12 najlepszych alternatyw GoDaddy dla domen i hostingu (2020)

najlepsze alternatywy hostingu dla chrzestnych


Szukasz najlepszej alternatywy GoDaddy do rejestracji domen i hostingu??

Bez wątpienia Godaddy jest jedną z najpopularniejszych nazw, jeśli chodzi o rejestrację nazw domen i prowadzenie firmy online. Przez ostatnie 22 lata GoDaddy udało się zbudować fortecę na rynku.

W tym artykule pokażemy 8 najlepszych alternatyw GoDaddy, które oferują doskonałą rejestrację domen i usługi hostingowe.

Najlepsze alternatywy dla GoDaddy dla właścicieli witryn

Ten artykuł jest podzielony na 2 sekcje-

 1. Najlepsze alternatywy GoDaddy dla nazw domen
 2. Najlepsze alternatywy GoDaddy dla hostingu

Więc zacznijmy.

Najlepsze alternatywy GoDaddy dla nazw domen

Nazwa domeny to adres Twojej witryny w Internecie, np. Google.com lub IsItWP.com. Aby zarejestrować nazwę domeny, musisz udać się do rejestratora nazw domen, wygenerować dostępną nazwę domeny, a następnie zarejestrować ją.

Oto 4 najlepsze platformy rejestracji domen, które mogą być świetną alternatywą dla Ciebie.

1. Bluehost

strona internetowa bluehost

Bluehost to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala wybrać nazwę domeny i hostować własną stronę internetową.

Najlepsze jest to, że Bluehost pozwala wybrać nazwę domeny za darmo, kiedy wybierasz hosting. Otrzymasz również 63% zniżki na hosting.

Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty Bluehost »

Wszystkie domeny zakupione od Bluehost mają opcję automatycznego odnawiania i blokady domeny.

2. Domain.com

Domain.com to kolejny popularny rejestrator nazw domen, który pozwala łatwo zarejestrować nazwę domeny. W domenie.com możesz zarejestrować zupełnie nową nazwę domeny lub przenieść istniejącą.

Ma również opcję zakupu domeny premium dla Twojej firmy. Domeny premium to domeny wysokiej jakości, które zostały wcześniej zarejestrowane, ale są dostępne w sprzedaży po dzisiejszej wartości rynkowej.

Ceny za nazwę domeny zaczynają się od 9,99 USD miesięcznie.

3. Namecheap

namecheap-blog-name-generator

Namecheap to jedna z najlepszych alternatyw GoDaddy, która pozwala wybrać idealną nazwę domeny dla swojej firmy. Jeśli nie możesz znaleźć dobrego, możesz również przejrzeć rynek, aby kupić swoją ulubioną. Jeśli chcesz sprzedać domenę, którą zaparkowałeś dawno temu, to też jest możliwe.

Najlepsze jest to, że koszt odnowienia nazw domen jest tańszy niż GoDaddy.

Aby być na bieżąco z nowościami na rynku, możesz także sprawdzać nowe i najwyższe wersje domen. A jeśli podoba ci się jeden z nich, możesz go pobrać bezpośrednio ze swojego konta Namecheap. Poza tym zawiera ponad 50 różnych rozszerzeń domen najwyższego poziomu.

4. Dreamhost

Recenzja Dreamhost

DreamHost oferuje ponad 400 TLD (domen najwyższego poziomu) do wyboru. Dzięki DreamHost możesz łatwo wybrać domenę, która odzwierciedla twoje pomysły biznesowe i jest łatwa do zapamiętania. Możesz także przenieść swoje domeny bez żadnych problemów.

Podobnie jak Bluehost, DreamHost pozwala również zarejestrować nazwę domeny za darmo przy zakupie hostingu. Otrzymasz również 47% zniżki, jeśli subskrybujesz plan hostingowy.

Wraz z główną domeną pozwala również na wybór nieograniczonej liczby subdomen. Możesz także zarządzać nazwami domen, edytować rekordy DNS, konfigurować przekazywanie domen i nie tylko. Jeśli utkniesz, możesz łatwo skontaktować się z zespołem pomocy technicznej, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Rzućmy teraz okiem na niektóre z najlepszych alternatyw GoDaddy dla usług hostingowych.

Najlepsze alternatywy GoDaddy dla hostingu

chrzestny hosting
Jeśli spojrzałeś na GoDaddy jako hosta swojej witryny i nie masz pewności, czy jest to właściwy wybór dla ciebie, szybko przejrzyjmy niektóre za i przeciw.

Plusy GoDaddy Hosting

 • Niedrogie – Hosting GoDaddy ma plany już od 4,99 USD miesięcznie.
 • Hosting WordPress – Szybko zbuduj witrynę WordPress za pomocą hostingu WordPress GoDadddy z automatyczną instalacją.
 • Kreator strony internetowej – Wstępnie zbudowane strony i przeciągnij & upuść edytor stron dla początkujących.
 • Domena – Darmowa nazwa domeny z abonamentem rocznym.
 • 99,9% czasu działania – Gwarancja dostępności przez 99,9% czasu.

Wady GoDaddy Hosting

 • Cena £ – Istnieją najlepsze tanie opcje hostingu na rynku dla początkujących. Dodatkowo, aby uzyskać niektóre z oferowanych rabatów, musisz zarejestrować się na 3 lata.
 • Wsparcie – GoDaddy oferuje przyzwoite wsparcie, ale ograniczone wsparcie na czacie na żywo, a nie wsparcie 24/7 jak inne hosty internetowe.
 • Ograniczenia – GoDaddy ogranicza przestrzeń dyskową i bazy danych.
 • Brak funkcji eksportu – Jeśli zbudujesz witrynę w narzędziu do tworzenia witryn GoDaddy i chcesz na przykład przeprowadzić migrację do WordPress, proces może być trudny.
 • Brak wsparcia eCommerce – GoDaddy nie oferuje wsparcia eCommerce w przeciwieństwie do wielu innych hostów internetowych.

Funkcje, których należy szukać w GoDaddy Hosting Alternatives

Po tym, jak zdecydujesz, jaki typ witryny zamierzasz zbudować i jakie funkcje są do tego potrzebne, musisz znaleźć inne czynniki, które powinieneś znaleźć u dobrego hosta, w tym:

 • Koszt
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Wsparcie
 • Czas ładowania
 • Czas pracy
 • Przyjazność dla użytkownika

Wybór hosta nie powinien być szybką decyzją. Przyjrzyj się dokładnie tym czynnikom, aby określić, która opcja jest dla Ciebie najlepsza.

Recenzja bluehost1. Bluehost

 • Czas ładowania: 689 ms
 • Czas pracy: 99,99%
 • Wsparcie: 9/10
 • Stronie internetowej: Bluehost.com

Zacznij korzystać z Bluehost »

Bluehost jest jednym z oficjalnie polecanych dostawców hostingu przez WordPress.org. Oferuje swoim klientom wspólne, WordPress i dedykowane usługi hostingowe. Usługi oferowane przez Bluehost są znacznie lepsze niż usługi GoDaddy. Hostując swoją witrynę w Bluehost, możesz również korzystać z bezpłatnej nazwy domeny, bezpłatnego protokołu SSL i instalacji WordPress jednym kliknięciem.

Dla kogo to jest?: Bluehost to niesamowita opcja dla wszystkich nowych blogerów i właścicieli witryn. Dzięki niesamowitemu wsparciu oferowanemu przez Bluehost łatwo jest się skontaktować, jeśli kiedykolwiek utkniesz.

cennik: Plany cenowe Bluehost są bardzo tanie, nawet dla początkujących. W zależności od planu może wynosić od 2,95 USD miesięcznie – 79,99 USD miesięcznie.

Przeczytaj naszą szczegółową recenzję na Bluehost tutaj.

przegląd hostgatora2. HostGator

 • Czas ładowania: 691 ms
 • Czas pracy: 99,96%
 • Wsparcie: 10/10
 • Stronie internetowej: HostGator.com

Zacznij korzystać z HostGator »

HostGator to kolejna alternatywa GoDaddy, którą musisz sprawdzić. Oferuje różne plany hostingowe, a jeśli już hostowałeś witrynę w innej firmie hostingowej, możesz przenieść ją bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Możesz także skorzystać z niestandardowych zapór ogniowych, aby chronić swoją witrynę przed atakami DDoS. Oprócz tego oferuje również nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość.

Dla kogo to jest?: HostGator może być najlepszą usługą hostingową, jeśli chcesz hostingu przyjaznego dla początkujących, który ma wszystkie niezbędne funkcje, takie jak instalacja WordPress 1-kliknięciem, kreator stron internetowych itp..

Cennik: Ceny HostGator zaczynają się od 2,64 USD / miesiąc.

Przeczytaj naszą pełną recenzję HostGator, aby uzyskać więcej informacji.

przegląd siteground3. SiteGround

 • Czas ładowania: 649 ms
 • Czas pracy: 99,98%
 • Wsparcie: 10/10
 • Stronie internetowej: SiteGround.com

Zacznij korzystać z SiteGround »

Kolejną opcją, którą chcemy zasugerować, jest SiteGround. SiteGround to jedna z najlepszych alternatyw GoDaddy, która zapewnia wszystkie niezbędne funkcje hostingu. Dzięki SiteGround masz opcję szybkiego i bezpiecznego hostingu.

Jeśli chcesz dodać sklep internetowy i zacząć sprzedawać swoje produkty i usługi online, SiteGround pozwala to zrobić dzięki zoptymalizowanemu hostingowi WooCommerce.

Dla kogo to jest?: SiteGround to idealna opcja dla początkujących, którzy nie są zbyt biegli w pracy technicznej związanej z zarządzaniem swoimi stronami internetowymi.

Cennik: SiteGround utrzymał bardzo rozsądną cenę. Masz różne opcje, od 3,95 USD / miesiąc do 11,95 USD / miesiąc.

Recenzja Dreamhost4. Dreamhost

 • Czas ładowania: 445 ms
 • Czas pracy: 99,90%
 • Wsparcie: 7/10
 • Stronie internetowej: Dreamhost.com

Rozpocznij z DreamHost »

DreamHost to kolejna niesamowita alternatywa hostingu GoDaddy. Zapewnia wspaniałe plany hostingowe do wyboru, ale jeśli jesteś nowy i nie masz pewności, który wybrać, możesz skontaktować się z nimi w celu uzyskania pomocy. Wszystkie plany są dostarczane z bezpłatnym SSL, niezmierzoną przepustowością i darmową nazwą domeny.

Aby ułatwić instalację i konfigurację, oferuje również opcję instalacji jednym kliknięciem. Łatwy w użyciu niestandardowy panel sterowania zapewnia dostęp do wszystkich produktów DreamHost, z których można dostosować ustawienia.

Dla kogo to jest?: DreamHost ze świetnym wsparciem i niesamowitą obsługą to idealna opcja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Cennik: Wspólne plany hostingu DreamHost wahają się od 2,59 USD miesięcznie do 13,75 USD miesięcznie.

5. iPage

ipage-godaddy-hosting-alternatives
iPage to jedna z najtańszych usług hostingowych na rynku, ale nadal jest to bardzo niezawodna opcja. iPage oferuje 1 pojedynczy typ planu hostingowego, podczas gdy GoDaddy oferuje kilka różnych opcji.

Ale dzięki planowi hostingowemu iPage zyskujesz bezpłatną rejestrację domeny, bezpłatne narzędzie do przeciągania i upuszczania witryn z ponad 1000 bezpłatnych szablonów, bezpłatny certyfikat SSL, bezpłatny e-mail i wsparcie 24/7.

Ponadto ich plan obejmuje ponad 500 USD bezpłatnych dodatków, w tym kredytów Google Adwords, bezpłatnych narzędzi bezpieczeństwa z SiteLock, kredytów Bing Ad oraz bezpłatnych narzędzi do budowania WordPress.

Jeśli obawiasz się o zmniejszenie śladu węglowego, iPage jest partnerem ekologicznym EPA; ich centra danych i serwery są zasilane energią wiatrową. Są także jednymi z najlepszych kanadyjskich usług hostingowych.

cennik: Zaczyna się od 1,99 USD miesięcznie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję iPage »

Zacznij korzystać z iPage już dziś »

6. Hosting A2

a2-hosting-hosting-alternatywy
A2 Hosting jest przyjaznym dla programistów hostem internetowym, który pozwala wybierać spośród 2 opcji systemu operacyjnego: Windows i Linux. Oferują również opcje hostingu, takie jak współdzielone, WordPress, VPS, reseller i dedykowane.

A2 Hosting jest znany z bardzo szybkiego i niezawodnego hostingu, a także oferuje bezpłatny i łatwy transfer strony, nieograniczoną przestrzeń i przepustowość, wsparcie 24/7 i więcej.

Jako ogromny bonus, A2 Hosting oferuje zdumiewającą gwarancję zwrotu pieniędzy w każdym momencie, co oznacza, że ​​możesz dać swojej usłudze hostingowej próbę całkowicie bez ryzyka.

cennik: Zaczyna się od 3,92 USD miesięcznie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję A2 Hosting »

Rozpocznij z A2 Hosting już dziś »

7. GreenGeeks

greengeeks-web-hosting
GreenGeeks to kolejny niezwykle popularny ekologiczny dostawca hostingu. Ten lider branży zwraca 3-krotnie moc zużywaną przez nią do sieci w postaci energii odnawialnej. Zapewniają hosting, hosting WordPress i najlepszy hosting dla sprzedawców.

Z GreenGeeks nie ma żadnych ukrytych opłat. Nie musisz się martwić, że będą próbować sprzedać Ci wszelkie dodatki do hostingu. Ponadto zapewniają one bezpłatny kreator przeciągania upuść, bezpłatny transfer strony internetowej, bezpłatne konta e-mail, całodobową pomoc techniczną i wiele innych. Są również wśród 5 najlepszych brytyjskich usług hostingowych.

cennik: Zaczyna się od 2,95 $ miesięcznie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję GreenGeeks »

Rozpocznij z GreenGeeks już dziś »

8. Hosting InMotion

inmotion-web-hosting
InMotion Hosting to kolejny niezawodny hosting, który oferuje szereg opcji hostingu, w tym hosting WordPress, VPS, serwery dedykowane, hosting biznesowy i więcej.

Dzięki InMotion Hosting otrzymujesz bezpłatną migrację strony, instalator aplikacji jednym kliknięciem oraz ich darmowy kreator przeciągania i upuszczania stron internetowych, który pomaga szybko uzyskać dostęp do witryny. Oferują także najnowsze funkcje technologiczne, dzięki którym Twoja strona jest płynna i szybka, np. Pamięć SSD, PHP 7 i niestandardowe buforowanie serwera.

Dodatkowo możesz wypróbować InMotion Hosting bez ryzyka dzięki 90-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

cennik: Zaczyna się od 4,99 USD miesięcznie dla naszych czytelników.

Przeczytaj naszą pełną recenzję InMotion Hosting »

Rozpocznij z InMotion Hosting już dziś »

Podsumowanie: Top 8 alternatyw dla GoDaddy Hosting

Hosting Alternatywy Koszt Pieniądze Wstecz Czas ładowania Uptime Wsparcie
1. Bluehost2,75 USD / mc.30 dni689 ms99,99%10/10
3. HostGator2,78 USD / miesiąc.45 dni691 ms99,96%10/10
2. SiteGround3,95 USD / mies. 30 dni649 ms99,98%10/10
5. DreamHost2,59 USD / mies.97 dni445 ms99,90%7/10
4. iPage1,99 USD / mies.30 dni2600 ms99,98%8/10
6. Hosting A23,92 USD / mies.30 dni1280 ms99,90%9/10
7. GreenGeeks3,49 USD / mies.30 dni697 ms99,92%9/10
8. Hosting InMotion3,49 USD / mies.90 dni982 ms99,91%9/10

Oto niektóre alternatywy GoDaddy dla rejestracji domen i usług hostingowych dla Twojej firmy. Każda z nich oferuje świetne wsparcie, więc nie ma się czym martwić.

Gdy już skończysz wybierać domenę i hosting, zdecydowanie powinieneś skonfigurować swoją witrynę. Oto przewodnik, który pomoże Ci krok po kroku stworzyć witrynę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map