17 najlepszych motywów potomnych Genesis dla WordPress (2020)

Najlepsze motywy z Księgi Rodzaju


Szukasz najlepszych motywów potomnych Genesis?

Motywy Genesis są oparte na frameworku Genesis opracowanym przez StudioPress, najpopularniejszym frameworku motywów na świecie. Genesis działa doskonale samodzielnie, ale jeśli chcesz robić cuda z Genesis, musisz użyć go z motywem potomnym na swojej stronie.

W tym artykule pokażemy, jak wybrali nasi eksperci z najlepszych motywów Genesis i jak uzyskać wszystkie motywy Genesis ZA DARMO.

Wybór najlepszego motywu Genesis

Jak już wspomniano, Genesis jest jednym z najlepszych frameworków WordPress.

Jeśli nie masz pewności, co to jest struktura motywów WordPress, wyjaśnijmy trochę.

Struktura motywu WordPress jest scentralizowanym miejscem, w którym hostowane są wszystkie podstawowe funkcje motywu. Oprócz frameworka musisz zainstalować motyw potomny, aby dodać niestandardowy styl do swojej witryny, podczas gdy wszystkie podstawowe funkcje frameworka pozostają nietknięte.

Chociaż framework działa samodzielnie doskonale po wyjęciu z pudełka, działa najlepiej, gdy jest używany razem z motywem potomnym.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasz pełny przegląd Genesis Theme Framework Review (plusy i minusy).

Oto kilka rzeczy, których należy szukać w podrzędnym motywie Genesis dla WordPress:

 • Wsparcie Gutenberga: Wybierz motyw potomny Genesis z pełną obsługą edytora bloków Gutenberga. Klasyczny redaktor powoli odchodzi na emeryturę, więc Gutenberg to oczywiście przyszłość.
 • Obsługa obszaru treści z widgetami: Jednym z najważniejszych aspektów Genesis jest to, że jest zgodny ze standardami WordPress interfejsu użytkownika. Treść na stronie głównej należy dodawać za pomocą widżetów, a nie za pomocą wtyczki innej firmy, więc motyw podrzędny powinien mieć również obszary zawartości
 • Integracja eCommerce: Jest to przydatne, jeśli chcesz sprzedać produkt w swojej witrynie lub z łatwością zintegrować bramę płatności.

Chcesz wypróbować wszystkie ponad 35 motywów StudioPress Genesis premium ZA DARMO?

Gdy zarejestrujesz się w WP Engine, najlepiej zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, otrzymasz bezpłatnie platformę Genesis i WSZYSTKIE motywy StudioPress (o wartości ponad 2000 USD!)

Zdobądź wszystkie ponad 35 motywów Genesis za DARMO »

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się również z naszym artykułem na temat uzyskiwania darmowych motywów StudioPress.

1. Academy Pro

Academy Pro

Academy Pro to motyw WordPress Genesis stworzony specjalnie dla twórców kursów online, witryn edukacyjnych, profesjonalnych szkół wyższych, uniwersytetów i instytucji akademickich. Ma wbudowane zaawansowane funkcje, takie jak opcje e-mail, nagłówek wideo, wybrane sekcje i wiele innych.

Motyw oferuje 6 obszarów widżetów do wyświetlania treści na stronie głównej i stronach docelowych. Jest gotowy do tłumaczenia i pozwala utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

2. Magazine Pro

Magazine Pro

Magazine Pro to doskonały motyw Genesis WordPress przeznaczony dla wydawców internetowych, czasopism i gazet. Został zbudowany w celu wyświetlania atrakcyjnych wizualnie treści, takich jak zdjęcia i filmy w widocznym miejscu w Twojej witrynie.

Motyw ma podwójne menu nawigacyjne, miejsca docelowe reklam, formularze subskrypcji biuletynu, integrację z mediami społecznościowymi i wiele innych. Pozwala uporządkować treści w odpowiednich kategoriach i tagach.

3. Cafe Pro

Cafe Pro

Cafe Pro to popularny motyw Genesis dla WordPress. Zawiera 2 motywy potomne Genesis i oferuje idealny układ dla Twojej restauracji, kawiarni, piekarni, szefa kuchni i kulinarnych stron biznesowych.

Dzięki gotowym widżetom możesz wyświetlać przydatne informacje, takie jak dane kontaktowe, godziny pracy i inne. Motyw można łatwo dostosować za pomocą dostosowywania na żywo WordPress i edytora bloków Gutenberg.

4. Lifestyle Pro

Lifestyle Pro

Lifestyle Pro to motyw WordPress w stylu magazynu zbudowany na bazie Genesis Framework. To wielofunkcyjny motyw, który jest bardzo elastyczny i solidny.

Motyw ma wiele opcji projektowania, układ opowiadania historii i białe tło. Bezproblemowo integruje się z WooCommerce, dzięki czemu możesz założyć sklep internetowy.

5. News Pro

News Pro

News Pro to motyw publikacji WordPress dla gazet, czasopism, blogerów i witryn bogatych w treści. Jest zbudowany na bazie motywu Genesis, co czyni go potężnym i niezniszczalnym.

Motyw zawiera 2 menu nawigacji, układ 3 kolumn, suwak i widżety strony głównej. Obejmuje również niestandardowe tło, schematy kolorów i wiele opcji układu.

6. Przełom Pro

Przełom Pro

Breakthrough Pro to nowoczesny motyw WordPress odpowiedni dla agencji marketingowych, firm PR, studiów cyfrowych i reklamodawców. Ma białe tło, dzięki czemu Twoje treści są czytelne i atrakcyjne.

Motyw obsługuje Gutenberga od razu po wyjęciu z pudełka. Ma 9 obszarów widżetów, niestandardowe szablony stron, strony portfolio i wiele innych.

7. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro to elegancki motyw WordPress Genesis stworzony dla marketerów, agencji i sprzedawców cyfrowych. Motyw oferuje idealny układ do sprzedaży cyfrowych towarów online.

Jest elastyczny dla firm eCommerce, co oznacza, że ​​otrzymujesz pełne wsparcie, aby założyć sklep internetowy. Inne godne uwagi opcje obejmują przyciski wezwania do działania, niestandardowe wybory kolorów i gotowe formularze kontaktowe.

8. Wellness Pro

Wellness Pro

Wellness Pro to idealny motyw WordPress dla firm związanych ze zdrowiem, instruktorów jogi, przewodników fitness i siłowni. Jest zbudowany na bazie WordPress Genesis Framework.

Motyw zawiera 12 gotowych obszarów widżetów, których można użyć do dostosowania wielu sekcji witryny. Ma w pełni konfigurowalny nagłówek, aby dodać menu nawigacyjne, logo i niestandardowy obraz o pełnej szerokości.

9. Daily Dish Pro

Daily Dish Pro

Daily Dish Pro to motyw WordPress Genesis dla restauracji, blogerów kulinarnych, smakoszy i fotografów żywności. Ma piękny układ opowiadania historii, dzięki któremu możesz stworzyć stronę z jedzeniem i przepisami z obrazami.

Strona główna zawiera widżetowane obszary do dodawania treści, polecanych przepisów, sekcji i menu restauracji.

10. Piękny profesjonalista

Beautiful Pro

Beautiful Pro to uniwersalny motyw Genesis WordPress.

Funkcje motywu obejmują niestandardowe szablony stron, 10 obszarów widżetów, notatkę powitalną, obrazy tła, nieograniczoną liczbę kolorów i wiele innych. Jest także idealnym rozwiązaniem dla blogerów, aby założyć blog WordPress.

11. Autor Pro

Autor Pro

Author Pro to prosty motyw WordPress Genesis dla autorów, wydawców i księgarń internetowych. Obsługuje WooCommerce od razu po wyjęciu z pudełka, dzięki czemu możesz założyć bibliotekę online i sprzedawać książki.

Pozwala wyświetlić polecaną książkę nad zakładką. Możesz także prezentować inne ważne książki na stronie głównej i organizować je na podstawie kategorii i zainteresowań czytelników.

12. Agency Pro

Agency Pro

Agency Pro to oszałamiający motyw WordPress Genesis dla agencji internetowych, marketerów, profesjonalistów biznesowych i dostawców usług. Jest wyposażony w niestandardowy obraz w tle na pełnym ekranie, który szybko przyciąga uwagę użytkowników.

Motyw ma niestandardowe szablony stron dla blogów, archiwów i innych.

13. Outreach Pro

Outreach Pro

Outreach Pro to motyw kościelny WordPress zbudowany na Genesis Framework przez StudioPress. Ma imponujący układ, aby wyświetlać wiadomość głośno i wyraźnie.

Motyw pomaga zbierać darowizny w Internecie, prezentować Twoją działalność filantropijną, wyświetlać nadchodzące wydarzenia i wiele więcej. Ma 12 obszarów widżetów, 6 opcji układu i łatwy panel opcji motywu, który pozwala skonfigurować stronę kościoła.

14. Modern Studio Pro

Modern Studio Pro

Modern Studio Pro to klasyczny motyw WordPress Genesis dla projektantów, fotografów, artystów i blogerów. Zapewnia użytkownikom piękne wrażenia z czytania dzięki wyraźnej typografii i efektom paralaksy.

Dzięki widżetowej stronie głównej możesz łatwo dodać swoją wyróżnioną pracę i zaangażować użytkowników. Pozwala dostosować kolory, tło i czcionkę w dowolnym miejscu na stronie.

15. Executive Pro

Executive Pro

Executive Pro to motyw biznesowy WordPress zbudowany na bazie Genesis Framework. Umożliwia wyświetlanie polecanej pracy w profesjonalnym stylu na stronie głównej witryny.

Ma suwak zawartości, baner z wezwaniem do działania, piękne kolory, proste menu nawigacyjne i niestandardowe tło. Oferuje również widżety stopki i szablony stron docelowych.

16. Education Pro

Education Pro

Education Pro to świetny motyw WordPress Genesis dla uniwersytetów, szkół wyższych, szkół i instytucji edukacyjnych. Ma piękne i atrakcyjne kolory, które można dodać do strony głównej, aby zaimponować użytkownikom.

Motyw ma polecany suwak zawartości, obszar wiadomości powitalnych, gotowe szablony stron i podwójne menu nawigacyjne. Za pomocą narzędzia dostosowywania WordPress można wprowadzać zmiany w witrynie za pomocą natychmiastowego podglądu.

17. Metro Pro

Metro Pro

Metro Pro to fantastyczny motyw WordPress Genesis dla stron internetowych, które dobrze sobie radzą z treściami, takich jak magazyny online, gazety, blogi itp. Ma czarno-biały układ, który sprawia, że ​​Twoje treści są czytelne i atrakcyjne.

Możesz wyświetlić polecaną historię u góry strony głównej i zaprezentować inne polecane historie poniżej.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze motywy Genesis. Możesz także zapoznać się z naszym artykułem na temat uzyskiwania premium motywów StudioPress za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map