19 najlepszych motywów WordPress dla aplikacji i oprogramowania mobilnego (2020)

najlepsze motywy aplikacji mobilnych WordPress


Szukasz najlepszych motywów WordPress dla aplikacji i oprogramowania??

Jeśli jesteś aplikacją mobilną lub twórcą oprogramowania i chcesz zwiększyć zasięg swojego produktu, potrzebujesz motywu WordPress, który został stworzony specjalnie do promowania aplikacji i oprogramowania.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi motywami WordPress dla aplikacji i oprogramowania.

Wybór najlepszych motywów WordPress dla aplikacji i oprogramowania

Dzięki odpowiedniemu motywowi WordPress otrzymasz wszystkie niezbędne opcje motywu, aby pochwalić się aplikacjami i wszystkimi jego funkcjami.

Poniżej znajduje się kilka funkcji, których musisz szukać w motywie WordPress do tworzenia witryny aplikacji.

 • Wyraźne wezwanie do działania: Dobry motyw aplikacji dla WordPress pozwala umieszczać przyciski wezwania do działania w widocznych lokalizacjach witryny, takich jak strona główna, nagłówek itp..
 • Tabela cen: Dzięki dostosowywanej tabeli cenowej możesz łatwo wyróżnić ceny różnych licencji aplikacji na stronie cenowej.
 • Niestandardowa strona główna: Będziesz także potrzebować niestandardowej strony głównej do promowania swojego oprogramowania i zachęcania do pobierania.
 • Czuły: Nie wspominając, że motyw WordPress musi być responsywny i przyjazny dla urządzeń mobilnych, aby wyglądał świetnie na wszystkich urządzeniach

Stworzyliśmy również listę najlepszych motywów WordPress, których możesz użyć. Sprawdź je.

1. Divi

Divi

Divi to jeden z najpopularniejszych motywów WordPress dostępnych na rynku. Divi zawiera setki pakietów stron internetowych, w tym jeden do marketingu oprogramowania. Pakiet witryny marketingu oprogramowania ma 9 różnych układów i można go zaimportować jednym kliknięciem. Możesz używać Divi do tworzenia aplikacji i stron internetowych z pełną personalizacją.

Najważniejsze funkcje motywu Divi obejmują projektowanie w czasie rzeczywistym, responsywną edycję, niestandardowe moduły, gotowe elementy i potężny zestaw narzędzi do projektowania. Więcej informacji na temat tego motywu można znaleźć w szczegółowej recenzji motywu Divi.

2. Mieszkanie

Mieszkanie

Flat to piękny i minimalny motyw WordPress, którego można użyć do stworzenia strony internetowej z aplikacjami i oprogramowaniem. Ma płaski układ z odważnymi i jasnymi kolorami. Strona główna jest podzielona na wiele sekcji dotyczących portfela aplikacji, oceny i recenzji.

Możesz w pełni dostosować motyw do kolorów, czcionek i tła. Jest zoptymalizowany pod kątem SEO i obsługuje WooCommerce do sprzedaży aplikacji online.

3. Lądowanie

Lądowanie

Lądowanie to nowoczesny motyw WordPress z pełnoekranowym obrazem tła. Jest wypełniony wieloma prezentacjami motywów, w tym układem aplikacji i aplikacji mobilnych. Ten motyw ma czysty i minimalistyczny wygląd z atrakcyjnym stylem czcionki. Motyw docelowy zawiera szablony jednostronicowe i wielostronicowe.

Ustawienia motywu są proste i łatwe dzięki panelowi opcji. Można go również dostosować za pomocą dostosowywania WordPress na żywo.

4. Astra

Astra

Astra to potężny i błyskawicznie szybki motyw WordPress dla wszystkich typów stron internetowych. Ma kilka stron startowych, aby uruchomić twoją stronę w ciągu kilku minut. Jedna z witryn startowych ma układ aplikacji do promowania i sprzedaży aplikacji online.

Jest to bogaty w funkcje i przyjazny dla twórców stron motyw. Astra świetnie współpracuje ze wszystkimi popularnymi wtyczkami WordPress, aby dodać funkcje i funkcjonalności do Twojej witryny.

5. Ultra

Ultra

Ultra to zaawansowany motyw WordPress dla aplikacji mobilnych i oprogramowania. Jest dostarczany z dziesiątkami pięknych układów stron internetowych dla wszystkich rodzajów stron internetowych, w tym siłowni crossfit, fitness, planowania ślubu itp. Możesz wybrać układ aplikacji do budowy strony internetowej aplikacji.

Jak każdy popularny motyw, czcionki, kolory i tło można dostosowywać. Możesz użyć dostosowywania WordPress na żywo, aby edytować wszystko w motywie.

6. iTheme2

iTheme2

iTheme2 jest celowo zaprojektowany dla oprogramowania, aplikacji mobilnych, aplikacji komputerowych i innych witryn opartych na aplikacjach. Ma doskonały design i automatycznie regulowany układ z opcjami multimediów. Ten motyw zawiera niestandardowy suwak, widżet mediów społecznościowych, widżety o 4 stopkach, menu rozwijane na wielu poziomach i wiele innych.

Zawiera 2 skórki motywu, menu nagłówka, menu stopki, komentarze w wątkach oraz obsługę eCommerce.

7. Adwent

Adwent

Advent to stylowy motyw WordPress dla twoich aplikacji. Ma konfigurowalną typografię, dzięki czemu treść jest bardziej czytelna. Zawiera lepkie menu nawigacyjne, wsparcie dla konstruktora Visual Composer, integrację społecznościową i najlepszą wtyczkę WordPress.

Ten motyw zawiera funkcję lupy do powiększania obrazów. Za pomocą importu demonstracyjnego za pomocą 1 kliknięcia możesz zaimportować projekt demonstracyjny, dostosować go i uruchomić swoją stronę internetową.

8. Bramble

Cierń

Bramble to uniwersalny motyw WordPress z układem opartym na siatce. Można go użyć do stworzenia strony internetowej dla aplikacji i aplikacji mobilnych. Jest wyposażony we wbudowany kreator stron do edycji i projektowania układów motywów. Bramble jest również dostarczany z gotowymi układami strony głównej, które ułatwiają natychmiastowe rozpoczęcie pracy.

Inne ważne funkcje obejmują sekcję portfeli, tło wideo, efekty paralaksy, niestandardowe kolory i osobny układ strony blogu. Konfigurację WordPress na żywo można łatwo skonfigurować.

9. Pływak

Pływak

Float to doskonały motyw WordPress dla aplikacji i aplikacji mobilnych Themify. Wyposażony jest w efekty paralaksy umożliwiające płynne przewijanie. Podobnie jak wszystkie motywy Themify, jest on dostarczany z narzędziem budującym Themify do edycji i zarządzania układami.

Ponadto zawiera wiele układów nagłówków, style menu, przezroczyste opcje nagłówków, widżety stopek i wiele innych. Float jest kompatybilny z WooCommerce.

10. Stos

Stos

Stack to nowoczesny motyw WordPress dla stron internetowych aplikacji. Stack został zainspirowany projektem Windows 8 Metro i jest dostarczany z dodatkiem kafelków, umożliwiając tworzenie układu kafelków murarskich, takich jak Windows 8. Motyw ten wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach, w tym na komputerach stacjonarnych, tabletach i urządzeniach mobilnych.

Jest wyposażony w formaty postów WordPress do tworzenia małych blogów, takich jak Tumblr. Możesz w pełni dostosować kolory, kolory linków, czcionki i tło swoich postów.

11. Metro

Metro

Metro to minimalny i kolorowy motyw WordPress stworzony dla aplikacji mobilnych i oprogramowania. Korzystając z niestandardowego typu postu znanego jako Kafelki, możesz dodawać przyciski, galerie zdjęć, mapy, slajdy itp. Na swojej stronie głównej. Używa 9 różnych kolorów płytek i słupków.

Zawiera nieskończoną funkcję przewijania, która pomaga poprawić wydajność i szybkość witryny. Ten motyw obsługuje skróty do dodawania treści na dowolnej stronie.

12. Listee

Listee

Listee to motyw katalogu WordPress, którego można użyć do utworzenia listy ulubionych aplikacji. Posiada zaawansowaną i filtrowalną funkcję wyszukiwania, która pozwala użytkownikom szukać potrzebnych aplikacji. Za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania stron można tworzyć strony docelowe dla aplikacji.

Ten motyw umożliwia użytkownikom przesyłanie ulubionych aplikacji, które mają zostać dodane do katalogu. Listee ma elastyczne opcje dostosowywania do edycji kolorów i typografii witryny.

13. Pogrubienie

Pogrubienie

Pogrubienie to motyw portfolio WordPress, którego można używać do tworzenia aplikacji opartych na portfolio. Posiada układ listy i widok siatki. Strona główna jest podzielona na sekcje z wiadomością powitalną, galeriami zdjęć, postami i nie tylko.

Ma niestandardowe opcje kolorów, style tła, ustawione obrazy, ikony mediów społecznościowych, tekst stopki i obsługę panelu opcji niestandardowych Themify.

14. Postline

Postline

Postline to prosty motyw WordPress do prezentowania aplikacji. Ma nieskończone przewijanie, aby użytkownicy mogli przeglądać twoje posty, obrazy i filmy na stronie głównej. Temat jest inspirowany osią czasu Facebooka. Ma także układy wielokolumnowe, dzięki czemu różni się od Facebooka.

Inne znaczące funkcje obejmują układ listy i siatki, kolumny widżetów stopki, skórki motywów, animowany przycisk powrotu do góry, wyskakujące okno lightbox, menu nagłówka i stopki oraz ikony mediów społecznościowych.

15. Specjalność

Specjalność

Specjalność to motyw forum WordPress dla witryny rekrutacyjnej oprogramowania. Ma elastyczną funkcję wyszukiwania, która pozwala użytkownikom znaleźć pracę i pracodawców. Obsługuje wtyczkę WP Job Manager do zarządzania i kategoryzacji ofert pracy.

Motyw ma solidną dokumentację i jest zgodny z popularnymi wtyczkami WordPress. Jest gotowy na WPML i pozwala stworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

16. Cousteau Pro

Cousteau

Cousteau Pro to nowoczesny motyw WordPress do aplikacji związanych z podróżami. Motyw ma wyszukiwarkę, która pozwala użytkownikom szukać ulubionej aplikacji do podróżowania.

Można go w pełni dostosować do kolorów i tła. Cousteau Pro obsługuje konstruktora Elementor w projektowaniu układów i stron docelowych.

17. Pełny ekran

Pełny ekran

Pełny ekran to motyw galerii WordPress dla aplikacji mobilnych. Ma prosty panel opcji motywu do wprowadzania zmian w witrynie. Do dodawania treści i aplikacji w WordPress można także użyć narzędzia do tworzenia stron z funkcją przeciągnij i upuść Themify. Posiada 2 opcje wyświetlania galerii, układy listy i siatki, niestandardowe menu nagłówka i widżety stopki.

Motyw obsługuje skróty klawiaturowe, takie jak klawisze strzałek, ESC i inne, do obsługi galerii. Można go dostosować za pomocą dostosowywania WordPress na żywo.

18. Proste

Prosty

Simple to darmowy motyw WordPress do prezentowania aplikacji. Jest wyposażony w wtyczkę Shopify Kup przycisk, która pozwala łatwo zintegrować WordPress z Shopify. Ten motyw ma przezroczyste i lepkie menu nawigacyjne, które pomaga użytkownikom w łatwej nawigacji.

Do każdego tytułu strony dołączony jest obraz tła, dzięki czemu motyw jest unikalny w stosunku do innych. Prosty motyw można łatwo dostosować za pomocą dostosowywania na żywo WordPress.

Sprawdź ten przewodnik krok po kroku, jak skonfigurować Shopify za pomocą WordPress.

19. Tablica korkowa

Tablica korkowa

Jeśli podoba Ci się Pinterest, motyw Tablica jest dla Ciebie. Jest dostarczany z układem automatycznego układania w stosy z nieskończonym przewijaniem. Ten motyw ma wiele układów siatki we wszystkich rozmiarach. Twoi użytkownicy otrzymają niestandardową wiadomość powitalną od właściciela witryny. Możesz łatwo zaprezentować swoje aplikacje na stronie głównej.

Motyw pozwala dodawać wszystkie rodzaje multimediów, w tym obrazy, filmy, galerie itp. Posiada funkcje obsługujące media, takie jak okienko lightbox, okienko wideo, powiększenie obrazu i okno iframe.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress dla aplikacji mobilnych i oprogramowania. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych platform eCommerce dla platform sprzedawców różnych dostawców.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map