13 Najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych, którego nie chcesz przegapić

najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych


Szukasz najlepszego profesjonalnego oprogramowania do projektowania stron internetowych? Oprogramowanie do projektowania stron internetowych umożliwia tworzenie szablonów i projektów internetowych w znacznie krótszym czasie. W dawnych czasach trzeba było pisać setki trudnych wierszy kodu, aby tworzyć nawet najbardziej podstawowe szablony; ale dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do tworzenia stron internetowych dostępnemu na rynku każdy może szybko i łatwo tworzyć piękne projekty internetowe.

W tym artykule udostępnimy najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych, którego możesz użyć do tworzenia szablonów witryn lub pełnoprawnych witryn internetowych.

1. WordPress

WordPress

WordPress to bezpłatne oprogramowanie typu open source, które pozwala z łatwością budować dowolne strony internetowe. Ponad 30% sieci korzysta z WordPress, co czyni go najpopularniejszym systemem zarządzania treścią na świecie.

Aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, możesz także sprawdzić najlepsze wbudowane motywy WordPress. Możesz zainstalować motyw WordPress i edytować go w razie potrzeby. Każdy motyw ma podstawową strukturę i można w nim zmieniać dowolne elementy, takie jak kolory, tło, obrazy itp.

Instalacja WordPress jest łatwa. Aby rozpocząć korzystanie z WordPress, potrzebujesz nazwy domeny i hostingu internetowego, który kosztuje odpowiednio 14,99 USD rocznie i 7,99 USD miesięcznie. Może to być całkiem sporo, gdy dopiero zaczynasz z nową witryną.

Na szczęście opracowaliśmy specjalną ofertę dla użytkowników IsItWP. Możesz założyć stronę internetową za jedyne 2,75 USD miesięcznie z Bluehost, oficjalnym dostawcą hostingu rekomendowanym przez WordPress. Oznacza to, że otrzymujesz bezpłatną nazwę domeny + 60% zniżki na hosting.

Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty Bluehost »

2. Constant Contact Builder

Stały kontakt

Constant Contact oferuje potężne oprogramowanie do tworzenia i projektowania stron internetowych typu „przeciągnij i upuść”. Nawet jeśli jesteś absolutnym początkującym, pozwala ci stworzyć stronę internetową od podstaw.

Wszystko, co musisz zrobić, to zsynchronizować narzędzie do tworzenia witryn ze stroną na Facebooku. Za kilka minut konstruktor pobierze dane kontaktowe, obrazy i tekst z Facebooka i zapełni dla Ciebie witrynę firmy.

Poza tym możesz zbudować sklep eCommerce i promować swoje produkty za pomocą oprogramowania e-mail marketingowego Constant Contact. Pozwala sprzedawać fizyczne i cyfrowe produkty, usługi itp.

Możesz zacząć od darmowego konta, które ma podstawowe funkcje. Jeśli podoba Ci się Stały kontakt przy tworzeniu witryny, możesz uaktualnić do swoich planów premium, aby uzyskać więcej funkcji. Aby uzyskać więcej informacji, wystarczy przejrzeć naszą pełną recenzję Stały kontakt.

3. Konstruktor Gator

Kreator stron internetowych Gator

Gator Builder to oprogramowanie do projektowania i programowania stron internetowych firmy HostGator. Jest wypełniony dziesiątkami szablonów internetowych dla każdej niszy biznesowej. Szablony są piękne i w pełni dynamiczne do pracy z usługami stron trzecich. Możesz użyć interfejsu przeciągnij i upuść, aby dodać zdjęcia, filmy, mapę Google i inne za pomocą kilku kliknięć.

Ponieważ jest zbudowany przez HostGator, jedną z najlepszych firm hostingowych na świecie, każdy plan ma również opcję hostingu. Gator Builder integruje się z kanałami społecznościowymi, aby wyświetlać kanały z kont na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

4. SiteBuilder

SiteBuilder.com

SiteBuilder to oprogramowanie do projektowania stron internetowych, które zawiera setki gotowych szablonów, które pozwalają z łatwością zbudować stronę internetową. Możesz dostosować szablony stron internetowych lub zaprojektować układ od zera za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania. Oferuje bezpłatną nazwę domeny i hosting dla każdego planu, aby pomóc Ci szybko zacząć.

Oferuje również świetne opcje dostosowywania do zaprojektowania kompletnej strony internetowej, założenia bloga lub prowadzenia sklepu eCommerce. Ma kilka narzędzi projektowych do dodawania obrazów, treści i innych plików multimedialnych do szablonu sieci.

5. Divi

przegląd motywu divi

Divi to popularny motyw WordPress i oprogramowanie do projektowania stron internetowych. Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania, które umożliwia łatwe tworzenie niestandardowych szablonów internetowych. Divi oferuje również setki gotowych szablonów przeznaczonych do restauracji, kawiarni, medycyny, fitness itp. Daje zaawansowany edytor wizualny do dostosowywania szablonów za pomocą efektów, dzielników kształtów, transformacji i innych.

Narzędzie do wskazywania i klikania pozwala dodawać tekst w dowolnym miejscu szablonu sieci. To nowoczesne oprogramowanie z opcjami edycji, cofania, ponawiania i modyfikowania dostosowań. Divi Builder jest wyposażony w dziesiątki globalnych elementów, opcji stylu i bloków treści, które ułatwiają projektowanie witryny.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź tę pełną recenzję Divi.

6. Weebly

Weebly

Weebly to popularne oprogramowanie do tworzenia i projektowania stron internetowych. Można go używać do tworzenia projektów internetowych dla ogólnych stron internetowych i sklepów eCommerce – miliony użytkowników w Internecie im ufają. Weebly jest wyposażony w interfejs „przeciągnij i upuść”, aby stworzyć projekt strony internetowej w zaledwie kilka minut.

To rozwiązanie hostowane. Funkcja przeciągnij i upuść sprawia, że ​​projektowanie witryny jest jeszcze prostsze bez pisania ani jednego wiersza kodu.

Chociaż bezpłatna wersja Weebly zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć piękne strony internetowe, warto sprawdzić ich płatny plan, aby uzyskać więcej funkcji i opcji. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj pełną recenzję naszych ekspertów Weebly.

7. Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop to doskonałe narzędzie do projektowania stron internetowych. Ma mnóstwo opcji do tworzenia i edytowania szablonów internetowych. Działa z obrazami i można tworzyć grafiki do projektowania stron internetowych. Dzięki nieskończonym opcjom kolorów i gradientów możesz tworzyć najlepsze projekty szablonów.

Daje ci puste płótno, które ożywi Twoją wyobraźnię. Możesz dołączać obrazy, przenosić elementy, rysować pola, przycinać krawędzie i edytować szablon dokładnie tak, jak chcesz. Działa z warstwami, dzięki czemu praca jest naprawdę prosta. Możesz pokazać / ukryć warstwę, aby efektywnie zarządzać elementami projektu internetowego.

Adobe Photoshop jest bardzo zaawansowanym narzędziem i prawdopodobnie będziesz potrzebować szkolenia przed rozpoczęciem. Gdy już wiesz, jak go używać, możesz cieszyć się najlepszymi doświadczeniami w projektowaniu stron internetowych.

8. Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver to zaawansowane oprogramowanie do projektowania stron internetowych. Jest wyposażony w ekran do pisania kodu i projektowania szablonu sieci. Posiada również sekcję przeciągnij i upuść, w której możesz stworzyć swój projekt internetowy z podglądem na żywo.

Możesz używać obu funkcji jednocześnie, co oznacza, że ​​podczas pisania kodu możesz wyświetlić podgląd na żywo w programie Dreamweaver. A jeśli projektujesz szablon, przeciągając opcje, możesz wrócić do ekranu kodowania, aby wprowadzić zmiany.

To świetne narzędzie do projektowania stron internetowych dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Aby korzystać z programu Adobe Dreamweaver, musisz mieć podstawowe umiejętności kodowania.

9. GIMP

ŻYŁKA

GIMP to popularne bezpłatne narzędzie do projektowania stron internetowych. Podobnie jak Adobe Photoshop, działa z obrazami, aby tworzyć strony internetowe i projekty szablonów. Może nie mieć takich samych zaawansowanych funkcji jak Photoshop, ale zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia pięknego szablonu internetowego.

Oprogramowanie jest dostępne dla wszystkich twoich urządzeń. Możesz pracować z obrazami w wysokiej rozdzielczości, aby tworzyć kompozycje, makiety i projekty internetowe.

10. Szkic

Naszkicować

Sketch to oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla urządzeń Mac. To profesjonalne narzędzie do tworzenia szablonów i projektów internetowych. Działa z obrazami wektorowymi, dzięki czemu uzyskasz najlepsze wyniki w najwyższej rozdzielczości. Pasek narzędzi i opcje są bardzo proste. Sketch zapewnia pełną elastyczność tworzenia i zarządzania projektami stron internetowych.

Sprawdź także: Najlepsze responsywne motywy WordPress.

Jest wyposażony w funkcję kopii lustrzanej, która pozwala przetestować szablon projektu internetowego na wielu urządzeniach, takich jak telefon komórkowy lub tablet. W ten sposób możesz być w 100% pewien, jak Twój projekt będzie wyglądał na różnych ekranach.

11. Figma

Figma

Figma to oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla wielu użytkowników. Pozwala połączyć się z zespołem projektowym w celu pracy nad tym samym szablonem internetowym. To inteligentne narzędzie do udostępniania projektu klientowi i wprowadzania zmian w projekcie szablonu. Figma przenosi projektowanie stron internetowych na zupełnie nowy poziom.

W panelu edycji znajdują się czcionki, kolory i inne ustawienia. Narzędzia i opcje są niesamowite, gdy są używane do tworzenia ikony lub kompletnego szablonu sieci. Figma ma zarówno plany bezpłatne, jak i premium.

12. Canva

Canva

Canva to bezpłatne narzędzie do projektowania. Nie można go uznać za pełnoprawne oprogramowanie do projektowania stron internetowych, ale możesz użyć Canva do tworzenia ciekawych i atrakcyjnych projektów do obsługi twojego szablonu strony internetowej. Idealnie nadaje się do tworzenia obrazów, które możesz dodać do swojego projektu internetowego.

Zawiera setki szablonów, które ułatwiają pracę. Jeśli nie masz umiejętności projektowych, możesz użyć szablonu w serwisie Canva i bez wysiłku tworzyć profesjonalnie wyglądające obrazy dla swojego szablonu internetowego.

13. Bootstrap

Bootstrap

Bootstrap to popularna platforma używana do tworzenia projektów i stron internetowych. Jest przeznaczony dla użytkowników technicznych, którzy mogą pięknie tworzyć projekty frontonu. Pochodzi z najbardziej zaawansowanych funkcji programistycznych. Struktura jest potężna i może być używana do tworzenia projektów internetowych w HTML, CSS i JS.

Ma gotowe szablony sieciowe, które świetnie współpracują ze strukturą Bootstrap. Możesz w pełni edytować te szablony, aby uzyskać pożądane wyniki.

Związane z: 11 najlepszych alternatywnych QuickBooków dla małych firm.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych na rynku. Możesz także sprawdzić naszą listę najlepszych twórców stron dla początkujących.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map