11 najlepszych wtyczek i motywów WordPress Job Board (w porównaniu)

najlepsze motywy i wtyczki do WordPress


Czy chcesz mieć najlepsze wtyczki i motywy na forum WordPress? Za pomocą wtyczek i motywów WordPress na tablicy ogłoszeń można łatwo zbudować portal z ofertami pracy lub wyszukiwarkę ofert pracy. Pomaga publikować nowe oferty pracy, a także pozwala innym pracodawcom dodawać oferty pracy na blogu.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi wtyczkami i motywami tablicy zadań WordPress, abyś mógł poświęcić mniej czasu na wyszukiwanie odpowiednich narzędzi, a więcej na ich wdrożenie..

Tworzenie tablicy zadań za pomocą WordPress

WordPress to najlepszy kreator stron internetowych na świecie. Wiele największych marek używa WordPress na swoich stronach internetowych. Jest bardzo elastyczny i oferuje wszystkie niesamowite funkcje, których potrzebujesz, aby stworzyć własną tablicę ofert pracy.

Znajdziesz 2 rodzaje witryn WordPress: WordPress.com, która jest platformą hostowaną; oraz WordPress.org, które jest rozwiązaniem hostowanym przez siebie. Możesz zobaczyć nasze porównanie obok siebie na WordPress.com vs. WordPress.org, aby uzyskać więcej informacji.

Zalecamy korzystanie z WordPress.org. To kompletne rozwiązanie z dostępem do wszystkich najbardziej niesamowitych funkcji potrzebnych do odniesienia sukcesu.

Ale najpierw potrzebujesz nazwy domeny i hostingu.

Bluehost jest naszym zalecanym rozwiązaniem hostingowym. Jest to jedna z najlepszych firm hostingowych, a także oficjalny partner hostingowy WordPress.

Nasi użytkownicy oferują bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i ogromną zniżkę na hosting.

stwórz blog na bluehost

Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty Bluehost »

Po zakupie hostingu internetowego powinieneś postępować zgodnie z naszym przewodnikiem na temat tworzenia strony internetowej za pomocą WordPress.

Teraz rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek i szablonów zadań WordPress, które możesz zainstalować na swojej stronie.

1. WP Job Hunter

WP Job Hunter

WP Job Hunter to wtyczka do WordPressa, odpowiednia do wyświetlania zleceń na twojej stronie internetowej lub blogu. Możesz także zarabiać pieniądze online, zezwalając na płatne oferty pracy. Jest wyposażony w widget portalu z ofertami pracy, który można przeciągać i upuszczać w dowolnym obszarze witryny z widgetami, aby łatwo wyświetlać zadania w dowolnym miejscu.

Zawiera wiele niestandardowych i automatycznych integracji, które ułatwią ci proces konfiguracji. Obsługuje najpopularniejsze platformy mediów społecznościowych, w tym Facebooka, w celu dodawania funkcji polubienia i udostępniania. WP Job Hunter integruje się również z Mapami Google, aby wyświetlać lokalizacje zleceń użytkownikom.

2. Motyw Divi

divi-theme-for-job-deski

Divi to jeden z najlepszych uniwersalnych motywów, który pozwala z łatwością tworzyć strony z ofertami pracy. Divi zawiera setki pełnych pakietów witryn, w tym pakiet układu rekrutującego pracę, który obejmuje układy dla kandydatów, strona pracodawców, strona z listą i kilka innych.

Divi występuje w 2 smakach: Divi Theme and Divi Builder (wtyczka).

Motyw Divi jest najlepszy dla użytkowników, którzy chcą dostosować, korzystając z jednego z ponad 100 pełnych pakietów witryn, które są dostarczane wraz z motywem.

Wtyczka Divi Builder działa z dowolnym motywem, jest najlepsza dla użytkowników, którzy chcą go używać wraz z innymi motywami.

Jest również pełen funkcji takich jak edycja tekstu w tekście, elementy globalne & Style, elastyczna edycja i wiele więcej. Divi oferuje ponad 800 gotowych projektów, więc nigdy nie zabraknie Ci opcji.

Aby portal pracy wyglądał bogato w funkcje za pomocą Divi, możesz dodawać oferty pracy z lokalizacją mapy i opisami.

3. JobSearch

Poszukiwania pracy

JobSearch to wysokiej jakości wtyczka do WordPress. Zawiera alerty o zadaniach, śledzenie aplikacji, narzędzie do tworzenia CV, logowanie do aplikacji społecznościowych i wiele innych. Jest wyposażony w skuteczne narzędzie wyszukiwania, które sprawia, że ​​wyszukiwanie pracy jest łatwe dla użytkowników.

Daje to pracodawcom możliwość publikowania pełnych danych dla każdego stanowiska, a kandydaci mogą zakwalifikować wybrane stanowiska. Twoi użytkownicy mogą ubiegać się o pracę za pomocą platform społecznościowych, takich jak Facebook i LinkedIn. Jest to wtyczka gotowa do tłumaczenia i w pełni obsługuje WooCommerce.

4. Executive Pro przez StudioPress

zarządy wykonawcze-pro-job

Motywy StuioPress są oparte na Genesis Framework, który jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości i SEO. Executive Pro został zaprojektowany z myślą o obsłudze wielofunkcyjnych stron internetowych. Jest zasilany przez Genesis Framework, który jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości i SEO.

Pakiet Executive Pro obsługuje takie funkcje, jak niestandardowe menu, niestandardowe nagłówki, widżety stopki, wiele opcji układu i wiele innych.

DARMOWY DOSTĘP: Executive Pro + 35 innych motywów StudioPress!

Chcesz wypróbować wszystkie najlepsze motywy StudioPress, w tym Executive Pro, ZA DARMO?

Gdy zarejestrujesz się w WP Engine, najlepiej zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, otrzymasz bezpłatnie platformę Genesis i WSZYSTKIE motywy StudioPress (o wartości ponad 2000 USD!)

Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów za darmo dzięki WP Engine »

5. JobEngine

JobEngine

JobEngine to prosty motyw tablicy zadań WordPress. Posiada wszystkie funkcje potrzebne do utworzenia portalu pracy. Jest wysoce konfigurowalny i elastyczny, umożliwiając łatwe dodawanie nowych ofert pracy. Możesz także zezwolić pracodawcom na dodawanie swoich ofert pracy w Twojej witrynie. W tym celu możesz utworzyć wiele paczek i pobierać opłaty za każdą aukcję.

Obsługuje polecane szablony list, bramki płatności, wiele schematów kolorów, niestandardowe opcje motywów, paski boczne, wbudowane strony docelowe i wiele innych. Pozwala łatwo utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

6. JobRoller

JobRoller

JobRoller jest doskonałym motywem tablicy ogłoszeń dla stron WordPress. Zawiera wiele sekcji z polecanymi ofertami pracy, opcjami monetyzacji, stronami docelowymi i filtrem wyszukiwania opartym na Ajaxie.

Ponadto jest łatwy w konfiguracji i zawiera niestandardowe opcje motywu. JobRoller umożliwia Tobie i Twoim użytkownikom tworzenie konta, przesyłanie ofert pracy, zarządzanie bankami CV i wiele więcej. To potężny motyw WordPress dla portali z ofertami pracy o prostym, uporządkowanym układzie.

7. WP Job Manager

WP Job Manager

WP Job Manager to elastyczna wtyczka WordPress z niesamowitymi funkcjami. Umożliwia łatwe tworzenie tablicy ofert z potrzebnymi stronami, formularzem rejestracyjnym użytkownika i listami ofert pracy. Oferuje użytkownikom niestandardowy pulpit nawigacyjny umożliwiający przesyłanie nowych ofert pracy, zarządzanie ofertami i nie tylko.

Pochodzi z wieloma dodatkami. Integruje tablicę ofert pracy z Facebookiem, WooCommerce, Indeed i innymi przydatnymi aplikacjami.

8. Job Board Manager

Job Board Manager

Job Board Manager to darmowa wtyczka WordPress, która umożliwia szybkie uruchomienie portalu z ofertami pracy. Zawiera profile firmy, lokalizacje geograficzne, niestandardowe widżety i dodatki premium. Umożliwia dodawanie ofert pracy do wielu stron i postów za pomocą skrótów.

Ponadto możesz dodawać nowe oferty pracy, tworzyć płatne sekcje ofert, zarządzać alertami ofert pracy i więcej. Obsługuje fragmenty rozszerzone Schema.org, pulpit aplikacji, sklepy WooCommerce i bułkę tartą.

9. Złóż wniosek online

Aplikuj przez internet

Jak sama nazwa wskazuje, Apply Online to wtyczka WordPress, która pozwala użytkownikom ubiegać się o pracę online. Jest odpowiedni do zarządzania ogłoszeniami drobnymi, przyjmuje wnioski o pracę, pozwala użytkownikom ubiegać się o pracę online i wysyła powiadomienia e-mail.

Zawiera filtry wyszukiwania, kategorie ofert pracy, formularze online i niestandardowe ogłoszenia o pracę. Nie ma możliwości dodawania płatnych wpisów, więc musisz użyć dodatkowej wtyczki, która oferuje płatne subskrypcje. Możesz także utworzyć formularz kontaktowy, aby otrzymywać wnioski od pracodawców o niestandardowe wykazy.

10. Simple Job Board

Simple Job Board

Jeśli szukasz prostego i łatwego rozwiązania, aby dodać portal z ofertami pracy do witryny WordPress, wypróbuj wtyczkę Simple Job Board. Zapewnia to pełną kontrolę nad ofertami pracy. Wtyczka nie jest rozdęta funkcjami. Musisz ręcznie utworzyć oferty pracy, dodać kategorie i więcej. Nie pozwala użytkownikom tworzyć konta ani dodawać płatnych ofert, dlatego musisz utworzyć formularz w swojej witrynie, aby akceptować oferty od pracodawców.

Ze wszystkimi ograniczeniami wiąże się elastyczność, ponieważ umożliwia dostęp do dodawania pełnych informacji o ofertach pracy, wyświetlania niestandardowych formularzy aplikacyjnych kandydatom i nie tylko.

11. WPJobBoard

WP Job Board

WPJobBoard to potężna wtyczka WordPress do tworzenia tablicy ogłoszeń na blogu. Jest wyposażony w niestandardowy portal dla pracodawców, aby przeglądać nowe aplikacje i wybierać najlepszych kandydatów. Ma panel front-end, który pozwala użytkownikom przesyłać pliki, takie jak CV, dodawać nowe oferty pracy i więcej.

W pakiecie znajduje się darmowy motyw tablicy ofert pracy, za pomocą którego można łatwo utworzyć witrynę portalu z ofertami pracy. Jest również w pełni elastyczny dzięki najlepszym motywom WordPress. Obsługuje bramy płatności, członkostwa, rabaty, kupony i oferty.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki i motywy na forum WordPress. Możesz także zobaczyć nasz wybór najlepszych usług VPN dla użytkowników WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map