więc musisz go kupić osobno.

8. Ashe

Ashe

Ashe to darmowy układ Divi do stron z jogą, fitnessem, zdrowiem, podróżami, piekarnią, jedzeniem i gotowaniem. Ma wiele menu nawigacyjnych, obraz tła nagłówka, sekcję suwaka i wiele innych. Motyw ma minimalny wygląd i elegancki układ.

Obsługuje formularz kontaktowy i inne sekcje na stronie głównej. Układ ma wiele schematów kolorów, projekt o pełnej szerokości i więcej niesamowitych funkcji.

9. Futurio

Futurio

Futurio to darmowy układ Divi stworzony specjalnie dla agencji fotograficznych, fotografów, osobistych blogerów i stron biznesowych. Ma tło nagłówka o pełnej szerokości, aby wyświetlić pogrubiony obraz, tekst i wezwanie do działania. Posiada 3 blampki do wyświetlania usług z efektami animacji.

Oprócz wszystkich funkcji, w pełni obsługuje WPML i WooCommerce. Ten motyw jest zoptymalizowany pod kątem SEO.

10. Przygoda

Przygoda

Adventure to elegancki motyw Divi dla blogerów turystycznych, poszukiwaczy przygód, biur podróży i wszelkich innych biur podróży. Można go również używać do tworzenia osobistych blogów lub stron z portfolio fotograficznym. Posiada pełnoekranową galerię obrazów z ikonami. Możesz dostosować kolumny i wiersze galerii, aby dodawać zdjęcia. Posiada również funkcję wezwania do działania dla obrazów galerii w celu dodania opisów.

Jeśli masz zespół fotograficzny lub grupę podróżników, możesz wyświetlić je w 3-kolumnowej sekcji Zespół. Możesz także opublikować swoje wrażenia z podróży ze zdjęciem profilowym lub innymi informacjami w sekcji autora pod każdym postem. Umożliwia dodawanie wielu obrazów z polami tekstowymi na stronie głównej. Podobnie jak w przypadku innych układów Divi, musisz uruchomić motyw nadrzędny Divi, aby uruchomić motyw Przygoda.

11. Dostosuj

Dostosuj

Customify to darmowy iw pełni konfigurowalny układ Divi dla każdego rodzaju strony internetowej. Ma piękny design i kombinacje kolorów, aby przyciągnąć odwiedzających. Motyw jest zgodny ze wszystkimi popularnymi i musi mieć wtyczki WordPress.

Jest łatwy w konfiguracji i obsługuje WooCommerce. Nagłówek i stopkę można dostosować za pomocą dostosowywania WordPress na żywo.

11. Zelle

Zelle

Zelle to radosny układ Divi, który doskonale sprawdza się w sklepach internetowych, małych firmach i wszystkich innych, którzy mają jasną misję i chcą zaprezentować się w profesjonalny, przyjazny sposób. Ma piękne kolory, ruchome sekcje, efekty paralaksy i niestandardowe bloki treści. Pochodzi z obrazem tła nagłówka o pełnej szerokości.

Inne funkcje obejmują przyciski wezwania do działania, sekcję portfolio, niestandardowe ikony, tekst ze zdjęciami oraz przyciągającą uwagę sekcję referencji. Pobierz Divi Builder, aby szybko uruchomić układ Zelle.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze układy i motywy Divi. Możesz także sprawdzić naszą listę najlepszych twórców stron dla początkujących.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map