15 najlepszych narzędzi marketingu treści i wtyczek do WordPress

najlepsze narzędzia i wtyczki content marketingu


Szukasz najlepszych narzędzi do marketingu treści i wtyczek? Oczywiście, że jesteś! Gdybyś tego nie zrobił, nie kliknąłbyś tego artykułu.

Posiadanie odpowiedniego zestawu narzędzi i wtyczek do witryny WordPress może przenieść Twoje strategie marketingu treści na wyższy poziom, podnosząc cię na nowy poziom sukcesu.

W tym artykule udostępnimy 15 najlepszych dostępnych narzędzi do marketingu treści i wtyczek do witryn WordPress.

1. MonsterInsights

MonsterInsights

Śledzenie zaangażowania użytkowników jest ogromną częścią tworzenia udanej strategii dotyczącej treści. Więc zna twoje ogólne dane o ruchu. Cóż, zgadnij co: MonsterInsights pomoże ci zrobić jedno i drugie!

Dzięki temu nasz ekspert wybrał najlepsze wtyczki WordPress wszechczasów.

Dzięki szybkiemu i łatwemu połączeniu witryny WordPress z kontem Google Analytics MonsterInsights umożliwia wyświetlanie raportów o ruchu i zaangażowaniu bezpośrednio z pulpitu administracyjnego.

Dowiedz się, w jaki sposób odwiedzający znajdują i korzystają z Twojej witryny oraz odpowiednio dostosowuj swoje strategie.

Zacznij korzystać z MonsterInsights już dziś!

2. OptinMonster

optinmonster-wordpress-plugin

Czy masz wysoki współczynnik odrzuceń? Jeśli odwiedzający lądują na Twojej stronie i natychmiast opuszczają witrynę, istnieje duża szansa, że ​​nigdy nie wrócą… Chyba że użyjesz OptinMonster.

Dzięki opatentowanej technologii Exit-Intent® OptinMonster łapie użytkowników tuż przed kliknięciem Twojej witryny i wyświetla komunikat, aby przekonwertować ich na subskrybentów, klientów lub obserwujących.

Jako najlepsze narzędzie do generowania leadów na rynku, OptinMonster pozwala tworzyć wspaniałe formularze optin, które można bez wysiłku połączyć z usługą e-mail marketingu lub oprogramowaniem CRM. Użyj tej wtyczki, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników, obniżyć współczynnik odrzuceń i podnieść liczbę subskrypcji e-mail.

Rozpocznij pracę z OptinMonster już dziś!

3. Gramatycznie

najlepsze pod względem gramatycznym narzędzia marketingu treści

Bez świetnych treści marketing treści nie byłby możliwy. Jeśli Twoje treści nie są zbyt popularne, a czytelnicy kwestionują Twoją wiedzę specjalistyczną z powodu błędów gramatycznych, gramatyka jest dla Ciebie narzędziem.

Gramatyka jest wiodącym narzędziem do sprawdzania gramatyki online i może być używana niemal wszędzie, w tym w edytorze postów WordPress lub przeglądarce internetowej (mają dodatki do Google Chrome, Firefox i Microsoft Edge).

Jeśli Ty lub Twój zespół pisania treści jesteś ESL, to narzędzie pomoże Ci brzmieć bardziej naturalnie i profesjonalnie dla rodzimych czytelników angielskiego. Lub, jeśli jesteś rodzimym językiem angielskim, ale pisanie nie jest Twoją rzeczą, Gramatyka może pomóc Ci doskonalić swoje umiejętności.

Nie przegap tego artykułu na temat Gramatyka kontra Hemingway kontra Jetpack.

Po zainstalowaniu Grammarly podświetli wszystkie błędy gramatyczne, ortograficzne i kontekstowe w treści.

Zacznij gramatycznie już dziś!

4. Canva

Canva

Pisanie jest głównym elementem dobrego content marketingu; jednak profesjonalne wizualizacje mogą zamienić „dobre” w „świetne”. Dzięki pięknym obrazom pasującym do treści Twoje szanse na sukces rosną wykładniczo.

Canva pozwala tworzyć własne grafiki, ikony, infografiki i banery bez zbijania banku na drogie oprogramowanie do edycji.

To proste, ale potężne narzędzie do edycji obrazów działa w przeglądarce i jest wyposażone w ogromną liczbę szablonów. Po zakończeniu edycji wyeksportuj utworzony obraz i użyj go w swojej witrynie WordPress.

Zacznij korzystać z Canva już dziś!

5. reSmush.it

wróć do najlepszych narzędzi marketingu treści

Po utworzeniu, zakupie lub znalezieniu obrazu, którego chcesz użyć w swojej witrynie, użyj wtyczki reSmush.it, aby go skompresować.

Dlaczego? Ponieważ ładowanie dużych zdjęć trwa dłużej i spowalnia szybkość i wydajność witryny, negatywnie wpływając na komfort użytkowników.

Sprawdź także: Jak poprawić szybkość i wydajność witryny

reSmush.it zmniejsza rozmiar plików graficznych bez wpływu na jakość. Możesz także zoptymalizować pliki obrazów zbiorczo, a nawet zoptymalizować starsze obrazy, które już były używane w Twojej witrynie.

Rozpocznij z reSmush.it już dziś!

6. Yoast SEO

Yoast SEO

Nikt nie wyświetli Twoich treści, jeśli nie będzie w stanie ich znaleźć. Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na SEO (optymalizację wyszukiwarek), aby uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarce w Google.

Jako najlepsza na świecie wtyczka SEO WordPress, Yoast SEO pomaga w pełni wykorzystać możliwości optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, aby podnieść pozycję w rankingu. Jest to w pełni funkcjonalny pakiet SEO, który znacznie wykracza poza meta opisy i tagi. Będziesz zmuszony wybrać kluczowe słowo kluczowe, aby cały post mógł zostać oceniony i zoptymalizowany, a nie tylko metadane. Yoast jest jedną z najczęściej używanych list narzędzi SEO.

Zacznij korzystać z Yoast SEO już dziś!

7. SEMRush

semrush

SEMRush to ulubione narzędzie SEO wybrane przez tysiące profesjonalistów. Jeśli chcesz dogłębnie zapoznać się z najważniejszymi organicznymi słowami kluczowymi konkurencji, strategiami reklamowymi, technikami linków zwrotnych i wiele więcej, SEMRush jest narzędziem, którego potrzebujesz.

Dzięki wglądowi w strategie SEO konkurencji możesz łatwiej ulepszyć własny marketing treści, aby dotrzymać kroku. SEMRush udostępnia również słowa kluczowe, które możesz łatwo pozycjonować, śledzi linki zwrotne oraz udostępnia inne przydatne raporty i dane, które pomogą Ci odnieść sukces.

Zacznij korzystać z SEMRush już dziś!

8. Tytuł i Nofollow dla linków

insert-title-and-nofollow-for-links

Domyślnie WordPress nie ma opcji dodawania tagów nofollow. Jest to niefortunne, ponieważ większość ekspertów SEO zaleca używanie tagów nofollow do linków zewnętrznych.

Na szczęście istnieje wtyczka Title and Nofollow for Links, aby rozwiązać ten problem!

Dzięki tej poręcznej wtyczce możesz łatwo dodawać opcje tytułów i nofollow za pomocą wyskakującego okienka wstawiania WordPress w edytorze postów i stron.

Zacznij już dziś od tytułu i Nofollow dla linków!

9. Edytuj przepływ

edytuj najlepsze narzędzia marketingu treści

Prowadzenie bloga w ramach strategii marketingu treści jest bezużyteczne, jeśli nie aktualizujesz go konsekwentnie. Korzystając z wtyczki Edit Flow, możesz skonfigurować bloga WordPress w celu dodawania niestandardowych statusów postów, przeglądania kalendarza redakcyjnego, a nawet wystawiania opinii redakcyjnych swoim pisarzom.

Edit Flow to niezbędna wtyczka, jeśli prowadzisz bloga z wieloma autorami w ramach strategii content marketingu.

Rozpocznij pracę z Edit Flow już dziś!

10. Asana

narzędzia marketingu treści asana

Masz cały zespół do zarządzania? Jeśli tak, to Asana to narzędzie do zarządzania projektami, którego tak bardzo pragnąłeś.

Zamiast marnować czas na wiele e-maili, Asana organizuje twoje zadania i rozmowy w jednym obszarze. Zwiększ efektywność, nie musząc przełączać się między niekończącymi się wiadomościami e-mail i faktyczną wydajnością!

Zacznij korzystać z Asana już dziś!

11. Ahrefs

Ahrefs

Ahrefs używa potężnych robotów do monitorowania sieci, a korzystając z ich usług, możesz wykorzystać te roboty do pokonania konkurencji. Szybko i łatwo dowiedz się, dlaczego twoi konkurenci zajmują wyższą pozycję niż ty i jak możesz na nich odwrócić!

Śledź linki zwrotne i linki konkurencji. Wymyśl najlepiej płatne słowa kluczowe reklamowe. Lub użyj narzędzi do badania treści, aby poprawić swoje posty na blogu.

Zacznij korzystać z Ahrefs już dziś!

12. IFTTT

IFTTT

Zautomatyzuj swoje konta w mediach społecznościowych za pomocą IFTTT. Możesz łatwo łączyć się ze wszystkimi popularnymi serwisami społecznościowymi, a także WordPress i innymi usługami.

Wyzwalaj ponownie, udostępniaj zdjęcia, automatycznie udostępniaj posty na blogach WordPress w mediach społecznościowych i wiele więcej.

Zacznij korzystać z IFTTT już dziś!

13. Wspólne liczby

Wspólne liczby

Funkcja Shared Counts, zgodna z RODO i łatwa w użyciu, należy do najlepszych wtyczek mediów społecznościowych do WordPress. Umożliwia łatwe dodawanie przycisków udostępniania w mediach społecznościowych do postów na blogu.

Możesz także wyświetlić liczbę udziałów i całkowitą liczbę udziałów dla każdego artykułu. I w przeciwieństwie do innych wtyczek tego rodzaju, Shared Counts nie spowolni Twojej witryny!

Zacznij korzystać ze wspólnych liczników już dziś!

14. BuzzSumo

buzzsumo

Wpisz słowo kluczowe i dowiedz się, jaki typ treści jest dla niego najlepszy. Brzmi łatwo? To jest. Właśnie dlatego kochamy BuzzSumo.

To unikalne narzędzie pozwala również odkryć kluczowe czynniki wpływające na Twoją niszę i pomaga znaleźć najlepszą strategię wysyłania ich pocztą e-mail, wysyłania prezentacji i zachęcania ich do promowania treści.

Potrzebujesz pomocy z przyciągającym wzrok nagłówkiem o wysokiej skuteczności? BuzzSumo przeanalizuje Twój wybór tematu i prześle raport z najpopularniejszymi nagłówkami, uporządkowanymi według rankingów udostępniania społecznościowego.

Możesz nawet ustawić ostrzeżenia dla swoich ulubionych słów kluczowych, aby być na bieżąco z nadchodzącymi trendami!

Zacznij korzystać z BuzzSumo już dziś!

15. Ożywić stare posty

Odśwież stare posty

Jeśli starsze artykuły są nadal aktualne, dlaczego nie udostępniać ich dalej? Dzięki wtyczce Revive Old Posts możesz automatycznie udostępniać starsze posty na swoich kontach w mediach społecznościowych. Po prostu ustaw, zapomnij i pozwól, aby wykonał pracę za Ciebie.

Promując stare artykuły, utrzymujesz stałą obecność online w mediach społecznościowych; a nowi obserwatorzy mogą nadrobić zaległości w postach, które mogły wcześniej pominąć.

Zacznij już dziś ożywić stare posty!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze narzędzia content marketingu i wtyczki do WordPress.

Jeśli podobała Ci się ta lista, możesz również przeczytać nasze listy 25 najlepszych motywów biznesowych na swojej stronie WordPress i 11 najlepszych alternatywnych QuickBooków dla małych firm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map