22 najlepsze motywy nieruchomości WordPress na rok 2020 (w porównaniu)

najlepsze WordPress nieruchomości


Szukasz najlepszych motywów WordPress na rynku nieruchomości??

Branża nieruchomości jest bardzo konkurencyjna, a czasem wszystko, czego potrzeba, aby wyprzedzić grę, to świetnie wyglądająca strona internetowa! Jednak choć brzmi to dość prosto, teoretycznie przeglądanie tysięcy dostępnych motywów może zająć tygodnie, aby znaleźć idealne dopasowanie.

W tym artykule dobraliśmy najlepsze motywy dla WordPress dla Ciebie. Teraz możesz przestać martwić się wyborem motywu i wrócić do tego, co robisz najlepiej!

Wybór najlepszego motywu WordPress Real Estate

Motyw nieruchomości nie różni się od zwykłych motywów WordPress. Jeśli jednak połączysz względne funkcje wymagane do stworzenia potężnej witryny z nieruchomościami, możesz przewyższyć konkurencję w swojej branży.

Oto niektóre funkcje, których należy szukać w motywie nieruchomości WordPress:

 • Lista IDX: Większość tematów związanych z nieruchomościami oferuje tę funkcję jako zaletę dla agentów nieruchomości, którzy wymieniają wszystkie nieruchomości w mieście. Powinieneś wybrać motyw z opcją IDX lub motyw powinien obsługiwać wtyczkę, aby dodać tę funkcję do swojej witryny.
 • Członkostwo: Zachęcanie ludzi do zarejestrowania się w Twojej witrynie może dostarczyć Ci wielu prawdziwych informacji potrzebnych w branży nieruchomości. Możesz wybrać motyw dostarczany z obsługą wtyczek członkowskich WordPress.
 • Forum społecznościowe: Motyw, który pozwala skonfigurować dynamiczne fora w Twojej witrynie, jest bonusem. Fora pomogą Ci lepiej zrozumieć swoich odbiorców i skutecznie dotrzeć do potencjalnych nabywców / sprzedawców.
 • Elastyczny projekt: Wybierz motyw w pełni responsywny dla urządzeń mobilnych. W ten sposób użytkownicy mogą cieszyć się doskonałym wyglądem witryny na dowolnym ekranie i urządzeniu.

1. AgentPress

agentpress-pro

Dostarczone przez StudioPress, AgentPress Pro działa na słynnej platformie Genesis. Właśnie tego szukasz, jeśli „mądry” to słowo, którego używasz do opisania swojej firmy.

AgentPress Pro jest wyposażony we własną wtyczkę do zarządzania listami, umożliwiającą tworzenie niestandardowych widżetów, systematyk i typów postów. Możesz także dostosować nagłówek, aby Twoja witryna idealnie pasowała do Twojej marki.

Mówiąc o dostosowaniu, możesz również zmienić ustawienia i schematy kolorów motywu. Dodatkowo ma 6 obszarów widgetów strony głównej!

Ten motyw jest łatwy do skonfigurowania i rozpoczęcia użytkowania, a nawet zawiera opcję podglądu na żywo, aby zobaczyć zmiany w czasie rzeczywistym.

DARMOWY DOSTĘP: AgentPress Pro + 35 innych motywów StudioPress!

Chcesz wypróbować wszystkie najlepsze motywy StudioPress, w tym AgentPress Pro, ZA DARMO?

Gdy zarejestrujesz się w WP Engine, najlepiej zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, otrzymasz bezpłatnie platformę Genesis i WSZYSTKIE motywy StudioPress (o wartości ponad 2000 USD!)

Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów za darmo dzięki WP Engine »

Rozpocznij pracę z AgentPress już dziś!

2. Divi

Divi Real Estate

Divi to popularny uniwersalny motyw WordPress, którego można użyć do zbudowania witryny z nieruchomościami. Zawiera wiele gotowych układów dla pośredników w obrocie nieruchomościami, pośredników w handlu nieruchomościami i witryn z listami IDX.

Divi występuje w 2 smakach: Divi Theme and Divi Builder (wtyczka).

The Motyw Divi jest najlepszy dla użytkowników, którzy chcą dostosować, korzystając z jednego z ponad 100 pełnych pakietów witryn, które są dostarczane wraz z motywem.

The Wtyczka Divi Builder współpracuje z dowolnym motywem, najlepiej dla użytkowników, którzy chcą go używać wraz z innymi motywami.

Motyw oferuje mnóstwo niestandardowych opcji, wygląd, wbudowaną edycję tekstu i globalne elementy do dostosowywania. Jest łatwy w konfiguracji i nie wymaga znajomości kodu.

Zacznij korzystać z Divi już dziś!

3. MustSee

musisz zobaczyć

MustSee to klasyczny motyw strony internetowej o nowoczesnym wyglądzie z przewijanym tłem fotograficznym z paralaksą.

Możesz wybrać jeden z 4 schematów kolorów, aby dostosować MustSee do swojego osobistego stylu. Ponadto został zbudowany na platformie Equity Framework, stworzonej specjalnie dla pośredników w obrocie nieruchomościami, na dodatkowe koszty.

Rozpocznij z MustSee już dziś!

4. EstateEngine

EstateEngine

Ten motyw zawiera wszystko, czego można oczekiwać od strony internetowej poświęconej nieruchomościom, a potem jeszcze trochę! Posiada wiele zaawansowanych funkcji, z których wszystkie są dość łatwe w użyciu, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich potencjalnych klientów.

Funkcja wyszukiwania jest najnowocześniejsza, a EstateEngine ułatwia przesyłanie właściwości i pozwala klientom przesyłać właściwości. Zarabianie jest również niezwykle łatwe dzięki planom płatności i przestrzeni reklamowej.

Uwielbiamy to, że EstateEngine ma własny kreator przeciągania i upuszczania, dzięki czemu dostosowywanie go jest łatwe.

Rozpocznij pracę z Estate Engine już dziś!

5. Miejsce zamieszkania

rezydencja

Elegancki i srebrny hotel Residence emanuje luksusem. Jeśli szukasz wysokiej klasy klientów, ten motyw to świetny sposób na zaprezentowanie swoich najcenniejszych właściwości.

Residence jest wyposażony w integrację wtyczki dsIDXPress, umożliwiając potencjalnym klientom łatwe przeszukiwanie MLS. Doceniliśmy także to, że jest fabrycznie załadowany z prawie każdym symbolem walutowym, jakiego kiedykolwiek potrzebujesz, co ułatwia wycenę twoich ofert bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.

Ten motyw działa równie dobrze, jeśli masz wielu agentów w zespole. Miejsce zamieszkania daje każdemu agentowi własny pulpit administratora.

Rozpocznij z Residence już dziś!

6. Oikia

oikia

Oikia jest niezwykle łatwa w dostosowaniu do wyszukiwarek zoptymalizowanych i załadowanych własnym narzędziem do przeciągania i upuszczania. Dostępne są widżety na prawie wszystko, w tym łącza do mediów społecznościowych, bloki treści, mapy i wiele innych!

Jedną z najlepszych funkcji oferowanych przez Oikia jest możliwość wyboru innego schematu kolorów dla każdej ze stron.

Zacznij korzystać z Oikia już dziś!

7. Elviria

elviria

Wybierz 1 z 2 gotowych stron głównych, dodaj własne treści i przygotuj się na sprzedaż! Elviria ułatwia uruchomienie witryny w mgnieniu oka.

Zamiast zwykłych obszarów widżetów na pasku bocznym i stopce, Elviria ma opcje dodawania obszarów gotowych na widżety do wielu sekcji witryny. To, wraz z nieograniczonymi opcjami schematu kolorów, czyni go wysoce konfigurowalnym.

Karuzela z listami i opcje galerii obrazów dodatkowo dodają atrakcyjności Twojej witrynie, przyciągając potencjalnych klientów efektownymi efektami graficznymi.

Rozpocznij pracę z Elvirią już dziś!

8. Bahia

Bahia

Dostosowanie jest kluczem do motywu Bahia. Będziesz zachwycony, jak łatwo jest dopasować motyw do swojej marki, gdy zaczniesz z tym.

Dzięki nieograniczonej liczbie kolorów i niestandardowemu obszarowi nagłówka, Bahia można spersonalizować za pomocą kilku kliknięć myszą.

Ponadto, podobnie jak jej siostrzany motyw, Elviria, Bahia zawiera również listę opcji karuzeli i galerii zdjęć.

Rozpocznij z Bahią już dziś!

9. Londyn

Londyn

Elastyczne obszary widżetów, nieograniczone opcje kolorów i wysoce konfigurowalny obszar nagłówka są częścią tego, co czyni Londyn jednym z najlepszych motywów nieruchomości dla WordPress.

Londyn oferuje mnóstwo niestandardowych widżetów, w tym suwaki obrazu, wyróżnione pola zawartości, opcje subskrypcji biuletynu i przyciski wezwania do działania.

Oparty na frameworku Bootstrap z imponującymi skryptami jQuery, Londyn ma wiele do zaoferowania.

Zacznij już dziś w Londynie!

10. HomeQuest

Homequest

Jeśli prowadzisz portal ogłoszeń o nieruchomościach, to HomeQuest to motyw, który chcesz. Twoi klienci pokochają mapę z możliwością wyszukiwania i inne zaawansowane funkcje wyszukiwania.

HomeQuest został specjalnie zaprojektowany, aby zarobić więcej pieniędzy. Z mnóstwem różnych pakietów zgłoszeń, opcją zgłaszania właściwości i kilkoma obszarami reklamowymi; szybko zgrabisz ciasto!

Rozpocznij z HomeQuest już dziś!

11. Oslo

Osło

Korzystając z Bootstrap, Oslo ma spore moce. Ma nawet kilka skryptów jQuery, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wydajny.

Możesz użyć jego wstępnie zbudowanej strony głównej, aby natychmiast rozpocząć pracę lub dostosować Oslo do treści swoich serc dzięki nieograniczonym opcjom kolorów, ustawieniom nagłówka i obszarom widżetów.

Rozpocznij z Oslo już dziś!

12. Mainstreet

główna ulica

Temat ten może nosić nazwę Mainstreet, ale wydaje ci się, że właśnie pobrałeś Easy Street dzięki jego niewiarygodnie prostej konfiguracji. Kreator przeciągania i upuszczania sprawia, że ​​założenie witryny nieruchomości jest proste, dzięki czemu możesz zarabiać pieniądze w krótkim czasie.

Odwiedzający mogą przeszukiwać MLS dzięki wtyczce dsIDXPress. Ponadto możesz wyświetlać swoje oferty w dowolnej walucie.

Ten motyw działa doskonale również dla wielu agentów. Każdy agent otrzyma własny pulpit.

Zacznij korzystać z Mainstreet już dziś!

13. Real Estate Lite

nieruchomości-lite

Ten darmowy motyw jest jednym z podstawowych motywów nieruchomości WordPress, ponieważ jest kompletnym rozwiązaniem dla twoich potrzeb.

Ten motyw jest gotowy do tłumaczenia i można go łatwo dostosować. Możesz dostosować tło, kolory, obszar logo, menu i obszar nagłówka. Ma również wiele obszarów gotowych dla widgetów, a także opcje układów 1, 2 lub 3 kolumnowych.

Zacznij korzystać z Real Estate Lite już dziś!

14. Nieruchomości w tej chwili

nieruchomości-teraz

Nieruchomości w tej chwili są idealne, jeśli sprzedajesz nieruchomości w różnych walutach lub językach. Ponadto jednym kliknięciem myszy możesz zmienić schemat kolorów z ciemnego na jasny.

Możesz wybrać pełny lub zapakowany układ, a otrzymasz 3 stopki widżetów. W przypadku darmowego motywu jest to świetna opcja!

Już dziś zacznij korzystać z nieruchomości!

15. Nowa nieruchomość

nowe osiedle

Nową nieruchomość można pobrać za darmo, aby uzyskać pełny zestaw podstawowych funkcji, lub zaktualizować do wersji premium, aby uzyskać jeszcze więcej opcji.

Darmowa wersja zawiera wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia witryny z wieloma agentami. Możesz nawet pozwolić klientom na przesyłanie własnych właściwości.

Wersja premium jest wyposażona w piękny suwak obrazu, mapy i dedykowane wsparcie.

Zacznij korzystać z nowej nieruchomości już dziś!

16. Di Business

di business

Di Business jest gotowy na WooCommerce i zawiera kilka szablonów, w tym instalatora witryny demonstracyjnej jednym kliknięciem. Możesz być gotowy do pracy w mgnieniu oka!

Ten motyw jest czysty, nowoczesny i można go dostosowywać. Podobało nam się, że jest kompatybilny ze wszystkimi najpopularniejszymi wtyczkami do tworzenia stron. Możesz dostosować swoją witrynę do perfekcji, bez żadnych umiejętności kodowania.

Rozpocznij pracę z Di Business już dziś!

17. Nieruchomość 7

nieruchomości-7

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz nieruchomości w celu zakupu, czy wynajmu, Real Estate 7 zapewni ci ochronę!

Ten motyw zawiera wiele wtyczek, a nawet instalator demonstracyjny 1-kliknięciem, aby szybko przygotować witrynę. Motyw gwarantuje nawet najwyższą obsługę i bezpłatne aktualizacje.

Rozpocznij z Real Estate 7 już dziś!

18. MyHome

Mój dom

Jeśli chcesz wypróbować motyw premium, ale nie masz pewności, docenisz 14-dniową bezpłatną wersję próbną MyHome.

MyHome zawiera 6 demonstracji witryny 1-kliknięciem i 14 szablonów strony głównej. Mogą się poszczycić tym, że ich wbudowany kreator przeciągania i upuszczania stron ma jeszcze więcej modułów niż WPBakery! Temat ten można również dostosować do dowolnej waluty lub języka.

Zaawansowane funkcje wyszukiwania obejmują autouzupełnianie słów kluczowych, wyszukiwania na mapie i wyszukiwania klasyczne. Klienci mogą również zapisywać swoje wyszukiwania w razie potrzeby.

Ten motyw zawiera również wiele opcji obrazów i filmów, w tym funkcję umożliwiającą wirtualne zwiedzanie nieruchomości.

Zarabianie to także pestka dzięki integracji WooCommerce i bramom płatności dla PayPal, Stripe i bezpośrednich przelewów bankowych.

Zacznij korzystać z MyHome już dziś!

19. Houzez

houzez

Houzez jest zgodny z RODO od samego początku i dobrze współpracuje z WPBakery, najpopularniejszą wtyczką typu „przeciągnij i upuść”, dzięki czemu budowanie witryny jest proste jak ciasto.

Temat ten został również w pełni przetłumaczony na 20 różnych języków i można go przetłumaczyć na więcej za pomocą wtyczek.

Rozpocznij pracę z Houzez już dziś!

20. WP Residence

WP Residence

Ten motyw pozwala dać klientom możliwość przesyłania własnych właściwości. Możesz zezwolić użytkownikom na przesyłanie ich właściwości za darmo lub ustawić opłatę za przesyłanie.

Dzięki ponad 400 opcjom motywów WP Residence jest wysoce konfigurowalny, dzięki czemu możesz idealnie dopasować swoją stronę do swojej marki. Jeśli się spieszysz, możesz skorzystać z 1 z 12 gotowych stron demonstracyjnych i po prostu dodać własne treści.

WP Residence zostało również przetłumaczone na 32 różne języki.

Rozpocznij pracę z WP Residence już dziś!

21. Prawdziwe domy

Real Homes

Real Homes ma zaawansowaną, dostosowywalną funkcję wyszukiwania właściwości, którą docenicie zarówno Ty, jak i Twoi klienci. Posiada również funkcję wyszukiwania mapy, która współpracuje z interfejsem API Map Google. Szczególnie podobało nam się narzędzie do porównywania, które umożliwiło potencjalnym klientom przeglądanie właściwości obok siebie.

W tym motywie można użyć układów siatki lub list do zaprezentowania swoich ofert nieruchomości. Ponadto istnieje wiele szablonów galerii obrazów!

Real Homes zawiera własny motyw potomny ułatwiający dostosowywanie za pomocą urywków, a także kilka wtyczek premium, takich jak Slider Revolution i WPBakery.

Zacznij już dziś od Real Homes!

22. Pośrednik handlu nieruchomościami

pośrednik handlu nieruchomościami

Niezależnie od tego, czy działasz samodzielnie, czy jako część agencji, Realtor jest zdecydowanie jednym z najlepszych motywów WordPress na rynku nieruchomości. Jest czysty, nowoczesny i bardzo stylowy.

Spodoba ci się jego zaawansowane filtry właściwości i funkcje wyszukiwania, podobnie jak Twoi klienci. Integruje się nawet z interfejsem API Map Google, aby tworzyć własne mapy właściwości.

Bardzo łatwo jest wystawiać i sprzedawać nieruchomości w Realtor. Funkcja przesyłania obrazu jest bardzo gładka i podobało nam się, że można dostosować styl każdej strony właściwości.

Zacznij korzystać z Realtor Today!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci odkryć najlepsze motywy WordPress dotyczące nieruchomości!

Jeśli podobał Ci się ten post, może Ci się spodobać nasze porównanie najlepszych wtyczek wydarzeń WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map