22 Najlepsze motywy kościelne WordPress do rozszerzenia stada

Najlepsze motywy WordPress dla kościołów


Szukasz najlepszych motywów WordPress dla kościołów? Idealny motyw może zmienić stronę internetową twojego kościoła w maszynę generującą wyznawców.

W tym artykule podzielimy się 22 najlepszymi motywami kościelnymi dla WordPress. Wszystkie reagują szybko, więc będą wyglądać idealnie na każdym urządzeniu.

1. Maranatha

Maranatha

Jeśli chcesz założyć stronę internetową zawierającą innowacyjne funkcje, takie jak przewijanie inspirowane paralaksą na stronie głównej, to Maranatha to świetny motyw do użycia.

Możesz użyć nieruchomego obrazu lub filmu jako tła strony głównej, aby zachęcić nowych obserwujących do stada. Najważniejsze strony będą zawsze dostępne po jednym kliknięciu, dzięki lepkiemu menu, które „przykleja się” do górnej części ekranu, nawet gdy użytkownicy witryny przewijają się w dół.

Dzięki Maranatha możesz przesyłać kazania jako pliki audio lub wideo, a nawet wpisywać transkrypcje jako posty tekstowe na swoim blogu. Ten motyw oferuje również piękne opcje układu strony Informacje i kalendarza wydarzeń.

Zacznij już dziś od Maranatha!

2. Outreach Pro

zasięg pro

Outreach Pro, dostarczony przez świetnych ludzi ze StudioPress, wykorzystuje ich potężne środowisko Genesis. Jeśli chcesz przekazać dużo informacji na swojej stronie, jest to świetny motyw do wyboru.

Istnieje kilka gotowych szablonów, dzięki którym Twoja witryna będzie szybko dostępna. A konfigurator motywu pozwala zmienić kolorystykę, aby pasowała do marki twojego kościoła.

BEZPŁATNY DOSTĘP: Outreach Pro + 35 innych motywów StudioPress!

Chcesz wypróbować wszystkie najlepsze motywy StudioPress, w tym Outreach Pro, ZA DARMO?

Gdy zarejestrujesz się w WP Engine, najlepiej zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, otrzymasz bezpłatnie platformę Genesis i WSZYSTKIE motywy StudioPress (o wartości ponad 2000 USD!)

Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów za darmo dzięki WP Engine »

Dzięki 12 obszarom widżetów i dostosowywanemu nagłówkowi nie będziesz mieć problemu z dostosowaniem Outreach Pro, aby wyglądał dokładnie tak, jak potrzebujesz.

Rozpocznij pracę z Outreach Pro już dziś!

3. Divi

Divi

Divi to znaczący wybór dla stron kościelnych. Dzięki Divi możesz wyświetlać kluczowe informacje, takie jak media, pastorzy, czas obsługi i wiele innych.

Divi występuje w 2 smakach: Divi Theme and Divi Builder (wtyczka).

Motyw Divi jest najlepszy dla użytkowników, którzy chcą dostosować, korzystając z jednego z ponad 100 pełnych pakietów witryn, które są dostarczane wraz z motywem.

Wtyczka Divi Builder działa z dowolnym motywem, jest najlepsza dla użytkowników, którzy chcą go używać wraz z innymi motywami.

Przy tak wielu motywach potomnych Divi dla stron kościelnych można wyświetlać odliczanie czasu, CTA, suwak dla Kazań i wiele innych. Motyw jest prosty i przejrzysty z niesamowitymi opcjami typografii, aby spełnić Twoje potrzeby.

Zacznij korzystać z Divi już dziś!

4. Zbawienie

Zbawienie

Czysty, elegancki i delikatnie różowy jak niebiański wschód słońca. Motyw Zbawienia jest idealny dla wielu wyznań, aby w piękny sposób przekazać przesłanie oparte na wierze.

Ten motyw zawiera system zarządzania wydarzeniami i gustowny formularz darowizny, który integruje się z PayPal. Ponadto istnieje kilka niestandardowych widżetów, których możesz użyć, aby w pełni wykorzystać swoją witrynę.

Rozpocznij zbawienie już dziś!

5. Exodus

Exodus

Nie daj się zwieść nazwie! Chociaż „exodus” zazwyczaj oznacza masowe odejście ludzi, ostatnią rzeczą, którą odwiedzający będą chcieli zrobić, gdy trafią na twoją stronę, pozostanie. Temat Exodusu sprawi, że wierzący pędzą do twojej trzody.

Exodus można łatwo dostosować i korzysta z funkcji podglądu na żywo, dzięki czemu można wyświetlać zmiany kolorów i czcionek w czasie rzeczywistym.

Ten temat obejmuje strony już wbudowane w kazania, wydarzenia, lokalizacje i profile pracowników. Jesteśmy pod szczególnym wrażeniem strony Kazania, która umożliwia przesyłanie wiadomości w postaci plików tekstowych, audio lub wideo.

Zacznij korzystać z Exodus już dziś!

6. Resurrect

Wskrzesić

Ożyw świeżo na swojej stronie internetowej kościoła dzięki motywowi Resurrect! Wybierz jasny lub ciemny schemat kolorów, a następnie dostosuj go do swojego serca.

Resurrect oferuje kilka czcionek do wyboru oraz opcję przesłania niestandardowego obrazu logo. Jest również zoptymalizowany pod kątem ekranów o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu Twoje zdjęcia będą wyraźne na każdym urządzeniu.

Rozpocznij z Resurrect już dziś!

7. Jeden Kościół

jeden kościół

Jeden Kościół oferuje 12 różnych schematów kolorów do wyboru. Nie podoba Ci się któryś z kolorów? Żaden problem. Zawierają również niestandardowy próbnik kolorów, dzięki czemu możesz wybrać własny!

Możesz publikować swoje kazania w formacie wideo, audio lub tekstowym. Kategorie stron pozwalają na ich listę według mówcy, tematu lub serii.

One Church jest również zintegrowany z Adobe Typekit, więc będziesz mieć wiele opcji czcionek do wyboru, aby Twoja strona wyróżniała się z tłumu.

Zacznij już dziś w jednym kościele!

8. Modlitwa

Modlitwa

Dzięki elastycznemu układowi strony głównej, Prayer pozwala dodawać wiele widżetów do strony głównej, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy układ. Polecany suwak galerii jest również miłym akcentem.

Jeśli twój kościół jest aktywny w mediach społecznościowych, będziesz bardzo zadowolony z jego widgetu społecznościowego. Możesz połączyć swoją witrynę z Instagramem, Twitterem i innymi serwisami!

Podobnie jak modlitwy mają wiele różnych form, motyw modlitwy ma wiele różnych kolorów. Najlepszy ze wszystkich? Możesz użyć innego schematu kolorów dla każdej tworzonej strony!

Zacznij już dziś modlitwę!

9. Kerygma

Kerygma

Jeśli twój kościół ma podcast, Kerygma jest dla Ciebie tematem. Został stworzony specjalnie z myślą o prezentowaniu podcastów w formie audio lub wideo.

Dostarczany jest w pakiecie z SiteOrigin, jedną z najlepszych wtyczek do tworzenia stron internetowych na rynku. Możesz użyć funkcji przeciągnij i upuść, aby szybko i łatwo dostosować witrynę w dowolny sposób.

Dzięki opcji przesłania własnego logo, zmiany schematu kolorów motywu i korzystania z ponad 600 czcionek Google możesz z łatwością dopasować swoją witrynę do swojej marki.

Zacznij korzystać z Kerygma już dziś!

10. Epic

Epicki

Ten motyw sprawi, że Twoja strona będzie równie epicka jak sam kościół! Wybierz jasną lub ciemną kolorystykę i przygotuj się na imponowanie.

Kolejny motyw skoncentrowany na podcastach, Epic, umożliwia przesyłanie kanałów audio i wideo dla subskrypcji iTunes i RSS. A funkcja kategorii pozwala zarchiwizować każdy głośnik oddzielnie.

Podobało nam się, że pasek nawigacyjny może być umieszczony wewnątrz Twojego logo lub bezpośrednio nad nim.

Rozpocznij pracę z Epic Today!

11. Adorować Kościół

adorować kościół

Adore Church to w pełni funkcjonalny motyw kościelny zbudowany przez autorytet elity autorów ThemeForest. Ten motyw najlepiej nadaje się do tworzenia stron internetowych poświęconych kościołom, organizacjom charytatywnym, non-profit i religijnym.

Poniżej znajduje się kilka podstawowych cech motywu Adore Church.

 • Wbudowana wtyczka Event Manager: Szybko buduj wydarzenia bez konieczności kupowania wtyczki wydarzenia.
 • Menedżer Kazań: Twórz kazania z wbudowaną opcją.
 • Moduł Mega Menu: Twórz wybrane menu z wieloma kolumnami.
 • Instalacja demonstracyjna jednym kliknięciem: Łatwo zaimportuj witrynę demonstracyjną za pomocą jednego kliknięcia.

Zacznij korzystać z Adore Church już dziś!

12. Łaska Boga

Łaska Boża

W pełni zintegrowany z WPBakery, God Grace można szybko i łatwo skonfigurować za pomocą intuicyjnego narzędzia do przeciągania i upuszczania. Ale to tylko jeden z wielu powodów, dla których znalazł się na naszej liście najlepszych motywów Kościoła WordPress.

God Grace gwarantuje pełne wsparcie ze strony swojego zespołu, jeśli kiedykolwiek utkniesz podczas budowania swojej witryny. Są dumni ze swojej szybkości i niezawodności.

Dziel się kazaniami, promuj wydarzenia i przyjmuj darowizny za pośrednictwem tego niesamowitego tematu wydarzeń i konferencji. Możesz nawet sprzedawać produkty, takie jak literatura kościelna lub markowa odzież, dzięki integracji z WooCommerce.

Zacznij już dziś od God Grace!

13. Błogosławieństwo

Błogosławieństwo

Wyposażony w WPBakery i Revolution Slider, Blessing zasługuje na swoją nazwę. Z pewnością poczujesz się błogosławiony tym łatwym w użyciu motywem kościelnym.

Karuzela z obrazem dotykowym i przesuwanym jest idealna, jeśli spodziewasz się dużej liczby użytkowników mobilnych lub odwiedzających ekran dotykowy.

Zacznij korzystać z błogosławieństwa już dziś!

14. Święty Kościół

Święty Kościół

Idealny dla kościołów i grup modlitewnych, Święty Kościół jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja witryna odniosła sukces. Ten motyw ma potężnego bloga, który doskonale nadaje się do udostępniania aktualizacji wiadomości swoim obserwatorom.

Zawiera kalendarz wydarzeń, w którym można wyświetlać nadchodzące wydarzenia w organizacji. Jest również kompatybilny z WPBakery dla łatwości użytkowania i WooCommerce, dzięki czemu możesz sprzedawać rzeczy ze swojego sklepu z pamiątkami online.

Zacznij od Świętego Kościoła już dziś!

15. Credo

Kredo

Credo jest idealne dla kościołów wszystkich wyznań. Działa również bardzo dobrze w przypadku organizacji charytatywnych i non-profit.

Archiwizuj swoje kazania, udostępniaj zdjęcia i filmy, obserwuj nadchodzące wydarzenia i mów światu o swoim kościele!

Zacznij korzystać z Credo już dziś!

16. Charyzmatyczna

Charyzmat

Gotowy do tłumaczenia z wieloma opcjami dostosowywania, Charitize jest idealny dla twojego kościoła lub organizacji charytatywnej.

Zalecają używanie wtyczki Jetpack z tym motywem. Jeśli zdarzyło Ci się już kochać Jetpack, to jest to świetny wybór!

Rozpocznij pracę z Charitize już dziś!

17. TheMoments

Chwile

Ten darmowy motyw WordPress jest bardzo lekki, dlatego priorytetem jest szybkość ładowania. Jest również zoptymalizowany pod kątem SEO, abyś mógł awansować w rankingu Google.

Obsługuje WooCommerce, więc jeśli masz sklep internetowy, możesz iść. Podobał nam się również widget Instagram, który jest idealny, jeśli masz już obecność w mediach społecznościowych.

Rozpocznij pracę z TheMoments już dziś!

18. Kościół i wydarzenia

kościół i wydarzenia

Czy masz kościół? Czy twój kościół organizuje wydarzenia? Zatem Kościół i wydarzenia to temat dla ciebie.

Ten temat obsługuje wtyczki Event Calendar Pro, Filter Bar, WooTickets i Community Events, dzięki czemu jest absolutnie idealny dla kościołów, w których odbywa się kilka wydarzeń przez cały rok.

Posiada również 10 opcji nagłówka i 20 opcji stopki, co daje wiele opcji dostosowywania.

Zacznij od Kościoła i wydarzeń już dziś!

19. WP-Church

Kościół WP

Dzięki widżetowi subskrypcji newslettera WP-Church został zaprojektowany, aby pomóc ci podnieść liczbę subskrybentów poczty e-mail. A dzięki specjalnie zaprojektowanej galerii kazań i przyciągającemu uwagę pokazowi slajdów, będziesz dużo angażować się na swojej stronie.

Dzięki 6 niestandardowym kolorom do wyboru i 8 niestandardowym obszarom widgetów, będziesz mógł sprawić, że WP-Church będzie wyglądał dokładnie tak, jak chcesz.

Rozpocznij z WP-Church już dziś!

20. Dunamis

Dunamis

Nadaj ruchowi religijnemu nowoczesny wygląd dzięki motywowi Dunamis.

Dunamis jest wyposażony w stronę demonstracyjną, którą można łatwo zainstalować w celu szybkiej konfiguracji witryny. Lub, jeśli wolisz, możesz użyć wbudowanego narzędzia do przeciągania i upuszczania stron, aby zaprojektować witrynę od zera.

Byliśmy szczególnie pod wrażeniem systemu zarządzania darowiznami. Akceptuj darowizny w swojej witrynie, a następnie łatwo je śledzić bezpośrednio z pulpitu administratora!

Rozpocznij pracę z Dunamis już dziś!

21. Benedicto

Benedicto

Benedicto oferuje 9 niestandardowych układów stron, 35 niestandardowych widżetów i jest w pełni gotowy do tłumaczenia. Jeśli chcesz przyciągnąć różnorodnych fanów, jest to fantastyczny wybór.

Dzięki nieograniczonej liczbie kolorów i typów czcionek Benedicto może bez problemu dopasować się do Twojej marki. Ponadto możesz osadzać dowolne kazania przesłane na Soundcloud.com!

Zacznij korzystać z Benedicto już dziś!

22. Zmartwychwstał

Wzrosła

Wznieś się na nowe wyżyny dzięki motywowi Risen! Zawiera wszystko, czego możesz chcieć w kościele WordPress: archiwum kazań, stronę wydarzeń, galerię zdjęć, stronę z wiadomościami i więcej.

Temat ten jest niezwykle wszechstronny i działa dobrze dla kościołów wszystkich wyznań, organizacji charytatywnych i organizacji non-profit.

Zacznij od Risen już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci odkryć najlepsze motywy WordPress dla kościołów.

Jeśli spodobał Ci się ten post, możesz również skorzystać z naszego prostego samouczka, w jaki sposób zbudować formularz darowizny w WordPress i najlepszych tanich motywach WordPress premium.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map